.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

śląskie (S) - szukam kogoś ogarniętego z okolic Rybnika

Chrupq - Sob 22 Mar, 2014
Temat postu: szukam kogoś ogarniętego z okolic Rybnika
Cześć,

Czy jest tutaj ktoś ogarniający dobrze mechanikę?

Jestem z trójmiasta i wypatrzyłem jedno moto u handlarza w Rybniku. Wyprawa w ciemno rraczej odpada (bo życie nauczyło, że lepiej nie wierzyć gadce sprzedawcy w trakcie rozmowy telefonicznej, dodatkowo musiałbym znaleźć kogoś kto pożyczy auto z hakiem, przyczepkę, dochodzą koszty paliwa i wycięty dzień z życia w końcu to 1200km), dlatego zastanawiam się czy nie znajdą się tu forumowicze którzy czuli by się na siłach zrobić wstępne oględziny SVki zanim wybiorę się tam osobiście.

żółwik - Sob 22 Mar, 2014
Temat postu: Re: szukam kogoś ogarniętego z okolic Rybnika
Chrupq napisał/a:
Cześć,

Czy jest tutaj ktoś ogarniający dobrze mechanikę?

Jestem z trójmiasta i wypatrzyłem jedno moto u handlarza w Rybniku. Wyprawa w ciemno rraczej odpada (bo życie nauczyło, że lepiej nie wierzyć gadce sprzedawcy w trakcie rozmowy telefonicznej, dodatkowo musiałbym znaleźć kogoś kto pożyczy auto z hakiem, przyczepkę, dochodzą koszty paliwa i wycięty dzień z życia w końcu to 1200km), dlatego zastanawiam się czy nie znajdą się tu forumowicze którzy czuli by się na siłach zrobić wstępne oględziny SVki zanim wybiorę się tam osobiście.


Uśmiechnij się do Vatzeque zna się na moto i jest z okolic ;) Ja niby też jestem z okolic, ale moja wiedza o moto to :wstyd: w porównaniu do Michała :D

Chrupq - Nie 23 Mar, 2014

Dzięki za sugestię, pytanie nieaktualne, bo Michał pomoże mi w oględzinach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group