.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - tematy motocyklowe - Dzwon...

sting126 - Sro 07 Maj, 2014
Temat postu: Dzwon...
Niestety i ja zaliczyłem pierwszą glębę, przez własną głupotę i nieuwagę...

Wracałem z weekendu majowego w sumie prawie 800 km nawinięte, z tego połowa w deszczu rzęsistym i temperaturze w okolicach 6-8 stopni, a 50 km przed domem zachciało mi się wyprzedzać busa, który jechał jakieś 30 na godzinę. Niestety nie zauważyłem, że dojeżdża do skrzyżowania, a na tym skrzyżowaniu przed busem jest jeszcze jedno auto, które skręca w lewo no i z tym skręcającym w lewo się spotkałem. Moto się zatrzymało na aucie, ja przeleciałem przez maskę i wylądowałem w rowie na trawie.

Jakimś cudem w zasadzie nic mi się nie stało - potłukłem tylko prawą nogę i żebra... Moto - wydawało się, że w stanie fatalnym, ale jak na spokojnie zrobiłem wczoraj oględziny to wychodzi, że tylko lagi połamane, lampa przednia no i wszystkie czołowe plastiki, rama raczej nienaruszona, kolektory podobnie, silnik, nawet felga i opona przetrwały uderzenie.

Jechała ze mną żona, ale parę km przed zdarzeniem stwierdziła, że już strasznie zmarzła i wróci kursowym busem te ostatnie km.

Gorzej, że teraz absolutnie nie chce słyszeć o tym żebym jeszcze kiedykolwiek usiadł na 2oo, więc czeka mnie długie przekonywanie jej...

Honda po zdarzeniu wygląda tak:




dunja - Sro 07 Maj, 2014

Dobrze że Ci się nic poważnego nie stało :orany:
beacia500 - Sro 07 Maj, 2014

moto takie jak mojego męża z czasem naprawisz i żonę też przekonasz, najważniejsze, że Tobie się nic nie stało
danny - Sro 07 Maj, 2014

:przestraszony: :przestraszony: Jaaaa, szkoda maszyny, ale jak wyzej mowia, najwazniejsze ze Ty caly !! !
dymny - Sro 07 Maj, 2014

Uuuaa! Ostro :przestraszony: łączę się w bólu :oczami:
Dobrze, że Tobie nic się nie stało :ok:
Maszynę z czasem naprawisz, a gdybyś tak coś załamał to pewne pół sezonu nie Twoje.
Żona jesli lubi jezdzic na moto to sama zatęskni za jazda <okok>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group