.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - RIP cupkinson

dymny - Sob 28 Lut, 2015
Temat postu: RIP cupkinson
Jestem w szoku - wczoraj zginął jeden z naszych link .

Nie znałem osobiście, ale to był forumowicz cupkinson .
Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

Wiecej info na forum i FB moto-tarnów.pl

sezrg - Sob 28 Lut, 2015

szkoda wielka szkoda :zalamany: :zalamany: ale to przestroga zeby miec na maxa ograniczone zaufanie do innych jadąc na moto.
doznał urazu głowy. wie ktos jaki miał kask?

Wilk - Sob 28 Lut, 2015

Kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Bardzo smutna wiadomość. :zalamany:
Uważajcie na siebie. :(

tmi - Sob 28 Lut, 2015

Przykro.
pawulon40 - Sob 28 Lut, 2015

Niech dołączy do grona aniołów i odpoczywa w pokoju , patrz w lusterka dwa razy motocykliści są wszędzie :( :moto: :moto:
Podkopnik - Sob 28 Lut, 2015

Dlatego zawsze jak macie pierwszeństwo to i tak miejcie palce na klamce hamulca i zwolnijcie.
Tym bardziej teraz trzeba uważać bo temperatury jeszcze niskie i ludzie nieprzyzwyczajeni do motocykli.
Szkoda chłopaka kurde....

dymny - Sro 04 Mar, 2015

sezrg napisał/a:

doznał urazu głowy. wie ktos jaki miał kask?

KBC Hammer Head


Wspomnienie o Dawidzie na youtubie

komandosek - Sro 04 Mar, 2015

Przykra sprawa.

Teraz juz niczego się nie zmieni ani nie cofnie. Szkoda jednak ze miał taki badziew na głowie.

dymny - Czw 05 Mar, 2015

komandosek napisał/a:
Szkoda jednak ze miał taki badziew na głowie.


Badziew? Raczej kask z średniej półki - popularna marka w Stanach, w Polsce nie znana.

Gamer - Czw 05 Mar, 2015

dymny napisał/a:
komandosek napisał/a:
Szkoda jednak ze miał taki badziew na głowie.


Badziew? Raczej kask z średniej półki - popularna marka w Stanach, w Polsce nie znana.


Ja jako pierwszy kask miałem KBC vr1x i nie wygląda na badziew przeciwieństwie do niektórych kasków budżetowych.

Nie zmienia faktu że kolega miał strasznego nie farta :( i poza tym nie jest to dobre miejsce do refleksji na taki temat czy aby kask był dobry czy zły do tego są inne miejsca na tym forum.

komandosek - Czw 05 Mar, 2015

Kaski na amerykanski rynek sa czesto slabsze, bo tam sa nizsze wymogi na homolagacje. Wyniki testow bezpieczenstwa kaskow tej marki sprzedawanych w ue tez nie powalaja.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group