.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Prawo/Policja - Bus pas

pawulon40 - Wto 17 Lut, 2015
Temat postu: Bus pas
Od marca 2015 roku w Łodzi , oczywiście zgodnie z przepisami , mowa tu o prędkości :) możemy ma motocyklach poruszać się Bus Pasami ;) :moto: ;D
Semy - Wto 17 Lut, 2015

Ciekawe kiedy na śląsku ktoś na to się zdecyduje.

Fakt że BUSpasów jest niewiele to insza inszość

pajak1727 - Wto 17 Lut, 2015

:szok: No i pięknie... może w końcu coś normalnego się za dzieje w tej łodzi :padam:
Tylko skąd takie informacje? :oczami:

studi - Sro 18 Lut, 2015

pajak1727 napisał/a:
Tylko skąd takie informacje?

TVN24.pl napisał/a:
Obok symbolicznego autobusu - symboliczny motocykl. Takie oznakowania mają się w marcu pojawić na znakach pionowych oznaczających buspasy w Łodzi. W marcu rusza program pilotażowy, w ramach którego do dyspozycji jednośladów oddany będzie ciąg buspasów po drodze krajowej nr 14 (przecinającym Łódź na linii północ - południe).


- To dopiero pierwszy krok. Docelowo do dyspozycji motocyklistów oddane mają być wszystkie buspasy w mieście - mówi tvn24.pl Tomasz Kacprzak, przewodniczący rady miejskiej w Łodzi i pomysłodawca otwarcia buspasów na motocyklistów.


No tylko jak podano powyżej od marca wyłącznie na DK14 a nie w całym mieście.
No i jestem zaskoczony, że Wasza Hanka w czymś wyprzedziła naszą Hankę, zazwyczaj było odwrotnie.

pajak1727 - Sro 18 Lut, 2015

Dzięki za źródło :padam:
W sumie za bardzo mnie to nie ratuje, ale to już krok do przodu jeśli chodzi o poruszanie się na moto po mieście :P

Exodus - Sro 18 Lut, 2015

Mam nadzieję, że więcej miast pójdzie w ślady Krakowa.. W motoMikołaje 2013 dostaliśmy prezent właśnie w postaci bus pasów dostępnych dla nas.. :)
W poprzednim sezonie okazało się więc, że jazda po mieście jest jeszcze fajniejsza (chociaż wiadomo, że i tak od czasu do czasu latało się bus pasami przed tym prezentem.. :)

Read - Pią 20 Lut, 2015

W moim mieście niech zaczną pierw od stworzenia bus pasów :hyhy:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group