.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - wzrastajace obroty

KAMYK5 - Pon 01 Cze, 2015
Temat postu: wzrastajace obroty
Witam po wymianie kierownicy w wersji przed liftowej po obroceniu kierownicy w prawo wzrastają obroty
Wiem że temat wymiany kierownicy był już poruszany i muszę wymienić linkę gazu aby problem zniknoł ale pytanie na jaką ? Jaka będzie dłuższą od jakiegoś innego modelu ?

sziwu - Sro 03 Cze, 2015

Najpierw sprawdź, czy linka o nic nie zawadza i czy jest we właściwym dla siebie miejscu. Myślę, że taka która jest montowana w wersji po lifcie będzie odpowiadać ale mimo wszystko sprawdź jej ułożenie, bo może wymiana nie jest konieczna.
KAMYK5 - Czw 04 Cze, 2015

Ułożona jest poprawnie i maksymalnie poluzowana
A czy w wersji po liftowej nie było dwóch linek ?

sziwu - Czw 04 Cze, 2015

Ano były. Głównie chodzi mi o to, że w po liftowych fabrycznie była kierownica normalna a nie na clip-ony jak to miało miejsce przed liftem. Sprawdź czy tam te linki nie są dłuższe. Przecież nie musisz montować obu linek tylko jedną skoro Twój gaźnik tego nie obsługuje. Oczywiście mówię tak, jak ja bym zrobił :P
Grzecho - Pon 08 Cze, 2015

Miałem to samo ale była to wina linki ssania a nie gazu.
studi - Wto 09 Cze, 2015

Grzecho napisał/a:
Miałem to samo ale była to wina linki ssania a nie gazu.

Co wydaje się być logiczne, bo skręcając kierownice w prawo z prawej odległość maleje a z lewej wzrasta odległość końców kierownicy od baku

KAMYK5 - Sob 20 Cze, 2015

ale czy wtedy linka gazu nie napręża się w pancerzu ? a o tej od ssania nawet szczerze nie pomyślałem ;(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group