.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - Lampa GS 500 E - GS 500F

leon - Sob 22 Wrz, 2007
Temat postu: Lampa GS 500 E - GS 500F
Tak od jakiegoś czasu się zastanawiam ile jest roboty i jakie są ewentualne koszty wymiany lampy z modelu F na lampę z modelu E. Co do wszystkich owiewek to myślę, że bez problemu można je ściągnąć. Jeśli nie to wyprowadźcie mnie z błędu. Bez urazy, ale model E jest moim zdaniem o wiele ładniejszy od Fki (oczywiście każdy lubi co innego).
FoX - Sob 22 Wrz, 2007
Temat postu: Re: Lampa GS 500 E - GS 500F
leon napisał/a:
model E jest moim zdaniem o wiele ładniejszy od Fki (oczywiście każdy lubi co innego).
Jak bym miał fke kupować to już bym wolał gsx

w 100% się zgadzam...
Koszt 200-350zł

Breżniew - Sob 22 Wrz, 2007

Lampe nową mozna kupić na allegro. Pasuje ta od bandita . Natomiast same mocowanie lampy to z rozbitka. Cena lampy to ok 280pln.
Szeryf - Sob 22 Wrz, 2007

Moim zdaniem wersja bez owiewki jest o wiele ładniejsza, naked górą :o
leon - Nie 23 Wrz, 2007

A bałem się, że dostanę bulwersa! Dzięki!
Yarccom - Sro 26 Wrz, 2007

pytanie po co tylko kupowac z owiewkami jak sie nie podoba
za ta cene kupuisz w lepszym stanie golasa

cygan - Sro 26 Wrz, 2007
Temat postu: Re: Lampa GS 500 E - GS 500F
"Jak bym miał fke kupować to już bym wolał gsx......" :D

To tak jak ja!!! :wink:

leon - Nie 15 Mar, 2009

Yarccom napisał/a:
pytanie po co tylko kupować z owiewkami jak sie nie podoba...


W związku z powitaniem Norysk'a przypomniał mi się ten temat, więc po ponad pół roku ;) odpowiem na pytanie na które już większość zna odpowiedź - we wrześniu zaczęła powoli chodzić mi po głowie nówka z salonu, a dostępne były tylko wersje F. Stąd to pytanie ;) .

pootietang - Nie 15 Mar, 2009

jak bym miał f'kę to nic bym nie zmieniał, tak samo jak nie ma sensu zmieniać naked'a na plastika. jeden i drugi ma swój urok :)
mb2404 - Sob 21 Mar, 2009

No ja miałem five stara i zmieniłem go na nakeda. Koszt 200 zl bo okazyjnie kupiłem lampę i uchwyty do lampy. Ale ja miałem wersję z 91 r. - wyjątkowo brzydką. A kupiłem go (mimo że mi się nie podobał w tej wersji) bo to był piąty gs jaki oglądałem podczas polowania na gs-a i jego stan był najbardziej przyzwoity.
Hubix - Sob 21 Mar, 2009

GS500 od urodzenia był Nakedem i niech tak zostanie ;)
k2 - Nie 22 Mar, 2009

Ale najpiękniejsze GS to te w plastikach - i niech tak zostanie ;)
Waffen99 - Pią 27 Mar, 2009

Podstawa to dwa kola a gora juz jest mniej wazna choc ja osobiscie wole golasa. :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group