.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Obejrzenie moto

Filip19 - Nie 23 Lut, 2014
Temat postu: Obejrzenie moto
Witam!
Mam taką nietypową prośbe. Czy jest ktoś w Lublinie, okolicach kto mogłby zaprezentować mi swojego GS'a, ewentualnie przewieźć z tyłu, aby ocenić jak pasażer czuje się podczas jazdy.
jestem o krok od zakupu GS'a, a praktycznie nie miałem z nim styczności.

marcinlbn18 - Nie 23 Lut, 2014

Czesc!

Swoją Suze planuje za ok. 2-3 tygodnie obudzić, jeśli pogoda sie utrzyma. Chyba ,że tak na sucho chcesz zobaczyć to napisz na prv.
Mam poliftową wersje E

Co do plecaczka to da sie wytrzymać ale nie jest to komfortowa jazda. Chyba ,że ktoś mały:)


Pozdrawiam

Maćko - Pon 24 Lut, 2014

Gdyby była potrzeba to ja też mogę dać się przymierzyć, tylko na wersję przedliftową :P

I podobnie jak Marcin planuje ruszyć za jakieś dwa tygodnie- na razie mam zdemontowany akumulator, więc gdybyś chciał to póki co mógłbyś dokonać oględzin 'statycznych'.

Jak już odpalę, to oczywiście chętnie przewiozę :]

Filip19 - Wto 25 Lut, 2014

Marcin wysłałem Ci wiadomość na priv, odpisz jak będziesz miał chwilę.
yezozwierz - Wto 25 Lut, 2014

Co wy chłopaki jeszcze się ze śniegu odgrzebujecie co tam spadł :P ? My tu na południu polski nie mieliśmy przerwy między sezonami :rotfl:
marcinlbn18 - Wto 25 Lut, 2014

Odpisałem Ci dzisiaj w południe ale chyba coś nie doszło. Zobacz czy teraz masz wiadomość.

Yeżu ja mam nauczkę z "kocówki" sezonu w grudniu, która skończyła się dla mnie grypą:P Teraz wole poczekać na te + 10

Rav86 - Pią 26 Wrz, 2014

Cześć Lubliniaczki...

Przeglądałem ogłoszenia i jedno moto wpadło mi w oko...

Czy kojarzycie może ten motocykl lub właściciela?

http://olx.pl/oferta/hond...html#9025f0d17b


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group