.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - tematy motocyklowe - Prezent dla motocyklisty - zbieramy pomysły

Endriu21 - Wto 10 Gru, 2013
Temat postu: Prezent dla motocyklisty - zbieramy pomysły
Idą święta. Jedni już mają prezenty, inni wciąż szukają. Dla tych co jeszcze się nie zdecydowali proponuję temat prezentu dla motocyklisty. Co związanego z motocyklem można by podarować (lub chcieć od Św. Mikołaja aka Gwiazdora aka Dziadka Mroza) w granicach 150-200 zł?

Np.:
- Kominiarka
- Bielizna termoaktywna
- Rękawice (może i na zimowe mrozy się przydadzą)
(pomijam prezenty typu: komplet olej + filtr - oczywiście nie umniejszając ich przydatności).

Wpisujcie swoje (ciekawe) sugestie :)

yaszczi - Wto 10 Gru, 2013

niezbędnik na każdym zlocie http://www.moto-akcesoria...-al5500,p,59351
tmi - Wto 10 Gru, 2013

Szczerze? żadne pizdu mizdu kochanie mam dla ciebie prezent a tam jakiś pedałowaty motorek albo co gorsza jakieś rękawice czy kominiarka albo co innego co już mam albo co chciałem mieć i wszyscy na około wiedzieli co chcę i akurat przez przypadek to jest prezentem.

Mnie by najbardziej ucieszył 10l kanister pełen benzyny.

kenzoo - Sro 11 Gru, 2013

Motocyklista doskonały + jakaś Xena
_ANIOŁ_ - Sro 11 Gru, 2013

Ja mam dla mojej połowicy przygotowaną biżuterię+nakolanniki motocyklowe na upały, żeby przestała zabierać moich :D
yezozwierz - Sro 11 Gru, 2013

Karta podarunkowa do sklepu motocyklowego :p ale moim zdaniem prawda jest taka ze motocyklista z reguly juz wszystko ma, jak nie ma to musi przymierzyc etc. wiec bardziej bym celowal w jakis prezent typu cos z jajem, jak np piersiowka w ksztalcie baku, tlumika czy tam czegos. jakis maly gadzet ktory cieszy faktem ze wogole jest a nie koniecznie ze sie przyda :)
ziomek4000 - Sro 11 Gru, 2013

ja na przykład w domu mówię że zbieram na coś konkretnego i jako prezent to chcę parę groszy abym szybciej uzbierał. rok temu dostałem połowę kasy na buty a w tym roku zbieram na kask.
yaszczi - Wto 17 Gru, 2013

http://www.scigacz.pl/Lis...isty,22321.html
kenzoo - Wto 17 Gru, 2013

podnośnik motocyklowy - dla tych co lubią grzebać przy moto, poniżej 200zł coś się znajdzie, ewentualnie stojaki

interkom, np bike mike 3 (4 jest droższy) albo navcomm- 180/140 zł - dla turysty z plecakiem

przewodniki motocyklowe z opisanymi trasami w różnych regionach Polski, w empiku coś takiego jest za jakieś 40-50zł

tankbag, np. Oxford

garderoba może okazać się nietrafiona (może źle leżeć, nie podobać się), chyba że po konsultacjach z zainteresowanym, ale odpada element zaskoczenia ;)

muminek - Wto 17 Gru, 2013

karta podarunkowa na CPN :rotfl:
leon - Wto 17 Gru, 2013

Blokada na tarczę z alarmem, np Xeny, o której już wspomniał kenzoo jest fajnym i cenowo przystępnym gadżetem na prezent. Jeśli ktoś zostawia moto gdzieś na ulicy na pewno będzie z takiego podarunku zadowolony. :)
Endriu21 - Wto 17 Gru, 2013

Przyszły mi na myśl jeszcze jakieś elementy zwiększające widoczność typu kamizelka odblaskowa czy też paski na koła... czy co tam jeszcze może widoczność poprawić? Jakiś niebieski kogut na kask? ;)
foka - Pią 20 Gru, 2013

Blokada na tarcze XENA

http://www.honda-cbr.pl/forum/post13711.html

Grz.Ko - Sro 25 Gru, 2013

Ja nie mogę liczyć na prezenty "motocyklowe", bo motor to kość niezgody w naszym domu.Najlepiej żeby go nie było zdaniem mojej żony.
tmi - Czw 26 Gru, 2013

Teraz może trochę za późno, ale podobno nigdy nie jest za późno - zmień żonę.
Kobiety, na ogół bez żadnych pasji i własnych zainteresowań, zrobią wszystko żeby mężczyzna również nie miał swoich.

Endriu21 - Czw 26 Gru, 2013

Nowa żona pod choinkę - to dopiero byłby prezent :D
bombki - Czw 26 Gru, 2013

Endriu21 napisał/a:
Nowa żona pod choinkę - to dopiero byłby prezent :D

Szczególnie dla tej byłej :rotfl:

bakosz - Sob 02 Gru, 2017

Jeżeli chodzi o przedział cenowy 150-200 zł, powiem szczerze, trudno mi coś podpowiedzieć. Nie oznacza to jednak tego, że nie mam żadnej propozycji. Mówiąc wprost - proponuję zajrzeć tutaj http://www.naszywki-motocyklowe.pl/ Naszywki kosztują tyle co nic a moim zdaniem są wstanie sprawić wiele radości.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group