.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

wielkopolskie (P) - Czy jest tu ktos z okolic Konina?

Kazik - Pon 05 Sie, 2013
Temat postu: Czy jest tu ktos z okolic Konina?
Widze sporo gs-ow w okolicach Konina, a nikogo tu nie ma:/ Warto by sie gdzies spotkac i polatac troche:)
Kass1313 - Pon 05 Sie, 2013

ja w sumie nie mam daleko do Konina, ale póki co to nawet 50km w jedną to dla mnie dużo po moich ostatnich przygodach :P
Kazik - Pon 05 Sie, 2013

a co sie stalo??? :orany:
Kass1313 - Pon 05 Sie, 2013

http://www.nowawrzesnia.p...99cia&Itemid=53
Kazik - Pon 05 Sie, 2013

no to zycze szybkiego powrotu do zdrowia sądząc po foto :/
Kass1313 - Pon 05 Sie, 2013

Minęły już 2 miesiące zostały tylko blizny, lecz bardziej bolą te w psychice. Teraz tylko małe trasy i z czasem będzie już ok ;)
Kazik - Pon 05 Sie, 2013

gratuluje podejścia do całej sprawy, oby tak dalej :)
Kass1313 - Wto 06 Sie, 2013

:)
gluszek - Sro 14 Sie, 2013

ja mam do Konina 60km :) jakieś wspólne latanie jak najbardziej :)
Kazik - Sro 14 Sie, 2013

to ktoregos pieknego dnia trzeba cos zamotac :D
lukasW124 - Sro 21 Sie, 2013

Ja mam trochę dalej do Konina ale pojeździłbym, prawko tam zdawałem :)

gluszek, a skąd dokładnie jesteś? Chyba byłeś w niedziele w Choceniu co?

Wybierać termin i dawać!

gluszek - Pią 23 Sie, 2013

lukasW124, dokładnie Choceń zaliczyłem ;) piątek, sobota i niedziela :) a w jaki sposób mnie poznałeś? :) Czyli jest już nas trzech z okolicy :P
lukasW124 - Sob 24 Sie, 2013

gluszek, bardzo ładny GS! Ja bylem sobota, niedziela i dopiero w niedziele na stuncie zobaczylem twoje moto. Wczesniej obozowisko zwiedzilem pare razy i nie bylo tam pomarańczy. W nd może pol godziny czekalem az sie wyłoni własciciel ale sie nie doczekałem :P
gluszek - Nie 25 Sie, 2013

lukasW124, muszę Cię zaskoczyć bo to nie był mój GS tylko znajomego, co prawda identyczny jak mój ale to nie był ten :D a jego właściciel siedział obok na trawie przez cały czas :) ja byłem cały czas tam w pobliżu przy tej bramie wjazdowej. Na pokazach byłem autem bo po sobocie maszyna była taka brudna że szok :P dokładnie jestem z Izbicy Kujawskiej...
lukasW124 - Nie 25 Sie, 2013

Hah :wstyd: To ładnie mnie zrobiłes, roznice jakie wczesniej zauwazylem to u Ciebie pojedyńczy chlapacz z tyłu, kolega ma z dokładką :-P Ja tez bylem przy bramie w nd, łaziłem w forumowej koszulce.
Kazik - Sro 11 Wrz, 2013

gluszek, kiedys sobie jezdzilem i zabłądziłem i wyjechałem właśnie w izbicy ;D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group