.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - wydarzenia 2014

nightrider1983 - Czw 20 Mar, 2014
Temat postu: wydarzenia 2014
Zakładam taki temat, bo w innych wątkach trochę by kolidowało.
Idea jest taka, aby umieszczać w tym temacie jakieś lokalne/regionalne wydarzenia gdzie można pojechać na moto wspólnie lub spotkać się na miejscu.
Oczywiście tematyka dowolna.

Ze swojej strony na dzisiaj planuję zaliczyć:

1. otwarte mistrzostwa lubelszczyzny w motocrossie w Albertowie gm. Puchaczów
Terminy zawodów:
- 21 kwietnia 2014 Albertów w gm. Puchaczów,
- 04 maja 2014
- 25 maja 2014
- 22 czerwca 2014
- 03 sierpnia 2014
- 05 października 2014 któryś z tych terminów
więcej na stronie www.zawodymx.eu

2. Chmielaki 22-24.08.2014 - raczej jeden dzień/koncert
więcej tu: http://www.chmielaki.pl/

Proponuję taką formę spotkań forumowiczów lub też ciekawych samotnych wypadów na tego typu imprezy ze względu na możliwość wcześniejszego zaplanowania.

Jak gdzieś się wybieracie lub coś wam się godnego uwagi rzuci w oczy wrzucajcie.

poldek171 - Czw 20 Mar, 2014

W sumie nie głupi pomysł :) Jak coś wymyśle to na pewno tutaj wrzucę :) Night jakoś nigdy nie lataliśmy chyba razem :P
nightrider1983 - Czw 20 Mar, 2014

Też nie kojarzę, mam nadzieje, ze będzie sposobność. W tamtym roku niestety złamany nadgarstek wyeliminował mnie na 90% sezonu.
poldek171 - Pią 21 Mar, 2014

Pogoda wkoncu zaczyna dopisywac :) Moto ogarne i mozna latac :)
michal0310 - Pon 24 Mar, 2014

Orientujecie się gdzie w tym roku Motoserce w lubelskim? :)
BociekPL - Sro 26 Mar, 2014

ja czekam na zlot w Krasnymstawie :)
Maćko - Nie 06 Kwi, 2014

Fajny temat, będzie można się dowiedzieć co się dzieje w okolicy :)

Też coś dorzucę :]

9 maja 14.30- Stunt show w Lublinie https://www.facebook.com/...283208/?fref=ts

nightrider1983 - Sro 09 Kwi, 2014

Jak ktoś by miał ochotę zaznajomić się z historią polskich motocykli i nie tylko, zapraszam na VII Ogólnopolski Zlot Motocykli WSK i innych.

http://www.swidnik.pl/nas...wueski%E2%80%9D

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał okazji, w budynku obok można obejrzeć wystawę wuesek zlokalizowaną w Strefie Historii. Na marginesie, wueski można oglądać tam codziennie.

http://www.mok.swidnik.pl/strefa-historii

Impreza odbędzie się w dniach 31.05-01.06, na terenie przy dawnym Gimnazjum nr 2 w Świdniku.

Atrakcje to m.in.:
- ulicznej parada, z udzialem najpiękniejszych egzemplarzy kultowych motocykli
- pokaz stuntu motocyklowego, w wykonaniu zamojskiego Frantic Riders Squad
- koncerty zespołów Maszyna, Patologia i Raven
- spotkania z konstruktorami z WSK PZL-Świdnik i kierowcami testowymi

[ Dodano: Sro 09 Kwi, 2014 ]
BociekPL napisał/a:
ja czekam na zlot w Krasnymstawie :)


BociekPL zakładam, że ten zlot masz na myśli?

http://www.zlotymotocyklo...Krasnystaw.html

poldek171 - Sro 09 Kwi, 2014

Ja moge podjechac :) Jak ktoś sie bedzie wybierał niech pisze :)
ingaginger - Sro 09 Kwi, 2014

w Lublinie szykuje się poświęcenie motocykli 28go kwietnia:
Cytat:
Witam, Szczęść Boże!
Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich sympatyków jednośladów na Mszę Świętą, którą chcielibyśmy rozpocząć nowy sezon motocyklowy.

28 kwietnia o godzinie 18.00 w Parafii Matki Bożej Różańcowej, ul.Bursztynowa 20 w Lublinie.
http://www.parafia-mbr.lublin.pl/home

Kto może niech przyjedzie około godziny 17.45 pod kościół. Parking jest duży, więc miejsca wystarczy.
Rozpoczniemy o godzinie 18.00 Mszą świętą, a po niej (ok.18.30) nastąpi poświęcenie motocykli i ich użytkowników :D

Mam nadzieję na liczną obecność i wejście tego punktu w stały program kalendarza motocyklowego :)

Pozdrawiam,
ks. Paweł Pruszkowski (Honda Hornet 600)


A dzień wcześniej - rozpoczęcie sezonu w Krasnystawie:
Cytat:
Galeria PANORAMA zaprasza na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego!
Wielkie grillowanie! Dla każdego chętnego kiełbaska z grilla GRATIS!*

PROGRAM IMPREZY:
g 13:00 - zbiórka przed parkingiem galerii Panorama
g 13:15 - start przejazdu przez miasto, powrót na parking galerii
g 14:00 - rozpoczęcie MOTOGRILLA
g 16:00 - koncert rockowy
g 18:00 - imprezy towarzyszące

*) do wyczerpania zapasów

poldek171 - Sro 09 Kwi, 2014

Jak nie bede mial co robic to moge tu i tu pojechac :)
ingaginger - Sro 09 Kwi, 2014

U mnie właśnie niestety na Krasnystaw niewielkie szanse, bo 26go jestem w Poznaniu :(
Maćko - Sro 09 Kwi, 2014

O proszę, u mnie w parafii to święcenie- wybiorę się na 90% ;)

Na Krasnystaw też bym się wstępnie pisał, ale to jeszcze trochę czasu więc ciężko powiedzieć coś na pewno.

bimber - Czw 08 Maj, 2014

Mam nadzieję że zdążę się w miarę wyspać po nocnej zmianie w robocie i zajrzę na wspomniany wyżej MotoShow2014. Wybiera się ktoś może? :)
Maćko - Pią 09 Maj, 2014

Ja sie wybieram, ale na przejazd z Poczekajki nie zdąże :/ . Postaram się dojechać na Politechnikę już.

EDIT: Jednak chyba zdąże, więc pewnie będe na Poczekajce, tylko nie na GS-ie, a SV-ce już :P

bimber - Pią 09 Maj, 2014

Moto Piknik 2014
17-05-2014 (Sobota), start godz.12:00 Miejsce: Lublin

Dokładne info na ich stronie: https://www.facebook.com/events/1515215788704948/

Może być ciekawie, wybiera się ktoś?

ingaginger - Pią 09 Maj, 2014

Może - ale dużo zależy od pogody :)
Maćko - Pią 16 Maj, 2014

Chyba nie ma szans na dobrą pogodę jutro :/

Może za tydzień ładniej będzie, jest impreza w Lubartowie:

http://www.alwernia.org.p...d=51:aktualnoci

bimber - Pią 16 Maj, 2014

Za tydzień chętnie się ruszę, zatankowałem sobie do pełna i jeszcze tego samego dnia zaczęły się deszcze, więc maszyna czeka w gotowości :)
A jeśli chodzi o jutro, to rzeczywiście marne szanse, chociaż... mam taką małą łatkę desperata :D

ingaginger - Sob 17 Maj, 2014

Ja patrzę za okno i niestety nie - to dopiero początek sezonu, jeszcze będą okazje do jazdy a wolę być cała i zdrowa. Zresztą, jakiś głupi projekt siedzi mi na karku :przestraszony:
BociekPL - Sob 17 Maj, 2014

hey, a zlot jako taki weekendowy w Lublinie jest planowany ? Pamiętam ze był organizowany nad zalewem
poldek171 - Pon 19 Maj, 2014

Ty się nic nie dzieje :P Nikt nigdzie nie jeździ :P Co się stało że z nikim nie można się umówić na smiganie :P ?
ingaginger - Pon 19 Maj, 2014

ja jeżdżę prawie codziennie na uni :D
bimber - Pon 19 Maj, 2014

Ja latam bez przerwy, co dzień do pracy, po pracy często się kręcę w rejonach UMCS żeby zeżreć coś dobrego u chińczyka :D czasem jeżdżę sobie bez celu. Jestem na mieście często, ale chętnie polatał bym w grupie, poznał trochę ludzi z "branży", więc można coś zorganizować :)
foka - Wto 20 Maj, 2014

A ja z Wawy bylem na waszym rozpoczeciu sezonu i ani jednego (1) nie widzialem GS-a.
Przykre to.
Szkoda ze motocykli ktore zjechaly bylo raptem tyle ile codziennie parkuje przed srednim korporacyjnym byudynkiem w w-e.
Padalo to fakt ale juz po poludniu i przelotnie a sam przejazd z centrum i dwie godziny po bylo bez deszczu i sucho.

Szukalem forumowiczow z GS-ami i nie bylo :(

ingaginger - Wto 20 Maj, 2014

Chodzi Ci o imprezę w ten weekend co była? Sory, ale ja na początku sezonu zawsze jestem z cukru - nie ryzykuję jazdy w pogodę kiedy mogę się przeziębić w okresie przed-sesyjnym. Nic przyjemnego.

foka napisał/a:
Szkoda ze motocykli ktore zjechaly bylo raptem tyle ile codziennie parkuje przed srednim korporacyjnym byudynkiem w w-e.


To jest Lublin... tu jest trochę mniej ludzi, a co za tym idzie trochę mniej motocykli, wiesz? suprise, suprise

foka - Wto 20 Maj, 2014

No wiem wiem. To moje rodzinne miasto. Myslalem ze moze kogos z gs-em w eLeju (lublinie) poznam a tu :( kiszka). No moze next time. Sezon juz rozpoczety a i z cukru pewnie nie jestes, no i studiowac nie warto :)
ingaginger - Wto 20 Maj, 2014

Jestem bardzo słodka więc na bank z cukru :hyhy: Studiować warto jak się opłaca ale to nie temat na tutaj. Najwyraźniej GSowcy lubelscy preferują pogodę bez deszczową aczkolwiek nie zbyt ciepłą bo się pogotują nam wszystkie maszyny :wstyd: Tak więc zapraszamy w lepszą pogodę ;)
BociekPL - Wto 20 Maj, 2014

jak by lublin chciał to ja mogę np do Krasnegostawu dojechać ( mam około 100km) Fajnie by było poznać forumowiczów
poldek171 - Sro 21 Maj, 2014

Można by wkońcu coś ogarnąć. Nawet wieczorem po mieście zrobić terror :P
Maćko - Sro 21 Maj, 2014

Ja wieczorem mogę się pojawić, zazwyczaj mam czas. Proponuje jutro pod Globusem na LKN. Pogoda raczej będzie dopisywać ;) Pasuje?


A tak pozatym to wybiera się ktoś do Lubartowa w sobotę? Ja mam zamiar pojechać, nie wiem tylko czy się wyrobię na rozpoczęcie na 15.30 (choć się postaram :P ).

bimber - Sro 21 Maj, 2014

Do Lubartowa nie dam rady pojechać, bo weekend mam niestety zajęty, ale jutro wieczorem chętnie się ruszę pod globus. Ktoś jeszcze?
ingaginger - Sro 21 Maj, 2014

Globus jutro czemu nie - ale to dajcie znać o której i gdzie zbiórka bo ja prawdopodobnie będę rozjaśniać włosy więc nie wiem czy wyrobię na tyle, żeby móc się pokazać bez kasku :wstyd: tudzież być w stanie wysiedzieć na moto bo szykuje mnie się jakieś 70min. spinningu na stojąco - a po dzisiejszym już nogi bolą. Ale jak się by udało to fajnie byłoby się w końcu zobaczyć/poznać
bimber - Sro 21 Maj, 2014

spinning kojarzy mi się jedynie z wędkarstwem :D
A co do godziny, to proponuję okolicę 20 - 21, może być też wcześniej - dla mnie nie ma problemu :)
Możemy się umówić albo na miejscu, albo może na "winklu", nie wiem... jak tam chceta.
ja ogółem będę wracał z Osmolic, więc jeśli ktoś z Was mieszka na Wrotkowie/Czubach/LSM to mogę tam zawinąć i podjedziemy sobie razem.

poldek171 - Sro 21 Maj, 2014

Na klasyki to i ja się piszę :) To gdzie i o której :) ?
Maćko - Sro 21 Maj, 2014

Proponuję Globus o 20 :) A potem się zobaczy :P
poldek171 - Sro 21 Maj, 2014

Ja na 20 to niewiem czy się wyrobię ale zobaczymy jak to wyjdzie z czasem :P
bimber - Sro 21 Maj, 2014

no i git, ja jestem za. Ginger, jak ty? dawać znać ludu Lubelski :)
poldek171 - Sro 21 Maj, 2014

Ja ewentualnie mogę sie spóźnić parę minut :) Jeśli poczekacie to i ja się zjawię :)
ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

Może lepiej gdzieś się ustawić? Ja będę wiedzieć pewnie ok. 18 co i jak.

A spinning to takie pedałowanie na specjalnym rowerku stacjonarnym, masakra wysiłkowa :D

poldek171 - Czw 22 Maj, 2014

Coś jak Fit cycling :P
ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

Pewnie tak ale czuję się połamana więc odpuszczam dziś, zresztą kilka innych rzeczy do zrobienia ;) Więc może włosy pomęczę po albo jutro - tak więc myślę, że fajnie by się było ustawić gdzieś i podjechać wspólnie. Mnie właściwie obojętne gdzie, Lublin duży nie jest żeby gdzieś podjechać :)
foka - Czw 22 Maj, 2014

A przeca jest moto piknik w luubartowie.

http://www.lubartowiak.co...ik-motocyklowy/

ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

To w sobotę - my się póki co na dziś ustawiamy na Lubelskie Klasyki Nocą
poldek171 - Czw 22 Maj, 2014

Inga to gdzie się umówimy :P Ja jak zwykle od Nałęczowa bede jechac z domu :D
ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

a mówcie mi kierunkami, jasne... ja baba jestem proszę pamiętać :D więc godzina i miejsce to ja się mogę w 99% dostosować :)
Maćko - Czw 22 Maj, 2014

Ja też się dostosuje, tak jak będzie reszcie pasowało :)

Ale żeby był jakiś konkret to jeszcze raz proponuję Globus koło 20- jak dobrze pamiętam o tej godzinie zaczynają się spotkania LKN.

bimber - Czw 22 Maj, 2014

Ok 20, ale winkiel :) polatajmy sobie po mieście jeszcze trochę :) mówię jeszcze raz: będę jechał przez Wrotków i Czuby, jeśli ktoś z Was mieszka w tych rejonach to mogę podjechać :)
ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

Ja mieszkam na Czubach - i pamiętam, że Globus ok. 20 ale fajnie by było zajechać tam wspólnie zamiast szukać się tam ;) Pojeździć można i po przecież chociaż ja jakoś wyrosłam trochę ze zwykłego śmigania po mieście :wstyd:
bimber - Czw 22 Maj, 2014

Ok, powiedz gdzie mam zajechać i o której, a później skoczymy sobie na miejsce ostatecznej zbiórki. W dalszym ciągu stoję przy opcji zbiórki na zakręcie przy deptaku i Galerii Centrum, stamtąd byśmy już całą ekipą wyruszyli na globus :)
ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

winkiel jest passe :D
Maćko - Czw 22 Maj, 2014

W zasadzie to chyba naprawdę nie ma znaczenia gdzie się spotkamy :)
Dla mnie może być i na winklu, tylko ustalmy już to miejsce :P

bimber - Czw 22 Maj, 2014

Ok. Więc co proponujesz? bo ja już nie wiem... :D
Maćko - Czw 22 Maj, 2014

Może być winkiel :)

Akurat jeszcze sobie zajdę do Pyzatej chaty coś zjeść wcześniej :oczami:

ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

Winkiel jest passe bo tam w poprzednim sezonie był problem z parkowaniem - policja i straż miejska bardzo mocno zaczęły się przyczepiać po pewnej publikacji na temat motocyklistów na deptaku...
Maćko - Czw 22 Maj, 2014

Hmm, ja nigdy problemów nie miałem ale skoro tak to można albo się spotkać na winklu i zaparkować na normalnych miejscach parkingowych, albo na globusie jednak. Ja się dostosuję.
bimber - Czw 22 Maj, 2014

nie koniecznie musi być winkiel, w tym rejonie mamy jeszcze parking przy Placu Wolności (między kornerem a bankiem PKO), tyły Litewskiego, parking przy liceum Unii Lubelskiej i duuużo innych opcji. Możemy też zupełnie odbić od tematu ścisłego centrum i spotkać się np. na miasteczku akademickim przed rektoratem czy coś...
Maćko - Czw 22 Maj, 2014

Po prostu coś wybierzcie, a ja tam przyjadę :P
ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

Fuuuuck... i mnie procentowe szanse na pojawienie się właśnie spadły - wypadła jedna rodzinna rzecz do ogarnięcia :/ i nie wiem czy wyrobię i jak z energią będzie :((
bimber - Czw 22 Maj, 2014

Dobra, nie chcecie zdecydować to zostaje nam ten winkiel. Godzina 20.
Maćko, Poldek, Wy na 100% będziecie? określcie się
Inga, daj nam znać koniecznie żebyśmy wiedzieli czy czekać czy nie. Jeśli dasz radę przyjechać, choćby nawet chwilę później, to poczekamy.

Dopnijmy do końca wreszcie ten plan :P

Maćko - Czw 22 Maj, 2014

20 na winklu, tak? Ja będę w takim razie ;)
poldek171 - Czw 22 Maj, 2014

Ej to gdzie się widzimy :P ? Może pod tesco co :P ?

[ Dodano: Czw 22 Maj, 2014 ]
Albo pod moto gp :) ? Tam jest duzo miejsca do parkowania

bimber - Czw 22 Maj, 2014

Widzimy się na winklu o 20, to już ustalone. Powiedz tylko czy się wyrobisz, czy mamy poczekać chwilę
poldek171 - Czw 22 Maj, 2014

Na winklu czyli deptak vel galeria centrum ?
ingaginger - Czw 22 Maj, 2014

Nie wyrobię :( ale jakby była jakaś większa ekipa chętna np. na niedzielę albo poniedziałek to mam akurat luz. W sobotę niestety spotkanie projektowe...
bimber - Czw 22 Maj, 2014

Poldek, zgadza się :) może tam się spotka jeszcze kogoś znajomego

Inga, szkoda.. w takim razie będzie nas tylko trzech. A co do niedzieli to pisał bym się, ale zależy o której wrócę do miasta

poldek171 - Czw 22 Maj, 2014

oki ja za 13 min z chaty wyjeżdżam więc napewno dojade :) a jak korki na mieście ?

[ Dodano: Czw 22 Maj, 2014 ]
Do zobaczenia na miejscu :)

bimber - Czw 22 Maj, 2014

korków nie stwierdzono :) a raczej - korki nas nie dotyczą :D
poldek171 - Czw 22 Maj, 2014

Spocik jak najbardziej udany :) Oby więcej takich :)
bimber - Czw 22 Maj, 2014

Na dzień dobry objeździliśmy wszystkie wsie między Lublinem a Bełżycami - super okolica, super asfalt :) a już na samym spocie klasyków poznaliśmy parę na GSach i zwerbowaliśmy ich do rejestracji na forum, więc może przybędą nam 2 nowe osoby :)
poldek171 - Czw 22 Maj, 2014

Hehe zobaczymy czy dołączą do naszej elity tzw gangu GSa :D
foka - Pią 23 Maj, 2014

A moze z wawy dzis ktos do eleja leci po 18-ej. ?
W grupie fajniej.

Maćko - Pią 23 Maj, 2014

bimber napisał/a:
Na dzień dobry objeździliśmy wszystkie wsie między Lublinem a Bełżycami - super okolica, super asfalt :)


Jeszcze nie wszystkie, spokojnie możemy tam wrócić i objeździć to co zostało ;)

poldek171 - Pią 23 Maj, 2014

Dokładnie :P Trochę jeszcze jest tam ciekawych okolic :)
ingaginger - Sro 28 Maj, 2014

hej, słuchajcie - a raczej czytajcie. wrzucam info z grupy Moto Lejdis, ale Panowie również mile widziani :)

"okazuje się że film "Co nas kręci" będzie grany tylko 30 maja o godz. 18 w Multikinie w Olimpie. Także trzeba spinać dupkę i rezerwować miejsca, bo zabraknie. Jakby było nas 15 to mamy zniżkę na grupę."

film "Co nas kręci" czyli "Why we ride" jest ogólnie o motocyklach więc warto :D jak byście chcieli to dawajcie znać jak najszybciej bo trzeba miejsca ogarniać ;)

BociekPL - Pon 02 Cze, 2014

coś? ktoś ?
http://www.zlotymotocyklo...Krasnystaw.html

ingaginger - Pon 02 Cze, 2014

ja czekam na trochę więcej szczegółów ale ogólnie chętnie :)
poldek171 - Pon 02 Cze, 2014

Puki co to pogoda do dupy :P Ja tam nie planuję dalszych wyjazdów bo puki co GSa szykuję i zbieram kasę do wyjazdu na zlot :)
BociekPL - Pon 02 Cze, 2014

ingaginger,
http://www.freewings.pl/m...k-party-v-2014/
http://www.freewings.pl/harmonogram-2014/

ingaginger - Pon 02 Cze, 2014

wygląda ciekawie no i babki wjazd za 0zł więc kusi ;) piątek raczej mało realny dla mnie chyba, że dojazd bardzo późno (czyt. o 15 mam egzamin - chyba bo prowadzący wciąż zmienia zdanie) i być może będę mieć gościa na głowie, a jeszcze nie jest pewne do jak późna. ale sobota to już na bank - o ile tak jak poprzednio będzie pogoda dobra :wstyd:
BociekPL - Wto 03 Cze, 2014

ja na MotoForszmaku byłem 3 razy, nie jest to może jakiś super wielki zlot ale atmosfera tam jest taka ,że po prostu non stop się coś dzieje. Wygrałem tam raz buzer jak powiedział potem na scenie organizator "dla najbardziej popierdoloneg* uczestnika zlotu " A ja po prostu w ubraniu wskoczyłem łowić kaczki w stawie (takim dmuchanym). powiem tylko Polecam.
mmada - Sro 11 Cze, 2014

poldek171 napisał/a:
... do wyjazdu na zlot :)

no własnie cos juz wiadomo... ile was kiedy o ktorej i dlaczego tak mało :D ??

bimber - Czw 12 Cze, 2014

Ja, ale na pewno później bo pracuję do 14stej, więc raczej dojadę sam, w piątek popołudniu lub sobotę rano.
To mój ostatni wyjazd przed szeregiem koniecznych napraw, mam nadzieję że motocykl to udźwignie.

Edit:
Nie jadę, właśnie się przejechałem i coś napieprza w silniku tak, że aż wibracje w stopach czuję... Póki nie rozbiorę i nie naprawię tego złomu to nigdzie się nie ruszam. :(

mmada - Czw 12 Cze, 2014

masz jeszcze czas... zdazysz spokojnie;)
bimber - Czw 12 Cze, 2014

Wziąłem urlop na jutro, właśnie odkręcamy dekle od silnika, może się uda :)
poldek171 - Pią 13 Cze, 2014

Bimber a co Ci tam stuka w silniku ? Może to sprzęgło albo zawory czas ustawić :) ?
mmada - Pią 13 Cze, 2014

poldek171 napisał/a:
Bimber a co Ci tam stuka... ?


pewnie pusta butelka w bagażniku ;P

bimber - Pią 13 Cze, 2014

wczoraj stukały nawet 4 butelki :D

lekkie stuki zmieniły się w szuranie, zgrzytanie, cholera wie co... sprzęgło wygląda dobrze, odespałem trochę noc, i wracam sprawdzać dalej, może na sobotę się wyrobię :)

ingaginger - Pią 13 Cze, 2014

głupia to pewnie porada ale jak mnie zaczęło coś szurać to się okazało, że napęd po prostu do wymiany :D
bimber - Pią 13 Cze, 2014

I masz rację, to dokładnie to... Więc wyjazdy póki co odpadają. A szkoda, bo zależało mi na tym zlocie.
Ale mam jeszcze 0,7 bimbru więc przynajmniej dziś nie będę smutny :D

ingaginger - Pią 13 Cze, 2014

jeśli nie będziesz wymieniać sam to polecam (uwaga reklama :D ) serwis Moto-Grześ :)

dobrze, że chociaż bimber jest! to zdrówko bo ja zapijam przedostatni egzamin, który będzie chyba pierwszym do poprawki, pisany u promotora więc mnie pewnie zabije :wstyd:

bimber - Pią 13 Cze, 2014

No to zdrówko! :D Coś czuję, że tu łatwiej się będzie umówić na picie, bo na latanie albo wyjazdy to średnio wychodzi w tym naszym miescie :D

I jeszcze jedno: XVI Motopiknik Panther MC w Komarówce Podlaskiej tej imprezy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać :)
W tym roku odbędzie się 04-06.07.2014, więc jest czas żeby się przygotować. Póki co, nie mają na stronie żadnych szczegółowych informacji, jak coś się pojawi to dopiszę ;)

ingaginger - Pią 13 Cze, 2014

bimber napisał/a:
tej imprezy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać :)


mnie trzeba :D

co do latania to dla mnie czekaj, niech się sesja skończy - jak będę lucky to po 18stym już freedom :D tylko żeby nie padało! dziś chwilę pojeździłam w deszczu i masakra :( nie lubię!

bimber - Pią 13 Cze, 2014

Zlot w Komarówce to jedna z większych imprez organizowanych po biednej stronie kraju, nie jestem w stanie Ci opowiedzieć co tam się dzieje, bo dzieje się chyba wszystko :D Tam się zapomina że świat istnieje, jest meeega :D
80 kilometrów to nie jest daleko, mam nadzieję pojechać, ale zobaczymy czy po wypłacie będę na tyle bogaty żeby kupić nowy napęd :D

ingaginger - Pią 13 Cze, 2014

termin wygląda nieźle póki co ;) ja w te wakacje mam jeszcze Kołobrzeg (bo znajomy ma dom, gdzie mogę się zatrzymać więc nocleg odpada ;) ) i może Tatry ale kurde, od czego są 3 miesiące wakacji? :)

napęd w końcu chcesz wymieniać sam czy w serwisie? ja u Grzesia dałam jakieś 540zł za niemalże najlepszy jaki się dało do Suzy znaleźć z wymianą już, więc jak coś to zawsze można zrobić tam trochę taniej bo chłopaki nie przewalają ani na częściach ani na robocie

bimber - Pią 13 Cze, 2014

sam zrobię, wszystko serwisuje sobie samemu :) 540zł to na pewno DID gold :)
ingaginger - Pią 13 Cze, 2014

nieeeeee, to nie złoty :D nie chciałam złotego bo nie pasuje do dizajnu! 540 to już z robocizną, ja się boję sama coś robić bo bym tylko bardziej zepsuła (czyt. jak byłam mała i miałam taki samochodzik, że się odpychało nogami to rozkręciłam i została jedna śrubka, chociaż dalej jeździł).
bimber - Pią 13 Cze, 2014

jak miałem małą replikę moskwicza napędzaną pedałami, to rozbijałem się o drzewa, żeby móc naprawiać :)

A wracając, zrobiłem "w miarę porządek" z napędem więc może do Krasnego jutro polecę na moment :)
W miarę, znaczy naciągnięty, czysty, nasmarowany :)

ingaginger - Pią 13 Cze, 2014

jutro? ja dziś i jutro piję więc wolę nie jeździć, bo pewnie jakieś promile mogą jeszcze być :( ale po 18stym to bardzo bardzo chętnie gdziekolwiek

[ Dodano: Sob 14 Cze, 2014 ]
a, bo cholera, jutro zlot :X zapomniałam. jak zwykle. wstyd totalny :wstyd:

BociekPL - Sob 14 Cze, 2014

hey jak by ktoś chciał być a nie może to zapraszam na transmisje on-line z Krasnystawu :padam: :
http://www.freewings.pl/o...mak-party-2014/

BociekPL - Pon 23 Cze, 2014

Dobra Punkowa impreza, może kogoś zainteresuje:
http://www.ucp.nopasaran.pl/index.php

ingaginger - Pią 27 Cze, 2014

możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego Suz starszych niż 4 lata ;)
od 1.07 do 31.07

http://www.suzuki-moto.pl/aktualnosci/2014/140625

BociekPL - Nie 29 Cze, 2014

4-6.07.2014 VII Rajd Nocny Motocykli Zabytkowych Narol -> Majdan Sopocki
http://www.czarnabrygada....ured&Itemid=101

11-13.07.2014 XII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Roztocze-Biłgoraj 2014, Ośrodek Rekreacyjny Wola Duża k. Biłgoraja.
https://lh4.googleusercontent.com/-lu2EZcqMchU/U6SOnb-69CI/AAAAAAAAAbc/djJ87QPAWoA/w415-h553-no/20140620_213313+%2528Kopiowanie%2529.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/-GGH3IIiivIg/U6SOnX0DW6I/AAAAAAAAAbY/jeQBc9rgZl0/w415-h553-no/20140620_213330+%2528Kopiowanie%2529.jpg

bimber - Wto 01 Lip, 2014

Do Biłgoraja bym się chętnie wybrał, muszę tylko pogadać o tym z moją lepszą połową, bo jeśli nie będziemy mieli innych planów na ten termin, to pewnie pojechali byśmy we dwójkę :)
BociekPL - Wto 01 Lip, 2014

więc jak by co to mojego GieeSa łatwo poznać
Maćko - Wto 01 Lip, 2014

To wrzucam info o kolejnej imprezie w okolicy ;)

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10441974_1503686573193790_7540232765856140446_n.jpg

Ja na pewno będę chciał się wybrać, ze względu na piątkowy koncert :]

Maćko - Sro 30 Lip, 2014

Ja się nie wybieram ale, gdyby się komuś nudziło to jest zlot w weekend, 120 km od Lublina: http://www.motozauromusic.pl/rozkladjazdy.html
bimber - Sro 30 Lip, 2014

jadę na pewno, na jedno i drugie :) w sezonie nie odpuszczam :)
BociekPL - Czw 31 Lip, 2014

Ja na motozauro przyjadę w sobotę więc pewnie do zobaczenia :)
bimber - Czw 31 Lip, 2014

My też w sobotę, około południa wylatujemy z Lublina, przyłączasz się?
BociekPL - Czw 31 Lip, 2014

lecę ze składem z moich okolic ale dzięki za propozycję :) mojego GS-a będzie łatwo poznać mam tank pad a na nim grafika z avatara
BociekPL - Nie 03 Sie, 2014

widziałem kilka maszyn z Lubelskiego ale i innych regionów :)
ingaginger - Wto 05 Sie, 2014

MotoKino: Droga Wolna

26 sierpnia, 19:00, Multikino Lublin (al. Spółdzielczości Pracy)

link do wydarzenia na fb - https://www.facebook.com/...ref=73&source=1

co do biletów itp. to będą jeszcze ustalenia co i jak :)

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=KSrzcSBYlLc

Info:
Dokumentalne kino drogi, opowiadające o podróży życia trzech polskich motocyklistów i stawiające uniwersalne pytania o wolność w systemie powinności i ograniczonego czasu. 26 sierpnia na ekrany kin wchodzi film pt. ” Droga Wolna”.

Film zabiera widza w liczącą 10.000 km wyprawę do Azji przez Ukrainę,Rumunię, Turcję i Gruzję. Bliskie spotkania z ludźmi, zarówno z podróżującymi od 30 lat globtroterami jaki mieszkańcami niedostępnych kaukaskich osad, nieoczekiwane ślady polskości, przeprawy przez góry i walka z osobistymi słabościami, składają się na obraz wielkiego, małego świata. Świata zapomnianych tradycji, gościnności i perypetii przemierzających go wzdłuż i wszerz tułaczy na motocyklach.

Podczas podróży udokumentowane zostały wydarzenia, miejsca i historie ludzi napotkanych po drodze. Jednym z najważniejszych aspektów był temat wolności, zarówno w obszarze indywidualnym jak i społecznym. Miejsca do których zaglądamy okiem kamery i ludzie, których poznajemy mają w tym kontekście burzliwą historię, którą twórcy chcą opowiedzieć. Stawiają pytania o to czym jest wolność? Jak ją realizujemy na co dzień? Czy z niej korzystamy? Czy daje ją podróż, motocykl? Jaką mamy perspektywę przybywając z Polski, kraju wolnego od ponad 20 lat, do miejsc, w których wciąż nie opadł wojenny kurz? Jak wolność pojmują ludzie w różnym wieku, z różnych kultur, miast i wsi? Jak oni ją realizują? Film dedykowany jest nie tylko motocyklistom i podróżnikom, ale także tym, którzy szukają inspiracji do poszukiwania swojej wolności i podróżowania, wszystkim tym, którzy na razie marzą o przygodzie i poznawaniu świata.

http://motormania.com.pl/...rpnia-w-kinach/

poldek171 - Wto 05 Sie, 2014

Ciekawe może to być :) Hmmm ciekawe od kiedy będą dostępne bilety :)
ingaginger - Wto 05 Sie, 2014

Pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia postaram się tam podjechać żeby zapytać co i jak ;) Poprzednim razem jak szliśmy bilety były zakupione wcześniej i rozliczenia już pod kinem
poldek171 - Wto 05 Sie, 2014

Yhym :) Jak nie zawsze można pójść dzień czy dwa po premierze :P Inga orientujesz się kto w miarę dobrze i w rozsądnych pieniądzach mi zrobi porządek z gaźnikami ? Bo coś mi strasznie świruje ostatnio :(
ingaginger - Wto 05 Sie, 2014

Obawiam się, że może być tak jak było z "Why we ride" - czyli tylko jeden pokaz (więcej w przypadku większego zainteresowania na inne terminy ale większość pójdzie 26go więc no...).
Nie wiem czy tanio, bo nie wiem dokładnie ile biorą (i ile dla Ciebie to tanio) - ale na pewno bardzo dobrze zajmą się w Motocykle Grześ (Lasockiego 36)

poldek171 - Wto 05 Sie, 2014

Okej wielkie dzięki :) Muszę tam do nich podjechać bo to nie da się jeździć z tym :P
BociekPL - Pią 05 Wrz, 2014

Automobilklub Biłgorajski zaprasza motocyklistów i publiczność na "Zakończenie Sezonu Motocyklowego ROZTOCZE-BIŁGORAJ 2014" oraz Moto-Bazar w dn. 6-7 września 2014r. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Woli Dużej k/Biłgoraja. W programie: Moto-Bazar, Konkursy, Koncerty.
Początek: 6.09.(sobota) godz. 10,00 -zakwaterowanie, 15,00 -zgłoszenia do konkursów, 16,00 -konkursy, 20,00 -część artystyczno-rozrywkowa, koncerty.
Niedziela 7.08 -godz. południowe zakończenie imprezy.
Wstęp: kierowca -25 zł, pasażer -15 zł, wejście dla widzów (od 15,00 w sobotę) - 5 zł. Organizator zaprasza firmy i osoby fizyczne do otwierania stoisk sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych itp. podczas naszych imprez zlotowych.
Informacje: Tadek -603 127 895; Zenek -691 753 301.



Maćko - Sob 06 Wrz, 2014

Trochę za wcześnie sezon kończyć ;)
BociekPL - Sob 06 Wrz, 2014

oni nie mieli wyboru, za tydzień w Krasnymstawie
BociekPL - Nie 14 Wrz, 2014

http://http://www.roztocz..._bitwy_2014.jpg
bimber - Nie 30 Lis, 2014

Nikt tu już nie zagląda, Lublin chyba umarł...

Warto pamiętać że jest jeszcze jedna ważna impreza w tym roku, ma ona charakter charytatywny: https://www.facebook.com/...876573/?fref=ts

Proponuję odpalić sprzęty póki jeszcze nie wrosły w garaż. Nie ma że zimno, 40 stopni to nie mróz a 40% to nie wódka, więc za tydzień jedziemy dla dzieciaków.

Maćko - Pon 01 Gru, 2014

Jak nie trafi mi się żadane fakap to się pojawię :)
Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze...

bimber - Pon 01 Gru, 2014

Było by spoko jakbyś dał radę, będzie nas więcej :) z forum jedzie jeszcze mój szwagier i obiło mi się o uszy że Poldek się wybiera :)
ingaginger - Wto 02 Gru, 2014

Ja na bank nie dam rady - Suza stoi rozebrana do naga w salonie piękności
poldek171 - Wto 02 Gru, 2014

Noo chyba się i ja wytoczę :D Raczej na pewno się pojawimy się Świeciem :P
bimber - Wto 02 Gru, 2014

Git. Podjedziemy ze Świeciem po Ciebie, moja motorynka zimuje u niego w garażu, więc będziemy startować od niego.
poldek171 - Czw 04 Gru, 2014

Dobra :D mam nadzieje że nie będzie śnieg z deszczem padał :P
Maćko - Czw 04 Gru, 2014

A zaopatrzyliście się już w czerwone wdzianka? Bo tak się zastanawiam gdzie najtaniej kupić w Lublinie.
BociekPL - Czw 04 Gru, 2014

Maćko, sprawdź w sieci marketów "kaufland" czy jakoś tak (w Przemyślu po 20PLN były ale nie wiem czy jeszcze są)
bimber - Czw 04 Gru, 2014

Sklep "Tudo" na Kowalskiej, kupiłem tam za 2 dyszki
poldek171 - Pią 05 Gru, 2014

Kurde ciekawe czy w tesco takie rzeczy mają i po ile :P
ingaginger - Pią 05 Gru, 2014

W tesco za 18zł -> http://www.tesco.pl/promo...orkana-4/swf#/1 (str. 6), na forum lubelskim pisali też, że są w rossmanie. Ogólnie co roku są zwykle też w Leclercu i Realu.

Jeśli ktoś nie był na forum lubelskim to są drobne zmiany:
Cytat:
!!! UWAGA - ZMIAN GODZINY !! !!

Z powodu harmonogramu dnia dzieciaków, musimy przesunąć całą naszą MOTOMIKOŁAJOWĄ akcję o godzinę! Czyli wszystkie podane wcześniej (również niestety na plakacie) +1h, dla pewności:

12:00 – Zbiórka Mikołajów na Placu Zamkowym.

UWAGA – jeśli okaże się, że Plac Zamkowy, ze względu na sobotnią imprezę, będzie dla nas niedostępny, to podamy alternatywne miejsce zbiórki.

12:40 – Rozpoczęcie Parady ulicami Lublina.

13:00 – Przyjazd do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, (od niedawna) ul. Antoniego Gębali 6.

13:30 - Rozpoczęcie części artystycznej - AULA.

14:30 - Podział na ok. 13 grup, (z których każda składać się będzie z motocyklistów i wolontariusza ze szpitala) i przejście na odziały do dzieci, które z powodu swojego stanu zdrowia, nie mogły zejść do auli. Rozdanie prezentów i słodyczy.

15:00 - Zakończenie imprezy

poldek171 - Pią 05 Gru, 2014

W tesco i jego okolicach juz nie ma :D
bimber - Sob 06 Gru, 2014

pisałem przecież że na Kowalskiej za 2 dychy można kupić, czytaj trochę więcej niż tylko jeden post wstecz :D
poldek171 - Sob 06 Gru, 2014

Dobra już wszystko opanowane :)
Maćko - Sob 06 Gru, 2014

Ja też już się w strój zaopatrzyłem, w Rossmanie po 16 zł są :) Suza dziś pięknie odpaliła, więc do zobaczenia jutro ;)
bimber - Sob 06 Gru, 2014

ja właśnie się wybieram do szwagra odpalać nasze maszyny i przepłukać trochę gardła przy okazji :)
Jak mi suza nie zapali, to jest plan B - pożyczę MZ od teścia :D

Maćko - Sob 06 Gru, 2014

bimber napisał/a:

Jak mi suza nie zapali, to jest plan B - pożyczę MZ od teścia :D


Nie wiem jaką MZ macie, ale ETZ 251 to marzenie mojego dzieciństwa :P

Maćko - Nie 07 Gru, 2014

Ekstra wyszyły te motomikołaje, naprawdę warto było pojechać ;)
Byle do wiosny teraz :/


Są już pierwsze fotki :)
http://d.polskatimes.pl/k....jpg?1417986905
i filmik: https://www.youtube.com/watch?v=Dc1WrBw4PYI

bimber - Pon 08 Gru, 2014

To prawda, było świetnie :) i fajnie że mogliśmy pomóc przy rozdawaniu prezentów. Po takich akcjach zawsze się czuje trochę lepszy :)
poldek171 - Sob 13 Gru, 2014

Wypadzik fajny :) Cel szczytny no i moto przepalone :P Nie zarośnie do wiosny :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group