.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - latanie 2014

nightrider1983 - Wto 11 Mar, 2014
Temat postu: latanie 2014
Ze względu na sprzyjającą aurę i zwiększającą się ilość motocykli na ulicach otwieram temat. Wszystkich chętnych na wspólne latanie, wszelkiego typu ustawki itp. zachęcam do zamieszczania informacji z tym związanych.
LWG

poldek171 - Sob 15 Mar, 2014

Chyba z latania w ten weekend to nici ;/ cały tydzień pogoda super a w weekend jak człowiek ma wolne od pracy to wszystko musi się poje...... ;/
ingaginger - Sob 15 Mar, 2014

Zapowiadali wcześniej załamanie ;) Ja dlatego moją zaciągam do serwisu dopiero 25go, zaklepałam od wtedy ładną pogodę więc mam nadzieję, że się spełni i będzie można śmigać bez takich pogodowych nieprzyjemności jak dziś
poldek171 - Wto 18 Mar, 2014

Leci ktoś jeszcze z Lubelskiego na Forumowy zlot ? Jest nas 3 poki co :D
sting126 - Wto 18 Mar, 2014

Lecicie ? To może i ja się zdecyduję, w poprzednich latach nie było chętnych to w tym się specjalnie nie interesowałem...
poldek171 - Czw 20 Mar, 2014

Sting taki jest plan :) Miejmy nadzieje że wszystko wypali :)
sting126 - Pią 21 Mar, 2014

A do kiedy są jakieś zapisy ? To jakoś w miarę się chyba trzeba decydować. Może i ja bym się zapisał ?

[ Dodano: Pią 21 Mar, 2014 ]
No to mamy pierwszą propozycję z Bonkiem - 6.04. atakujemy Liw - można zrobić przy okazji mają pętelkę i wrócić przez Puławy - wyjdzie ok. 400 km Trasa . Znajdą się chętni ?

poldek171 - Pią 21 Mar, 2014

Zapisy i kasa do 15 maja a taka wycieczka to fajna tylko moto musze ogarnac :) a kiedy byście chcieli jechac ;) ?
sting126 - Nie 23 Mar, 2014

No napisałem - 6.04. w niedzielę :)
michal0310 - Pon 24 Mar, 2014

Wybieracie się na motoserce? :P
poldek171 - Pon 24 Mar, 2014

A kiedy to jest :P Tyle wydarzen a tak malo kasy na wache ;/
bilder - Wto 25 Mar, 2014

Powitać wszystkich ;)
Jeśli nie będę pracował to na niedzielny wypad bym się pisał jak najbardziej !! :)

marcinlbn18 - Wto 25 Mar, 2014

ja tez sie podlaczam na ten Liw:)
damian500 - Wto 25 Mar, 2014

Ja tez chetnie pojade z wami
sting126 - Sro 26 Mar, 2014

Elegancko :)
poldek171 - Sro 26 Mar, 2014

Ja dopiero po wyplacie gdzies moge pojechac...
sting126 - Sob 29 Mar, 2014

Może jutro jakiś spontan - jakieś jezioro, Kazimierz, czy coś ?
sting126 - Pon 31 Mar, 2014

Słuchajcie - stworzyłem na fb grupę żeby łatwiej było się umawiać na jakieś wspólne wypady. Jako, że dobrze byłoby się obracać w swoim gronie to grupa jest tajna - jeśli ktoś chce dołączyć to niech podeśle mi dane na pw :)
nightrider1983 - Pon 31 Mar, 2014

Nie bądźmy tajni, bądźmy otwarci na innych :)
Poza tym co ze wszystkimi, którzy są ideowo w sprzeczności z takimi narzędziami jak fb? ;)

sting126 - Pon 31 Mar, 2014

Uważam, że otwartych grup jest wystarczająco dużo - choćby ta przy Lubelskim Forum Motocyklowym. Moim zdaniem - ta powinna być właśnie tylko dla nas. Maciek a w drugim zdaniu - masz siebie na myśli ? :)

Jakby co to na razie umawiamy się na niedziele 6.04. - wyjazd do Zamku Liw, wstępnie o 9 z parkingu przy Biedronce/Shell'u w okolicach Spółdzielczości Pracy.

nightrider1983 - Wto 01 Kwi, 2014

Nie no, znowu ta fejsbukowa dyskryminacja ;)
Z zasady jestem przeciwny sformalizowanej przynależności do wszelkiego rodzaju grup, stowarzyszeń itp., stąd moje "oburzenie" ;)
Sting nie zapominaj żeby wrzucić info o wypadach na forum giesa.
Co do najbliższego wypadu to akurat wypada mi zjazd.... więc lipa
Na marginesie, dużo natłukłeś kilometrów na nowym nabytku?

sting126 - Wto 01 Kwi, 2014

Będę wrzucał - obiecuję, zresztą nr telefonu do Ciebie też cały czas mam :)

Km trochę natłukłem - jakieś 600 w tamtym sezonie no i w tym koło 200 więc pierwszy tysiąc na Devi się zbliża. Plany na ten sezon, jak zawsze na wiosnę - ambitne, a co z nich będzie w październiku, listopadzie to się okaże. Wrażenia wciąż super - to jednak znacząco inny motocykl niż gs :)

betasza - Sro 02 Kwi, 2014

Jeśli jeszcze ktoś z mazowieckich by chciał i jeśli Wasza grupa nie jest bardzo zamknięta :P to też bym do Liwa podjechała, tylko od drugiej strony :)
sting126 - Sro 02 Kwi, 2014

Śmiało, zapraszamy :) będziemy tam w najbliższą niedzielę, wyjeżdżamy o 9 z Lublina, zakładając opóźnienia w starcie i zgarnianiu po drodze jednego kolegi, na jakąś 11.30-12.00 powinniśmy dolecieć :)
betasza - Sro 02 Kwi, 2014

My pewnie bardziej na 12, bo squarek będzie musiał promile pogubić :P
betasza - Sob 05 Kwi, 2014

spodziewajcie się kilku osób z Mazowsza :)
do zobaczenia :D

sting126 - Sob 05 Kwi, 2014

Przypominam, że jutro startujemy o 9 spod Biedronki na Magnoliowej :) (obok Shell'a na Spółdzielczości Pracy).
nightrider1983 - Sob 05 Kwi, 2014

Ma ktoś jutro w planach latanie po 17? Może jakiś spocik?
zena - Nie 06 Kwi, 2014

Ktoś tu wymiękł :hyhy:
studi - Nie 06 Kwi, 2014

Jak tam cienkie bolki :rotfl:
betasza - Nie 06 Kwi, 2014

podeślemy fotki :P
squarek - Nie 06 Kwi, 2014

A tam zdjęcia, jakby byli to by zobaczyli... :P


marcinlbn18 - Nie 06 Kwi, 2014

Ej wcale tak całkiem nie wymiękliśmy:P u was tez padało?:P
sting126 - Pon 07 Kwi, 2014

Traskę podobną do Waszej zrobiliśmy, ale 170 km w 6 stopniach i deszczu to średnie warunki na niedzielny wypad dla przyjemności :)
betasza - Pon 07 Kwi, 2014

rzeczywiście średnie :zalamany:
do następnego razu
lwg

poldek171 - Wto 08 Kwi, 2014

GS nie nadaje sie do jazdy w trasy :D Ostatnio zrobilismy 260 km w obie strony do Krasnobrodu i spowrotem i musze powiedziec ze cięzko dogonic co niektórych :D A i spalanie wyszlo kolo 8 litrów wiec nie ciekawie :P No chyba ze jeździ sie tempem turystycznym tak do 120 km/h to jest okej :P
ingaginger - Wto 08 Kwi, 2014

Zależy z kim się jeździ ;) Ja do KRK jechałam raczej max. 130-140 bo powyżej to było już nieprzyjemnie, ale zwykle w okolicach 90-120 i wtedy spalanie mieściło się w 4 litrach.
Więc to co kto lubi :D

studi - Sro 09 Kwi, 2014

poldek171 napisał/a:
musze powiedziec ze cięzko dogonic co niektórych A i spalanie wyszlo kolo 8 litrów wiec nie ciekawie

powiem to nie wiem po raz który, bardzo mi przykro, że jeździsz w takiej grupie, która Cie nie szanuje i jedziesz jako najsłabszy na samym końcu i musisz ich gonić
spalanie 8l dla GS'a nawet przy pałowaniu do stanowczo za dużo i zastanowił bym się nad prawidłowością ustawienia gaźnika
poldek171 napisał/a:
GS nie nadaje sie do jazdy w trasy ... Ostatnio zrobilismy 260 km w obie strony

Ja na GS'e i to okufrowanym co nie sprzyja jeździe jechałem na nie jeden zlot, m.in. do Szklarskiej Poręby (475km), Wilkasy (305km), Wilkasy (251km) ... takie tam forumowe wyjazdy nawet i po 500km w ciągu jednego dnia i nie mogłem narzekać, mimo, że w grupie jechały i CBR600 i CBR1000RR i SV650, ale nikt nikogo nie musiał gonić ani nikt nie zostawał.

ingaginger - Sro 09 Kwi, 2014

poldek171 - tak w ogóle czyżbyś wybrał się na jakiś wypad z ludźmi z Lubelskiego Forum Motocyklowego? :D to przy nich często jest dość łatwo nabić 8 litrów przy stylu jazdy niektórych...
sting126 - Sro 09 Kwi, 2014

A i jeżdżą jak (tu wstawić odpowiednie słowo ;) ) . Ja się wybrałem raz i więcej raczej nie mam zamiaru. A spalanie 8l/100 km dla GS'a to zdecydowanie za duzo. Mi max. w dwie osoby, obladowany spalil kolo 5,7-6 l.
ingaginger - Sro 09 Kwi, 2014

Ja też się wybrałam raz i to tylko nad Zagłębocze i well... moja spalała normalnie bo i jechałam z jednym znajomym, który też nie lubił tego typu stylu jazdy :D
poldek171 - Sro 09 Kwi, 2014

Powiem tak przy mojim wzroscie 186 i wadze 100kg GS jest ze tak powiem troszkę za słaby. Ostatni sezon jeżdze nim i przesiadam się na coś wiekszego a Gsa zostawie bratu :) No niektórzy ze znajomych zdecydowanie szybo zapier..... i chyba wiecej z nimi nigdzie nie pojade...
Krzyś LU - Wto 15 Kwi, 2014

Cześć, chciałem się przywitać po zimie.
I pamiętajcie o mnie ws. latania.
Najlepiej na koma dzwonić.
79-37-37-345>
Mam taką pracę, że czasem na fora nie ma kiedy zaglądać.

Ale spontan jest zawsze najlepszy!

pozdrawiam.
Zimą narty nie wyszły, bo się połamałem w połowie sezonu.
Wyczynowa jazda amatorom średniej klasy nie służy :)

ingaginger - Wto 15 Kwi, 2014

Krzyś LU napisał/a:
Zimą narty nie wyszły, bo się połamałem w połowie sezonu.


oj, mam nadzieję, że już wszystko ok! ja po moich urazach bardzo zwracam na to uwagę i nawołuję innych - rehabilitacja i ćwiczenia później wzmacniające w domu to podstaw, bo później wszystko łupie (ja to już czasem przewiduję pogodę z kości ;) )

damian500 - Sro 16 Kwi, 2014

Poldek kogo masz na mysli??
Krzyś LU - Sro 16 Kwi, 2014

ingaginger napisał/a:
Krzyś LU napisał/a:
Zimą narty nie wyszły, bo się połamałem w połowie sezonu.


oj, mam nadzieję, że już wszystko ok! ja po moich urazach bardzo zwracam na to uwagę i nawołuję innych - rehabilitacja i ćwiczenia później wzmacniające w domu to podstaw, bo później wszystko łupie (ja to już czasem przewiduję pogodę z kości ;) )


Dziękuje, tak już wszystko w porządku. Po rehabilitacji i ćwiczeniach znowu biegam.
Ale na nartach już tak nie poszaleje. łękotka przeciążeń nie wybacza.
A teraz zapominamy o urazach i czekamy na latanie :)

Przypomina, 21 Poniedziałek wielkanocny Motocross w Albertowie. 15km za Łęczna!

[ Dodano: Sro 16 Kwi, 2014 ]
damian500 napisał/a:
Poldek kogo masz na mysli??


Damian masz coś na sumieniu :)

PS/ Zapraszam w czwartek o 20 na Lubelskie klasyki Nocą/
Spotkania w każdy Czwartki o 20stej!!! Parking Hali Globus w LU.

Piszcie czy pojawicie się w następnym tygodniu. ? W tym ja nie mogę.

[ Dodano: Sro 16 Kwi, 2014 ]
A pojadę z serią :)

Czy planujecie już coś na weekend Majowy ?

https://www.facebook.com/...157502451126020
Kto nie widzi linka.

Wpiszcie na fb.
Odchodzące zabytki Lubelszczyzny!

https://www.facebook.com/...cektore?fref=ts

Miejsca w Polsce, które trzeba zobaczyć przed śmiercią

Warto coś wybrać/
Jest z czego!

Czekam na plany. Majówki ;)

[ Dodano: Sro 16 Kwi, 2014 ]
I coś przed sezonem.


http://www.scigacz.pl/Cra...PIMOT,9374.html

Wypadek z udziałem suzuki gs 500.

http://filmy.scigacz.pl/p...kla_i_samochodu

marcinlbn18 - Czw 17 Kwi, 2014

w poniedziałek jest również żużel w Lublinie :p

Czy ktoś wybiera się w sobotę na tor w związku z pokazem sprzętów z bogdanki? Podobno bedzie mozna nawet pojeździć:P

ingaginger - Czw 17 Kwi, 2014

Żużel, żużel koniecznie! :D

Ja myślałam żeby na tor chociażby zajrzeć popatrzeć jak inni jeżdżą przez chwilę - ale taka opcja to tylko jeśli świeci słoneczko, póki co meteo.pl wspomina coś o jakimś deszczu :zdegustowany:

sting126 - Pią 18 Kwi, 2014

Ja się na tor nie wybieram, ale na żużel obowiązkowo - dawajcie :)
poldek171 - Sob 19 Kwi, 2014

damian500 napisał/a:
Poldek kogo masz na mysli??


Was 3 :D Nie lubie zostawać w tyle tym bardziej że mieliśmy jechać turystycznie a nie na zawody i kto ma więcej koni między nogami..... Jak będziecie tak na zlot zapierdzielać to ja się chyba wypisuje...

ficus192 - Wto 22 Kwi, 2014

Poldek nic się nie martw :] Możemy odstawać we dwóch od resszty ;) po ostatnich "zawodach" na drodze lublin-kazmierz sam bym się rozku*ił na zakręcie ;) dostosowuje prędkość do swoich umiejętności :P jakaś większa prędkość na GS nie sprawia mi przyjemności, zwiewa mnie niemiłosiernie.... :przestraszony:
sting126 - Sro 23 Kwi, 2014

Ja się może jeszcze namyślę na zlot i wynegocjuje z małżonką to polecimy we 3 :)
ingaginger - Sro 23 Kwi, 2014

ficus192 napisał/a:
Możemy odstawać we dwóch od resszty


Hm... Nie byłam to nie wiem, ale sądząc po wypowiedziach to mnie to się wydaje, że albo jedzie się w grupie albo nie. Tak na przyszłość uwaga jeśli chodzi o wspólne wypady. (nie doliczajmy do tego oddzieleń przez głupie brony :wstyd: )

poldek171 - Czw 24 Kwi, 2014

Jak się jeździ w grupie to właśnie by pasowało czekać na resztę a nie zapier... ile fabryka dała :D Co tu dużo gadać GS poprostu nie jest do zapierd....ania tylko do jazdy turstycznej i spokojnej :)
ingaginger - Pią 23 Maj, 2014

przerzućmy się na odpowiedni wątek ;) ja niestety z weekendowego latania odpadam - coś mi przednie koło wybijało i okazało się, że przednia felga do prostowania (a pojechałam tylko zmienić klamki na czarne i dowiedzieć się, gdzie pojechać z nowym obiciem kanapy....) więc wracamy z Suzą na drogi dopiero w poniedziałek zapewne :zalamany:
poldek171 - Sob 24 Maj, 2014

Ja na razie też bo w baku i w portfelu sucho :P Po wypłacie pewnie dopiero jakiś wyjaździk albo szykowanie się do zlotu :)
ingaginger - Sob 24 Maj, 2014

Mnie to się ciągle marzy wypad nad jezioro i ten pomysł na foto w wodzie w kostiumach/kąpielówkach i kaskach :D
poldek171 - Nie 25 Maj, 2014

Hehe :D Pomysł dobry :P Trzeba go zrealizować ;)
bimber - Nie 25 Maj, 2014

Pomysł mi się podoba, powiedzcie tylko kiedy :) przyjdzie lipiec i sierpień to się wszyscy na urlopy porozjeżdżają i może być ciężko ze zmajstrowaniem ekipy, więc może zrealizujmy ten plan jakoś niedługo :)

ps. Szkoda, że nie wyszło żadne latanie dziś, bo ja samotnie spędziłem pół dnia na moto... napotkałem nawet przed Rock Barem czarnego GSa ;)

poldek171 - Pon 26 Maj, 2014

Trzeba koniecznie tak zrobić :) Ja wczoraj tez wieczorem chwile jeździłem ale to tylko koło komina :)
poldek171 - Wto 27 Maj, 2014

Ktoś chętny na latanie po okolicy tak po 19 :) ?

[ Dodano: Wto 27 Maj, 2014 ]
W razie jakby ktoś był chętny miał czas i ochotę to pisać lub dzwonić :)

ingaginger - Wto 27 Maj, 2014

Ja Suzę odpieram dopiero dziś (jak wyrobię) lub jutro rano dopiero. A o 19 mam spotkanie projektowe :( Poldek - uważaj na burze jak będziesz latać!
poldek171 - Wto 27 Maj, 2014

Uj to niedobrze....... No ale może nadrobimy jeszcze :P Dziś mają być u nas burze :P ? Wczoraj były i wystarczy :rotfl:

[ Dodano: Wto 27 Maj, 2014 ]
40 km zrobione przed burzą :D

poldek171 - Czw 29 Maj, 2014

Wybiera się ktos na klasyki nie koniecznie na moto :P ?
poldek171 - Czw 05 Cze, 2014

Wybiera się ktoś na klasyki dzisiaj :) ?

[ Dodano: Czw 05 Cze, 2014 ]
Śmigamy dziś z damian500 na LKN a potem polatamy jeszcze albo odwrotnie. Śmiga ktoś z nami ?

ingaginger - Czw 05 Cze, 2014

ja śmiganie mam dopiero po egzaminie jutrzejszym :( jak nie będzie w nas waliło wodą z nieba to może ktoś coś może w weekend?
poldek171 - Czw 05 Cze, 2014

Klasyki zaliczone i przejażdżka po Lublinie :) Zobaczymy jak to wyjdzie z tym weekendem :) Będziemy w kontakcie :)
bimber - Czw 05 Cze, 2014

Ja bym się pisał na weekend, ale tylko w niedziele niestety... W sobotę jadę na wioskę po bimber, więc mnie nie będzie raczej w Lublinie do wieczora
poldek171 - Czw 05 Cze, 2014

Bimber ja myślę że umówimy się na degustację Twoich dobroci :P
bimber - Czw 05 Cze, 2014

Chętnie :) może nie jest zbyt dobry, ale z colą wchodzi jak whisky :D
Wracając do tematu, to właściwie sobota wieczór (tak koło 19 - 20) też wchodzi w grę, więc jeśli coś wyjdzie to ja chętnie :)

ingaginger - Pią 06 Cze, 2014

Ja sobota wieczór/noc to niezbyt bo Noc Kultury ;) a w niedzielę KMŻ o 14stej ale jeszcze nie wiem, czy na 100% będę iść.
bimber - Pią 06 Cze, 2014

Zapomniałem całkiem o tych wydarzeniach... Znając moje zamiłowanie do imprez to też pewnie wyląduje na Nocy Kultury a KMŻ to mój nałóg, więc będę tam na 100%
Co za tym idzie, moja osobista propozycja to niedzielne popołudnie/wieczór co Wy na to? ;)

ingaginger - Pią 06 Cze, 2014

Można się w takim razie umówić na KMŻ wspólnie i później gdzieś wyskoczyć wspólnie najwyżej zgarniając gdzieś osoby, które nie wybierają się na żużel.
bimber - Pią 06 Cze, 2014

Jestem za:) tylko coś reszta Lubelskiego ludu się nie odzywa...
poldek171 - Pią 06 Cze, 2014

Jak wy nigdy się zebrać nie możecie żeby coś pojeździć :D
ingaginger - Pią 06 Cze, 2014

Wiesz, nie każdego bawi ot takie jeżdżenie po mieście jak jeździ się codziennie :P Zwłaszcza w czasie sesji
bimber - Nie 08 Cze, 2014

Więc jak? mecz a później gdzieś lecimy? bo czasu coraz mniej a nic nie mamy ustalone.
Poldek, dołączasz? jak nie wybierasz się na mecz to ewentualnie później byś do nas dołączył, jak się żużel skończy to zgadamy się na telefon czy coś..

ja lecę, gdyby coś wyszło to proszę, dajcie mi znać na tel. :) 533244190

betasza - Nie 08 Cze, 2014

Jeśli pogoda się nie skicha to planuję jutro wpaść do Kazimierza :D
Ktoś chętny podlecieć na piffko 0%?

[ Dodano: Pon 09 Cze, 2014 ]
Ładny jest ten Wasz jaśminowy Kazimierz z tym , że jak już się zostawi za sobą hordy dzieciaków z rynku ;)

poldek171 - Pon 09 Cze, 2014

Kazimierz ładny ale najlepiej to tam na tygodniu pojechac bo w weekendy to masakra
betasza - Pon 09 Cze, 2014

dlatego pojechałam na tygodniu :) weekendy są wszędzie beznadziejne :(
ale następnym razem pojadę nieco później, żeby już wycieczki poszły sobie w diabły

poldek171 - Pon 09 Cze, 2014

Następnym razem to zbierzemy trochę ludzi z lubelskiego i skoczymy :)
betasza - Pon 09 Cze, 2014

fajnie by było :) specjalnie nie obejrzałam wszystkiego ;)
poldek171 - Pon 09 Cze, 2014

no to dobrze :) Myślę że przed zlotem uda się tam skoczyć :)
betasza - Pon 09 Cze, 2014

przed zlotem :przestraszony:
ja nie dam rady, bo na zlot wyruszam w sobotę, a do soboty w robocie siedzę :zalamany:

[ Dodano: Pon 09 Cze, 2014 ]
ja jednak mam kawałek....

poldek171 - Pon 09 Cze, 2014

No to pewnie na zlocie będzie okazja żeby posmigać :P PS: W tą sobotę już na zlot jedziesz :P ?
betasza - Pon 09 Cze, 2014

tak
ingaginger - Pią 13 Cze, 2014

Poldek, byłeś może ostatnio na Lubelskich Klasykach? Na grupie Lubelskiego Forum Motocyklowego na fb poleciała pochwała dla Suzy z białymi felgami:
Cytat:
Widziałem dziś na zlocie Lubelskich Klasyków na parkingu pod Globusem piękną Suzi GS 500 E, z białymi felgami, naprawdę rzuca się w oczy ;)


a Ty chyba jesteś jedynym, którego znam, że jeździ tam w miarę regularnie i ma białe felgi, chyba, że mi się już wszystko w głowie pomieszało :)

nightrider1983 - Wto 17 Cze, 2014

ktoś gdzieś coś dzisiaj ok.20? Lublin i okolice?

Jak coś latam w okolicach Świdnika, z początkującym adeptem jazdy na moto tak więc tempo spacerowe;)

poldek171 - Sro 18 Cze, 2014

A no byłem :P Ostatnio to byłem dwa tygodnie temu :P Kto wie może to i mojego GSa widziano na zlocie :P Jest w LBN jeszcze jeden taki sam GS jak mój też z białymi felgami :P
ingaginger - Sro 18 Cze, 2014

Podobno jednak chodzi o dziewczynę... jeśli nie byłeś babą z brodą to pewnie nie o Ciebie chodziło ;)
bimber - Sro 18 Cze, 2014

Poldek, ta dziewczyna co ją spotkaliśmy na klasykach kiedyś, pamiętasz? Ona miała Suze na białych felgach, pewnie o nią chodzi :)
Jutro tam podjadę może na moment, ale bardziej postać sobie i pooglądać, bo sprzęt mam chwilowo w ograniczonej sprawności, więc tripa żadnego nie walnę wieczorem :D

ingaginger - Sro 18 Cze, 2014

To wypad na jutrzejsze Klasyki gdyby ktoś chciał się przyłączyć - zbiórka ok. 20 przy McDonalds na Puławskiej. Chwila na kawkę czy co kto tam chce i jedziemy na miejsce.
Maćko - Sro 18 Cze, 2014

Jak dojadę do Lublina na 20 to chętnie się przyłącze :)
ingaginger - Sro 18 Cze, 2014

Super! Jak coś mój numer jest na forum to pisz, możemy zawsze chwilę poczekać ;)
poldek171 - Sro 18 Cze, 2014

He he jednak to nie o mnie chodziło :P Jutro wyjazd na zlocik więc trzeba isc spac :)
bimber - Czw 19 Cze, 2014

Ludzieeee! Wreszcie nastała ładna pogoda, ruszamy się gdzieś? :)
Maćko - Czw 17 Lip, 2014

Piszę się ktoś dzisiaj na jakąś niezbyt długą popołudniową przejażdżkę?
Proponuje wyskoczyć gdzieś na Miłocin/ Motycz, a potem tradycyjnie zakończyć jazdę pod Globusem ;)

bimber - Czw 17 Lip, 2014

Czemu nie :) ale jeszcze dam znać, bo nie mam pewności co do popołudnia.
nightrider1983 - Czw 17 Lip, 2014

A może ktoś preferuje piątkowe popołudnie na wspólne latanie?
Maćko - Pią 18 Lip, 2014

Mnie dziś po południu nie będzie, więc odpadam.
poldek171 - Pon 28 Lip, 2014

Ależ tutaj cisza :D Ludzie żyjecie :P ?
nightrider1983 - Pon 28 Lip, 2014

Może jakieś wspólne latanko spowoduje ożywienie na forum. Na tygodniu lub weekend.
bimber - Wto 29 Lip, 2014

Jeśli o mnie chodzi, to czwartek lub piątek. Może środa jak się uda :) Możemy ewentualnie zrobić też integracyjną flaszkę w garażu jak będę wymieniał uszczelniacze :D
nightrider1983 - Wto 29 Lip, 2014

może w czwartek lubelskie klasyki?
bimber - Wto 29 Lip, 2014

Ja będę na pewno, zawsze przyjeżdżam :) można by wcześniej gdzieś polatać a na klasykach zakończyć dzień :)
poldek171 - Wto 29 Lip, 2014

Siema. My dzisiaj planujemy jakiś nocny terror po mieście :D Jest nas narazie 3 moto. Pisze się ktoś :) ? Bimber jak Twoja sytuacja :) ? Na klasyki też można skoczyć
bimber - Wto 29 Lip, 2014

Ja nie dam rady, chętnie bym pojechał, ale dziś raczej się nie ruszam z domu.
poldek171 - Wto 29 Lip, 2014

Jakby ktoś był chętny odzywać się pod kom to gdzieś na mieście się spotkamy :)
nightrider1983 - Wto 29 Lip, 2014

w środę ktoś lata? okazało się, że w czwartek mi coś wypadło
bimber - Sro 30 Lip, 2014

Jeśli moja wypłata będzie łaskawa dziś do mnie przyjść, to z chęcią, ale wszystko będzie jasne dopiero po 17stej :)
Póki co stoję bez paliwa i z olejem na minimum :D

Maćko - Sro 30 Lip, 2014

Jak jutro się pogoda nie popsuje to jestem dostępny po południu. W przyszłym tygodniu też popołudnia mam wolne, więc pewnie bym się pisał na jakieś jeżdżenie gdyby udało się zorganizować :)

Btw: w sobotę jest zlot w Bałtowie, ale ja niestety nie dam rady pojechać.

bimber - Sro 30 Lip, 2014

jeśli czwartek to dawaj znać, jestem chętny i gotowy :) ...tylko bez podtekstów :D
poldek171 - Czw 31 Lip, 2014

To lata ktoś dzisiaj :P Pogoda nie pewna ale nie ma lipy :P
bimber - Czw 31 Lip, 2014

Pogoda pogodą, ja się deszczu nie boję, jutro przed Bałtowem i tak będę kąpał Suzę, więc pozwalam jej się dziś delikatnie ubrudzić :) Poldek, lecimy się porozbijać trochę za miasto, ogarniemy jakąś fajną trasę a później pod globus na LKN.
Ktoś się dołącza?

poldek171 - Czw 31 Lip, 2014

Kurde jakoś nie jestem pewien co do tej pogody ale zaryzykowac mozna :P

[ Dodano: Czw 31 Lip, 2014 ]
Bimber nie pada przypadkiem w LBN :P ? U mnie to cos grzmi troche :D

[ Dodano: Czw 31 Lip, 2014 ]
Bimber a może na jutro sie jednak umówimy bo dziś nie widzę tego za bardzo :P

bimber - Czw 31 Lip, 2014

u mnie ledwo kropi, nie rezygnuj tak szybko, poczekajmy jeszcze moment, poddają się słabi :) a jutro to zobaczę jak z czasem i przygotowaniami na Bałtów - na pewno muszę zrobić kurs po kilka butelek bimbru, Wiesz... motocykliści są jak ich maszyny, sobie też czasem muszą wlać wysoko oktanową ciecz :)
poldek171 - Czw 31 Lip, 2014

Też tak myślę :P To co czekamy az się może rozpogodzi :P ?
bimber - Czw 31 Lip, 2014

dobra, lecimy, to była chmura z kompleksami - groźnie wygląda, groźnie grzmi a jak przyjdzie co do czego to deszczyk malutki :D u mnie już nawet chodniki suche
poldek171 - Czw 31 Lip, 2014

Bimber ale do mnie coś znad zalewu przylazło :( i nakurwia
bimber - Czw 31 Lip, 2014

Dobra, wygrałeś. Nad Czechowem tak nagina, że zaraz szyby mi przemokną :D
Więc tego... lata ktoś jutro? :D

poldek171 - Czw 31 Lip, 2014

Prąd mi oddali :D Ale na Nałeczów teraz polazło i tam daje w palnik :P

[ Dodano: Pią 01 Sie, 2014 ]
Jak w temacie. Ktoś chętny dziś na małe śmiganko po okolicy :) ?

Maćko - Wto 02 Wrz, 2014

Ładna pogoda jest, może ma ktoś ochotę wieczorem polatać dookoła komina? Ja ostatnie trzy tygodnie z przyczyn technicznych wcale nie jeździłem, więc jak widzę słońce za oknem to chyba nie wysiedzę :P
Maćko - Sob 06 Wrz, 2014

Hej
Pogoda dopisuje, więc może by gdzieś polatać?

W weekend co prawda nie mam za bardzo jak, ale w poniedziałek się koło 14 bym gdzieś pojechał. Pisał by się ktoś?

poldek171 - Pią 12 Wrz, 2014

SIemka ;) Pisze się dziś ktoś na pojeżdżawkę wkoło komina :P ?
damian500 - Sob 11 Paź, 2014

Jest ktoś chętny na niedzielny "spacerek" po okolicy?
bimber - Sob 17 Sty, 2015

To co? korzysta ktoś z wiosny? bo ja wczoraj wyciągnąłem rakietę z garażu, dziś też polatam troszkę :)
poldek171 - Czw 05 Lut, 2015

Siemano :) Planuje ktoś wypad na tegoroczny zlocik forumowy :) ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group