.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

B - Jednodniowy wypad !

biedrzyk - Pon 15 Lip, 2013
Temat postu: Jednodniowy wypad !
Kierunek oraz termin do ustalenia. Są chętni ? ;)
Szymonekz - Sro 17 Lip, 2013

siema jak najbardziej jakies pomysły ?
biedrzyk - Sro 17 Lip, 2013

moze najpierw zbierzmy ekipę, a resztę ustali się później. CO Ty na to ? ;)
maruder07 - Sro 17 Lip, 2013

Ja się zbieram powoli, może jak zrobię Gaźniki to się przelecę do Giżycka odwiedzić naszego ziomka z Forum. Bo tako to już śmigam wieczorami i zarywam laski w puszkach na mieście ale to sporadycznie :D Jak by nas się więcej zebrało to by można było do mnie na Grilla wpaść :P
biedrzyk - Sro 17 Lip, 2013

Panowie, w Białymstoku są jakieś motocyklistki? :D
Moniskaa - Czw 18 Lip, 2013

Prawie...;)
biedrzyk - Czw 18 Lip, 2013

hehe. A Pani chętna na taki wypad?
JureX - Czw 18 Lip, 2013

Cześć witam, to też bym się pisał. biedrzyk, tak jak piszesz zbieramy na początek ekipę, propozycje terminu i trasę.
Katharina89 - Czw 18 Lip, 2013

Możliewe, że i ja bym się wybrała na ten jednodniowy wypad:)
biedrzyk - Czw 18 Lip, 2013

no to świetnie. Mi w zasadzie kierunek jest obojętny. Co do terminu, to najlepiej niedziela. Bo sobota pracująca, więc lepiej w niedzielę z rana wyruszyć !
Jak dla może to być zarówno wypad nad jezioro jak i nad morze ! Jestem otwarty na każdą propozycję !

Katharina89 - Czw 18 Lip, 2013

Moja propozycja :
Wigierski Park Narodowy, a dokładnie można by zwiedzić Klasztor w Wigrach, a potem na plaże nad jezioro Wigry, np. w miejscowości Stary Folwark.

[ Dodano: Czw 18 Lip, 2013 ]
Stańczyki...

[ Dodano: Czw 18 Lip, 2013 ]
Stańczyki...

JureX - Czw 18 Lip, 2013

To może na początek ustalamy termin, proponuję niedziela 28 lipiec bo 21-07 to za krótki termin i pogoda ma się trochę spieprzyć. Prognoza na 28-07 - ma być do 30 °C przynajmniej w Białymstoku. Jeśli 28 niedziela pasuje to teraz czekamy na propozycję trasy, pierwsza już jest i mamy przewodniczkę po swoich terenach.
maruder07 - Czw 18 Lip, 2013

Aż musiałem się zalogować bo oczom nie wierzę że rejon podlaski ożył i nasze piękne Amazonki na Motocyklach się uaktywniły :D nie no cuda się zdarzają ale ja w je zbytnio nie wierzę a tu o proszę. :) Heh jak mnie do pracy nie wyciągną i żadnego zlecenia nie dostanę to się też stawię 28.07 na jakieś okrążenie. A co mi tam hehe. Ino cynka do loraka kopsnę bo pewnie o tym nie wie :P
biedrzyk - Czw 18 Lip, 2013

Mi pasuje, jestem jak najbardziej za !
biedrzyk - Wto 23 Lip, 2013

Drodzy Państwo, to jak ? Wszystkim pasuje termin?
Katharina89 - Wto 23 Lip, 2013

Jakaś dziwna cisza znów się pojawiła.
JureX - Wto 23 Lip, 2013

Ja tak jak pisałem pogoda zamówiona, oczywiście się piszę, może jeszcze poza forum mój kumpel się zabierze, też na Suzuki tylko na GSX600. Proponuję zbiórkę w Białymstoku na stacji Shell, wylot do Augustowa. Po drodze zabierzemy koleżankę z Augustowa. Godzina wyjazdu do uzgodnienia, trasa też. Proponuję Stańczyki, Stary Folwark no i plaża. Czekamy na chętnych i potwierdzenia wyjazdu, może koledzy i koleżanki z warmińsko-mazurskiego do nas dołączą. Zapraszamy.
biedrzyk - Wto 23 Lip, 2013

Dobra, mi pasuje. Godzinę ustalimy. Napiszę na forum w regionie warminsko mazurskim, że coś takiego organizujemy. Może się dołączą ;)
Andy - Wto 23 Lip, 2013

Heh śmignąłbym się z Wami, ale najbliższy weekend jadę trochę "pograć" do Piaseczna...
może inną razą. Udanej wycieczki ;)

JureX - Sro 24 Lip, 2013

Wszelkie zmiany miło widziane.
https://www.google.pl/map...&z=9&dg=feature

biedrzyk - Sro 24 Lip, 2013

348 km + ok 150 - 500 km w moim przypadku. Sporo :D To jak coś to o której wyjazd?
Szymonekz - Sro 24 Lip, 2013

siemka
Sorki ze nie pisałem ale bylem lekko zalatany. Pisze się na wszystko :) Piękna traska się szykuje, aż się ciesze :D Jak coś to ja już będę monitorować temat i się stawie w wyznaczonym terminie zwarty i gotowy :rotfl:

JureX - Sro 24 Lip, 2013

Tak jak pisałem pogodę zamówiłem już wcześniej :) , wiec szkoda dnia. Proponuję wyjazd z Białego o 7, a o 8 jesteśmy w Augustowie. Jeśli biedrzyk jest tobie za wcześnie to możemy przesunąć. Teraz tylko wypadało by zebrać większą ekipę.
To czekamy na potwierdzenia chętnych w wycieczce krajoznawczo-zapoznawczo. :D

biedrzyk - Czw 25 Lip, 2013

dobra, mi odpowiada. Oby pogoda dopisała ;) Czekamy na potwierdzenie, ze strony innych !
Szymonekz - Czw 25 Lip, 2013

ok to i ja potwierdzam stawiam się punkt 7 stacja shell na wylocie na augustów. A w tym całym rozrachunku może ktoś uwzględnia pobyt nad jeziorem ? Bo być w okolicy jezior i się nie pluskać to troszkę :kwasny:
JureX - Czw 25 Lip, 2013

Szymonekz, jest uwzględniony pobyt nad jeziorem, " Proponuję Stańczyki, Stary Folwark no i plaża." Tylko czy lokalna przewodniczkaKatharina89, pojedzie z nami, bo ona na pewno najlepsze plaże w tamtych okolicach zna najlepiej. Czekamy na potwierdzenia wyjazdu również od Moni i innych. <papa2>
biedrzyk - Pią 26 Lip, 2013

z tego, co mi wiadomo to jedzie. Z tym, że dołączy do nas w Nowince. Mowa o Katharinie ;))
klimek - Sob 27 Lip, 2013

Będę :)
Katharina89 - Sob 27 Lip, 2013

Pojadę:) tylko nie bierzcie mnie za lokalną przwodniczkę, okolic Stańczyk nie znam :)

[ Dodano: Sob 27 Lip, 2013 ]
proponuje, gdy będziemy wracać ze Stańczyk zachaczyć o Góre Cisowa leżącą na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, koło wsi Gulbieniszki.

biedrzyk - Sob 27 Lip, 2013

oby pogoda dopisała ;) w sumie zapowiada się dobrze, ale nad jeziorem to wiadomo, jak jest. Raz burza, raz słońce ;P
JureX - Sob 27 Lip, 2013

Pogoda będzie, bo zamówiłem wcześniej. :hyhy: To w sumie mamy jak na razie 5 osób, mój kumpel niestety nie jedzie bo ma teraz ostrego grilla. Panowie i panie proponuję zabrać jakieś picie i prowiant na drogę, bo sklepy wiejskie będą zamknięte. Trasę to jeszcze na pewno zmienimy. Katharina89, mam navigację Yanosika, jak by co to się nie zgubimy. :oczami: . Tylko gdzie i jak się z Tobą spotkać, czy ktoś coś wie :?: To idę trochę moto do drogi przygotować, olej, łańcuch i takie tam pierdoły.
Katharina89 - Sob 27 Lip, 2013

biedrzyk wie :P a co do prowiantu to jak zabraknie, w Suwałkach jest Tesco czynne całą dobę.
biedrzyk - Sob 27 Lip, 2013

no mniej więcej wiem ;)) jak coś będziemy w kontakcie. No szczerze, to nie mogę się doczekać ;)
Szymonekz - Pon 29 Lip, 2013


biedrzyk - Pon 29 Lip, 2013

ooo. skąd masz? haha
JureX - Wto 30 Lip, 2013

Kto nie pojechał niech żałuje. ;)
maruder07 - Wto 30 Lip, 2013

http://www.forum.gs500.pl...=181872#181872,


Hehe kolejny wypadzik nam mazowieccy szykują :P Ciekawo czy się zbiorą by polecieć :) zobaczymy półki co śledzić nam zostaje ich zbiórkę.

Ja w tą niedzielę miałem rodzinny wyjazd do Pułtuska pod Warszawę nawinąłem Omegą 750 km więc nie mogłem się stawić ale jak tylko czas pozwoli to się spotkamy :) A półki co to muszę jakoś się zebrać i moto naprawić. Pękła mi linka sprzęgła, trza w garażu poszukać zapasowej kupionej u Seta i dokonać wymiany. :D Ale fajnie że coś tam się dzieje u was będę monitorował wasz epoczynania i na pewno niebawem się spotkamy. :hyhy:

JureX - Wto 30 Lip, 2013

maruder07, Wymiana linki sprzęgła, to bez przesady akurat w GS to 15 min roboty.
Byłem zdziwiony, że oni do tej Białowieży się nie zebrali. Jak są od nich chętni to niech jadą z nami na Litwę, a kolega z Zambrowa doprowadzi ich do Białegostoku. :D
U nas w grupie spokój cisza i wypoczynek, nie przekroczyliśmy Vmax 143 km (ale to było w Niemczech na auto-banie) <rotfl>
Zapraszamy wszystkich na wspólny wypad na Litwę z całego forum.
Z dalszych stron kraju pomożemy znaleźć jakiś nocleg (kemping) w Białymstoku.
Wyruszamy w sobotę o 7:00. :D
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=13508

biedrzyk - Wto 30 Lip, 2013

Nic dodać nic ująć Jurek ! Założę wieczorem temat w zakładce mazowieckie. Może ktoś dołączy ;)
maruder07 - Czw 01 Sie, 2013

Mazowieccy chcą nas nawiedzić w sobotę, co wy na to by ich do Michałowa ściągnąć i tu ugościć :P Pomożecie ?? :D
Katharina89 - Czw 01 Sie, 2013

Większość będzie prawdopodobnie na Litwie :)
maruder07 - Czw 01 Sie, 2013

Zależy kiedy, impreza w Michałowie jest w nocy z 3-4 więc nikt nie będzie myślał o lataniu. :D
biedrzyk - Czw 01 Sie, 2013

my na Litwę na 2 dni jedziemy.

[ Dodano: Czw 01 Sie, 2013 ]
z resztą jest o tym temat, coś kolega kiepsko czyta forum...

JureX - Czw 08 Sie, 2013

A tu relacja jednodniowego wypadu po Mazurach. :oczami:
https://plus.google.com/u/0/photos/115044835842485488589/albums/5908546769587123905


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group