.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Oględziny moto z Lubartowa

IIIadrianIII - Sro 02 Kwi, 2014
Temat postu: Oględziny moto z Lubartowa
Jako że jestem na forum nowy to na wstępie chciałbym się przywitać!
Jak dotąd jeździłem tylko komarkami, skuterami oraz dłuższy czas aprilką rs50. Teraz przyszedł czas na pierwszy poważny motocykl i wybór padł na GS500.
Mam w związku z tym pytanie do Was drodzy forumowicze czy jest ktoś z okolic Lubartowa albo Lublina kto znalazł by chwile czasu na oględziny tego moto razem ze mną?? Oczywiście nikt nie będzie za darmo swojego czasu marnował także zapewniam, że się odwdzięczę :)

a oto ogłoszenie:
http://tablica.pl/oferta/...html#ecac8f640c

marcinlbn18 - Sob 05 Kwi, 2014

Cześć!

Kiedy chciałbyś ją oglądać? Ja mógłbym jutro z Tobą podskoczyć, cos koło 15.

IIIadrianIII - Sob 05 Kwi, 2014

Cześć. Dzisiaj oglądałem ale jeszcze się zastanawiam czy kupić. są dwie rzeczy ktore mi sie nie spodobały. jedną dotyczącą spawu przy główce którą koledzy z forum już obalili i tym się nie martwie. zostaje tylko sprawa z kierownicą:/
Przeczytaj mojego posta:
http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=14761

marcinlbn18 - Sob 05 Kwi, 2014

Koledzy właściwie wszystko napisali. tylko to koło podejżane troche.

Owszem moze być to złe skręcenie/spasowanie ale pytanie dlaczego ktoś to tak zostawił ?? ? Ktoś kto dba o motocykl (a ten widać że zadbany) nie powinien takiego uchybienia zignorować. (Wg. mojej wyobraźni ciężko prowadzić takie moto.)
Być może był jakiś lekki dzwonek i pokrzywiły się mocowania koła, lagi czy cos.
Cena jest niska jak na zadbany egzemplarz wiec na pewno musisz to wyjaśnić (włącznie z jazdą próbna).

Co mnie jeszcze zastanawia (byc moze tylko na zdjeciu to widać) dość świeże kolektory + oponki jak nowe (zobaczy rok produkcji)

Pozostaje kwestia wizualna ale to sprawa gustu. Jak dla mnie kierownica nie bardzo zgrywa się z resztą motocykla.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group