.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - jak dodac miniaturke ??

kikon18 - Pią 21 Wrz, 2007
Temat postu: jak dodac miniaturke ??
O co chodzi z tym emblematem ?? nie wiem o jaki odnosnik tam chodzi :/ wysłalem linka z fotosika swojej maszyny to nie pasowało, potem dałem odnosnik do pliku z dysku to tez nie :/ jak załączyć taką miniaturke przy profilu ??
cygan - Pią 21 Wrz, 2007

Też walczyłem .
W fotosiku klikasz na zdjęcie ,potem klikasz na pobierz kody i ja potem wybierałem opcje POZOSTAŁE i klikałem ostatnią pozycję.(jakies tam opcje"miniaturki na forum"nie działają)
Jak sie okaże że zdjęcie jest za duże to najprościej jest je zmniejszyć w standardowym programie " PAINT" (w start i w akcesoria).Otwierasz tam dane zdjęcie i klikasz "obraz"(u góry na pasku)potem na "rozciągnij,pochyl" i tam gdzie jest rozciąganie i wartości 100,zamieniasz na wartości 50x50.ja miałem zdjęcia bardzo dużej rozdzielczości więć zmiejszałem po 50 kilka razy i raz chyba po 75.potem zapisujesz na kompie i dajesz na fotosika.To chyba najprostszy i sprawdzony sposób .Próbowałem też programów do obróbki zdjęć ale lipa była.
Może ci sie to na cos przyda. :wink:

jankees - Pią 21 Wrz, 2007

zassij z netu program alternate pic view , na nim zmniejsz zdjęcie które chcesz wstawić potem wejdź na http://imageshack.us/ wybierz fote wciśnij host it poczekaj jak sie załaduje i od góry skopiuj 2 link i to wszystko.powodzonka a programik do zdjęc co ci podałem przyda sie napewno no chyba że chcesz w paint-cie zmieniać rozmiar.
CincinCM - Sob 22 Wrz, 2007

a nawet jak chcesz 'zhostować' zdjęcie to tam można je odrazu pomniejszyć do formatu miniaturek forumowych, tak ja zrobiłem.
oczywiści mi chodzi o http://imageshack.us/

jankees - Sob 22 Wrz, 2007

Dokładnie tak ,zapomniałem o tym przeciez też własnie tak kiedys robiłem.
kikon18 - Sob 22 Wrz, 2007

dzieki wszystkim :) jak widać wasza pomoc nie poszła na marne :)
Yarccom - Pią 28 Wrz, 2007

moze warto podkleić ten temat dla potomnych :?:
GSadmirer - Czw 18 Paź, 2007

Dziala dziala. Tylko jeszcze powiedzcie jak zrobic to samo z .gifam??. Bo jak daje na fotosik to mam tylko jedna klatke z calego filmiku :-x
jankees - Czw 18 Paź, 2007

na fotosiku nie wiem ale na http://imageshack.us/
tak samo się robi jak ze zdjeciami tylko że wklejasz inny kod jak sie nie myle to ostatni .ale trzeba poprubowac bo nie pamietam.

Paca - Nie 19 Paź, 2008

moze wyjde na lekko niedorozwiniętego ale gdzie dokładnie ustawia się tego avatara? bo przeszukałem profil i tam jest tylko opcja obrazka do podpisu. :wstyd:
Grzechu16 - Nie 19 Paź, 2008

Poniżej pola z podpisem jest pole Avatarów, gdzie możesz sobie wrzucić obrazek. W razie jakichś problemów możesz pisać na pw xD
Yarccom - Nie 19 Paź, 2008

oczywiście pod warunkiem że masz 50 postów w puli ;)
licznik w profilu :oczami:

Paca - Nie 19 Paź, 2008

i sprawa się wyjaśniła :) thx :wstyd:
Grzechu16 - Pon 20 Paź, 2008

Yarccom napisał/a:

zapomniałem o tym limicie :) Chodzi o to, żeby użytkownicy którzy napiszą dwa posty nie zawalali serwera swoimi avatarami :)

nightmare - Pon 20 Paź, 2008

Grzechu16 napisał/a:
zapomniałem o tym limicie :) Chodzi o to, żeby użytkownicy którzy napiszą dwa posty nie zawalali serwera swoimi avatarami :)


Jeśli użytkownik napisał dwa posty to jego avatar pojawi się dwa razy to chyba nie jest zabójcze. Pozatym avatary i tak się cache'ują, jak chcecie oszczędzić transfer wyłączcie ShoutBox.

leon - Wto 21 Paź, 2008

nightmare napisał/a:
...jak chcecie oszczędzić transfer wyłączcie ShoutBox...


U nas co prawda SB nie rozkręciło się, ale ciągle wierzę że to się zmieni. Na moim forum regionalnym z podpisu (widoczność tylko po zarejestrowaniu) działa ono prawie na zasadzie Chata i jest to pierwsza rzecz na którą się patrzy po zalogowaniu na forum. Odciąża ono forum od off topów typu, kto, z kim, gdzie, co i jak. A żeby być na bieżąco co się dzieje w okolicy, jego czytanie to konieczność.

Azbest VKP - Czw 13 Mar, 2014

Ja trochę z innej beczki. Gdzie jest jakaś informacja o wiadomościach pw? Wysłałem do forumowicza wiadomość pw i nigdzie jej nie widzę. Nie widzę też żadnego odnosnika do wiadomości pw.
Bo albo ja ślepy jestem albo.... nie widzę :rotfl:

studi - Czw 13 Mar, 2014

Azbest VKP, jeśli wysłałeś PW do innej osoby, to do momentu gdy ona jej nie odczyta wiadomość znajduje się w folderze Dp wysłania, po tym jak ją otworzy wiadomość przenoszona jest do folderu Wysłane
Azbest VKP - Czw 13 Mar, 2014

studi napisał/a:
Azbest VKP, jeśli wysłałeś PW do innej osoby, to do momentu gdy ona jej nie odczyta wiadomość znajduje się w folderze Dp wysłania, po tym jak ją otworzy wiadomość przenoszona jest do folderu Wysłane


Oj ja jednak ślepy. :hyhy:
Wiadomości pw znajdują się przecież w odnośniku /Wiadomości\

PS. Szkoda, ze muszę 50 postów natrzaskać, żeby wrzucić avatar'a :(

studi - Czw 13 Mar, 2014

Azbest VKP napisał/a:
PS. Szkoda, ze muszę 50 postów natrzaskać, żeby wrzucić avatar'a :(
??
to jedyne obostrzenia odnośnie avatara
Kod:
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 135 pikseli, wysokość większa niż 130 pikseli, a rozmiar większy niż 20kB.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group