.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

W - Wyjazd mazowieckich na Integrację do Skorzęcina

kunuś - Pon 09 Wrz, 2013
Temat postu: Wyjazd mazowieckich na Integrację do Skorzęcina
Czy ktoś z Was wybiera się na Integrację do Skorzęcina? Widziałem, że Studi ogarnia Łódzkie :)
Ale może przyłączy się i razem wyruszymy:)

Jak by co pisać:)

studi - Pon 09 Wrz, 2013

kunapawel, jak za każdym razem gdy wyjazd jest w stronę wielkopolski w ramach integracji wyjazd robimy razem z łodzianami zgarniając ich po drodze, oczywiście dla tych co chcą o ta pora jechać.

I zawsze jest popołudniowa grupa w piątek, dla tych co nie dostali wolnego w robocie jak np. w tym roku bombki i część się umawia na wyjazd popołudniowy.

Tak więc zainteresowanych rannym wyjazdem po informację odsyłam do http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=13589

olecki - Pon 09 Wrz, 2013

studi napisał/a:
nie dostali wolnego w robocie jak np. w tym roku bombki


Bombki nie zwolniłeś sie? :rotfl:

bombki - Pon 09 Wrz, 2013

Tak jak Studi napisał- ja startuje kilka minut po 16 z centrum stolicy. Jeżeli komuś odpowiada ta godzina to zapraszam :)
kunuś - Pon 09 Wrz, 2013

BOMBKI to ja lecę z Tobą jak oczywiście wyrażasz zgodę :)
Gdzie dokładnie się umawiamy?
Coś Betasza wspominała, ze jako plecaczek może pojedzie:)

zena - Pon 09 Wrz, 2013

Jak ktoś był by chętny na wspólną drogę ze mną Studim i Betaszą na plecaku :hyhy: to ja wyjeżdzam o 9 z domu z Italii o 9.15 jestem pod Tesco na parkingu i dalej jedziemy i przed wjazdem na autostradę czekam na Studiego
studi - Pon 09 Wrz, 2013

zena napisał/a:
i przed wjazdem na autostradę czekam na Studiego

mała korekta, nie przed wjazdem a już na autostradzie na przyszłym punkcie poboru opłat za węzłem pruszków -> http://goo.gl/maps/UDxgd

MacGyver - Pon 09 Wrz, 2013

Już wiadomo w piątek mam wolne tak że mógł bym lecieć z wami od Wiskitek problem jest tylko tego typu czy zdołam dotrzymać wam tępa bo mój skuterek max wyciąga 125km/h czyli jego przelotówka to koło 90- 100km/h.
Mógł bym z wami spróbować ale jak bym nie nadążał to poleciał bym swoim tempem. :zalamany:
Jak mnie odrzucicie to zrozumiem skuter nie motocykl

zena - Pon 09 Wrz, 2013

Wiesz ja też szybko nie polecę bo mam nie do końca sprawną prawą rękę najwyżej szybsi pojadą razem wolniejsi razem. Tylko pytaj się Studiego o której będziemy w Wiskitkach
studi - Pon 09 Wrz, 2013

MacGyver, to może aby nie kombinować z czekaniem, szukaniem miejsca na autostradzie etc. to się spotkamy na tej stacji pod Strykowem, co ty na to.
A jak jedziemy grupą to grupą tempo sie dostosuje.

MacGyver - Pon 09 Wrz, 2013

Może być i tak
Kacek - Wto 10 Wrz, 2013

bombki, ja pewnie wyjadę koło 17, dogonię Cię na trasie :D

chociaż trochę późno ;/ już nie będzie trzeźwych w skoju ;P

blazek1883 - Sro 11 Wrz, 2013

kacek, bombki to ja w takim razie będe Was dwóch gonił...
17:40 wyjeżdzam z pod Podlibudy.

studi - Sro 11 Wrz, 2013

Przeliczyłem trasę wg. założeń automapy i wyszło mi, że:
Betasza na tarchominie - 9:00
Stacja benzynowa po drodze (tankowanie, dopompowanie do ciśnienia z pasażerem) - 9:15
Zena parking na PPO A2 - 9:45
Ekipa Łódzka Węzeł Stryków - 10:45

kunuś - Sro 11 Wrz, 2013

Bombki i ja wyruszamy w piątek o 15.30 ze Stacji Statoil na roku Połczynskiej i Dźwigowej.
Ktoś chętny?

Oj chyba panowie nas nie dogonicie, chyba, że zrobimy przerwę na piwko :D

Kacek - Czw 12 Wrz, 2013

challenge accepted

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group