.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - MotoShow 2015

ingaginger - Czw 14 Maj, 2015
Temat postu: MotoShow 2015
Jako, że pojawiło się kilka osób chętnych - w tym też i takie, które słabiej znają miasto: gdzie byście się chcieli spotkać żeby razem pojechać na zbiórkę na MotoShow? Zbiórka na paradę jest o 11 więc warto wcześniej gdzieś się umówić i pojechać spokojnie (tak, kilka GSów zajeżdżających w jedno miejsce wygląda fajnie :cool: )

Zbiórka na paradę jest na parkingu Hali Sportowej KUL - ul. Konstantynów 1G (obok szpitala wojewódzkiego) więc możecie wrzucić w google i dajcie znać, gdzie możemy się umówić żebyście bez problemu tam samodzielnie dojechali bez gapienia się w GPS albo pogubienia się gdzieś po drodze w mieście :) Myślę, że któraś ze stacji benzynowych będzie dobrym rozwiązaniem. Lubelaki raczej nie powinny mieć problemu z dotarciem do punktu GSowej zbiórki ;)

[ Dodano: Czw 14 Maj, 2015 ]
No i od razu proszę dawać znać kto by się pisał na jakąś trasę po - może Krzyżtopór? Ok. 280km w obie strony czy może za daleko? Albo może po prostu spróbujmy zebrać kilka propozycji i wybierzmy opcję krótkiego i długiego przejazdu - żeby móc dostosować do tego ile zostaniemy tam na imprezie :)

bimber - Czw 14 Maj, 2015

Więc zacznę. Proponuję zrobić zbiórkę w mcdonalds przy olimpie - to jest miejsce w które dojadą nawet ci, którzy nie znają miasta, proponuję też godzinę 10:30 jako godzinę wyjazdu, więc przed tym czasem meldujemy się i możemy sobie przy okazji zeżreć bigmaka :rotfl:

Taki plan ode mnie, rzucajcie swoje propozycje, dogadajmy sobie wszystko. Chciałbym żebyśmy mieli ustaloną listę, żeby było wiadomo na kogo mamy czekać :)

foka - Czw 14 Maj, 2015

Co prawda to jeszce kupe czasu :) ale imprez tak malo ze juz sie podniecenie organizacyjne zaczelo wiec warto tworzyc liste (bedzie glupio sie wycofac) :D
(oczywiscie mowa o 24 niedziela):

1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%

bimber - Czw 14 Maj, 2015

1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier" :)

ingaginger - Czw 14 Maj, 2015

1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D

PS. co z trasą? Jakieś pomysły??

burczas80 - Pią 15 Maj, 2015

[quote="bimber"]Więc zacznę. Proponuję zrobić zbiórkę w mcdonalds przy olimpie - to jest miejsce w które dojadą nawet ci, którzy nie znają miasta,
A jak tak, to i ja przytoczę sie na babuni

foka - Pią 15 Maj, 2015

Dobrze ze to nie Inowrocław, bo juz chciałem napisac by koledzy ktorzy wystepuja w tym teledysku nie przyjechali czasem pod Olimp :) ani na MotoShow
Motycyklisci - artysci

damian500 - Pią 15 Maj, 2015

1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"

poldek171 - Pon 18 Maj, 2015

No ja niestety nie dam rady się zjawić bo do roboty idę ale pewnie będzie jeszcze okazja nie raz :)
bimber - Pon 18 Maj, 2015

Możliwe że dołączy do nas ze 2 osoby ode mnie ze "Sfory" :)
Nic nie gwarantuje, dziś podczas zebrania wspomniałem o imprezie i chłopcy powiedzieli że "może..."

jolzi - Wto 19 Maj, 2015

Jak dobrze pojdzie to z kolegami wpadniemy. Gs, fazer i zetka
:-)

bimber - Wto 19 Maj, 2015

Ok, jak będziesz już pewny że jedziecie to dopisz Was do listy, a jeśli niestety nie uda Wam się przybyć to też daj o tym znać.
Lubię konkrety :)

Maćko - Wto 19 Maj, 2015

Nie wiem jak bede dysponowal czasem w niedziele po poludniu, ale na zbiorce pojawie sie na 90%. Tyle ze najprawdopodobniej bede sie musial wczesniej zwinac...



Przepraszam ale cos mi polskie znaki padly :wstyd:

ingaginger - Wto 19 Maj, 2015

Łap je skoro Ci uciekły!

Ej ale serio zero innych pomysłów na trasę? Bo wiecie, ile można jeździć nad zalewy albo do Kazika :D

jolzi - Wto 19 Maj, 2015

1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"
5. jolzi + Fazer + Varadero + Zetka na 90 % wszyscy będziemy :)

carolyna - Sro 20 Maj, 2015

1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"
5. jolzi + Fazer + Varadero + Zetka na 90 % wszyscy będziemy :)
6. carolyna - to i jaa. najwyżej zostanę ciut za Wami :)

Po południu jednak muszę już uciekać, u mnie trasa niestety odpada :/

bimber - Sro 20 Maj, 2015

Szkoda że kilkoro Was nie może pojechać w trasę, bo im nas więcej tym fajniejszy wypad :)
Z drugiej jednak strony cieszę się że dajemy radę się spotkać przynajmniej na chwilę w większym gronie.
W zeszłym roku to forum dosłownie umarło, ale w tym chyba dostało drugie życie :)


Co do wycieczki to nie trzeba daleko szukać, mamy piękne pojezierze pod nosem,może wybierzmy coś z tamtego rejonu?
Carolyna, Maćko, może taka krótsza trasa jednak Was przekona? :) Jeśli wyruszymy w miarę wcześnie to na popołudnie będziemy w Lublinie :)

carolyna - Sro 20 Maj, 2015

Hmm wszystko zależy od tego gdzie, ale jeśli muszę wstawić się o 16 w Lublinie too chyba nie ma sensu psuć wyjazdu, żeby na sprincie później wracać i wszystkich zagarniać z miejmy nadzieję słonecznej niedzieli. Z drugiej strony nie wiem ile zabawimy na MotoShow, w tamtym roku przegapiłam to wydarzenie :)

Proponuję już powoli myśleć nad miejscem docelowym a reszta na pewno się określi. :) Postaram się dopasować, a jeśli jednak nie wyjdzie to nadrobię następnym razem ;)

ingaginger - Sro 20 Maj, 2015

Ja dlatego też proponuję - rzućmy kilka propozycji tras krótkich i długich i coś się z tego wybierze a później na miejscu ogarnie się co i jak. Zależy to też przecież od tego co tam się będzie działo - mnie pewnie chwilę zajmie przywitane się ze wszystkimi znajomymi mordkami więc raczej to nie będzie dla mnie przejechać paradę i lota z imprezy ;)
carolyna - Czw 21 Maj, 2015

Dokładnie tak, sama nie chciałabym się wcześniej urywać jeśli byłaby taka możliwość ale dzięki bimber, za chęci :)
Mi osobiście od dłuższego czasu chodzi po głowie Zwierzyniec :oczami:

Maćko - Czw 21 Maj, 2015

Tak jak pisałem, ja niestety w trasę raczej nie dam rady w tę niedzielę wyruszyc. Ale mysle ze uda sie jeszcze zorganizowac wspolny wyjazd. Pozatym pogoda tez chyba nie bedzie zachecac do dluzszych wycieczek w ten weekend :/ .

Obecnośc na samej zbiorce i motoshow oczywiscie potwierdzam ;)
Tym bardziej ze SV dostal upgrade przeciwdeszczowy :)


Co do propozycji tras na przyszlosc:
1.
ingaginger napisał/a:

No i od razu proszę dawać znać kto by się pisał na jakąś trasę po - może Krzyżtopór?

Krzyżtopór polecam, byłem tam SV'ką w zeszłym roku i naprawdę robi wrażenie. Chętnie wybiore się jeszcze raz :)

2.
carolyna napisał/a:

Mi osobiście od dłuższego czasu chodzi po głowie Zwierzyniec :oczami:

Też dobry plan, wydaje mi sie że całe Roztocze jest warte objeżdzenia i to materiał na więcej niż jeden wyjazd, dłuższy lub krótszy. Może by na przykład jeszcze do Suśca i Horyńca pojechac.

3. To od siebie dorzuce propozycje wyjazdu w okolice Białej Podlaskiej. Naprawde fajne trasy do jazdy motocyklem, zwlaszcza jak sie nie trzyma tylko glownych drog. Gdyby ktos byl zainteresowany to moge podac kilka miejsc ktore obowiazkowo trzeba uwzglednic na trasie ;)


Caly czas mam problemy z polskimi czcionkami :wstyd: Mam nadzieje ze da sie to jakos czytac :looka:

ingaginger - Czw 21 Maj, 2015

Maćko napisał/a:
Mam nadzieje ze da sie to jakos czytac :looka:


Da się :)

1. Pogoda na niedzielę póki co na meteo.pl wygląda dobrze. Jako, że jednak spora część osób nie ma dużo czasu zdecydowalibyśmy się nawet na jakiś krótki wypad?

2. Co do fajnych tras może jakiś oddzielny wątek, gdzie by były spisywane - a później w lataniu umawiać się już na konkretne? Tak, że jak kogoś ominie albo woli pojeździć samemu to żeby też mógł skorzystać :) A może ktoś z innych rejonów szukałby jakichś propozycji to i tam znajdzie.

burczas80 - Czw 21 Maj, 2015

1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"
5. jolzi + Fazer + Varadero + Zetka na 90 % wszyscy będziemy :)
6. carolyna - to i jaa. najwyżej zostanę ciut za Wami :)
7.Burczas-jesli nie będzie lało 100%obecny,a i na traske sie pisze :hyhy:

bimber - Czw 21 Maj, 2015

o wyjeździe dokładniej pogadamy przed startem na paradę, bo tu nie wszyscy się udzielają a tam będziemy w komplecie i zobaczymy ile osób w ogóle jest chętnych i jaki dystans wchodzi w grę, uważam że tak będzie najrozsądniej. Póki co niech każdy skupi się na miejscu w które by chciał ruszyć :) jeśli każdy rzuci jakieś hasło, to coś wspólnie wybierzemy - na pewno będzie łatwiej niż jak wszyscy powiedzą "nie wiem" albo "ja się dostosuje" ;) Krzyżtopór brzmi interesująco, nigdy tam nie byłem więc jestem ciekawy tego miejsca a Zwierzyniec to moje wspomnienia z dzieciństwa, chętnie odwiedził bym tą miejscowość :)

co do zakładania nowego wątku, to myślę że nie ma potrzeby, zacznijmy pisać o trasach w "wydarzeniach", skoro bardzo mądrzy ludzie w pył rozjebali pierwotne przeznaczenie tego tematu, to zaadoptujmy go sobie właśnie do tego :)
Skoro jesteśmy przy wydarzeniach, to wspomnę tylko że planuje stworzyć BimberRajd, ale o tym innym razem ;)

niecio - Pią 22 Maj, 2015

Witam wszystkich :)


1. Foka - Postaram sie przybyc - 90%
2. Bimber - 1/3 grupy "Szwagier"
3. Ginger - poczekałabym do mojego ulubionego numeru "13" ale chyba tyle nas nie ma :D
4. damian500 - juz 2/3 grupy "Szwagier"
5. jolzi + Fazer + Varadero + Zetka na 90 % wszyscy będziemy :)
6. carolyna - to i jaa. najwyżej zostanę ciut za Wami :)
7.Burczas-jesli nie będzie lało 100%obecny,a i na traske sie pisze :hyhy:
8. niecio-będę na 100% :)

Maćko - Pią 22 Maj, 2015

bimber napisał/a:
Więc zacznę. Proponuję zrobić zbiórkę w mcdonalds przy olimpie - to jest miejsce w które dojadą nawet ci, którzy nie znają miasta, proponuję też godzinę 10:30 jako godzinę wyjazdu, więc przed tym czasem meldujemy się i możemy sobie przy okazji zeżreć bigmaka :rotfl:


Rozumiem, że czas i miejsce zbiórki bez zmian?

Ja będę w takim razie z 45 min wcześniej, żeby zdążyć na 'zdrowy' integracyjny posiłek ;)

ingaginger - Pią 22 Maj, 2015

Chyba bez zmian :D Ja może zaszaleję z jakimś burgerem, a co, raz się żyje - nie jest tylko pewne czy dam radę gdziekolwiek dalej wyskoczyć bo chyba rozwaliłam trochę kolana przy treningu i jeszcze nie testowałam jak się sprawują w czasie jazdy :wstyd:
burczas80 - Pią 22 Maj, 2015

Jesli chodzi o mnie co do traski to zdaje sie na Was, jak wspominałem nie jestem rodem z tych stron wiec za wiele miejsc tu nie znam ,dlatego i miejsce spotkania pasi bo Olimp to chyba każdy zna :) No a co do pogody to dzis cos wspominali ze w niedziele ma byc zajebiscie :hyhy: :hyhy:
jolzi - Sob 23 Maj, 2015

Wychodzi na to, ze przyjade sam :-/
bimber - Sob 23 Maj, 2015

To nic :) z resztą według prawa w grupie bez eskorty i pozwoleń może jechać max 10 motocykli, więc przynajmniej będzie legalnie :D


Pogoda generalnie słaba w pierwszej części dnia, ewentualny drobny deszczyk to nie koniec świata, więc mam nadzieję że nie przekona nikogo do zostania w domu, ale jeżeli tak się stanie to proszę o sms z informacją żebyśmy nie czekali w nieskończoność i nie zastanawiali co się dzieje. Mój numer jest widoczny w profilu.

Przypominam, zbieramy się przed 10:30 w mcdonaldzie koło olimpu ;)

ingaginger - Sob 23 Maj, 2015

Na meteo od 11 jest sucho więc spoko luzik jeśli chodzi o pogodę.

Jeśli dziś zapomnę przyhamować to najwyżej Ci bimber napiszę sms, że mnie ścięło ;)

bimber - Sob 23 Maj, 2015

ja dziś wyjątkowo nie wale gazu, co prawda nikogo jutro nie będę wiózł ze sobą, ale dla własnego komfortu i ewentualnej kontroli wolę odpuścić :D
burczas80 - Nie 24 Maj, 2015

Kuźwa otwieram oko a tu napierdala po parapecie :zalamany: A miało byc tak zajebiscie!!Moze do 9tej przestanie lać.
bimber, Wrzuć chaslo na forum jak tam pogoda u was moze to tylko tu od kocka leje.mam nadzieje ze odpuści deszczyk bo ja narazie nie mam zamiaru :zdegustowany:

bimber - Nie 24 Maj, 2015

w Lublinie ledwo kropi, z godziny na godzinę ma być coraz lepiej a po 11 ma wyjść słońce, więc uważam że nie warto rezygnować. Nie ma co się łudzić że asfalt wyschnie do 10:30, ale to nie powód żeby zostawać w domu ;)
burczas80 - Nie 24 Maj, 2015

No nie tyle ze na razie u mnie leje moze sie zmieni to. Narazie idę szykować Babunie i jestem za wyjazdem😉 :)
Maćko - Nie 24 Maj, 2015

U mnie pada caly czas, ale niezbyt intensywnie :|

Mam nadzieję ze patent przeciwdeszczowy sie sprawdzi i SV dotrze bez problemu :oczami:


BTW: Wlasnie znalazem jakies kupony do Maka, wiec mozecie sie wstrzymac z zamawianiem az dojade ;)

burczas80 - Nie 24 Maj, 2015

U nas pod Kockiem wali non stop. I to grubo poczekam jeszcze trochu moze cos przejdzie. Napewno dam znac koledzebimber, na fona czy będę czy nie abyście nie czekali
jolzi - Nie 24 Maj, 2015

U mnie kropi, ale nawet jakby padal grad czy snieg to i tak przyjade :D
bimber - Nie 24 Maj, 2015

I o to chodzi jolzi :)
jak ktoś się boi, to może jechać ze mną ;)

burczas80 - Nie 24 Maj, 2015

He he nie chodzi koledzy o strach ,bardziej o zdrowie. No ale jest jeszcze trochu czasu moze sie cos zmieni. Bylem na szlugu przed chwila w garażu i smignal mi 19stka jakiś motórek w waszym kierunku.
ingaginger - Nie 24 Maj, 2015

burczas80 napisał/a:
He he nie chodzi koledzy o strach ,bardziej o zdrowie


Dokładnie... ja też się nie ruszam dopóki pada - już nawet nie chodzi o sam przejazd ale łażenie po imprezie w deszczu. Bardzo niedługo wyjeżdżam na konferencję i nie chce mi się tam zabierać przeziębienia... Najwyżej może uda się spotkać na miejscu jak się pogoda poprawi.

Maćko - Nie 24 Maj, 2015

A ją już czekam na miejscu...
burczas80 - Nie 24 Maj, 2015

ingaginger, ja wlasnie nadrabiam zaległości w pracy po tygodniowym zwolnionku ,teraz gdyby przyszlo znów kurować sie pracodawca poniosl by duże straty ,na co nie możemy sobie pozwolić. Tym bardziej skaczylo sie życie kawalerski dwojga dzieci na utrzymaniu to nie zawsze można sobie pozwolić.Ale do konca jestem dobrej myśli i wierze ze moja Babunia będzie dzis w Lublinie ;)

[ Dodano: Nie 24 Maj, 2015 ]
A co z traska wiadomo gdzie lecicie?

bimber - Nie 24 Maj, 2015

W sumie było nas siedmioro. Foka miał problemy z moto i dojechał samochodem, Damian i ja oczywiście się spóźniliśmy, pogoda była z dupy a dzięki czujności Maćka srebrna vectra zaliczyła nieudane polowanie. :) mimo tego wszystkiego daliśmy radę i było git :)
Spotkaliśmy na miejscu zbiórki jeszcze jednego czerwonego GSa, ale nie wiem kto to był :P
Z trasy zrezygnowaliśmy, bo chmury i deszczyk nie chciały odpuścić, dopiero teraz się wypogadza powoli.

Carolyna, Foka i Maćko opuścili nas troszkę wcześniej i nie załapali się na grupowe zdjęcie, ale jeszcze nie raz będzie okazja ;)





jolzi - Nie 24 Maj, 2015

Zawinąłem Bimber zdjęcie na fejsa :D Co do Mełgwi jestem mile zaskoczony :) Motocykli było około 30-40. Kilka zabytkowych np. jakiś simson z 56r z koszem w 100 % oryginał, junaki oraz jawka mustang z 72r :D Parę osób z Lublina przyjechało. Szkoda, że nie dotarliście na paradę.

Miło było was poznać i oby do następnego :)

bimber - Pon 25 Maj, 2015

To był pewnie Awo Simson :)
A co do zdjęć to proszę bardzo, nie chronię prawami autorskimi ;)
wklep sobie na tym fejsie Michał Dorosiewicz, to będzie łatwiej złapać kontakt na kolejne wypady ;)

poldek171 - Pon 25 Maj, 2015

No widzę że wypad udany mimo poryapnej pogody :) Dużo ludzi było na tym całym Moto Show ?
bimber - Pon 25 Maj, 2015

mało, przynajmniej do 14stej, bo później się zwineliśmy. W sumie to po południu pogoda zaczęła się poprawiać, to może frekwencja się poprawiła
poldek171 - Pon 25 Maj, 2015

No fakt po południu dopiero jako tako się zrobiło i przestało padać ;)
foka - Pon 25 Maj, 2015

Mnie sie nawet udalo zaliczyc 3 atrakcje tj taxi drift, jazda w poslizgu i dachowanie
:D

jolzi - Pon 25 Maj, 2015

Motocykli jak na te warunki nie bylo az tak malo :-)
Maćko - Pon 25 Maj, 2015

No i fajnie było się zobaczyć. A pogoda nie była taka straszna, później całkiem przyjemnie się zrobiło :]

Widzę, że ja się na grupowe zdjęcie nie załapałem, ale moja Suza już tak :D

bimber - Pon 25 Maj, 2015

Maćko, jak nagrałeś coś fajnego to możesz mi podesłać na michaldoro@wp.pl ;)
Maćko - Pon 25 Maj, 2015

W sumie za wiele nie nagrałem, bo dopiero ogarniam tę kamerę. Na razie muszę zrobić jakieś porządne mocowanie bo złapanie za trytki do plecaka nie końca zdało egzamin :zdegustowany: Poza tym jakoś tak wyszło, że cały czas jechałem z przodu, więc za wiele ujęć z GS-ami nie ma :/

Na pocieszenie złapałem Ciebie i Damiana jak gumę palicie ;)
Wyślę Ci to maila, tylko najpierw muszę to jakoś obrobić/skompresować, bo sam filmik waży ponad giga..

poldek171 - Pon 25 Maj, 2015

Maćko ja też poproszę filmik jak ogarniesz konwert :) poldek171@gmail.com :)
bimber - Pon 25 Maj, 2015

spoko :) jak chcesz to poprostu podrzucę Ci pendrive, to nie będziesz się musiał bawić w kompresję, tym bardziej że na pewno wpłynie ona na jakość ;)
_adam_ - Pon 25 Maj, 2015

bimber, co ten Twój GieS tak kopci ? ;D
bimber - Pon 25 Maj, 2015

gaźniki są rozregulowane jak zapłon w jawie :rotfl: za dużo paliwa dostaje.
Ale nie oddam go do regulacji póki nie zmontuję wydechu, bo później będę musiał odstawić znowu żeby zestroili wszystko pod tłumiki i w sumie musiał bym 2 razy zapłacić za to samo :)

jolzi - Pon 25 Maj, 2015

A jak strzela :-d
Maćko - Wto 26 Maj, 2015

Po prostu Bimber ma diesla, mniej mu pali :P

Co do nagrań, to na razie na szybko złożyłem urywki na których coś widać i zapisałem w bardzo słabej jakości : http://wyslijto.pl/files/download/g9awlu9e24 Szału nie ma, ale obiecuję, że następnym razem się poprawię i dostarczę lepszy materiał :)

Gdybyście chcieli to samo w lepszej jakości to piszcie, jak będę miał chwilę to spróbuję uploadować mniej skompresowaną wersję. Z kopiowaniem na pendrive też nie ma problemu, jakby ktoś chciał :)

jolzi - Sro 27 Maj, 2015

Filmik git, pamiątka jest :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group