.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Modyfikacja tylnego b³otnika

wasyl622 - Czw 30 Sty, 2014
Temat postu: Modyfikacja tylnego b³otnika
Witam wszystkoch mi³o¶ników Gs 500 mam do was pytanie co my¶licie o przerobieniu tylnego b³otnika czyli tam gdzie jest mocowanie tablicy obci±æ ca³y plastik i zrobiæ co¶ takiego jak na zdjêciu aby wygl±da³ trochê nowocze¶niej oraz za³o¿enie takiej tabliczki czy kto¶ kiedy¶ co¶ takiego robi³ bo mam kilka pytañ co zrobiæ z kierunkami gdzie w tedy i do czego przyczepiæ tego Czerwonego GS znalaz³em na Google i wyglada du¿o lepiej moim zdaniem gdy jest obciety
kosunia - Czw 30 Sty, 2014

Kolego, przycinasz b³otnik i mocujesz od góry na ¶rubki b±d¼ nity ramkê na tablicê. Ju¿ w samej ramce, któr± przes³a³e¶ s± otwory do zamontowania kierunków.
wasyl622 - Czw 30 Sty, 2014

tak ale czy lepiej wyglada z taka ramk± obciêt± czy orginalnie jak wy my¶licie czy op³aca siê przerobienie ca³ego zadupka
Machu - Czw 30 Sty, 2014

Pamiêtaj tylko o odblasku bo to podstawa je¿eli chodzi o bezpieczeñstwo, nie mówi±c ju¿ o przegl±dzie.
wasyl622 - Pi± 31 Sty, 2014

Mam takie pytanie jeszcze czy oplacalne jest przerobienie ty³u w GS czy du¿e sa koszty takiej przeróbki jak na zdjêciu nie chce zmieniaæ motocyklu tylko go przerobiæ co¶ na Styl
streetfighter Jesli kto¶ kiedy¶ probowa³ przerobiæ ty³ na Styl R6 z 2004 czy te¿ GSXR 1000 rr z roku 2005 czy du¿o jest przerobki w ranie czyli wycinka spawanie jakie koszty mo¿e to osi±gnoæ nie chetnie zlecil by³ komu¶ Swojego GS na przerobienie takiego jak na zdjêciu

Piotras_5 - Pi± 31 Sty, 2014

o k... jaki post, a¿ mnie oczy rozbola³y... :przestraszony: :przestraszony:
yaszczi - Pi± 31 Sty, 2014

co tam k... jest pod wahaczem?
mocar - Pi± 31 Sty, 2014

Nikt Ci nie odpowie na pytanie czy jest to op³acalne. To Ty wiesz najlepiej jak bardzo przeszkadza Ci ori b³otnik czy zadupek w gs, oraz ile jeste¶ w stanie wydaæ aby to zmieniæ.

Ja ten tylny b³otnik trochê skróci³em(mie¶ci siê tylko tablica rejestracyjna), wiele osób tak robi. Nie ¿a³uje tylko dlatego bo ca³y czas mam z ty³u kufer. Bez niego podczas opadów ca³y syf mia³bym na tylnej czê¶ci kanapy, albo na plecach. Wiêc je¶li Ci to nie przeszkadza bardzo, nie polecam.

Ps. s³ysza³e¶ o czym¶ takim jak interpunkcja?

wasyl622 - Pi± 31 Sty, 2014

Nie wiem co tam jest pod spodem ale widzê ¿e konkretnych odpowiedzi nie ma ok mo¿e temat nie najlepszy przepraszam ale jak mowie proszê was o porady Chcê przerobiæ ca³y ty³ albo zmodyfikowaæ b³otnik niestety du¿o wygl±du to nie da wiec pytam czy du¿o jest przeróbek przy zak³adaniu zadupka od R6 z 2004 czy jak wy¿ej pisa³em fajnie by wygl±da³ gdy by zmieni³ mu ty³ nawet od Kawasaki Z750 z Roku 2004 poprawiæ wygl±d czy kto¶ my¶la³ nad takim czym¶ od czego wstawiæ wahacz aby wstawiæ szersz± gumê od razu mówiê nie interesuj± mnie zmiany motocykla tylko jego zmianie aby z niczego zrobiæ co¶
Je¶li temat jest nie na miejscu proszê o usuniêcie Chyba ka¿dy chcia³ by aby
Gs wygl±da³ Agresywnie zwraca³ uwage

[ Dodano: Pi± 31 Sty, 2014 ]
Przepraszam Was za b³êdy

freedek - Pi± 31 Sty, 2014

Wie¶ tañczy i ¶piewa :super:
simin - Pi± 31 Sty, 2014

sory wasyl622 ale nawet nie chce mi sie czytac tego co piszesz bo nie uzywasz ani znakow interpunkcyjnych ani polskich przez co wszystko co napisales wyglada jak przypadkowy zlepek slow i trzeba sie dluzej zastanawiac co chciales powiedziec niz to jest warte jak napiszesz sensownie pewnie wiecej osob tu zajrzy i sie wypowie kurde samo pisanie w taki sposob zajmuje mi wiecej czasu niz normalnie reka sama pcha sie do alta nie wiem jak mozna cale posty w ten sposob pisac pozdrawiam simin
yaszczi - Pi± 31 Sty, 2014

Simin :troll2:

GS REPSOL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


chaltier - Sob 01 Lut, 2014

godny haha owiewki jak sie 3maja no zarabiscie :rotfl: :D
Chilimaniak - Sob 01 Lut, 2014

wasyl622 napisa³/a:
Mam takie pytanie jeszcze czy oplacalne jest przerobienie ty³u w GS czy du¿e sa koszty takiej przeróbki jak na zdjêciu nie chce zmieniaæ motocyklu tylko go przerobiæ co¶ na Styl


Wszystko zale¿y od tego jak gruby masz portfel. Na forum kto¶ przerabia³ ju¿ GS'ke na full street'a, bodaj¿e CZOKO.
Jak dla mnie przerabianie GS'y na streeta mija siê z celem, chyba ¿e zamierzasz na GS'ce je¼dziæ do koñca swoich dni.
Po 1) Ma³a moc - znudzi Ci siê w koñcu.
Po 2) Problemy ze sprzeda¿± GS'ki w streecie - nie ka¿demu sie podoba ten styl, niektórzy twierdz±, ¿e jak kto¶ co¶ przerabia³ to by³y katowane, i to typowy gruzbajzer. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Po 3) Jak dla mnie wydanie 500 z³ na zadupek + lampa od R6 to zdecydowanie za du¿o. I to bez siedzeñ !
Po 4) Jak chcesz przerabiaæ to rób to porz±dnie - tak aby wygl±d by³ "zwarty" i schludny, bez zbêdnych bajerów. Je¶li siê nie bêdziesz tego trzymaæ, wynik bêdzie jak wy¿ej. :zdziwko:

Najlepiej aby o kosztach przeróbek wypowiedzia³ siê CZOKO, a¿ sam jestem ciekaw ile wyniós³ koszt budowy jego pierdziaka ;)

gacek778 - Sob 01 Lut, 2014

wasyl622 napisa³/a:
Mam takie pytanie jeszcze czy oplacalne jest przerobienie ty³u w GS.....

A czy kupowanie telewizora jest op³acalne?
Op³acalny lub nie mo¿e byæ remont, który musisz zrobiæ ¿eby je¼dziæ motocyklem. Op³acalno¶æ takich pierdó³ jak nowy zadupek, torba na bak czy kask to sobie musisz we w³asnym sumieniu rozwa¿yæ, chyba ¿e kto¶ to ma zrobiæ za ciebie.
(je¿eli tego oczekujesz to zadecydujê za ciebie: nie nie jest op³acalny)

yaszczi napisa³/a:

GS REPSOL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Prawie jak Honda :hyhy:

wasyl622 - Sob 01 Lut, 2014

Dziêkuje wam za opinie. Musze powiedzieæ, ¿e fajnie by³o by go przerobiæ , ale jak kolega pisze mo¿e to stanowiæ pó¼niej powa¿ny problem ze sprzeda¿±.
Bo prawda jest taka ile nie wsadzisz kasy w GS to i tak jej nie odzyskasz bo jest jednak motorem tanim i dostêpnym dla wszystkich. Dziêkuje za wasze opinie

Piotras_5 - Sob 01 Lut, 2014

No generalnie tak to jest, im mniej orygina³u tym wszyscy s±dz±, ze wiêkszy sk³adak...*

* Nie piszê o customowych sprzêtach CA£YCH ala Czoko itp.

wasyl622 - Sob 01 Lut, 2014

Dziêkuje wam za opinie. Musze powiedzieæ, ¿e fajnie by³o by go przerobiæ , ale jak kolega pisze mo¿e to stanowiæ pó¼niej powa¿ny problem ze sprzeda¿±.
Bo prawda jest taka ile nie wsadzisz kasy w GS to i tak jej nie odzyskasz bo jest jednak motorem tanim i dostêpnym dla wszystkich. Dziêkuje za wasze opinie

BociekPL - Sob 01 Lut, 2014

przerabiaj
wojtasGS - Czw 17 Kwi, 2014
Temat postu: Street fighter
WItam co my¶licie nad przróbk± GS na street`a mam plan ¿eby przerobiæ swojgo gs z jakiego moto mo¿na zaadoptowaæ zadupek
BociekPL - Sro 30 Kwi, 2014

wojtasGS, jaka inna lampa na ty³ Cie interesuje ?
wojtasGS - Sro 30 Kwi, 2014

Chcia³bym wsadziæ jak±¶ ledówkê
BociekPL - Czw 01 Maj, 2014

mi siê podoba³a z sv wiêc wstawi³em z sv po lifcie my¶la³em nad ty³em od cbr f4i tam jest ³adny ty³ ale posk³ada³em na czê¶ciach tylko z suzuki ;) czêsto ludzie daj± z yamah r1 i r6 albo jaki¶ kaw. je¶li nie masz inspiracji lub punktu zaczepienia przegl±daj allegro i szukaj ledowej lampy i google aby zobaczyæ ca³y motocykl lub na zlotach ;) tam masz na ¿ywo
wojtasGS - Czw 01 Maj, 2014

A du¼6 trzeba modyfikacji samej ramy pod ten zadupek z sv?

[ Dodano: Czw 01 Maj, 2014 ]
W¿uc jakies foty jak mozesz

BociekPL - Czw 01 Maj, 2014

jedna fota kilka postów up. co do modyfikacji to jest troszkê z tym zabawy wiêc trzeba mieæ troszkê czasu i kasy
wojtasGS - Pi± 02 Maj, 2014

Trzeba prZespawac tyl ramy stelarz zadupka podniesc troche jak w streecie. I prztym nic niesp...
BociekPL - Sob 03 Maj, 2014

dok³adnie.
p.s. jak by kto¶ szuka³ to jest kompletny ogon z GSX-Ra 1000 k8 za 900pln


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group