.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Z turystyka na mniej turystyka :P TDM 850 ---> GSXF 750

poldek171 - Sro 25 Mar, 2015
Temat postu: Z turystyka na mniej turystyka :P TDM 850 ---> GSXF 750
Po wielu długich poszukiwaniach i setkach zjeżdżonych kilometrów w końcu udało się kupić motocykl w przyzwoitym stanie za przyzwoite pieniądze :) Początkowo polowałem na Suzuki GSXF ale żaden z kandydatów nie był wart kupna :P Sprzęt sprowadzony z Niemiec. Posiadam sporo różnych dokumentów z serwisowania itp.

Motocykl to Yamaha TDM 850 werscja 3VD z 1994r
Wyposażenie:
- podgrzewane manetki
- gniazdo zapalniczki obok zegarów
- filtr powietrza K&N
- wydechy Marvinga
- podniesione zawieszenie
- akcesoryjny zegarek

Jestem w trakcie rejestracji którą mam nadzieję jak najszybciej załatwię i będę śmigał :)

Wilk - Sro 25 Mar, 2015

Gratulacje. To się trafiła fajna sztuka. Przewód jest w oplocie czy nie?
Czerwone felgi się mi trochę nie podobają. Wstaw więcej zdjęć ;) To po rejestracji w jakąś trasę trzeba będzie ruszyć. Planujesz dokupić kufer?

rzemien - Sro 25 Mar, 2015

Powiem szczerze urodą nie grzeszy, ale mam nadzieję że daje dużo frajdy z jazdy i tym też nadrabia:) w końcu to Jamaha :hyhy:
Wilk - Sro 25 Mar, 2015

Mi TDM850 się podoba. Co prawda nie każdy lubi podwójne reflektory (w tym i ja), ale to nadaje uroku tej maszynie. :)
Arcisz - Sro 25 Mar, 2015

Jak to napisał
rzemien napisał/a:
Powiem szczerze urodą nie grzeszy,

ale życzę aby posłużyła jak najdłużej! Gratuluje zakupu, i czekam na więcej fot ;)

poldek171 - Sro 25 Mar, 2015

Wilku przód i tył jest w oplocie. Dwie tarcze i oplot to jest to :) Nie porównanie z GSem chociaż i tam nie było tragedii :) Planuje dokupić i kufry. Na pewno będzie centralny a jak z bocznymi to zobaczymy :)

Parę fotek z dzisiaj :)
Wygrzebałem trochę syfu z pod dekla przedniej zębatki łańcuch też nasmarowany i wyczyszczony :)





Wilk - Sro 25 Mar, 2015

Tak się mi wydawało, że jest oplot tylko fotka za mała żeby być pewnym. :D
Wygląda ładnie. Wizualnie widać, że zadbany :)
Jak zamontujesz kufry to będzie wyglądać jak pełnoprawny turystyk w długie trasy.

poldek171 - Sro 25 Mar, 2015

Kufry na pewną będą :) Przynajmniej jeden :P
studi - Sro 25 Mar, 2015

poldek171, gratulacje wyboru, bardzo fajna maszyna, choć ja opytcznie jakoś z TDMek wole te nowsze.

PS. poprawiłem zdjęcia w twoim poście aby się wyświetlały, skopiowanie gotowego kodu z serwisu dostępnego w linku pod zdjęciami chyba nie powinno aż tylu trudności nastręczać.

ingaginger - Sro 25 Mar, 2015

Ło, niezły przeskok i fajna maszyna. Pewnie w końcu nie masz kolan pod brodą? ;) Rejestruj i na ulice!
poldek171 - Sro 25 Mar, 2015

Dzieki Studi za edycje :) Inga na razie muszę nauczyć się tym jeździć :P Bo sporo większe i cięższe od GSa jest :D Po mieście jakoś nie specjalnie mnie ciągnie :P Zdecydowanie wole traski ale winkiel dalej będę odwiedzał :P
RedShadow - Sro 25 Mar, 2015

Z tego co się orientuję to w tych TDMach warto zmienić kanapę, bo oryginał jest co najwyżej średni.
studi - Sro 25 Mar, 2015

poldek171 napisał/a:
na razie muszę nauczyć się tym jeździć

Ja przesiadając się z GSa na DLa wbraw pozorom bardzo szybko się w nowe moto wjeździłem, bo mimo swoich gabarytów jest to dość zwinny moto, tu zapewne będzie podobnie więc nie obawiaj się np. większej masy puki się nie wyłożysz i nie trzeba będzie tego kloca podnosić ;P

ingaginger - Sro 25 Mar, 2015

poldek171 napisał/a:
Zdecydowanie wole traski ale winkiel dalej będę odwiedzał


Ja z traskami czekam do zniknięcia szaro-brązowości badyli drzewiastych. Niech się zazieleni i to miasto mnie nie będzie oglądać :D A na winkiel uważaj, można się naciąć - z daleka widzisz "łooo ile moto"... podjeżdżasz a tam najmocniejsze co stoi to 125 :hyhy:

poldek171 - Sro 25 Mar, 2015

Red kanapę zmienię na pewno bo trochę deskowata jest ale wszystko w swoim czasie :)
Studi nie da się ukryć że czuć masę i gabaryty moto zwłaszcza przy cofaniu do tyłu :P
Inga jak na początku marca byliśmy na winklu to spotkaliśmy dwa nowe GSy więc nie koniecznie przyjeżdżają tam same 125 :P

RedShadow - Sro 25 Mar, 2015

poldek171 napisał/a:
zwłaszcza przy cofaniu do tyłu

A przy cofaniu do przodu jest lepiej? :P
A tak serio to zapomniałem napisać, że naprawdę fajne moto. Mega wygodne i z niezłym silnikiem. Sam długo myślałem nad 3VD albo 4TX.

poldek171 - Sro 25 Mar, 2015

No do przodu jest podobnie :P Trochę szerszy jest rozstaw podnóżków niż w GSie i czasem na postoju zaczepiam nogami o nie ale to kwestia przyzwyczajenia :)
ingaginger - Sro 25 Mar, 2015

poldek171 napisał/a:
Inga jak na początku marca byliśmy na winklu to spotkaliśmy dwa nowe GSy więc nie koniecznie przyjeżdżają tam same 125 :P


Nie pisałam nic, że tylko 125 - ale pod koniec sezonu (i nawet w trakcie) bywały tam częściej niż coś większego. I ja do 125 nic nie mam ale do zachowań niektórych dzieciaków, którzy nimi jeżdżą już tak :D Przy czym często te 125 były w sporej asyście kosiarkowych 50. Ale jak Ty teraz zajedziesz tam nowym moto to pewnie dość szybko uciekną ;)

tmi - Sro 25 Mar, 2015

RedShadow napisał/a:
A przy cofaniu do przodu jest lepiej? :P

:D

No cóż wyglądowo dupy nie urywa i mokro żadnej się raczej nie zrobi :P ale turystyk bardzo dobry.

Maszyna niech dobrze służy!

Vankel - Czw 26 Mar, 2015

A tam cofanie w tył czy przód - ważne żeby dobrze się jeździło <lol2>

Co do mojej skromnej oceny, to w tym modelu wygląd przodu do bani ale od dupy strony to bardzo ładnie wygląda :D

Gratuluje zakupu i szerokości :ok:

Arcisz - Czw 26 Mar, 2015

Właśnie chciałem to napisać co Vankel, od tyłu/z boczku to wygląda na prawde kozak.
To tak jak GS z 95' five stars- z przodu straszny skuter, a od boczków już ładniej się prezentuje

KATANA - Czw 26 Mar, 2015

Graty pold....

Pamiętaj o tym, o czym wspominałem na sb odnośnie tdm-y... ;)

_adam_ - Czw 26 Mar, 2015

KATANA napisał/a:
Graty pold....

Pamiętaj o tym, o czym wspominałem na sb odnośnie tdm-y... ;)


Mógłbyś napisać o co chodzi ? :D Bo też biorę pod uwagę TDMa.

yaszczi - Czw 26 Mar, 2015

Super TDM'a :D masz bardzo dobre opony, wykorzystaj odpowiednio ich potencjał ;)
tomaso wawa - Czw 26 Mar, 2015

Gratulacje! Niechaj śmiga po drogach i autostradach!
KATANA - Czw 26 Mar, 2015

_adam_ napisał/a:
KATANA napisał/a:
Graty pold....

Pamiętaj o tym, o czym wspominałem na sb odnośnie tdm-y... ;)


Mógłbyś napisać o co chodzi ? :D Bo też biorę pod uwagę TDMa.


A o nic takiego :D ..... żeby podczas wymiany oliwy nie szukał wlewu oleju w silniku, bo go tam nie znajdzie ;)


Pold jak moto (silnik), dobrze pracuje?

Wilk - Czw 26 Mar, 2015

Hmmm aaaaa no tak! :D TDM ma suchą miskę olejową :D To nie wiedziałem :)
Podobno TDM 850 spala 100ml oleju na 1000km ;)

studi - Czw 26 Mar, 2015

KATANA napisał/a:
żeby podczas wymiany oliwy nie szukał wlewu oleju w silniku, bo go tam nie znajdzie

nie ma go w silniku, bo to potajemnie silnik 2T i trzeba robić mieszankę ;)

RedShadow - Czw 26 Mar, 2015

Wilk napisał/a:
Podobno TDM 850 spala 100ml oleju na 1000km ;)

To chyba jak przez połowę tego będziesz ją pchał :rotfl:

Wilk - Czw 26 Mar, 2015

Spala więcej? Jak GS? :troll2:
Jak GSa pcham to nic nie pali (ani benzyny, ani oleju) no tylko moje kalorie (no i działa tak jakoś ciszej). :luka:

KATANA - Czw 26 Mar, 2015

studi napisał/a:
KATANA napisał/a:
żeby podczas wymiany oliwy nie szukał wlewu oleju w silniku, bo go tam nie znajdzie

nie ma go w silniku, bo to potajemnie silnik 2T i trzeba robić mieszankę ;)


Tu nie trzeba robić samemu mieszanki. Tdm-a ma dwie pompy w silniku, i ta druga jest od automatycznego dawkowania oliwy do paliwa (mieszanki)..... ;) ;)

PS. Poldas tak na wszelki wypadek, nie bierz tego dosłownie ;)

Teraz poważniej. Ogólnie w tdm-ce trzeba pilnować stanu oleju- z powodu braku jakiegokolwiek czujnika. Czujnik, który można ewentualnie zamontować we własnym zakresie.

poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

Hehe coś o pilnowaniu poziomu oleju to ja wiem :P W końcu miałem GSa przez 3 sezony :P
pawulon40 - Pią 27 Mar, 2015

Ładna maszynka ,szerokości i przyczepności na :moto: ;) :)
poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

Dzięki wielkie pawulon40 :)
Wszystko oki ale z siedzeniem będę musiał coś zrobić :P Strasznie twarde :P

Bartek89 - Pią 27 Mar, 2015

Ooooo też yamaszka :) Dasz kajta jak się stykniemy? :D

Zapomniałem pochwallić :D Więc fajny turystyk, ładny ładny więc witaj w klubie yamahy :P

poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

Bartek jak zasłużysz :P :rotfl:
Piotras_5 - Pią 27 Mar, 2015

To jest jedno z tych moto, które ciężko nazwać "ładnym", ale na bank jest fajne. Sam dawno temu przymierzałem się do TDM'y, ale jednak to nie moto dla mnie. Twój egzemplarz wygląda super i niech tak też się sprawuje!

Gratulacje i szerokości na nim ;)

Wilk - Pią 27 Mar, 2015

Z endurowatych to nie wiem które moto jest ładne. Każdy z nich jest jakimś dziwolągiem z którejś strony. :rotfl:
poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

W sumie to nie wiadomo co to za rodzaj motocykla :P Chyba turystyczne enduro :P Chciałem coś turystycznego więc jak najbardziej udany zakup :P Powoli będę go ulepszał :) Na pewno dokupię kufer gmole no i dam siedzenie do obicia tapicerowi żeby wygodniejsze było trochę bo straszna decha :P
Wilk - Pią 27 Mar, 2015

Tak, TDM to jest turystyczne enduro. :)
poldek171 - Sro 01 Kwi, 2015

Dziś wymieniłem olej w silniku na Motul 10W40 wraz z filterkiem i zainstalowałem nowe świeczki Denso. Czekam jeszcze na zestaw K&N do czyszczenia filtrów powietrza. Mam nadzieje że w tym tygodniu przyjdzie bo pogoda sprzyja grzebaniu przy moto ;)
poldek171 - Pią 03 Kwi, 2015

Dziś odebrałem z poczty zestawik do czyszczenia filtrów K&N :) Jutro będzie co robić :)
poldek171 - Wto 05 Maj, 2015

Tedzia dostała gmole i uchwyt do telefonu na kierownice :) Montaż uchwytu był dziecinnie prosty za to z gmolami bawiłem się ponad 2 godziny żeby je dopasować do motocykla ale w końcu się udało. Oto efekt :)






bimber - Sro 06 Maj, 2015

Kombinujesz i ulepszasz widzę, to dobrze dziś mamy słabą pogodę to masz na to czas :)
Wyrób się do jutra, bo jak się pogoda wyklaruje to znowu wystrzelimy nad jakieś jezioro :)

poldek171 - Sro 06 Maj, 2015

Dziś z racji dupnej pogody moto umyte, wyczyszczone i nawoskowane po wczorajszym tripie :P Łańcuch nasmarowany, olej dolany i sakwy założone możemy gdzieś jechać :P
bimber - Sro 06 Maj, 2015

O dolewaniu oleju coś wiem, wczoraj jak zacząłem dolewać do pełnego stanu to wlałem 900ml :D zresztą sam to widziałeś :D
Z racji słabej pogody to można by co wypić, co o tym myślisz? :D

poldek171 - Sro 06 Maj, 2015

Nooo oleju się troszkę zmieściło :D czyli w silniku miałeś jakieś 1,7 litra oleju :D
Co do picia to nie ma problemu tylko kiedy :P ?

tomaso wawa - Sob 09 Maj, 2015

To widzę że moto od jednego zboka trafiło do drugiego (w pozytywnym zboka znaczeniu). No i git! :padam:
poldek171 - Pon 11 Maj, 2015

Tomaso bo o motocykl trzeba dbać bardziej niż o kobietę :P
beacia500 - Wto 12 Maj, 2015

Fajna TDM-ka....ostatnio się nawet do podobnej przymierzałam (obecnie BMW F650) poważnie myślę nad zmianą, ale sama nie wiem.

Twoja mi się bardzo podoba

poldek171 - Sro 13 Maj, 2015

beacia500 dziekuję bardzo :) Co prawda motocykl potrzebuje jeszcze kilka dodatków i ulepszeń ale nie od razu wszysto na raz tylko powoli do celu :)

Na pewno muszę obszyć jeszcze siedzenie i zamontować kufer ale na to przyjdzie jeszcze czas :)

beacia500 - Sro 13 Maj, 2015

Kufer już masz coś wybrałeś, czy szukasz ?
poldek171 - Sro 13 Maj, 2015

Nie jeszcze kufra nie zakupiłem puki co to rozglądam się za jakimś konkretnym stelażem żeby to wszystko w całość sklejić :)
beacia500 - Sro 13 Maj, 2015

To polecam Ci K-max.....obecnie mam go pierwszy sezon ale jest niedrogi,pojemny i ma dobre opinie :)
poldek171 - Sro 13 Maj, 2015

Na pewno nie będę szukał kufrów z najwyższej półki bo to nie jest przedział cenowy dla mnie :P ale coś fajnego praktycznego i w przystępnej cenie jak ten kufer będę starał się zakupic :)
beacia500 - Sro 13 Maj, 2015

Ja z tego jestem bardzo zadowolona, także polecam. Sam montaż sama ogarnęłam więc nie było trudne :)
poldek171 - Wto 26 Sty, 2016

TDM zmieniło właściciela jakiś tydzień temu i w garażu zrobiło się pusto... Ale nie na długo :)
Jest teraz jajko :) Motocykl z 2001 roku :) Na razie jedna fotka bo pogoda nie bardzo żeby jakąś pożądną sesje zrobić ale jak już zima puści to się to ogarnie :)

Vankel - Wto 26 Sty, 2016

To duże Jajco?
Prawie jak lokomotywa <spoko>

poldek171 - Wto 26 Sty, 2016

Tak dokładnie 750 :-) . Szczerze Tdm była dużo większa i przede wszystkim cięższa :-) Trochę minie czasu zanim się zapoznam z tym motocyklem :-)
poldek171 - Sro 17 Lut, 2016

W końcu nie dałem rady i musiałem :D Temperatura jak się stoi +1 jak się jedzie -6 :D
Jednak jest różnica z TDM prawie we wszystkim poza heblami. Jednak stalowy oplot w każdym motocyklu to jest obowiązkowy element :)

_ANIOŁ_ - Pią 19 Lut, 2016

I kolejne jajco :) Jaką masz oponę z tyłu? Ja zmieniałem fabryczną 150 na 160 i jest różnica na plus.

Ps. Jajo to nie sport :]

poldek171 - Sob 20 Lut, 2016

Z tyłu mam oponkę 150/70/17. Myślałem nad 160 ale z tego co patrzyłem to nie wiem czy zmieści się w nadkolu. U Ciebie zmieściła się bez problemu ?

[ Dodano: Sob 20 Lut, 2016 ]
Z czwartkowego latania :D Zimno było jak cholera ale banan z mordy nie schodził ;) Jednak fajne są 4 gary w rzędzie :)

_ANIOŁ_ - Sob 20 Lut, 2016

poldek171 napisał/a:
Z tyłu mam oponkę 150/70/17. Myślałem nad 160 ale z tego co patrzyłem to nie wiem czy zmieści się w nadkolu. U Ciebie zmieściła się bez problemu


160 spokojnie wchodzi bez żadnych problemów. Bezpieczniej się czuję w zakrętach :)

Vankel - Sob 20 Lut, 2016

Cytat:
Jednak fajne są 4 gary w rzędzie :)


Poldek, ale naprawdę fajne to są, ale dwa gary w v-ce :hyhy:

studi - Sob 20 Lut, 2016

Vankel napisał/a:
Poldek, ale naprawdę fajne to są, ale dwa gary w v-ce
:ok:
tholin85 - Pon 22 Lut, 2016

a co dopiero V4 :) ale i tak moje R4 jest zajebiste:)
GSadmirer - Pon 22 Lut, 2016

ktos kiedys udowadnial, ze waska opona lepsza jest na zakrety, a szersza bezpieczniejsza na prostej,
gratki nowego sprzetu :)

KATANA - Pon 22 Lut, 2016

Vankel napisał/a:
fajne to są, ale dwa gary w v-ce :hyhy:


tholin85 napisał/a:
a co dopiero V4 :) ale i tak moje R4 jest zajebiste:)



w zasadzie jedno i drugie można mieć w jednym... taki big bang oferuje np. yamaha

Poldas za niedługo będziesz miał okazję, aby poświęcić jajeczko ;)

poldek171 - Wto 23 Lut, 2016

Vankel napisał/a:
Cytat:
Jednak fajne są 4 gary w rzędzie :)


Poldek, ale naprawdę fajne to są, ale dwa gary w v-ce :hyhy:


Chciałem VTR 1000 ale zma mały gabarytowo na mnie :(

[ Dodano: Wto 23 Lut, 2016 ]
tholin85 napisał/a:
a co dopiero V4 :) ale i tak moje R4 jest zajebiste:)


VFR 800 też mie się marzyło.....

[ Dodano: Wto 23 Lut, 2016 ]
KATANA napisał/a:
Vankel napisał/a:
fajne to są, ale dwa gary w v-ce :hyhy:


tholin85 napisał/a:
a co dopiero V4 :) ale i tak moje R4 jest zajebiste:)



w zasadzie jedno i drugie można mieć w jednym... taki big bang oferuje np. yamaha

Poldas za niedługo będziesz miał okazję, aby poświęcić jajeczko ;)


Myślę że raz to będzie na święta a drugi raz na zlocie kawalerskim :D :D

Mordkaaa - Wto 23 Lut, 2016

poldek171 napisał/a:
Chciałem VTR 1000 ale zma mały gabarytowo na mnie


VTR jest mniejszy od jajka ?

poldek171 - Wto 23 Lut, 2016

Siedziałem na VTR i jakby troszkę mniejszy od jajka ale to kwestia indywidualna :) Każdemu pasuje co innego :)
poldek171 - Czw 02 Lut, 2017

Siemka :) Bardzo dawno tu nic nie pisałem a przy moto trochę się zimą robi :) Z racji tego że zimno zabrałem się za grzebanie przy jajcu :P Na początek zamontowałem stelaż pod kufer Kappy w zawalistej cenie kupiłem :D Do tego kufer firmy nieznanej ale lubianej Awina. W kufer wmątowałem światło stop ale aku mam wyjęte i nie zrobiłem fotek jak to działa. Dodam je niedługo :) Firma nieznana ale robi w miarę dobre jakościowo kufry. Gdyby brejdak nie kupił i nie przejechał z nim w obie strony na zeszłoroczny zlot to pewnie bał bym sie go kupić ale działa i wygląda dobrze :) Do tego wydeszek używany Dominatora. Bardzo fajnie gra a jednocześnie nie jest za głośny.

W planie mam jeszcze wymianę żarówek świateł przednich H4 na Philipsy, zmianę podświetlania zegarów na ledy, montaż szyby turystycznej oraz oplocik na przód. Poza tym co roczny pełny serwis. :) Poniżej fotki a reszta będzie podczas kolejnych robót.




kempes - Czw 02 Lut, 2017

:super:
Wrzuć filmik jak gra ten dominator z tym silnikiem :)

poldek171 - Pią 03 Lut, 2017

kempes jak założę aku i będę nagrzewał silnik żeby olej wymienić to coś nagram ale z telefonu chyba szału nie będzie :P
poldek171 - Pon 06 Lut, 2017

Dziś pierwszy raz w życiu robiłem regulację zaworów :D Chyba mi sie udało :D co prawda zeszło się ponad 3 godziny z dokopaniem do zaworów ale jakoś się udało :D Uszczelka pokrywy zaworów i pokrywy impulsatora już zamówiona. Po złożeniu zobaczymy czy odpali :D Jeśli wszystko będzie oki to jestem koło 300 zł do przodu :D
tmi - Pon 06 Lut, 2017

Tam są chyba śrubki? bajka do regulacji haha u kumpla to robiłem kluczem którym regulował zawory w polonezie.
poldek171 - Wto 07 Lut, 2017

Tak Tmi dokładnie śrubki. Robiłem to pierwszy raz z pomocą manuala ale sie chyba udało :P Zobaczymy czy odpali :P
poldek171 - Czw 09 Lut, 2017

Dziś dalej dłubałem przy moto i zrobiłem podświetlanie zegarów na Ledy. Nie są to SMD ale nawet dają radę :) Wstawiłem je w miejsce zwykłych żarówek. Przy okazji zmieniłem też postojówkę z przodu na SMD i podświetlanie tablicy. Wymieniłem też żarówki H4 na Philipsy Vision i chyba troche lepiej świecą niż poprzednie :P Do tego jeszcze dodałem gniazo zapalniczki na USB ale jutro dokończę instalację i wrzucę fotki :) A tym czasem zbieram się do roboty :)


_ANIOŁ_ - Pią 10 Lut, 2017

Fajnie świeci :) O i zegarek działa, ja zamawiałem z Aliexpress nowy :D

Świecą Ci 2 lampy czy jedna? Ja właśnie dałem kanapę do obicia, zobaczymy jak wyjdzie :)

poldek171 - Sob 11 Lut, 2017

Tak Anioł dwie lapmy mi świecą gdyż jest to Angol :P Ja szybe wysoką kupiłem :P We wtorek biorę sie za skladanie po regulacji zaworów gdyż dojdzie reszta uszczelek :P
_ANIOŁ_ - Nie 12 Lut, 2017

Też mam angola :) Szybę wysoką, czy wysoką zakrzywioną? :)
poldek171 - Nie 12 Lut, 2017

Chyba zakrzywiona firmy LOSTER czy jakos tak :P
poldek171 - Czw 23 Lut, 2017

Owieweki pługu malowane rok temu po jednym sezonie zabezpieczone plastic dipem czyli gumą w sprayu :) Daje to rade nawet. Teraz na ten sezon tez je pomaluje : kolor bezbarwny 3 warstwy

Na konću jak to elegnacko schodzi :)



Jutro jade odebrac crash pady :) Po wylacie kupuje olej, filtr i akumulator bo mój niestety nie dał rady zimy przetrzymać mimi trzymania w ciepłym garażu i ładfowania go 5 razy w ciagu zimy .....

poldek171 - Wto 28 Lut, 2017

Sezon oficjalnie rozpoczęty :) Tylko jeszcze olej z filtrem wymienić i stalowy oplot na przód :) Zimno było ale fajnie ;)



Nowatek - Wto 28 Lut, 2017

Zazdroszczę;p hehe miał być filmik jak dominator buczy :troll2:
poldek171 - Sro 01 Mar, 2017

Niewiem czy coś słychać ale film jest ;) Na żywo jest dużo lepiej :)

https://youtu.be/wZSlKdvbit0

Nowatek - Sro 01 Mar, 2017

No słychać ze chodzi lepiej niż na seryjnym wiec w realu jest pewnie super ;)
lukasW124 - Sro 01 Mar, 2017

Fajny dzwięk! Wydaje się dosyć specyficzny - inny niż zwykle :D
poldek171 - Czw 02 Mar, 2017

Jakoś tam chodzi ale naprawdę się drze między 4-5 tys. obr. Na biegu jałowym głowy nie męczy :P
_ANIOŁ_ - Pon 06 Mar, 2017

Ładnie drze :) GSXF daje radę jak mój :D https://www.youtube.com/watch?v=JXIxSL2dD_g
poldek171 - Pon 06 Mar, 2017

Drze Panie i to za bardzo :P Na miasto jest spoko ale w trasie zdecydowanie za głośno :P Trzeba montować db kilera na trase bo uszy odpadaja :P
poldek171 - Pon 13 Mar, 2017

Jajko po pełnym serwisie i kilku modach stoji czyste pod pokrowcem w garażu i czeka na cieły dzień :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group