.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Wymiana zbiornika paliwa - różny rok

maverus - Sob 23 Maj, 2015
Temat postu: Wymiana zbiornika paliwa - różny rok
Jako że jestem nowy na forum na początek witam wszystkich. Mam nadzieję, że w odpowiednim miejscu zadaję pytanie ponieważ pierwszy raz wypowiadam się na jakimkolwiek forum. Pytanie dotyczy zmiany zbiornika paliwa ponieważ jeśli się nie mylę to rocznik 2001 ma większy zbiornik przez co kształt jest nieco inny w porównaniu do lat wcześniejszych. Czy można w takim razie w roczniku np. 1994 zamontować zbiornik z rocznika 2002 ? Pozdrawiam, liczę na wyrozumiałość i z góry dziękuję za odpowiedź.
RedShadow - Sob 23 Maj, 2015

Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz tutaj: http://www.forum.gs500.pl...1&highlight=bak. Od siebie jednak dodam, że chyba nie warto się bawić dla tych 3 litrów pojemności. Mimo wszystko co by o Polsce nie mówić to jesteśmy na tyle cywilizowanym krajem, że stacje benzynowe co kawałek są ;)
maverus - Nie 24 Maj, 2015
Temat postu: Wymiana zbiornika paliwa - różny rok
Dziękuję za szybką odpowiedź. Przeglądałem forum jednak nie znalazłem odpowiedzi tak więc dziękuję za link. Pytałem ponieważ chodzi mi o zmianę wyglądu całego motocykla a nie o pojemność zbiornika i możliwe, że łączyło by się to ze zmianą na większy, który wygląda troszkę inaczej :) dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :)
studi - Nie 24 Maj, 2015

RedShadow napisał/a:
Mimo wszystko co by o Polsce nie mówić to jesteśmy na tyle cywilizowanym krajem, że stacje benzynowe co kawałek są

No chyba, że jedzie się S8 na odcinku Łódź - Wrocław i jak nie wiesz na jakim węźle zjechać i gdzie w pobliskich miasteczkach są stacje to może się okazać, że jesteś na środku niczego z pustym bakiem.

maverus, to jak pisał Red sprawa nie warta świeczki, bo zmiana zbiornika pociąga za sobą zmianę kanapy oraz tylnych plastików, a to dużo modyfikacji albo łatwiej wymianę całej tylnej części ramy - czyli cięcie i spawanie, no chyba, że za niewielkie pieniądze kupisz samą ramę od poliftowego i przełożysz całą instalację i osprzęt, może to wtedy robi jakiś sens.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group