.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - HB do GS 500

Chilimaniak - Nie 26 Sty, 2014
Temat postu: HB do GS 500
Witam, pytanko mam następujące : Czy jest ktoś na forum co przerabiał temat HB w GS'ce?.
Mocno rozmyślam nad zamontowaniem HB. I tu pojawia się kolejne pytanie:

Czy ktoś z forum zajmował się mocowaniem drugiego zacisku na tylnej tarczy ? Macie może jakiś schemat "bloku" mocującego 2 zaciski ?
Wiem również, że istnieje firma Dixxer Parts zajmująca się produkcją części do stunt'u. Tak nawiasem mówiąc szczerze polecam ! (zamówiłem u nich zębatkę tylną) .

Powracając do tematu. Tak wiem mogę zrobić HB na trójniku - to by było najprostsze i zarazem najmniej efektywne rozwiązanie.

Nie mogę znaleźć w internecie żadnych informacji/relacji z budowy GS'ki pod stunt, więc w sumie nie mam na czym bazować. Jeśli ktoś widział, ktoś coś wie, prosił bym o podesłanie linka.

Edit: Z tego co widzę xtremechris ma hb na tójniku - i to tyle z internetowej "wiedzy"

http://www.youtube.com/wa...BEA244B077069AD

L - Wto 28 Sty, 2014

Chilimaniak napisał/a:
Nie mogę znaleźć w internecie żadnych informacji/relacji z budowy GS'ki pod stun
bo gs sie do tego nie nadaje ;p
Chilimaniak - Sob 08 Lut, 2014

L napisał/a:
bo gs sie do tego nie nadaje

Świetne podejście, gdyby każdy tak podchodził to byśmy dalej siedzieli w jaskiniach. Połowa użytkowników tego forum tylko tyle potrafi napisać: a po co? a na co? .

BociekPL - Sob 08 Lut, 2014

spokojnie mi też się nie widzi przerabianie gs-a pod stunt (lepiej pod streetfightera / turystykę) silnik chłodzony wiatrem wiele wytrzyma no ale dobra. Myślałeś o zakupieniu przewodu hamulcowego w stalowym oplocie? poprowadził byś go aż do samego tylnego zacisku, potrzebna by ci była jeszcze jedna wydajniejsza pompa hamulca a zacisk tylny zostawił byś jeden. Dobrze kombinuje, ktoś mnie poprawi ?

a tu masz temat jak smoka ubić :P
http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=2149

Machu - Nie 09 Lut, 2014
Temat postu: Re: HB do GS 500
Chilimaniak napisał/a:
Nie mogę znaleźć w internecie żadnych informacji/relacji z budowy GS'ki pod stunt,


Tak samo nie znajdziesz informacji jak przerobić Tarpana pod drift.

Chilimaniak - Nie 09 Lut, 2014

BociekPL napisał/a:
przerabianie gs-a pod stunt (lepiej pod streetfightera / turystykę) silnik chłodzony wiatrem wiele wytrzyma no ale dobra

Z całym szacunkiem ale nie obchodzi mnie to, co myślisz na ten temat. Obchodzi mnie to czy potrafisz udzielić trafnej odpowiedzi na zadane pytanie.

Smoka już dawno ubiłem. Dobrze znam zasadę działania HB, tak samo wiem jak wszystko zrobić - jeśli chodzi o połączenie na trójniku. Drugi zacisk też nie jest zbyt skomplikowany, ale fakt że to możę zbyt droga inewstycja jak na tak tani motocykl. I sporo kombinowania z mocowaniem 2 zacisków by było :/

Przewód w stalowym oplocie o różnych długościach - jest tego masa na allegro. Ceny również nie są duże (od 20 zł) tylko warto zwrócić uwagę że przydały by się 3 - od pompy do trójnika, od trójnika do nożnego, od trójnika do zacisku. Trójnik to kwestia 20-30 zł - widziałem kiedyś bodajże od bandziora na allegro. Pompa - podejrzewam że by wystarczyła od aprilii rs 125 - koszt od 120zł. No i najdroższa rzecz - klamka easy pull :kwasny: niestety od 200zł ceny się zaczynają.

Machu,
tak samo jak nie znajdę informacji w internecie, dla czego robisz off-topic w tym wątku :zdegustowany:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group