.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

W - miał być wyjazd do Białowieży a będzie takie tam latanie

studi - Pią 28 Cze, 2013
Temat postu: miał być wyjazd do Białowieży a będzie takie tam latanie
Trasa druga, coś większego ;) - zgodnie z prośba wcześniej już zamieszczam aby można było ułożyć plany.

Proponowany termin 13, 14, 20 lub 21 lipca

Trasa
Zbieramy się na stacji Orlen przy KFC na wylotówce w stronę Mińska Mazowieckiego i jedziemy do zamku w Liwiu, Kamieni Mocy w Białowieży, do samej Białowieży i do Rezerwatu Przyrody.

Posiłek przewiduję w Białowieży

Start proponuję o godzinie 8:00

WARSZAWA (ORLEN/KFC Trakt Brzeski) -> DK2 -> MARYSIN -> DW697 -> ZAMEK LIW -> DW637 -> WĘGRÓW -> DK62 -> SOKOŁÓW PODLASKI -> DK19 -> SIEMIATYCZE -> DW693 -> KLESZCZELE -> DW685 -> HAJNÓWKA -> KAMIENIE MOCY -> BIAŁOWIEŻA -> REZERWAT -> HAJNÓWKA -> DW689 -> BIELSK PODLASKI -> DK66 -> BRAŃSK -> DW681 -> CIECHANOWIEC -> DW694 -> BROK -> PORĘBA -> DK8 -> S8 -> WYSZKÓW -> RADZYMIN -> DK8 -> MARKI -> WARSZAWA (CH M1/BURGERKING)

Długości odcinków:
Warszawa -> Liw - 65km
Liw -> Kamienie Mocy - 155km
Kamienie Mocy -> Białowieża - 5km
Białowieża -> Rezerwat - 10km
Rezerwat -> Warszawa - 210km

RAZEM: ~450km i 7h jazdy + to co zajmą odpoczynki, zwiedzania, etc.

Link: http://goo.gl/maps/VKtW7

Chętnych proszę o zapisy wraz z deklaracją który dzień lub dowolnie

Alf/red/ - Czw 04 Lip, 2013

Orlen przy KFC jest w remoncie, ale miejsce na postój się znajdzie.
Jedziemy do zamku w Liwie. Jeszcze raz: w Liwie, do Liwa, za Liwem, itd.
Most przed Węgrowem jest w remoncie, objazd prowadzi przez Krypy - potem za rzeką nie jedźcie w lewo tak jak mówi tabliczka Objazd, ale prosto przez miasto, jest ciekawiej.
[edit] Myślę, że warto się zatrzymać w Drohiczynie i przejść nad Bug. Ale jeśli będzie upał, to... to nie ;)

studi - Czw 04 Lip, 2013

Alf/red/, dzięki za wskazówki, na pewno się przydadzą
studi - Pią 05 Lip, 2013

Informacja dotyczące terminu:

ponieważ są osoby, którym ten termin nie pasuje a chcieli by wziąć udział w wyjeździe proszę się zapisywać wraz z podaniem daty 13, 14, 20, 21 lipca do wyboru i ustalimy jak jedziemy.

Rage - Pią 05 Lip, 2013

też chętnie bym się przyłączył gdyż trasa wydaje się ciekawa. Tylko ze w tym weekendzie mamy wyjazd na tor, ale tydzień lub dwa później to bym się przyłączył chętnie ;)
dunja - Pią 05 Lip, 2013

Rage napisał/a:
też chętnie bym się przyłączył gdyż trasa wydaje się ciekawa. Tylko ze w tym weekendzie mamy wyjazd na tor, ale tydzień lub dwa później to bym się przyłączył chętnie ;)


tydzien pozniej to piaseczno :szok:

betasza - Pią 05 Lip, 2013

13/14 :)
Rage - Pią 05 Lip, 2013

dunja napisał/a:
Rage napisał/a:
też chętnie bym się przyłączył gdyż trasa wydaje się ciekawa. Tylko ze w tym weekendzie mamy wyjazd na tor, ale tydzień lub dwa później to bym się przyłączył chętnie ;)


tydzien pozniej to piaseczno :szok:


:wstyd: O MY GOD... zapomniałem.. przepraszam... kurde zawsze coś pod górkę.. no to może własnie tydzień po piasecznie?

tiarek - Wto 09 Lip, 2013

hehe i wykrakalem ]:-) zrobcie se wypad kilku dniowy to coś zobaczycie przynajmniej:P

Noooo więc:
Siemiatycze - Hajnówka = remonty.... na odcinku Siemiatycze-Kleszczele jest kilka kawałków nawierzchni asfaltopodobnej. Zalecana ostrożność, ze względu na nierówności i słabą przyczepność. Najwięcej tego w okolicy miejscowości Dasze. Motocyklem nieciekawie się po tym lata więc ręka z gazu:P
Kleszczele-Hajnówka trzeba jechać objazdem. Na tej trasie jest z 5 świateł nastawionych na 5 min każde. Zalecany objazd, chyba, że lubicie stać i się smalić :)

Za Siemiatyczami znajduje się Grabarka, taka "Częstochowa Prawosławnych" http://www.grabarka.pl może bylibyście zainteresowani.
13-14lipiec musicie się nastawić na wzmożony ruch na drodze. W Dubiczach Cerkiewnych nad zalewem jest organizowana Noc Kupały. Tańce, pieśni ludowe itp. W sumie polecam, bo wianki warszawskie się chowają:P
W w najbliższych dniach pojadę sprawdzić objazdy to wam wyskrobie poprawkę na mapie.
ps http://www.atrakcjepodlas...k-hajnowski.htm
http://www.atrakcjepodlas...siemiatycki.htm
http://www.atrakcjepodlas...nek-bielski.htm
http://www.atrakcjepodlas...omazowiecki.htm

Aaaaaaa i najważniejsze, zaleca sie zabrać wszystkie kufry, sakwy plecaki itp, i w miejscowości Dasze w tamtejszym sklepie zrobić zakupy na najbliższy tydzień^^ dajcie koledze zarobic :rotfl:

bombki - Wto 09 Lip, 2013

1. studi
2. betasza - 13/14
3. bombki - 13 (ewentualnie 14)

studi - Wto 09 Lip, 2013

Alf/red/ napisał/a:
Myślę, że warto się zatrzymać w Drohiczynie i przejść nad Bug
tiarek napisał/a:
zrobcie se wypad kilku dniowy to coś zobaczycie przynajmniej

tiarek napisał/a:
W Dubiczach Cerkiewnych nad zalewem jest organizowana Noc Kupały

fajnie by było ale czasu na to nie ma lud pracujący miast i wsi

Uwzględniając natomiast wskazówki tiarka trochę zmieniłem trasę no i miejsce startu po drugiej stronie ulicy pod BP/McD

http://goo.gl/maps/V60qy

Monti - Wto 09 Lip, 2013

1. studi
2. betasza - 13/14
3. bombki - 13 (ewentualnie 14)
4. Monika -14 (90% - jeśli moja Zulka wróci z serwisu)

maniek - Sro 10 Lip, 2013

1. studi
2. betasza - 13/14
3. bombki - 13 (ewentualnie 14)
4. Monika -14 (90% - jeśli moja Zulka wróci z serwisu)
5. Maniek - 14

betasza - Czw 11 Lip, 2013

Nie wiem jak będzie z moim wyjazdem do Białowieży :(
Jutro mam mieć nowe oponki i nie wiem, czy zdążę je załadować, a poza tym Suzka pluje mi olejem po nogawce, więc :zdziwko: trzeba ją chyba podleczyć

studi - Czw 11 Lip, 2013

betasza napisał/a:
Jutro mam mieć nowe oponki i nie wiem, czy zdążę je załadować

motogumy, na Mińskiej 25 paw. 8 polecam facet robi bardzo skrupulatnie, działają do 21:00 więc zadzwoń z rana i się umów, w sobotę też pracują.

betasza - Czw 11 Lip, 2013

studi, już zawiozłam Suzę do mechanika, ale zdaje się że z uszczelką może być większy kłopot :(
Jutro do 14stej będę wiedziała co i jak.
Bardzo bym nie chciała rezygnować z wyjazdu <beczy>

studi - Pią 12 Lip, 2013

W świetle powyższego proponuję umówić się na 14 z zastrzeżeniem, że podejmiemy na starcie decyzję, czy jedziemy przy małej frekfencji.
hunter313 - Pią 12 Lip, 2013

Imo troche za gesto wycieczki wyszly. Wbrew pozorom nie samym motórem czlowiek zyje :P
Tadeusjus - Pią 12 Lip, 2013

ja to nie?! :zdziwko:
dunja - Pią 12 Lip, 2013

serio chcecie startowac do Białowieży o 14 ?
to chyba powrót bedzie koło połnocy :przestraszony:

studi - Pią 12 Lip, 2013

dunja, nie o 14:00 tylko 14 lipca, bo ludzie pisali kiedy by chcieli, napisane jest, że o 8:00 rano

hunter313 napisał/a:
Imo troche za gesto wycieczki wyszly

jak na wstępie pisałem, trzeba było się zapisywać z podaniem jednego z 4 dni, zapisało by się więcej ludzi podając kolejny tydzień to tak by zostało wybrane

dunja - Pią 12 Lip, 2013

aaaaaaaaaaaaaaa to wszystko jasne :)


zapisywać się nie będę bo w sobotę jest mecz siatkówki i mam mocne podejrzenie graniczące wręcz z pewnością ze nie wstanę na czas :D

ale może może...

studi - Pią 12 Lip, 2013

dunja napisał/a:
zapisywać się nie będę bo w sobotę jest mecz siatkówki i mam mocne podejrzenie graniczące wręcz z pewnością ze nie wstanę na czas

Mogę 6:30 ci rano zrobić pobudkę ;)

A ja sie pytam, gdzie na liście jest squarek i zena
zena napisał/a:
Miśki 13-14 mam wolne możecie coś planować

squarek napisał/a:
A na poważnie to akurat wtedy pracuję , i w trzeci weekend lipca tak samo...
pisane w poście dot. Rawy, która była tydzień temu, więc teraz ma wolne
squarek - Pią 12 Lip, 2013

Squarek w ten weekend nie pracuje, co nie znaczy że ma wolne :P
dunja - Pią 12 Lip, 2013

studi napisał/a:

Mogę 6:30 ci rano zrobić pobudkę ;)



To że sie zwlokę z łóżka nie znaczy że bede wstanie wsiąść na moto... :niepewny:

Jak dostaniemy sie do final6 to trzeba bedzie poswietowac...
a jak sie nie dostaniemy - to tym bardziej :zdziwko:

betasza - Pią 12 Lip, 2013

Nie dam rady.
Poza tym Bombki umył moto i będzie lało :orany:

maruder07 - Pią 12 Lip, 2013

Studi a Tobie należy się opierdziel :D Czemu żeś SMSem cynka nie dał mi że taki wypad jest organizowany w moje strony :D czy ja muszę się dowiadywać wszystkiego na ostatnią chwilę? :D Moment skrzyknę podlaski oddział GS i z wami polatamy. :D Ja już też na moto śmigam więc nie problem z wami się przywitać :) i polatać tu i tam jak za starych dobrych czasów. :) Już kiedyś było takie spotkanie i fajnie że będzie kolejne. :)
studi - Sob 13 Lip, 2013

maruder07 napisał/a:
Czemu żeś SMSem cynka nie dał mi że taki wypad jest organizowany w moje strony

Bo do końca nie wiadomo było kiedy będzie, ale miałem w planach pisać do Ciebie w sobotę

betasza napisał/a:
i będzie lało

z cukru nie jesteś ;) a poza tym w niedziele nie ma już padać i ma być koło 25 st.

Monti - Sob 13 Lip, 2013

Ja niestety odpadam. Moje moto nie wróciło z serwisu :zalamany:
studi - Sob 13 Lip, 2013

Panowie, w takim razie skoro jest na tylko troje, to chyba trzeba będzie odwołać imprezę, bo to bez sensu trochę, chyba, że wiecie o kimś, kto z Wami przyjedzie a się nie zapisał.
betasza - Sob 13 Lip, 2013

...albo może gdzieś bliżej pojechać...
Jakby było trochę bliżej i wolniej, to bym się nie bała na starych oponkach ruszyć.

maniek - Sob 13 Lip, 2013

To można się spotkać coś koło południa i po okolicy polatać jak jest mało osób i pogoda nie pewna
studi - Sob 13 Lip, 2013

To może o 12:00 pod M1 i skoczymy na plażę w Serocku, czy coś się innego ustali?
maniek - Sob 13 Lip, 2013

M1 w markach?
studi - Sob 13 Lip, 2013

maniek, a znasz inne ;) dla lepszej lokalizacji na Neste A24
betasza - Sob 13 Lip, 2013

Ja będę, ale chyba Neste już nie ma :(

[ Dodano: Sob 13 Lip, 2013 ]
Może Was znajdę

studi - Sob 13 Lip, 2013

temat zamykam i dalszą dyskusje przenoszę do ogólnego mazowieckiego

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group