.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - tematy motocyklowe - gs500U

urszula - Sob 09 Lis, 2013
Temat postu: gs500U
Czy możecie mi powiedzieć czym się różni model gs500e od gs500u? Ja mam U z roku 2006 i nie wiem czy to kwestia rocznika czy jakoś szczególnie różni się konstrukcją?
joke - Sob 09 Lis, 2013

Wydaje mi sie, ze chodzi o to, że jest to wersja zdławiona, czyli 25kW mocy.
urszula - Sob 09 Lis, 2013

właśnie tez tak myślałam ale powiem szczerze ze nie widzę różnicy . jechałam starym gs i moim i było porównywalnie.może w starym gs koniki juz na pastwisko uciekły..
kempes - Sob 09 Lis, 2013

Nie ma czegoś takiego jak wersja U. Jest albo E, albo F i w starszych modelach wersja z akcesoryjną owiewką Five Star. Wersję zdławioną od tej z pełną mocą poznasz po (chyba) 5 znaku VINu.
urszula - Sob 09 Lis, 2013

jak nie ma u jak w papierach mam u??
squarek - Sob 09 Lis, 2013

A nie chodzi przypadkiem o oznaczenie ramy? Wg Larssona rocznik 2006 z ramą U to będzie BK4111....... itd. I rzeczywiście wygląda na to że jest to wersja zdławiona (34 PS, 25 kw).
urszula - Sob 09 Lis, 2013

dokumenty z niemiec mają wpisane model gs 500u i w dowodzie tez mam wpisany model gs500u ale juz ide do garażu i zerknę na ramę
squarek - Sob 09 Lis, 2013

To co jest wpisane w dokumentach to akurat najmniej ważne. Żeby po prostu wszędzie w umowach, na papierach było napisane to samo i będzie dobrze. Ja na przykład na ubezpieczeniu OC Suzuki miałem podane że model to X-90 (a to model samochodu). W dowodzie mam wbite 48 KW a moto ma 48 ale kucy. Na takie szczegóły nie zwraca się uwagi :P Ktoś po prostu źle wstukał dane i tyle :D .
urszula - Sob 09 Lis, 2013

wróciłam z garażu :D na ramie mam bk4111..... ale nie wiem czy pierwsza litera to u czy v :D bo oświetlenie słabe
squarek - Sob 09 Lis, 2013

Ja miałem "Hiszpana" z 2004 i Vin zaczynał się od VTTBK... tak więc obstawiam że u ciebie jest to samo.
urszula - Sob 09 Lis, 2013

tez myśle że to jet v .ale czy to jest ta zdławiona wersja?jak w papierach namieszane to ja juz nie wiem co mam :D
Machu - Sob 09 Lis, 2013

Kempes, były takie oznaczenia fabryczne nie handlowe. Też się na to natknąłem kiedyś.
kempes - Sob 09 Lis, 2013

Nie wiem, nie znam się... Dla mnie są tylko Ewki eFki :P Oznaczać mogą sobie jak chcą :P
danny - Sob 09 Lis, 2013

Jak juz ktos wyzej napisał: U = wersja zdławiona.

aczkolwiek w papierach powinnas miec albo EU albo FU - ale zakladam ze jakis ktos w urzedzie w niemczech sie po prostu jebnal i wpisał samo U.

Zeby dowiedziec sie czy masz zdlawiona wersje - jedyna opcja teraz to wyciagniecie gaznika na stol i posprawdzanie dysz :)

PS: ja mialem swego czasu wersje FU :P

urszula - Sob 09 Lis, 2013

dobrze ze nie mam fu ;) pewnie ktoś wpisał u ale to dobrze bo mam swój osobisty motocykl z literą mojego imienia :cool: dziękuję bardzo wszystkim za pomoc
yezozwierz - Pon 18 Lis, 2013

w dowodach wpisują co popadnie, kolega np w cbr1000rr ma wpisaną masę własną 280kg :D i przez to stosunek moc/masa ma gorszy niż ja w yzf750r haha :D swoją drogą dobry motyw, zamiast dławić silnik wpisać większą masę i stosunek moc/masa pozostaje niski :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group