.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Latanie 2015

poldek171 - Pią 06 Lut, 2015
Temat postu: Latanie 2015
Nowy sezon już tuż tuż :) Jak tam szykujecie powoli swoje moto to pobudki po zimowej przerwie :) ?
poldek171 - Sob 21 Lut, 2015

Wczorajsze rozpoczęcie sezonu za nami :) Zrobione 80 km po okolicy i mnóstwo GSów na drogach :) Troszkę chłodno było ale było warto :) :padam:
damian500 - Nie 22 Lut, 2015

Może dziś zrobimy jakieś kółko po okolicy?
BociekPL - Nie 22 Lut, 2015

mama nadzieje że w tym sezonie uda mi się dotrzeć do lublina na jakieś forumowe latanko po okolicy ^^
poldek171 - Pon 23 Lut, 2015

No a my musimy zrobić wycieczkę na podkarpacie :)
foka - Pią 27 Lut, 2015

Ktos juz jezdzi po miescie. ?
Niedawno sie przeprowadzilem wiec chetnie poznam ludzi z Lublina. Za oknem coraz wiecej slonca i zastanawiam sie czy juz warto odpalac maszyne czy jeszce spadnie snieg.

ingaginger - Pią 27 Lut, 2015

Panowie już jeździli jak widać powyżej ;) Ja planuję, że się wytoczę ok. 15-20go marca jeśli pogoda będzie sprzyjać (póki co pogody na 1 tydzień marca niezbyt fajne, tzn. lekki przymrozek w nocy i deszcz ze śniegiem)
damian500 - Sob 28 Lut, 2015

Dzis kolo 14 będziemy krążyc z poldkiem po okolicy. Więc jak ktoś chętny niech dzwoni
poldek171 - Sob 28 Lut, 2015

Tak jak Damian napisal :-) dzwonić do mnie lub do niego :-)
BociekPL - Pią 20 Mar, 2015

hey - topicie coś w lublinie czy jak ?
poldek171 - Pią 20 Mar, 2015

Puki co ja nie mam co topić :D ale mam nadzieję że jutro na bank coś przywiozę:P
BociekPL - Pią 20 Mar, 2015

chodziło mi o topienie marzanny ;)
poldek171 - Pią 20 Mar, 2015

Aaaaa czyli o jakieś %%%% :D ?
ingaginger - Pią 20 Mar, 2015

BociekPL napisał/a:
chodziło mi o topienie marzanny ;)


A znamy jakąś? :D

poldek171 - Pią 20 Mar, 2015

Haha ja nie znam żadnej :D
BociekPL - Pią 20 Mar, 2015



Nie przeprowadzają u was takiej akcji >?

ingaginger - Pią 20 Mar, 2015

W czasach przedszkolnych coś było - obecnie zjawisko w zaniku. Ale jak się znajdzie jakaś Marzanna to możemy pomyśleć ;)
BociekPL - Pią 20 Mar, 2015

powoli mnie chyba zaczynacie wkręcać :zawstydzony: ja jutro jadę bo w mojej okolicy jest jedno, a kolejne w niedziele, w mieście wojewódzkim.
toffic - Pią 20 Mar, 2015

ingaginger napisał/a:
Ale jak się znajdzie jakaś Marzanna to możemy pomyśleć ;)

Zawsze można "przechrzcić" ;)

foka - Wto 24 Mar, 2015

No to moja 'naked' F-ka juz zaczela sie pojawiac na miescie, ciekawe czy kogos kiedys spotkamy.
ingaginger - Wto 24 Mar, 2015

Moja chyba niedawno stała w tamtych okolicach w ramach chłodzenia hamulca tylnego :D Jak mi się zechce ruszyć tyłek to może dziś będę polować na Dragoon Ride :oczami:
foka - Wto 24 Mar, 2015

A jaka jest trasa ?. Krakowskim beda jechac :)
ingaginger - Wto 24 Mar, 2015

Ta... trasa... pojechałam na Orlen pod Olimpem bo myślałam, że Spółdzielczości Pracy będą jechać - a pojechali Warszawskimi, Kraśnickimi i Jana Pawła, czyli prawie pod moimi oknami :rotfl: no ale przynajmniej trochę polansiłam się w drodze powrotnej przez miasto :wstyd:
foka - Wto 24 Mar, 2015

No to psikusa zrobili, albo ich tak naprawde nie bylo i to tylko plotki :-
No to dzis tylko/przynajmbiej my w miasto wyjechali.
Eh, troche mnie zadziwia lublin, marazm straszny :(
albo ludzie tu mnoej wytrzymali na zimno :)
, w wawie pod budynkiem jednej firmy stalo dzis 30 motocykli w tym 2 gsy.

ingaginger - Sro 25 Mar, 2015

Byli tylko pojechali inaczej ;)

Na mieście sporo moto było wczoraj, nawet kilka przez Orlen się przewinęło. Może Lublin po prostu mniejszy? Tutaj, żeby pod budynkiem jednej firmy stało 30 motocykli to chyba by musiała to być firma zatrudniająca tylko motocyklistów :) Kiedyś większe ustawki były przez Lubelskie Forum Motocyklowe, później przez grupę na fb - teraz już częściej raczej na telefon ludzie umawiają się w sprawdzonych ekipach.

foka - Sro 25 Mar, 2015

W sumie to ze 100 moto sie zbierze w miescie :)
chodzi barziej o to ze tu sie wszyscy szczypia zeby ruszyc maszyne, i nie chodzi o ustawki.
W styczniu przez kilka dni bylem jedynym ktory jezdzil chodz byly warunki, znajomi czekaja na maj tutaj bo wtedy podobno 'dopiero beda warunki'.

Tu odleglosci mniejsze i mozna autem pod szole prace podjechac wiec moto nie jest tak przydatne jak w wawie i pewnie to najwieksza roznica. W warszawie po prostu sezon sie prawie nie zamyka bo latwie dojechac na motocyklach /skuterach niz stac na przystankach lub w korkach. Mnie motocykl oszczedza czas i szukanie miejsca parkingowego wiec kiedy sie da to sie go odpala. :)

ingaginger - Sro 25 Mar, 2015

Myślę, że i może więcej. Nie zapominaj też, że jest to miasto studenckie - trochę inna specyfika niż W.

Ja też w stycznu nie jeździłam - nie dość, że Suza stała rozebrana to było zimno i syf na jezdni, wolałam poświęcić te 30min. i przejść z buta na uczelnię. Chociaż nie wiem czy takim jedynym byłeś jeśli chodzi o Lublin, są tu różne wariaty. Teraz zauważ jeszcze niektórzy grzebią przy maszynach, inni sprzedają lub sprzedali i rozglądają się za nowymi.

Ja z dnia na dzień widzę coraz więcje 2oo na mieście chociaż zwykle jeżdżę jakimiś stałymi trasami.

poldek171 - Sro 25 Mar, 2015

Pogoda świetna :) Ciekawe jak długo tak będzie :)
foka - Sro 25 Mar, 2015

Wiele czynnikow wplywa na to ze ruch mniejszy ale i checi naprawde tu mniejsze, nie ma sie co rozwodzic :)

pogoda niech sie tylko utrzymuje i trzeba mile robic :)
kultura traktowania w miescie motocyklistow przez innych kierowcow oburzajaca. Moze tu zrobic druga Barcelone :) potrzeba tylko jednosladow.

No nic do zobaczenia na miescie.

ingaginger - Sro 25 Mar, 2015

Co do kultury lub często jej braku można się przyzwyczaić. Z drugiej strony ja raczej widzę poprawę z każdym rokiem :D

Nie wiem jak oceniasz chęci w zakresie mniejsze/większe - jak akurat nie jeżdżę/nie załatwiam miliona spraw to co chwilę słyszę jak ktoś mknie po Jana Pawła.

Co do stwierdzenia, że w maju lepsze warunki do jazdy to się nie dziwię - mnie się np. nie chce wypuszczać w jakieś dłuższe trasy obecnie skoro jedyne widoki to patyczaki i brąz dookoła. Jak się zazieleni to się zaczną i dłuższe wypady niż z punktu A do punktu B.

foka - Czw 26 Mar, 2015

Choc to nie o tym watek to wejde w polemike jednak i powiem ze nie mozna i nie nalezy sie przyzwyczajac. Poprawy ja nie widze zbytniej, no moze zwiekszona sprzedaz jednosladow i poprawa klimatu w naszym regionie wplynie troche na "zmiany".

Punk widzenia zmienia sie to znacznie gdy organoleptycznie doswiadczy sie jak to jest w krajach, stolicach europejskich (oczywiscie bardziej poludniowych :)) gdzie na kazdych swiatlach stoi wiecej motocykli i skuterow niz aut.

Tu jest fajny artykul przed sekunda znalazlem, w sumie wszystko co chcialbym sam powiedziec.

http://www.motocykl-onlin...arcelona,3217,1

Co do "checi" mniejszych/wiekszych. Moich kilku przyjaciol z L-a (z wiekszym stazem) odwiedzalem kilkakrotnie, im sie nie chcialo dupy ruszac bo to przeciez 170km, w ciagu 3 miesiecy zrobilem wiecej niz oni w 4 lata. Tu sie tylko ludzie na "ustawki" chca umawiac pojezdzic noca po pustych drogach.

W innnym temacie: Tu na Hempla pomiedzy kamienicami fajny cafe racer parkuje czesto. Az ciary ida jak maszyna pracuje :)

ingaginger - Czw 26 Mar, 2015

Mnie cieszy, że z roku na rok doświadczam więcej np. robienia miejsca w korku. Ale może to tylko bo widzą, że baba na moto i się boją, że im się wbiję w samochód :D

Jak jest zielono to jest sporo ustawek w trasy głównie z lubelskiego forum - tylko tam trzeba wiedzieć z kim jeśli nie lubi się zapierdalać na złamanie karku.

Cóż, mnie dziś czkea trochę latania z punktu A do punktu B po mieście, chociaż ostatnio powroty do domu po takich jazdach to odbywają się totalnie naookoło ;)

foka - Czw 26 Mar, 2015

Cytat:
Jak jest zielono to jest sporo ustawek w trasy głównie z lubelskiego forum - tylko tam trzeba wiedzieć z kim jeśli nie lubi się zapierdalać na złamanie karku.


Kiedys taki ktos chcial mnie namowic na 'wspolna jazde' (za ręke) na jednym kole ulicami wawy. :)
Podjechal na swiatlach i tak przy okazji zaproponowal cos takowego :) Musialem delikatnie odmowic, ale byl lekko zdziwiony ze nie chce :) a dla mnie sama propozycja to si-fi. Mialem moto dopiero miesiac :)


[/i]

ingaginger - Czw 26 Mar, 2015

Uważajcie dziś jak jeździcie - ja dziś prawie wpadłam na schowany za zakrętem jakiś wielkowóz ogarniający sprzątanie ulic, panowie się zatrzymali i łazili po pasie zieleni obok, znak nie ustawiony, światła wyłączone i oczywiście jak wyprzedzałam to kierowca postanowił wysiąść :D

foka, nie lubisz jazdy na jednym kole? No jak to tak?! ;) Btw - co to jest wspólna jazda za rękę? Bo domyślam się, że nie chodzi o znaczenie dosłowne :wstyd:

foka - Czw 26 Mar, 2015

Doslownie, chcial sie trzymac za rwke i na jednym tylnim kole smigac:) nie chce sobie tego nawet wyobrazac :)
A i fakt, zachowawczy ja na moto , moze juz zramolaly i raczej za popisami nie przepadam. Po to mam dwa kola a nie jedno.
Ps. Byl polewej wiec ja mialbym w reku gaz a on to nie wiem :-)
Ale musialem wygladac spoko skoro nie zauwazyl ze ja nowicjusz na prawie szkoln moto. :)

ingaginger - Czw 26 Mar, 2015

Hm, to w sumie niezły sposób na wyryw :rotfl:
Maćko - Pią 27 Mar, 2015

Witam w nowym sezonie ;)
Wybiera się ktoś dzisiaj pojeździć? Mam wolne do 15, pewnie się będę kręcił po okolicy, może jakiś Nałęczów... Bardzo ładna pogoda jest, szkoda nie wykorzystać :)

BTW: Widziałem przedwczoraj twoją naked F'kę Foka dokładnie tam gdzie na zdjęciu stoi. :)

foka - Pią 27 Mar, 2015

Dzis po 16 a na pewno 17 bedzie deszcz. Ostroznie wiec z ta jazda.
Ja czas slonca w robocie apedze niestety.

Maćko - Pią 27 Mar, 2015

No cóż, w takim razie strój przeciwdeszczowy leci do tankbaga...
Na METEO pogodę sprawdzasz?

foka - Pią 27 Mar, 2015

Icm.edu.pl. inaczej znane jako meteo
poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

Foka jaki deszcz :P U mnie cały dzień słońce napitala :P Może miał by ochotę ktoś pośmigać tak za godzinę lub półtorej :) ?
foka - Pią 27 Mar, 2015

No mam nadzieje ze przed 17-a nie spadnie bo musze do domu dotrzec;
poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

Niby wszyscy jeżdżą a nie ma z kim się umówić nawet :P ?
Bartek89 - Pią 27 Mar, 2015

Poldek a czym chcesz latać ? Na miotle :P ? Kupiłeś co ? :)
poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

Bartek jak byś częściej wchodził na forum to byś wiedział :P 50 km zrobione wkoło komina :) akurat przed deszczem :P
Bartek89 - Pią 27 Mar, 2015

Sprowadzę do Lublina yamaszkę to będziemy latać :)
poldek171 - Pią 27 Mar, 2015

Dobra sprowadzaj i odzywaj się :P Ostatnio chyba razem lataliśmy ze 2 lata temu jak nie dalej :D

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2015 ]
Wybiera się ktoś z woj. lubelskiego na forumowy zlot ?? :)

[ Dodano: Sob 28 Mar, 2015 ]
Ktoś miał by ochotę na taką tabliczkę do swojego moto :) ?

http://allegro.pl/tablicz...5194798792.html

foka - Pon 30 Mar, 2015

Ja moglbym chciec.
Jakby cos pisz na priv

poldek171 - Pon 30 Mar, 2015

Oki poczekamy jeszcze to może ktoś się namyśli :) Jak się zbierze parę osób to zadzwonie do nich i zapytam dokładnie co i jak
BociekPL - Pon 30 Mar, 2015

hmmm, ja też się zastanowię :D
Bartek89 - Pon 30 Mar, 2015

Poldek a co ma widnieć na tej tabliczce :) ?
poldek171 - Pon 30 Mar, 2015

A co chcesz :P Twoije imie , pseudo itp :P
Bartek89 - Pon 30 Mar, 2015

Zastanawiam się jakby to wyglądało, czy nie za bardzo wiochą wieje :P
suzanna - Wto 31 Mar, 2015

Okolice Krasnego ,jest ktoś ?:D
poldek171 - Wto 31 Mar, 2015

Nie bardzo chyba ale do LBN nie daleko od Ciebie :) Być może spotkamy się w tym sezonie nie raz :P
BociekPL - Wto 31 Mar, 2015

Krasnystaw, tam macie zloty bardzo fajne :D nie byłem tylko na 1 i 4
suzanna - Sro 01 Kwi, 2015

Tak,tak zloty są przyzwoite. Tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cZwbpleJ95g masz link do filmu z przejazdu na Moto Forszmak 2013. Ja też tam jestem swoim czarnym GS :D
poldek171 - Sro 01 Kwi, 2015

Ja w tym roku obowiązkowo muszę wybrać się na chmielaki :D Kiedy to wypada ? :) ?
bimber - Czw 02 Kwi, 2015

Wspomnieliście Panowie o imprezie Moto Forszmak, zlot pierwsza klasa, bardzo fajny :)
W dodatku większość grupy której jestem członkiem mieszka między lublinem a Krasnymstawem i to właśnie tam często robimy zbiórkę przed jakąś dłuższą jazdą :)

suzanna - Pią 03 Kwi, 2015

Chmielaki 21-23 sierpnia wypadają. Zapraszam serdecznie :) Moze jakiegoś browarka uda się wypić :P
ingaginger - Pią 03 Kwi, 2015

O, po Jarmarku - zwykle się to nachodziło albo byłam tak zajechana, że nie ogarniałam. Rodzinkę mam niedaleko (Wielkopole) więc może w końcu się ruszę ;)
poldek171 - Czw 09 Kwi, 2015

Śmiga dziś ktoś :) ?
bimber - Czw 09 Kwi, 2015

Wybieracie się w sobotę na Moto Arenę? mi samemu się nie chcę dupy ruszać a w grupie raźniej :) później byśmy sobie gdzieś wyskoczyli, np nad zalew do Kraśnika na coś grillowanego i tymbark wiśnia jabłko :P Znam przepiękną trasę wśród lasów, łąk i stawów bardzo boczną i bardzo mało ruchliwą drogą z dobrym asfaltem :)
Taki to pomysł.

foka - Czw 09 Kwi, 2015

Moze sie spotkamy przypadkiembo pewnie wpadne na godzinke na "arene".

Kilku kolegow na moto spotkalem dzis u "Grzesia", pytali o
http://mototour.pl/zloty-...zlotgwaizdzisty
moze sie ktos wybiera.

bimber - Czw 09 Kwi, 2015

Miałem jechać, ale muszę niestety odpuścić. Sporo imprez mi przepadnie, bo muszę pogodzić motocykle z drugą pasją a będzie ciężko, bo jedno i drugie odbywa się weekendami...
poldek171 - Pią 10 Kwi, 2015

Ja jutro jednak mam wolne i mogę gdzieś się wybrać po południu :)
bimber - Pią 10 Kwi, 2015

Doskonale :) jadę na weekend do Świeciów i w takim razie
w sobotę wyruszymy na moto arenę we trzech, na miejscu skleimy jakąś ekipę i gdzieś się przejedziemy :)

ingaginger - Pią 10 Kwi, 2015

To może trafimy na siebie na miejscu bo jak pod Arenę pewnie zajrzę ale jeszcze nie wiem o której.
bimber - Pon 20 Kwi, 2015

Pogoda się znów poprawiła nad Lublinem, mam chęć się gdzieś przejechać po południu. Większość z Was widziałem ostatnio w poprzednim sezonie, jeszcze trochę i zapomnę twarze... Może gdzieś się spotkamy, pojeździmy?


mała edycja:
No dobra, poniosło mnie z tą pogodą... :D

poldek171 - Pon 20 Kwi, 2015

Fakt poniosło Cię z tą pogodą :P
ingaginger - Pon 20 Kwi, 2015

A tam, tylko trochę :rotfl:
bimber - Wto 21 Kwi, 2015

no niech Wam będzie :D

Ale coś słyszałem że od wtorku ma być lepiej, jutro może się wychylę z warsztatu, pod warunkiem że uda mi się podłączyć nowy, mocno antypolicyjny, piracki patent :)

ingaginger - Wto 21 Kwi, 2015

Jutro ponoć jeszcze chłodno i deszcz :zdegustowany: jeśli słyszałeś to np. w tv to do takich prognoz dodaj dzień-dwa i jest prognoza dla Lublina. Wg meteo lekkie polepszenie w środę, natomiast w czwartek już totalny szał słońca :cool:

Ja jutro kursuję dom-uczelnia-dom-uczelnia-dom :wstyd: Pewnie polatam coś w środę, i w czwartek, i w piątek itd. o ile mój promotor nie utnie mi głowy za opóźnienia i jakość pracy magisterskiej :przestraszony:

bimber - Wto 21 Kwi, 2015

faktycznie dziś jeszcze słabo, ale przynajmniej poprawiłem sobie w motocyklu parę rzeczy.
Miałem już nim wracać do domu, ale zaczęło coś kropić i musiałem go zostawić w warsztacie na kolejną noc. :kwasny:

poldek171 - Wto 21 Kwi, 2015

Od czwartku pogoda wy...a w kosmos :P
ingaginger - Wto 21 Kwi, 2015

Temperaturowo zapowiada się fajnie ale co do cholery robią te wykresy wiatru?!
poldek171 - Wto 21 Kwi, 2015

Inga nie przesadzaj może Cię nie zwieje :P
ingaginger - Wto 21 Kwi, 2015

Może nabiorę extra masy do czwartku albo wpakuję w Suzę jakieś dodatkowe obciążenia :rotfl:
poldek171 - Wto 21 Kwi, 2015

Inga po krawężniku na przód i tył i jazda :P Można by się w końcu spotkać w starym składzie gdzieś na mieście lub poza i pogadać :P
ingaginger - Sro 22 Kwi, 2015

Musiałam poświęcić dłuższą chwilę, żeby ogarnąć o co chodzi z tym krawężnikiem (właśnie powołałam się na rozporządzenie i ustawę w mojej pracy magisterskiej więc mózg już odmawia współpracy normalnej) :D
A co do starego składu to chyba będzie ciężko zebrać wszystkich ;)

bimber - Sro 22 Kwi, 2015

Co do extra masy, to ja nabrałem jej przez zimę, więc w czasie wiatru jestem bezpieczny :D

A z krawężnikami chodziło o to, żebyś założyła dla obciążenia jeden z przodu a drugi z tyłu motocykla ;)

Jeśli chodzi o stary skład, to nie pyknie bo Damian jeszcze nie kupił nowego motocykla, no chyba że zorganizujemy grilla w ramach reaktywacji i reintegracji - mam w barku odpowiedni alkohol :D

ingaginger - Sro 22 Kwi, 2015

Oj, bimber, w starym składzie to jeszcze jeździł Bartek, Kasiek (ale ona już na forum niezbyt często zagląda, przesiadła się na 2 większe rumaki, chociaż jeden z nich to również GS), Sting (chociaż on chwilowo jest bez moto), Marcin (siedzi w Belgii), bonk, Maćko (ale on chyba jeszcze tu czasem zagląda?) oj i jeszcze kilka osób :D Nie wiem ile z tych osób poldek171 miał na myśli.

Z krawężnikami w pewnym momencie ogarnęłam. Masę staram się wytracać bo konferencja we Włoszech pod koniec maja i trzeba jakoś wyglądać :hyhy: więc takie silniejsze podmuchy wiatru to niezbyt bezpieczne :suchy:

W tym tygodniu póki co to wiem, że będę na 100% lecieć z Suzą na koncert sobotni, o którym informacje wrzuciłam w wydarzenia ale znów została przeniesiona na główną, a tym samym wyjebana z wątku naszego :/

jolzi - Sro 22 Kwi, 2015

Cześć, z innej beczki. Znacie placyk w Świdniku na terenie WSK?
bimber - Czw 23 Kwi, 2015

Nie wiem jak reszta, ale ja nie znam :)
mów lepiej o co chodzi :D

jolzi - Czw 23 Kwi, 2015

Ze znajomym cwiczymy tam slalomy, osemki itp. Moze ktos bylby chetny?
bimber - Czw 23 Kwi, 2015

Można zajrzeć tam kiedyś, czemu nie.

Planuje ktoś dzisiaj jakieś latanko? ja muszę pojeździć i znaleźć jakieś fajne miejsce żeby cyknąć kilka fotek motocykla, towarzystwo mile widziane :)

ingaginger - Czw 23 Kwi, 2015

ja sie wlasnue bujam po miescie wiec jak cos to sms
poldek171 - Czw 23 Kwi, 2015

Na ten placyk to i ja się mogę wybrać nawet jutro po południu bo dziś chyba z Damianem jedziemy Fazera oglądać do Zamościa :D
bimber - Czw 23 Kwi, 2015

Fazer dobra maszyna, sam bym kupił chętnie :)
Pietrek, to z latania dzisiaj raczej lipa jak pojedziesz, ale ja w sumie zaraz do warsztatu jadę po samochód, więc też nie wiem czy będę czasowy...

poldek171 - Czw 23 Kwi, 2015

Bimber a może jutro się ustawimy co :) Tak na 100 % mam jeszcze dwóch chetnych na smiganie po południu koło 17 :) ?
bimber - Czw 23 Kwi, 2015

git, ogarniemy coś, tym bardziej że jutro będę w Motyczu :)
poldek171 - Pią 24 Kwi, 2015

Dziś koło 17-18 planujemy z Bimberem i Damianem gdzieś sie bujnąć :) Jakby ktoś był chętny do nas dołączyć to zapraszam :)
ingaginger - Pią 24 Kwi, 2015

Gdzie planujecie lecieć? Ja mam kilka spraw do ogarnięcia i jeśli będę na siłach to może bym się podczepiła
poldek171 - Pią 24 Kwi, 2015

Dokładna trasa jeszcze nie znana ale pewnie gdzieś za miasto się udamy :P
ingaginger - Pią 24 Kwi, 2015

Dobra, to jak będę w stanie to dam znać tu albo smsem ;)
bimber - Pią 24 Kwi, 2015

ja odpuszczam. szwy coś zaczęły mi ropieć, więc chwilowo dam sobie spokój.
damian500 - Nie 26 Kwi, 2015

Ktoś coś gdzieś??? Bo ja chetnie. Wrazie co sms
bimber - Nie 26 Kwi, 2015

k..., piłem już... bo jakby nie to, to byśmy pojeździli :D
ingaginger - Nie 26 Kwi, 2015

O ja akurat o 2 w nocy jeździłam ale kierunek dom z dawnego pubu Grolsch ;) fajne puste miasto, mogłoby tak być codziennie.
poldek171 - Pon 27 Kwi, 2015

Po mieście to w nocy się fajnie śmiga :) W dzień jak są korki i pełno puszek na ulicach to ja dziekuje.

[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2015 ]
Damian zmień AVATAR bo masz nieaktualny :P

bimber - Pon 27 Kwi, 2015

Ma ktoś chęć potłuc się trochę po okolicach? :)
poldek171 - Pon 27 Kwi, 2015

Bimber ja mogę pośmigać jak byś miał ochotę :P
bimber - Pon 27 Kwi, 2015

Elegancko. Poczekajmy jeszcze to może ktoś się dołączy, a jak nie to sami pojedziemy.
poldek171 - Pon 27 Kwi, 2015

Ja i tak siedzę w domu i się nudzę a pogoda zaje...a jest więc grzech z niej nie skożystać :P
bimber - Pon 27 Kwi, 2015

jak chcesz to za jakieś 40 minut bądź u mnie, ja sobie tylko trochę posprzątam pokój, Ty w tym czasie posiedzisz i popierdolisz głupoty żeby mi się nie nudziło :D w tym czasie może akurat ktoś do nas dołączy :D
poldek171 - Pon 27 Kwi, 2015

Dobra moto już czyste więc się zbieram i niedługo będę :)
bimber - Pon 27 Kwi, 2015

Taka sytuacja. Poleciała se szlachta nad zagłębocze :D


Wieczorem też chętnie pojeżdżę, jak coś to piszta :)

foka - Pon 27 Kwi, 2015

No ladne maszyny.
bimber - Pon 27 Kwi, 2015

TDM Piotrka owszem ładna, ale mój GS dobrze wygląda tylko na zdjęciach, jest trochę szczegółów do dopracowania, zarówno wizualnie jak i technicznie... Gaźniki mam tak rozstrojone że wyścig z Jawą 350 mógłby być dla mnie zaciętą walką :D
A zacieki z bezbarwnego na ramie psują cały efekt malowania.

ingaginger - Wto 28 Kwi, 2015

Ja to mam takie stężenie alkoholu teraz po wizycie Walijczyków, że jeździć będę mogła najwcześniej jutro :wstyd:
bimber - Wto 28 Kwi, 2015

Widziałem zdjęcia :D
Dziś to i ja nie poszaleje, pół nocy i cały poranek czytałem o regulacjach motocykla i właśnie idę spróbować to zrobić :D
Czuję, że skończy się to katastrofą, ale mimo to jest cień szansy na powodzenie.

ingaginger - Wto 28 Kwi, 2015

Zdjęcia to pikuś - jak zaczęliśmy imprezę w sobotę, tak wyjechali wczoraj ok. 16:30... a ja wróciłam do domu dopiero dziś o 9 :D

Powodzenia przy grzebaniu ;)

poldek171 - Wto 28 Kwi, 2015

Bimber Twój GSsik też nieźle wygląda :) Spolerują Ci chłopaki te zacieki po bezbarwnym i będzie ideał ;)
poldek171 - Sro 29 Kwi, 2015

Śmiga dziś ktoś wieczorkiem jeśli nie będzie padało :) ?
bimber - Sro 29 Kwi, 2015

przed wieczorem jadę na majówkowe zakupy do selgrosa, a później raczej nic nie planuje, więc może być. Zmniejszyłem trochę dawkę w swoim i nie zostawiam już takiej czarnej chmury, to da się :D
poldek171 - Sro 29 Kwi, 2015

Spoko to jak już będziesz wolny to odezwij się :)

[ Dodano: Sro 29 Kwi, 2015 ]
Dziś z latania nic nie wyszło bo zimno jak cholera. Może jutro ktoś na klasyki miał by ochotę pojechać jak pogoda by dopisała :) ?

foka - Czw 30 Kwi, 2015

Dzis icm zapowiada lpogode na wietrzenie dresa.
Ja chyba suze do pracy zabiore niech lyknoe powietrza. A polecicie gdzies miejsce gdzie szybko przeglad zrobie, bo od paru dni jestem niektualny.


Qrcze napisalem `dresa`... niech sie nikt nie obrazi :) ... chodzilo mi bardziej chyba o eko skory. :)
Dresa to mozna co najwyzej zlac.

[ Dodano: Czw 30 Kwi, 2015 ]
Bimber, to ty przed jazdym wyjazdem regulujesz zawory czy cos tam?
Ja kiedys mialem ppdobna aytuacje w aucie, nigdy nie bylem zadowolony z mieszanki... cjyba gazu o ile pamietam.
Po pewnym czasie mi sie znudzilo i sprzedalem ... escorta.
A czarne chmury... fajny stary serial

ingaginger - Czw 30 Kwi, 2015

Ja przegląd wczoraj zrobiłam w Speed Car na Jana Pawła - kolejki nie było, sprawdzili kierunkowskazy, klakson i numer ramy ;) Wszystko dość sprawnie jak widać.
bimber - Czw 30 Kwi, 2015

Foka - Nie przed każdym, zrobiłem to raz :) moje gaźniki były bardziej rozregulowane niż zapłon w cezecie :D ale ostatnio się za to wziąłem i podregulowałem troszeczkę, zrobiłem to na własną rękę więc nie jest cudownie, bo dalej czuje poważne braki w przyspieszeniu i dalej dymi na czarno w górnych partiach obrotów, ale w porównaniu do tego co było przed to niebo a ziemia. Dawka paliwa była tak duża że skurwiel nie potrzebował ssania do rozruchu po kilku dniach a wolne obroty nie istniały bo go zalewało :D no i nagłe danie w pizde było daniem w pizde tylko w teorii, bo zamiast normalnie przyspieszyć to był tylko kaszel i szarpanie.

zazwyczaj wsadzenie moich łap w cokolwiek co ma silnik kończy się katastrofą, a tu niespodzianka - działa i nawet jest lepiej, więc jestem z siebie dumny :D

foka - Czw 30 Kwi, 2015

Pewnie sie nie znam ale moze regulacje gaznikow zlec komus... kto to zrobi szybciej.. i pewniej.
moze to nie ma wplywu na bezpieczenstwo ale na pewno na wygode i zywotnosc jakas.

Kiedys sam przewijałem własny spadochron :) i powiem ci ze balem sie z nim latac :)
Jesli sie na czyms nie znam a zalezy od tego moje zdrowie to ... chocby nawet za seks zlecam to komus bardziej ogarnietemu. :)

A cos wymieniales, czysciles... bo regulacje to sie chyba robi przy takich serwisach.

Dobrze ze sie zareklamowales odnosnie 'umiejetnosci' w grzebaniu przy 'wszytskim co ma silnik' w takim razie nie poprosze cie nigdy o pomoc w wymianie plynu hamulcowego :)

Ja nie moge odwaznikow wkrecic w kiere qrcze bo tokarz tak sie spisal na medal ze co do setnych mm mi dopasowal :) teraz musze papier znalezc i dopiescic by wlazly. Eh.
Za to jaki bede dumny jak bede mial unikalne bo "swoje" toczone :) - pewnie dozsze i brzydsze od oryginalow. Eh...
Kiedys tak stelarz pod kufer robilem na wlasna reke, bo pomyslalem ze przeca to kilka plaskownikow pospawac za 10 zl... i tak sumarycznie wyszedl drozszy od oryginalu , nowki ze sklepu :)

bimber - Czw 30 Kwi, 2015

z tymi naprawami to się często śmieje sam z siebie, lubię żartować w ten sposób, tym bardziej że ogólnie jestem mechanikiem, więc bywa zabawnie :D GS 500 rozłożyłem i wyremontowałem samodzielnie, więc chyba nie jest ze mną aż tak źle, tym bardziej że to nie pierwsza maszyna z którą zrobiłem taki zabieg :)

Wspomniałeś o spadochronie, widzę że masz zajawkę na latanie nie tylko motocyklem :)
Też mam coś oprócz dwóch kółek - zbudowałem w życiu parę samochodów rajdowych a kilka innych gruntownie przebudowałem - do tej pory jeżdżą, jeden nawet ze mną na pokładzie i raz na jakiś czas przywiozę nawet jakiś puchar :) - to z kolei takie moje drugie "latanie" :)
Pochwalę się, a co! zrobimy mały offtop :D :

na pierwszym zdjęciu doskonale widać stężenie alkoholu po nocy:





ingaginger - Czw 30 Kwi, 2015

Ja w ramach pasji ekstremalnych współpracuję z zespołami :rotfl: Zdjęciami tak publicznie może nie będę się chwalić bo później wszyscy zaczną pisać o bilety :P

bimber to nawet ognisko motocyklem rozpalił kiedyś tylko trochę przez przypadek :D

bimber - Czw 30 Kwi, 2015

z ogniskiem to było tak:
Jawa 350 + nieszczelny gaźnik + iskra w aparacie zapłonowym... :rotfl:
2 razy tak miałem, za drugim razem to już machnąłem ręką - coś w stylu "a płoń skurwesynie..." :D
Ale drań przeżył 2 pożary i jeździł mimo to :D trzeba było tylko wymienić kable przy silniku i hulało się dalej bez prawa jazdy i dokumentów na moto :) Piękne czasy...

tak się latało 9, 10 i 11 lat temu :D miał człowiek 17 lat i wszystko w dupie :D




foka - Czw 30 Kwi, 2015

Te foty z offroadu to Rewelka
Zakladam ze to cos wyjechalo z tego blota, zakopane niesamowicie. Ta druga i trzecia fota fajowa.
Jeslis mechanik to moze w cytrynach robisz ? Jesi tak to byloby fajnie :)

Co do biletow Ginger, to poprosze na priv i ustalmy ze nie bede nawet prosil tylko jakos tak z automatu moga leciec... moze na email czy telefon. :)

No prosze jak w jednym watku uda mi sie zalatwic free serwis dla mojego picassa i darmowe bilety na koncerty (ah bilety poprosze zawsze dwa) :)

Ja sie nie pochwale historia motocyklowa zreszta to pewnie nie ten watek.. przygode rozpoczalem od GS-a i pewnie zostane przy nim, to taka alternatywa dla tego co kocham a co zostalo niestety troche zatrzymane.

O przy okazji:
Tu ten moj kolega z kaskiem o ktorym pisalem, przy okazji sie znalazl wiec zamieszczam:
Na zdjeciu moi kledzy: Obora i Szwajcar.


Zalozcie watek do przechwałek to tam nam Ginger foty powstawia o ktorych pisze, i bedziem sobie slodzic itp, itd :)
I dowiem sie co nieco o ludziach i polapie kontakty serwisowe, kulturalne i inne. Potrzbny mi jeszcze: doradca podatkowy, lekarz, rehabilitant, opiekunka ....
:)

Ps. Ja od razu mowie, umiejetnosci nie mam, duzo gadam, wiecej pisze, wzrok slany, kondycja nie ta. Nie polatam, nie pomoge... i zawsze ostrym jezykiem dopieke :)

bimber - Czw 30 Kwi, 2015

Zdarzały się i Cytryny, niedługo wrócę do roboty, póki co siedzę na lekarskim jeszcze do połowy maja. Czy naprawy by były za free tego nie jestem w stanie określić, bo niestety jestem pracownikiem a nie właścicielem tej "dziupli" :)
Chyba że to by było coś co nie wymaga specjalnych narzędzi, to zawsze można zrobić poza warsztatem u mnie w garażu ;)

foka - Czw 30 Kwi, 2015

Bimber, no zawsze jest za free, albo za jeden usmiech... albo... tobie tego nie proponuje :)

No to joke byl :) ale dobrze wiedziec ze bedzie gdzie sie moze zglosic :)

poldek171 - Czw 30 Kwi, 2015

Siemanko :) Pogoda dziś dopisuje to może byśmy się wybrali lub spotkali w szerszym gronie na klasykach pod Areną Lublin ? Chyba że wcześniej ktoś jeszcze miał by ochotę pojeździć tak że ja od 18 mogę się gdzieś przejechać :)
foka - Czw 30 Kwi, 2015

No ja bede przez miasto przemykal ok 18-ej, cos tam musze na Dziesiatej zalatwic, moze w okolicach Areny przejade, niestety na dluzsze smiganie nie moge se pisac.
poldek171 - Czw 30 Kwi, 2015

Chyba jednak na klasyki jadę samochodem i nie jako kierowca :P
ingaginger - Czw 30 Kwi, 2015

foka, może jeszcze w pierwszym rzędzie? :P

No ja nie pośmigam przez najbliższych kilka dni... asfalt nie był miękki...

foka - Czw 30 Kwi, 2015

Wiem ze humor masz kiepski ale... tak, moze byc pierwszy rzad. :)
Dziekuje ze zapytalas.

[ Dodano: Czw 30 Kwi, 2015 ]
Kolczyk w ustach?
Hm

ingaginger - Czw 30 Kwi, 2015

A co że kolczyk w ustach? bo mam :D
foka - Czw 30 Kwi, 2015

No wim :)
Fajno.

Dobrze my tu gadu gadu , motor sie naprawi, miesnie czy tam co tam jest pod probikerem... odzyja... a ja bym niedlugo na te koncerty poszedl wiec ... biilety juz mozesz pakowac :)

Na poczatek jakas taka spokojna muza ale i ostra moze byc... :)

ingaginger - Czw 30 Kwi, 2015

Póki co to jest miesiąc darmowych w Lublinie :D Mogę Ci wydrukować jakiś bilet a jak przyjdziesz odpowiednio wcześnie to będziesz mieć miejsce w pierwszym rzędzie, pod samymi barierkami :D

No a ja dziś miałam wrócić do latania na nogach... no to polatałam i na Suzie i na nogach :wstyd:

foka - Pią 01 Maj, 2015

Haha
Darmowych ?
Wczesniej przyjsc ?

To raczej zart :)
mam moze jeszcze ladnie poprosic ? :)

Sie chyba glowie poprzeracalo :)

Joke

ingaginger - Pią 01 Maj, 2015

No ba że się poprzewracało! A co :rotfl:
burczas80 - Pią 01 Maj, 2015

Gdyby ktoś lecial w str. Firleja,Lubartów ,Dajta znac z checia poznam i podpatrzę to i owo 😉
poldek171 - Pon 04 Maj, 2015

Inga i Foka tu sie umawiamy na latanie a nie piszecie o jakichś kolczykach. W wydarzeniach sobie pogadajcie na ten temat albo załóżcie wątek off-top i gadajcie sobie tam do woli. :)
ingaginger - Pon 04 Maj, 2015

A co, wrzuciłeś info, że latasz i nikt nie zauważyła czy co? Zrobił się lekki offtop jeszcze z bimberem więc już nie przesadzaj z taką sztywnością. Równie dobrze można powiedzieć tu się lata GSami ;) chill out

więc żeby nie było - ja jeszcze nie latam. jak będę latać to może zamelduję bo pewnie gdzieś na cały dzień a może i dwa na Suzi spędzę

bimber - Pon 04 Maj, 2015

To ja rozpętałem ten off top, więc przepraszam ;)

Nie kłóćcie się, nic się przecież nie stało :)

Pogody na jazdę nie ma, więc dzisiejszy dzień spędzam z Damianem w garażu - będziemy dopieszczać fazerka :) Piotrek, masz blisko, wpadasz do nas?

poldek171 - Pon 04 Maj, 2015

Inga bez bulwersu :P Bimber a od której będziecie przesiadywać w garażu u Damiana ? Bo ja dziś dostałem gmole i póki co idę zobaczyć czy da się to przyczepić :P
bimber - Pon 04 Maj, 2015

Nie wiem, na pewno po 18stej ja się będę zwijał, więc pewnie jakoś tak, telefonicznie się bedziem kontaktować :)
damian500 - Pon 04 Maj, 2015

Fazerek juz dopieszczony
foka - Pon 04 Maj, 2015

No Poldek
ja wlasnie tak jak pisales ostatnio po 18-ekj zajechalem gdzies tam pod Arene 'zapoznac' kogos a tu... sam bylem... Zrobilem kolo, i drugie i pojechalem. Co to wiec za umawianie sie...:)
skoro z umawiania sie nici to o kolczykach pisac musimy.
:)

Zreszta aby sie umnowic trze awiedziec z kim :) a jak poznac was jak 'motorynki' nierozpoznawalne prawie, czarne czerwone, wypasione wypucowane... zaden GSa nie przypomina. Nawet nie wiem czy was mijam czasem czy nie :)
A teraz jak juz wiem ze kolczyk jest to nie ma bata abym nie zobaczyl na drodze i nie rozpoznal :)

poldek171 - Pon 04 Maj, 2015

Foka nie pisałeś nic że się tam wybierasz więc nie wiem o co Ci chodzi że nie było nikogo. Po prostu tak się z nami umawiałeś :P Z resztą sam napisałeś że nie dasz rady raczej tam podjechać
ingaginger - Pon 04 Maj, 2015

hm, chyba przy następnej okazji używają sarkazmu napiszę od razu: BAZINGA żeby nie było wątpliwości...

foka napisał/a:
A teraz jak juz wiem ze kolczyk jest to nie ma bata abym nie zobaczyl na drodze i nie rozpoznal :)
no na moto to będzie trudno bo kask integral :P ale teraz kilka dni po cywilu jeszcze więc może, może.
foka - Pon 04 Maj, 2015

Kolczyk-a to ja nawet pod kaskiem zobacze :)

Jutro piekna pogoda i cieplo wiec szykujcie maszynki na docieranie asfaltu :

Pogoda

Ginger jak tam zdrowie Twoje i twoja 'black widow' ?

Ja dzis auto dopieszczalem, ale jutro na jednoslada wsiadam wiec jakby ktos widzial niebieski pocisk wolno przemykajacy ulicami ... to bede ja. :)

ingaginger - Pon 04 Maj, 2015

Żebra, biodro i szyja przestały już napieprzać, zostały tylko kostka, kolano i nadgarstek - ale one były nastawiane więc mają prawo. Jutro wracając z uczelni może zajrzę do warsztatów zobaczyć jak się ma moja czarnula ;)
Bartek89 - Pon 04 Maj, 2015

Ja może jutro też polatam trochę wieczorkiem :)
foka - Pon 04 Maj, 2015

Ginger, jutro jeszcze nie sprawdzaj prosze co tam u czarnuli i jak sie ma.
Jutro ja mam odebrac tam białe zegary :D i jeszce pare elementów :D
bo jest podobno moto na czesci :hyhy: po jakims lekkim szlifie :rotfl:

ingaginger - Pon 04 Maj, 2015

Tak mówisz :hyhy: To ja może od razu zajrzę z domową wiśniówką :D I zobaczymy czyją maszynę rozbiorą na części :cwaniak: ;)

Kurde jestem teraz prosty obiekt do namierzenia na mieście, ogólnie dostałam wyposażenie dodatkowe, niemalże tuning:


Stabilizator na kolano był na tak długo rzucony w kąt szafy, że aż skrzypi :rotfl:

foka - Wto 05 Maj, 2015

Hm, mam juz podobne zestawy, ale na razie ... tylko pas na plecy nosze, na szczescie , i tak ma zostac.
To widze musialo faktycznie bolec skoro i reka, kolano i stopa (chyba ze to skarpeta bez palcow :))

No nic , to powrotu do zdrowia zycze once again, a zeby nie bylo milo to musze zapytac ...
qrcze a nie bylo wszystkiego w jednym kolorze ?
:hyhy:
Ta troche sie jakos nie zgrywa, powiedzialbym nawet ze ... "gryzie sie", wiesz pewnie o co mi chodzi, czujesz ? :rotfl:
No i jesli po dwoch dniach nadal bedzie bolec to ja bym obcinał :oczami:
A czesci juz mam obiecane u Grzeska. :hyhy:

[ Dodano: Wto 05 Maj, 2015 ]
PS. Nauczylem sie wstawiac te glupkowate usmieszki. Eh

ingaginger - Wto 05 Maj, 2015

No niestety tak to jest jak wcześniej się uprawiało różne sporty i już są mięśnie, ścięgna, kości i inne pierdoły nadwyrężone :( No właśnie stabilizatora na rękę w kolorze czarnym nie mieli... co człowiek poradzi.

A i tak chce mi się latać :wstyd:

foka - Wto 05 Maj, 2015

Jeszcze bedzie okazja.
A orteze w kolorze cielesnym wybaczam.

Ta skarpeta na piete ("pietówka/zapietek") tyllko jakas taka dziwna. zimno pewnie w palce i co gorsa henny nie zakryło
:rotfl:

ingaginger - Wto 05 Maj, 2015

A tam henny - to markerem przecież zrobione! Tak, ta skarpeta to też stabilizator :D Dobra eot bo się śmietnik robi ;) Latać panowie bo piękna pogoda - jak wstałam to chciałam się od razu ubierać w ciuchy na moto...
damian500 - Wto 05 Maj, 2015

Dzis kolo 15 planujemy z poldkiem troche polatac. Chętni pisac dzwonic....
foka - Wto 05 Maj, 2015

Czesc
Jak bedziecie w okolicy hempla do 17-ej dajcie znac to sie zejde przywitac, coby wiedziec ze ktos jednak w Lublinie jezdzi :)
Moze byc SMS (602-752-605)

poldek171 - Wto 05 Maj, 2015

foka jak będziemy jeździć to wyślemy Ci tydzień wcześniej zaproszenie żebyś mógł się do nas dopasować na latanie :D
damian500 - Wto 05 Maj, 2015

Może foka nie chce jeździć tylko woli rozmawiac o jeżdzeniu
poldek171 - Wto 05 Maj, 2015

Hmm Damian coś w tym jest :P

[ Dodano: Wto 05 Maj, 2015 ]
210 km dziś zrobione :) Jezioro Firlej i Puławy zwiedzone :) Następnym razem walimy na Zamość :)

foka - Wto 05 Maj, 2015

No prosze, koledzy widze i poczucie humoru mają :)

Spoko ja dzis 200 nie zaliczylem ale z 50 to pewnie tak. No ja sie na wieksze 'latanie' to pisac raczej nie bede bo obowiazkow mam wiecej ale przy okazji kogos bym spotkal chocby na miescie.
Moze kogos na naleczowskiej mijalem dzis bo cos mi smignelo tak ok 19-ej.

poldek171 - Wto 05 Maj, 2015

Jak chcesz poznać nas i z nami pojeździć to nie widzę problemu :) Odezwij się jak będziemy się umawiali na jeżdżenie :P
burczas80 - Sro 06 Maj, 2015

poldek171, A ladnie to tak po cichaczu do Firleja wpadać i nie dawać znaku?Spilo by sie jakoms integracyjna piane 0.0%pogadalo,poznali.Aby to ostatni raz bylo :hyhy:
BociekPL - Sro 06 Maj, 2015

kiedy ten Zamość ? to tylko 70 km ode mnie (oby nie ta niedziela)
burczas80 - Sro 06 Maj, 2015

Myślę ze jak nie będzie walic z nieba dzis po południu pokrecim sie z Koleżka gdzieś miedzy kockiem a Niemcami. Moze ktoś ma chec :hyhy:
poldek171 - Sro 06 Maj, 2015

burczas80 pisaliśmy na forum że jeździmy. Ja nie będę do każdego z osobna dzwonił i pisał czy ktoś ma ochotę polatać. Wszystkie wypady zamieszczamy na forum a że pojechaliśmy akurat nad Firlej to był czysty spontan.

bociek mieliśmy wczoraj z Damianem na podkarpackie gdzieś walić ale z Firleja pojechaliśmy sami na Puławy bo kolega Bimber musiał już wracać. Następnym razem lecimy na bank na Zamość :)

BociekPL - Sro 06 Maj, 2015

23.05 przyjadę na moto- coś tam :)
ingaginger - Czw 07 Maj, 2015

moto show chyba? można by się jakoś ustawić ale to pewnie w wydarzeniach będzie ;)
BociekPL - Czw 07 Maj, 2015

ingaginger, Tak to to, i już było na wydarzeniach ale znikło ? W każdym bądź razie, mapy nie mam aż tak dokładnej więc raczej po mieście będę błądził :D
ingaginger - Czw 07 Maj, 2015

Zawsze można się umówić na jakiejś stacji i szukać w większej grupie ;)
bimber - Czw 07 Maj, 2015

Czy są chętni żeby podjechać wieczorem na klasyki? ja tam będę na bank.
Ewentualnie wcześniej można by gdzieś pośmigać, pogoda już nie ma na nas focha więc trzeba korzystać :)

poldek171 - Czw 07 Maj, 2015

Na klasyki to i ja mogę skoczyć :P
Maćko - Czw 07 Maj, 2015

Witam

Widzę że sporo się dzieje w tym sezonie :) Ja w ostatnim czasie nie miałem nawet za bardzo spokojnie do internetów zajrzeć...

Ale dziś bym się pisał na klasyki :]

bimber - Czw 07 Maj, 2015

Maćko! już z 500 razy miałem do Ciebie pisać w sprawie jeżdżenia, bo jakoś zniknąłeś wraz z końcem poprzedniego sezonu i nie wiedziałem co się dzieje :D

Klasyki teraz są pod Areną Lublin, żeby ktoś się przypadkiem pod globus nie wybrał ;)

Maćko - Czw 07 Maj, 2015

Zerwało mi neta, już jestem z powrotem :-P

To spotykamy się jakoś przed klasykami żeby gdzieś pojeździć?

bimber - Czw 07 Maj, 2015

chetnie :) jestem wolny cały dzień, więc każda godzina mi pasi, byle być na klasykach punktualnie, bo chcę kupić koszulkę a mają tylko 20 sztuk :)
Maćko - Czw 07 Maj, 2015

Ja dziś wyjątkowo z pracy wcześniej wyszedłem więc jestem dostępny od teraz ;)

Edit: To proponuje się spotkać koło 17 albo 18, to może jeszcze ktoś się dopisze. Pojeździmy 2-3 godzinki a potem na klasyki :-)

Miejsce zbiórki do ustalenia, ja startuję z czubów.

bimber - Czw 07 Maj, 2015

to mów gdzie i o której mam podjechać a ja idę wyciągnąć moto z parkingu :)
Maćko - Czw 07 Maj, 2015

Aha, i mam nadzieję że nie będzie padało, bo moje moto wymaga małego tuningu przeciwdeszczowego, a teraz raczej nie zdążę go zrobić...

[ Dodano: Czw 07 Maj, 2015 ]
To propozycja taka: o 17:30 pod Globusem, 2,5 h latania i na LKN :)

bimber - Czw 07 Maj, 2015

Mi pasuje.
Ktoś jeszcze chętny?

foka - Czw 07 Maj, 2015

Dzieki za odwiedziny i pomoc przy... wymianie zarowki :)
Milo bylo poznac, tak na oko chyba zapamietalem sprzety wiec do zobaczenia na drodze czy gdzies tam przy okazji.
Tytulem uscislenia bo moglem z emocji :D mogle nie zapamietac ksywek do osob, albo i nie spytałem,
byli u mnie:
Bimber - black bullet GieeS
Poldek - bloody monster Yamaha TDM
? - night creature FZ6
? - blade runner SV-ka

am I right. Mozecie uzupelnic to sobie w glowie zapamietam :)
Dzieki.

[ Dodano: Czw 07 Maj, 2015 ]
Jutro piknie
Pogoda
wiec i ja tylek na moto posadze.

Ah i zajrze po te jeansy jak polecaliscie do tarboru, a niech mi uszyja skoro mozna takie miec "wymagania".

bimber - Czw 07 Maj, 2015

Na Fazerze Damian
Na SV Maćko

Nam również było miło poznać :) Mam nadzieje, że następnym razem spotkamy się na wspólnym jeżdżeniu :)

burczas80 - Pią 08 Maj, 2015

Ktoś cos moze jutro po południu , okolo 15stej lecim na krasnik odwiedzic kolege . My wylatujem z Firleja moze ktoś sie przylaczy :hyhy:
damian500 - Pią 08 Maj, 2015

Tak jak napisal bimber fz6 jest moja
Bartek89 - Pon 11 Maj, 2015

Panie i Panowie, kiedy jakieś latanko? Na dniach włożę tylko do mojej laluni nowy filterek powietrza i jesteśmy gotowi ;)
poldek171 - Pon 11 Maj, 2015

Dziś z Bimberem planujemy wybrać się gdzieś za miasto w godzinach między 14-15 jeśli byli by jacyś chętni to zapraszam :)

[ Dodano: Pon 11 Maj, 2015 ]
Żeby nie było że umawiamy się na latanie a nie jeździmy :D

Jezioro Wystyckie


Maćko - Sro 13 Maj, 2015

Jeździ ktoś dzisiaj?

Bo mam wolne dwie godzinki po 16 ;)

foka - Sro 13 Maj, 2015

Bimber chyba sie nudził bo go własnie na obiedzie spotkałem. :)
Chyba nawet cos wspominal ze mial sie gdzies wybrac.

ingaginger - Sro 13 Maj, 2015

O ja wróciłam przed godzinką i Suza już wypucowana, teraz zbijam ciśnienie z dzisiejszego dnia :wstyd:

foka czyżby w Ące? :D No niech on spróbuje dziś gdzieś dalej pojechać...

foka - Sro 13 Maj, 2015

Ginger - nie moge zdradzic gdzie jadł i dlaczego pierogi :) ani gdzie jechał/pojechał/chcial -
Solidarnosc ... tych... no...

Bartek89 - Czw 14 Maj, 2015

To i ja wrzucę sweet zdjęcie że niby jeżdżę :D
Nawet ładnie nad tym naszym zalewem :hyhy:



poldek171 - Czw 14 Maj, 2015

Bartek nie da sie fotek otworzyć.....
damian500 - Czw 14 Maj, 2015

U mnie otworzylo ladnie
bimber - Czw 14 Maj, 2015

Latanie 2015 - gdy mokro i piździ, czyli wersja na dziś :D


foka - Nie 17 Maj, 2015

Bimber - Jutro moze... moze bedzie bezdeszczowo - zostaw wiec piwo w spokoju.
Eh moze i mnie sie uda wyskoczyc gdzies na spacer jednosladem.

meteo

ingaginger - Nie 17 Maj, 2015

Ale meteo pokazuje, że ma coś pizgać złem ;(
poldek171 - Pią 22 Maj, 2015

Ktoś chętny na jakąś przejażdżkę:P ? Pogoda nie bardzo ale od rana nie pada więc można by zaryzykować :)
foka - Sob 23 Maj, 2015

Dzis jakby cos ok 13-ej bede motorkiem nad zalewem ze znajomymi. Jakies regaty sa to sie poprzygladamy ze 30 minut a potem moze jakas rundka po miescie. Jak ktos bedzie w okolicy to mozna sie spotkac.
poldek171 - Czw 28 Maj, 2015

SIemka. Wybiera się ktoś może na klasyki dziś :) ?

[ Dodano: Czw 28 Maj, 2015 ]
A może jutro koło 18 ktoś miał by ochotę sie trochę pobujać :) ?

jolzi - Pią 29 Maj, 2015

Ja niestety nie dam rady. Jutro trasę do Stalowej się zrobi po południu :) Chyba, że ktoś jest chętny mnie podprowadzić :)
foka - Nie 31 Maj, 2015

Dzis nad jakies jeziorko' moze grila ktos chetny sie przejechac?

[ Dodano: Nie 31 Maj, 2015 ]
Jak bedzie ktos chetny na wypad nad jezioro to numer jest w opisie. Ja pewnie po 12 ej skocze na pojezierze.

[ Dodano: Nie 31 Maj, 2015 ]
Ładna pogoda, szkoda wiec ze sam, ale kto pierwszy zgadnie gdzie byłem ?

Pierwsze zdjecie nie koniecznie musi byc latwe do rozszyfrowania.

jolzi - Pon 01 Cze, 2015

Dzisiaj Suzi mnie zaskoczyła :) Spalanie w trasie do Stalowej Woli wyszło 3,64l/ 100 km :D Fakt, że jechałem praktycznie zgodnie z przepisami i spokojnie ale takiego wyniku się nie spodziewałem.
damian500 - Pon 01 Cze, 2015

Ale oleju czy paliwa??
bimber - Pon 01 Cze, 2015

damian500 napisał/a:
Ale oleju czy paliwa??


Hahaha :rotfl: strzał w dziesiątkę :D

A tak poważnie to wynik mistrzowski :) najmniej chla przy 4/5 tysiącach i płynnej jeździe, wtedy te silniki mają najlżej ;)

jolzi - Pon 01 Cze, 2015

Hahha oleju dużo nie spaliła :D
burczas80 - Czw 04 Cze, 2015

Dzis okolo 15stej lecim gdzies polatać z Firleja
GS 500e
Fazer
Dugati
Cel jeszcze nie znany ale jakby kto mial chec to Tel w opisie

poldek171 - Pią 05 Cze, 2015

Siema pozdrawiamy wszystkich ludzi z Lublina i okolic z zajebistego zlotu forum gs500 na mazurach w miejscowości Kalbornia

Pozdrawia SZWAGIER TEAM w postaci 2/3 grupy :)

bimber - Pią 05 Cze, 2015

pozostała 1/3 grupy SZWAGIER pilnuje Lublina i pozdrawia cały zlot ;)
zróbcie konkurs kto w tym sezonie spalił najwięcej oleju :D

ingaginger - Sob 06 Cze, 2015

Rusza się dziś ktoś może na przejazd z okazji nocy kultury?
jolzi - Sob 06 Cze, 2015

Ja jestem pod zamkiem i jedziemy do Lubartowa a wieczorem moze sie wybiore do Lublina
bimber - Sob 06 Cze, 2015

ja z dziewczyną podjadę ale tylko na sam przejazd, później odstawiam moto, bo trzeba się napić jak człowiek choć z raz w ten weekend :D
burczas80 - Sro 10 Cze, 2015

Moze jakies forumowe spotkanko lubelakow w niedziele? Jakiś wspolny wypad w nieznane? Jak by kto miał ochote pisac zmontuje sie cos i spędzi milo niedzielny dzionek
bimber - Sro 10 Cze, 2015

ja odpadam, w niedzielę będę kacował po weselu...
A szkoda, bo pochwalił bym się podwójnym wydechem w suzuki, jest już gotowy :P

burczas80 - Czw 11 Cze, 2015

bimber, to moze pokaz tu narazie jak to wygląda a poslucha sie przy spotkanku :hyhy:
jolzi - Czw 11 Cze, 2015

Ja w niedziele jeszxze zobacze ale moze wybiore sie na dzien dziecka do Lublina
burczas80 - Czw 11 Cze, 2015

jolzi, dzien dziecka?
ingaginger - Czw 11 Cze, 2015

tak, dzień dziecka. z opóźnieniem ale będzie z przytupem - o 14 w DSK, zbiórka o 13 na placu zamkowym (start przejazdu o 13:30). jak ktoś chce zostawić parę groszy to można wrzucić do puszki w rider's pubie (kasa będzie dokładnie rozliczona), tam też można zawozić prezenty dla dzieciaków (np. książki, zabawki, kredki, flamastry, kolorowanki itp.)
burczas80 - Pią 12 Cze, 2015

No to nie ma co kombinować i planowac :) sprawa jasna ,niedziela plac zamkowy :hyhy: Bylem tam raz jakies 2lata temu ale jakos sie trafi.No fakt faktem mialem nie mily incydent wczoraj na drodze,aż wysadzilo mnie z siodla ,Babunia cala ja troszku obolaly straszny bol w plecach no ale jesli chodzi o dzieciaki moje wstawiennictwo jest niemalże obowiązkowe. Przeżyłem troche czasu z dzieciakami z bidula i wiem jak to u nich jest.Kazda najmniejsza drobnostka moze im sprawić nie zapomnianych wrażeń i dać mase uśmiechu i radości.A wiec do zobaczyska na miejscu :oczami:
ingaginger - Pią 12 Cze, 2015

Jak coś wyjazd z placu o 13:30 ale lepiej być bliżej tej 13 o której zaczyna się zbiórka. Przejazd będzie obstawiany przez policję więc bez zatrzymywania się na światłach - i jest prośba o w miarę sprawną jazdę bo na mieście będzie jeszcze kilka eventów i żeby nie zakorkować tego naszego Lublina ;) Ja jeszcze nie jestem pewna na 100% czy dam radę bo mnie ostatnio zszywali no ale się zobaczy.
Jeszcze tak organizacyjnie - nie wszystkie moto będą wjeżdżać na ten placyk wewnątrz DSK bo będzie tam pokaz stuntu, całe info zaktualizowane dodam zaraz do wydarzeń ;)

burczas80 - Pią 12 Cze, 2015

Lecę jutro do Świdnika gdyby byl ktos chętny to dawać znać do 10 . O godz 10 startuje z Firleja nr Tel jest w profilu.
bimber - Sob 13 Cze, 2015

Może jutro jednak się zjawie na imprezie, jeśli wstanę nieco wcześniej to się uda. Plany na niedzielę były u mnie co prawda inne, ale jednak dostałem zezwolenie :D




burczas80 napisał/a:
bimber, to moze pokaz tu narazie jak to wygląda a poslucha sie przy spotkanku

Od tego mamy na forum odpowiedni dział i wątek ;)

burczas80 - Sob 13 Cze, 2015

A no przepraszam ;) zachowałem sie jak gowniarz ,obiecuje poprawe :rotfl:
burczas80 - Pon 15 Cze, 2015

Koledzy planuje na niedziele śmignąć do Kraśnika ,mam tam starego znajomego Mozna smialo napisać P.dr.od motorów ;)
Jest to postać bioraca udział w wyprawie :
http://www.scigacz.pl/Dro...lski,14774.html
Kilkakrotnie ustawialiśmy sie juz na spotkanko ,lecz niestety nie dane nam to bylo i zawsze cos, ostatnim razem tak darlem do niego ze zaje.... Szlifa :(
No i chcialbym jednak dopiąć swego i pojawić sie u niego z dosyć wielkim przytupem :hyhy: Jak napomnialem jest to wspanialy człowiek z dużym doświadczeniem z motocyklami,na dzien dzisiejszy sam posiada Gs-a tyle ze clasika w pięknym stanie. Mysle ze Fajnie by bylo wspólnie posmigac i poznać oraz odwiedzić człowieka który z motorami niemalże spi. Gdyby ktos mial chęć w niedziele ,dawać znac ;)
A zapomniałem dodać ze ta akcja z okazji jego urodzin które wypadają w tym tyg.

bimber - Wto 16 Cze, 2015

Historia jak z serialu "McGyver" :D
Podczas dzisiejszego śmigania miałem niemiły przypadek - urwało mi się podczas jazdy mocowanie linki sprzęgła, i to gdzieś w czarnej dupie na końcu świata gdzie nic nie jeździ i nawet chałup za bardzo niema... (Poldek i Damian wiedzą gdzie, swego czasu jeździliśmy tamtędy często)
Znam dobrze ten motocykl i wiedziałem od razu jakie klucze, śrubokręty i inne graty są mi potrzebne, często jeżdżę coś komuś naprawić, więc wiedziałem że są na bank jakieś graty w plecaku - okazało się że miałem ze sobą tylko płaski śrubokręt, mały młotek i klucz 17, więc brakowało mi mniej więcej wszystkiego co potrzebne do naprawy :D 17 się przedała do odkręcenia gmola, śrubki od dekla silnikowego i dźwigni biegów odkręciłem na tzw. "ruski klucz" czyli śrubokrętem i młotkiem :D a po zabiegu wyglądały tak:

Zdjąłem dekiel i okazało się że uchwyt linki musiał być skrzywiony i przetarł go łańcuch.
ze 20 minut chodziłem jak dureń po poboczu aż znalazłem sobie kawałek drucika do poskładania tego w całość, operacja wyglądała następująco:

I gdy już wszystko śmigało, potrzebowałem przynajmniej ze trzech śrub do przymocowania dekla bo te moje już się nie nadawały poza tym przypominam że miałem tylko płaski śrubokręt, więc śruby musiały być właśnie takie. Choć żyjemy w dobie gwiazdek i ampuli to z pomocą przyszedł mi przystanek PKS, okazało się że jego ławka jest, tzn. była przykręcona na właśnie takie :D
Po dokonaniu kradzieży poskładałem wszystko i odziwo działa, nawet regulację linki mam prawie całą zachowaną :D

Nie ma że się nie da! ;)

A na koniec podróży, ze 20 km przed Lublinem Suzuki postanowiło zaniżyć swoją wartość w taki sposób :D :


To był ciekawy dzień...

foka - Wto 16 Cze, 2015

Ale srubki odwieziesz na przystanek ? :)
burczas80 - Sro 17 Cze, 2015

bimber, takie przeprawy zostają dlugo w naszych pamieciach,i co odziwo wspomina sie je z usmiechem :) a ja wożę pól skrzynki z kluczami a do Gsa wystarczy śrubokręt i klucz 17 ;)
poldek171 - Sro 17 Cze, 2015

No faktycznie bimber w tamtych okolicach to tylko psy dupami szczekają :P Dobrze że udało się to jakoś naprawić i dojechać do domu :) U mnie po wyprawie na zlot i nawinięciu 960 km brakuje mi tylko 35 km do 70000 km :P Tak że u mnie też się wartość moto szybko zaniży :P
poldek171 - Pią 19 Cze, 2015

Może by w niedziele koło południa gdzieś ktoś miałby ochotę się ruszyć za miasto ? Tak myślałem że może do Zwierzyńca by się udać :) ? Ktoś jest chętny ? :)
nightrider1983 - Pią 19 Cze, 2015

Jutro parada i wystawa motocykli w ramach "Dni Świdnika", jak ktoś ma ochotę zapraszam.
Oczywiście dużo imprez towarzyszących.

więcej tutaj: http://www.mok.swidnik.pl...i-swidnika-2015

Parada rusza o 15 z okolic stadionu i trawiastego lotniska. Planowany jest przejazd ulicami Świdnika, później trochę po najbliższej okolicy.

burczas80 - Pią 19 Cze, 2015

poldek171, jesli nie bedzie chętnych na ten Zwierzyniec w niedziele ja lecę na Kraśnik odwiedzić tam chłopaków.Chyba ze ostro stawiasz na zwierzyniec,ale jak Widzisz cos koledzy pochowali lalunie i nigdzie sie chyba nie wybieraja :zalamany:
poldek171 - Sob 20 Cze, 2015

burczas80 w Kraśniku byliśmy już parę razy nad zalewem :P W sumie trasę mozna obgadać nie jest to jakaś sztywna tematyka :P
Dark - Pon 22 Cze, 2015

Jest ktoś z okolic Radzynia Podlaskiego, Łukowa?
Chętnie polatałbym z wami swoim Red Beast'em!

burczas80 - Pon 22 Cze, 2015

Dark, Łukowa nie ale Łukowiec ta ;) a to również niedaleko
Dark - Pon 22 Cze, 2015

No ciut ciut daleko, ale nie dużo :hyhy:
poldek171 - Pon 22 Cze, 2015

To kiedy gdzieś śmigamy :P ?? ?
damian500 - Pon 22 Cze, 2015

Fajny gs. Przypomina trochę mojego
Dark - Wto 23 Cze, 2015

damian500 Chyba, tak. Po małym avatarze nie mogę ocenić, a tematu z twoim moto nie mogłem znaleźć :)
carolyna - Wto 23 Cze, 2015

W Radzyniu często jestem przejazdem, ale może Łosice? czy na trasie Siedlce? bardziej już tak mazowieckie ale jeśli będziesz w pobliżu zawsze możesz do nas dołączyć , na pewno kilka osób się zbierze :)
Bartek89 - Wto 23 Cze, 2015

Poldi ja chętnie się gdzieś kajtnę jak aura będzie sprzyjała :)
Dark - Wto 23 Cze, 2015

To jak będzie dobra pogoda to ja się piszę. Radzyń, Kock albo z drugiej strony: Siedlce, Łuków. W tych rejonach mogę być :)
poldek171 - Wto 23 Cze, 2015

Do Radzynia to ja na balety jeżdżę :P
poldek171 - Sro 24 Cze, 2015

Może jakiś spocik mały dzisiaj :) ?

[ Dodano: Sro 24 Cze, 2015 ]
Ja gdzieś po Lbn i okolicach będę zaraz krążył więc jak coś to fon :)

damian500 - Sro 24 Cze, 2015

Jutro Panie Poldku
bimber - Sro 24 Cze, 2015

kurde, ze 300 lat Was nie widziałem, pojeździł bym chętnie...
Ale mój paździoch ląduje chyba jutro w warsztacie u Grzesia bo mam już filtr, więc można regulować ten szit. I chyba niedługo zabiorę się za wymianę uszczelniaczy zaworowych, bo spalanie oleju 1 litr na 1000 km to już k*rwa jest przesada :D
To oznacza że więcej będę grzebał niż jeździł tego lata :/

ingaginger - Czw 25 Cze, 2015

jutro w sensie w czwartek? przecież oni w czwartek na Ukrainę uciekają na chwilkę :D
bimber - Czw 25 Cze, 2015

o kurcze... Dobrze że napisałaś, bo bym pojechał jak dureń i nie wiedział co się dzieje :D
No cóż, to na przyszły tydzień przełożę, byle się przed zlotem w Komarówce wyrobić

ingaginger - Czw 25 Cze, 2015

Chyba będą już jutro ale nie wiem o jakiej porze, zawsze jest jeszcze sobota jak coś. No i cały przyszły tydzień ;)

[ Dodano: Czw 25 Cze, 2015 ]
A nie, czekaj :D Oni chyba jechali wczoraj i dziś wracają... kurde, sama już nie wiem, najlepiej zadzwoń do Grześka ;)

Bartek89 - Czw 25 Cze, 2015

Chętny ktoś na traskę Lublin - Zamość - Lublin dzisiaj tudzież jutro? :)
poldek171 - Czw 25 Cze, 2015

Dziś z Damianem wybieramy się na klasyki :) Ktoś chętny się doczepić :) ?

[ Dodano: Czw 25 Cze, 2015 ]
O 19 pod zamkiem zbierają się klasyki na przejazd ulicami Lublina i my też na to się wybieramy :) Jak coś to piszcie lub dzwońcie do mnie lub Damiana albo spotkamy sie na miejscu :)

MANY - Pią 26 Cze, 2015

Siemanko
Leci ktoś, w Bieszczady w ten weekend?

Maćko - Pią 26 Cze, 2015

Hej, dawno się nie odzywałem, a widzę, że sporo się dzieje w regionie :)

Ma ktoś ochotę dzisiaj dookoła komina polatać? Bo mam gdzieś do 21 wolne ;)

burczas80 - Nie 28 Cze, 2015

Ktos gdzies dzis cos? ;) bo ja chętnie narazie solo
Pierzak - Sro 08 Lip, 2015

Klasyki 16.07 są chętni?
burczas80 - Nie 12 Lip, 2015

Moze jakiś wypad w niedziele?
BociekPL - Nie 12 Lip, 2015

polecam wam Dub It Kielce ;) ja byłem wczoraj :D
damian500 - Nie 12 Lip, 2015

chetnych na wspulne latanie zapraszamy o 13 pod maka na pulawskiej
poldek171 - Nie 12 Lip, 2015

200 km zrobione i Zwierzyniec zwiedzony :) Grupa szwagier objeżdża lubelskie :p
princessakasia - Pią 17 Lip, 2015

ktoś coś w Kraśniku ?? ??? :hyhy: :hyhy:
burczas80 - Sob 18 Lip, 2015

Jakies traski i chętni na jutro?
damian500 - Sob 18 Lip, 2015

Ja bardzo chętnie. Jakies propozycje?
Pierzak - Sob 18 Lip, 2015

Jak pogoda i czas pozwoli rownież się pisze :)
Jakby ktoś mógł dać znać, 732 799 397

damian500 - Nie 19 Lip, 2015

Sory panowie ale dzisiaj nie dalem rady z wami poganiac
poldek171 - Wto 28 Lip, 2015

Ktoś tutaj ma urlop lub wolne tak jak ja ? :) Może byłby ktoś chętny żeby gdzieś wyskoczyć za miasto nad jakieś jeziorko lub po prostu jechać gdzieś przed siebie bez celu :) ?
burczas80 - Wto 28 Lip, 2015

poldek171, wpadaj is na kunow nad wode
poldek171 - Sro 29 Lip, 2015

Że niby gdzie :P ?
burczas80 - Czw 30 Lip, 2015

poldek171,no gdybys mial checi wpadaj na kunowskie jeziorko na kawusie
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Czyli nad Firlej ? :P Bo Jeziora kunowskiego nie chce mi wyszukać google :P

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Ktoś chętny dziś po południu gdzieś dupę przewieść i moto przegonić :) ?

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Nikogo nie ma chętnego na jakieś latanko ? :) ?

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Wybiera się kto na Lubelskie Klasyki Nocą na moto ?? ? Jest już nas dwóch :)

Maćko - Pią 31 Lip, 2015

Z kim pojechałeś na Klasyki Poldek? Bo nie rozpoznaję czyj to GS...

http://www.lublin112.pl/u...pitala-zdjecia/

Na 112 pisze, że motocyklista doznał obrażeń. Wiadomo coś więcej?

poldek171 - Pią 31 Lip, 2015

Z Damianem byłem ale widzieliśmy tego GSa na klasykach :P Przecenił chyba swoje umiejętności :P
bimber - Pią 31 Lip, 2015

"na zakręcie zaczął hamować" no mistrz po prostu, bohater jakich mało... brak elementarnej wiedzy. Zapierdalał pewnie w zakręcie, ogarnął że się nie wyrabia, i zamiast się bardziej położyć i pociągnąć moto w dobrą stronę to się obsrał i zaczął hamować, druga opcja jest taka, że za późno ogarnął że ma już blisko skrzyżowanie a leciał za szybko i też sie obsrał i wcisnął hamulec.
Generalnie wygląda mi to na duże ambicje i małe umiejętności - inaczej mówiąc chciał przykozaczyć a w efekcie przyburaczył.

poldek171 - Pią 31 Lip, 2015

Hehe palenie gumy fazerem i strzelanie z wydechu TDM'ką :D Lubelskie Klasyki Nocą to jest to :) Szkoda że nie było Cię bimbrozi z nami ;/
burczas80 - Nie 02 Sie, 2015

poldek171, Bo w goggle jest jezioro kurow zamiast Kunow a I latwo trawic nie lecisz na Firlej tylko cisniesz 19 stka jakis kilometr dalej w str Kocka ,I za przestankiem pierwszym po lewej lecac na Kock odbijasz w Ta droge zaraz za nim,I Jestes na Kunowskim jeziorku. Nie jest to jeziorko dla turystow jest to zbiornik wedkarski,dla tych ktorzy cenia sobie spokój nad woda polecam. No a gbybys czego potrzebowal,lub naszzla ochota na kawusie,piane itd. Nie skrecasz w pierwsza za przesyankiem tylko w czwarta zaraz za reklama diagnostyki ktora stoi plecami do Firleja I spija sie kawusie u mnie :hyhy:
poldek171 - Nie 02 Sie, 2015

Spoczko postarm się zapamiętać :)
MANY - Pon 03 Sie, 2015

Wybiera się ktoś może na zawody balonowe w Nałęczowie? :)
http://www.kurierlubelski...srode,id,t.html

poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Damian500 lecimy ? :)
nightrider1983 - Czw 06 Sie, 2015

Ktoś, gdzieś, coś, dzisiaj, jutro po południu?

Dzisiaj w Nałęczowie loty sportowe w godz. 18-19.30.

bimber - Pon 10 Sie, 2015

Może jakieś jeziorko w weekend? może nawet z namiotami żeby piwko wypić wieczorem? :hyhy: albo na tygodniu gdzieś się przejechać tak po prostu?
Tylko że chilloutowy tryb jazdy bo mam silnik na dotarciu ;)

poldek171 - Pon 10 Sie, 2015

Albański Książę ja mam wolną sobotę i niedziele i można gdzieś pod namiot sie udać na swym wielbłądzie :) :P
poldek171 - Sro 19 Sie, 2015

Wybiera się ktoś jutro na LKN ?? ??? Można by spotkać się i pogadać :)
poldek171 - Pią 28 Sie, 2015

Ale tu cisza :P Już sezon zakończyliście :P ? Wybiera się ktoś jutro do Świdnika na zlot WSKi ? :) My z Damianem jak wyrobimy się z wymianą uszczelniaczy w fz6 to pojawimy się tam wieczorem :)
nightrider1983 - Pią 28 Sie, 2015

Niektórzy nie tylko się wybierają, ale nawet ów zlot organizują :) Do zobaczenia jutro! O 14 parada i pamiątkowe zdjęcie na placu konstytucji wszystkich uczestników z dachu bloku. Więc namawiam do wcześniejszego przyjazdu.
nightrider1983 - Nie 30 Sie, 2015

Dotarł ktoś na zlot WSK w Świdniku?
Ciekawią mnie obiektywne opinie na temat ogranizacji i generalnie zlotu.
Widziałem tylko 1 GSa poza moją i był to jolzi, z którym nie miałem nawet czasu pogadać bo zajmowałem się organizacją konkursów po paradzie.
jolzi sorry, jeszcze będzie okazja, ale jak już miałem chwilę to tylko mój GS stał...
wystartowałeś w jakiejś konkurencji, bo widziałem, że się przymierzałeś :)

poldek171 - Nie 30 Sie, 2015

My nie daliśmy rady i zakończyliśmy dłubanie przy moto grilem i %%% :P
ryba93sr - Pon 31 Sie, 2015

Ja bylem doslownie godzinke, chwile przed paradą i jak wracali wyjechalem. Bylem autem. Sporo motocykli pzl w bardzo ladnym stanie. Gs razy dwa, czarna z jakims modzonym wydeszkiem(co to za wydeszek?) i fioletowa. Pierwszy raz bylem na takiej paradzie i stwierdzam ze to super sprawa. W pazdzierniku ma byc zakonczenie sezonu w Lbn, poldek mozna sie do Was dopiąć? Z resztą i we wrzesniu chetnie sie umowie na wspolne latanie :)
jolzi - Wto 01 Wrz, 2015

Zostawilem Ci namiar do siebie na moto :-) startowalem do najwolniejszej jazdy i cos chyba chlopakom sie czasy pomieszaly bo na moje oko nialem drugi albo 3 czas ale nie chodzilem do nich. Organizacja parady spoko, na placu mozna bylo jedna lub dwie osoby ogarnac zeby w miare rowno stawac kolo siebie. Na trawce widac bylo ze niektorzy z organizatorow troche wczesniej zaczeli pracowac % :-d ogolnie podobalo mi sie chociaz bylem krotko z kolega bo jeszcze mialem inne zalatwienia.
Ps: moj kluczyk do Twojej Suzi nie pasuje :-)

ingaginger - Wto 01 Wrz, 2015

jolzi napisał/a:
Ps: moj kluczyk do Twojej Suzi nie pasuje :-)


:rotfl:

nightrider1983 - Sro 02 Wrz, 2015

liścik znalazłem, nr telefonu mam zapisany ;)
generalnie chłopaki mieli trochę kłopotów z ogarnięciem pewnych kwestii podczas konkursów jak to podczas pierwszego razu bywa, ale w sumie daliśmy radę.
Plan z ogarnięciem ludzi na placu był, ale pewnie jak zauważyłeś dało radę tylko z pierwszym rzędem, później wkradł się chaos i ciężko było zapanować.
Co do % to ciężko z tym walczyć, tak jak nasza reprezentacja, będziemy wyciągać wnioski na kolejne mecze ;)
Stacyjka wydawała się nieruszana... Tyle, że jak kupiłem moto to pierwsze co zrobiłem to dorobiłem "ztuningowane" kluczyki, bo z oryginalnymi miałem kłopot. sporo musiałem się namęczyć zanim udało się oryginał przekręcić. Jednak nasi rzemieślnicy dają radę i zapas stanał na wysokości zadania.
Teraz czas na krypto reklamę: https://www.facebook.com/klubusarz
jak ktoś nie był na zlocie ma okazję zobaczyć co się działo, zapoznać się z działalnością klubu motocyklowego "Usarz" którego mam przyjemność być członkiem. Następna impreza motocyklowo samochodowa, którą współorganizujemy z ludzmi z Lublina będzie miała miała miejsce na początku października najprawdopodobniej na Arenie Lbn.
Rezerwujcie czas (chyba 11.10). Pozdro

bimber - Sro 02 Wrz, 2015

Jesteś członkiem klubu "Usarz"? Kiedyś jako 3 osobowa delegacja "Sfory" byliśmy na spotkaniu z częścią tego właśnie klubu. Muszę powiedzieć że jest tam potencjał :)
Nightrider, może nas kojarzysz?: https://www.facebook.com/..._homepage_panel

jolzi - Sro 02 Wrz, 2015

Nie no spoko bylo :-) wlasnie chcialem pojsc na spotkanie i zapisac sie do was ale niestety pracuje w tym tygodniu na drugiej zmianie
jolzi - Pią 04 Wrz, 2015

Bylby ktos chetny na przejazdzke do miejscowosci Jeruzal? Kreca tam swrial Ranczo. Po mamrota mozna by pojechac co wy na to?
nightrider1983 - Sob 05 Wrz, 2015

Bimber na zaproszenie Sfory z tego co pamiętam byliśmy w Rejowcu, tak jestem członkiem Usarza i nie ukrywam, że od momentu powstania ciągle rośniemy w siłę :) jolzi wpadaj do Skorpiona na spotkanie, generalnie co któryś wtorek się spotykamy. potrzeba 2 osób wprowadzających, ale coś wymyślimy.

Do Jeruzal nie dam radę, ale na 1-2 h gdzieś dzisiaj wyskoczył. Może są jacyś chętni, w kupie raźniej :)

burczas80 - Czw 01 Paź, 2015

Pany i Panie ponoc zajebisty weekend ma byc ktos chętny gdzies w niedziele?
Bartek89 - Pią 02 Paź, 2015

Jestem za, można gdzieś skoczyć na spontanie :)
burczas80 - Pią 02 Paź, 2015

Bartek89, Najprawdopodobniej lecę na Urzędów tam się dolaczy Koleżka i gdzies sie poleci razem. Jesli Masz ochotę nożem sie zmówić gdzies w Lub.
ryba93sr - Sro 07 Paź, 2015

kto sie wybiera na zakonczenie sezonu w Lbn? łapiemy się jakoś razem na parade 11 października ?
burczas80 - Sro 07 Paź, 2015

Tu juz wszyscy zakonserwowali chyba maszyny , Bo cisza u nas na forum :rotfl:
ryba93sr - Sro 07 Paź, 2015

ja ciągle jeżdzę, z tym, że nikogo w lublinie nie znam, a przypał jechać samemu :D
princessakasia - Czw 08 Paź, 2015

ja również ciągle jeżdżę choć trochę lub trochę bardziej marznę brrrrrrrr Już podróże poranne do pracy na 4 kółkach. Weekend mam nadzieje że słońce przygrzeje :D
poldek171 - Sob 10 Paź, 2015

Jak nie będzie padało to ja się wybiore jutro na tą paradę z brejdakiem na jego podróbce GSa :D
bimber - Sob 10 Paź, 2015

We dwóch na jednym? :D
Ja wróciłem wcześniej z rajdu bo rozpieprzyliśmy samochód na pierwszym OSie nocnego etapu, więc "szczęście w nieszczęściu" wyrobie się na zakończenie sezonu

ryba93sr - Sob 10 Paź, 2015

Moze jakas ustawka przed zeby razem pojechac?
burczas80 - Nie 18 Paź, 2015

Jakies plany na dzisiejszy dzien? Lecim gdzies?
poldek171 - Nie 18 Paź, 2015

Ja z brejdakiem chyba do Kazimierza skoczymy standardowo bo dalej to troche za zimno. Jak ktoś był by chętny to proszę dzwonić :)
burczas80 - Nie 18 Paź, 2015

Wilkowyje zaliczone. Mamroty przywiezione ,pod samym Jeruzelem drobbiutki deszczyk nad zlapal ale spoko bylo. Powrotna droga byla jakos cieplejsza . Udany wyskok ogolnie
burczas80 - Nie 25 Paź, 2015

Gdyby mial ktos chec dzis sie przylaczyc I nabic pare km dawac znac do 11stej . O 11 startuje w kierunku Urzedowa tam dolaczy do mnie kolezka slicznym Gs em I polata sie gdzies.
poldek171 - Nie 25 Paź, 2015

Jak dla mnie to za zimno chyba już na jeżdżenie ....
burczas80 - Pon 26 Paź, 2015

Ja Smignolem dzis do Pulaw na ten Zamek tam spotkalismy sie licznym gronem I poznalo sie wspaniialych ludzi zarazonych 2 kolkami I wspolnie wracalo sie w wiekszym gronie. Okolo 17stej zaczelo cos mzyc co nie wplywalo zbytnio na na konfort jazzy. W zeszlym tyg. Bylo zdecydowanie zimniej dzis nie marz nikt z naszej grupy. No ale fakt ze juz mozna powiedziec ze sezon juz zakonczony :zalamany:
princessakasia - Pon 26 Paź, 2015

burczas80 widzę wyjazd się udał. Chyba chodziło ci o zamek w Janowcu. Ja jeździłam w sobotę tragedii nie ma ale najbardziej zmarzły mi dłonie szczególnie końcówki palców :zdziwko: cieplejsze rękawice i byłoby ok:)

poldek171 dobry ubiór robi swoje wiem sama po sobie.

burczas80 - Pon 26 Paź, 2015

princessakasia, O tak bylo extra,pelna kulturka :hyhy: Dokladnie bylismy pod Palacem Czartoryjskich w Pulawach. Poznalem z Twoich stron Zajebistych ludzi Bo byla nas 7demka w tym dwie urocze Panie na swoich maszynach. No obowiazkowo couch cieply I rekawice. Od gods 11 do 21 smigalem I bylo Oki nie zmarzlem tyle ze wieczorkiem juz w Lublinie drobny deszczyk umilal jazde nno ale coz jak bicie km silniejsze :rotfl:
princessakasia - Czw 29 Paź, 2015

z moich stron ciekawe :hyhy: :hyhy: hm..
bimber - Czw 29 Paź, 2015

Dzień dobry, a co tu się wyprawia? :rotfl:
Ja wczoraj odpaliłem grata żeby pojechać na przegląd i tyle mojego jeżdżenia było przez ostatnie 2 tygodnie, ale ciepłe ciuchy mam, więc nie wykluczam że jeszcze gdzieś się ruszę ;) bo póki co, to mam tyle wspólnego z motocyklami co sobie na fejsbuku strony poprzeglądam :D

princessakasia - Pią 30 Paź, 2015

bimber napisał/a:
bo póki co, to mam tyle wspólnego z motocyklami co sobie na fejsbuku strony poprzeglądam :D


:rotfl: to niedobrze.... No dziś piękna pogoda więc po pracy trzeba się odstresować :D

bimber - Pią 30 Paź, 2015

Mnie sobota kusi, ale to nic pewnego, zobaczę jak mi się wszystko poukłada :)
Ogólnie to mam zepsuty komputer i cholernie niewygodnie ogarniać mi forum z telefonu, więc w razie jeżdżenia atakujcie mnie smsem, dzwońcie lub na fejsie dawajcie znać, w tym ostatnim kto nie wie to trza wpisać Michał Dorosiewicz i bombardować wiadomościami bo z messengera mi dużo wygodniej ;)

poldek171 - Wto 03 Lis, 2015

Jeśli do niedzieli utrzyma się taka pogoda jak jest teraz to jest ktoś chętny gdzieś bliżej lub dalej wyskoczyć na moto ?? :) Spotkać się gdzieś koło południa i gdzieś wyruszyć :)
bimber - Wto 03 Lis, 2015

Ja bym się pisał! Korzystajmy z pogody ile się da :)
burczas80 - Sro 04 Lis, 2015

No jestem za😁
princessakasia - Czw 05 Lis, 2015

Aby się wykuruje do weekendu to czego nie :) :hyhy: :hyhy: :hyhy:
jolzi - Pią 06 Lis, 2015

Ja swojego rozbieram i bede malowal :-)
bimber - Pon 09 Lis, 2015

Grubo. Tylko wyrób się przed sezonem a nie tak jak ja :D
Przy okazji głowicę zdejmij i oddaj do regeneracji, bo należy się jej. Jak coś to wiem gdzie tanio i zajebiście robią


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group