.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

śląskie (S) - śląskie

Grzechu16 - Sro 21 Maj, 2008
Temat postu: śląskie
Zapraszamy do pisania !
hubertgontarz - Czw 22 Maj, 2008

Witam.
Ja jestem z tego regionu.
Proszę Wszystkich o wypisywanie gdzie mieszkacie, gdzie śmigacie.

Mieszkam w Centrum Bytomia (400 metrów od Dworca PKP i autobusowego, blisko marketu Elea).

Jak śmigam?
Bytom Centrum - Chorzów (DTŚ lub Centrum) - Katowice AE (ul. Bogucicka)
tak śmigam 2 - 3 razy w tygodniu

Lubię pojechać sobie na kopiec w Piekarach Śląskich z którego widać Wyżynę Krakowską, Elektrownię w Jaworznie, Świerklaniec i to co za świerklańcem, widać cały Bytom i Piekary. Jednym słowem piękne miejsce.

Śmigam jeszcze po okolicy. Czyli jak się chce, gdzie się chce.
Co 50-100 km tankuję do pełna więc mogę wsiąść na swoje dwa kółka i wyruszyć przed Siebie.

Obecnie studiuję na AE (4 rok, Statystyka i Ekonometria).
Lubię jeździć.
Mam nadzieję że osobiście poznam więcej GS-iarzy.

Zapraszam innych do pisania.
Ekipo ze śląska.
Łączmy się.

Stiuart - Czw 22 Maj, 2008

Witam,
ja również jestem z tego regionu aczkolowiek jak to niektórzy mówią zza rzeki.
Mieszkam w Sosnowcu na środuli :)

Jak wybieram sie na jakąś dłuższą przejażdzkę lubię pojechać do Siewierza przez Dąbrowe, Chruszczobród itp. I zazwyczaj zachaczam wtedy tez o przeczyce :)

Jak jeżdze gdzies blizej to po sosnowcu mniejwiecej okolice Kazimierza, Ostrowów. Lubię tez wyjechac do Jaworzna w kierunku sosiny :)

Pozdrawiam ziomka z uczelni AE bo tez tam studiuje aczkolwiek na 1 roku Zarządania :)
Ludzie z okolic Katowic łaczmy sie :D

Grzechu16 - Czw 22 Maj, 2008

do Katowic mam powiedzmy 50km (ledwo się motocykl zdąży rozgrzać hehe) także nie ma problemu z chęcią wpadnę gdzieś w okolice i możemy polatać razem:) mieszkam przed Bielskiem-Białą (patrząc od strony Katowic). pozdrawiam
Robi28 - Czw 22 Maj, 2008

Mieszkam w Brynku
jeżdże do roboty do tarnowskich jak pogoda pozwoli
jakby co to można sie umowic i pośmigac

Grzechu16 - Czw 22 Maj, 2008

no to może tak jak Hubert pisał w drugiej połowie czerwca można się spotkać jak więcej osób tutaj zawita :)
riki_tiki - Czw 22 Maj, 2008

Zdjecia.....

1

2

3

marcincs - Czw 22 Maj, 2008

Fajne foty i fajne śmiganie :D :D
Grzechu16 - Czw 22 Maj, 2008

ale fajne fotki myślę że przy poprawie pogody w niedługim czasie też dołączę się do jakiegoś śmigania wspólnego :)
a można dostać instrukcję kto jest kim na tych fotkach ?;>

hubertgontarz - Czw 22 Maj, 2008

Zdjęcie nr3
Od lewej: hubertgontarz, marcincs , riki_tiki, Robi28

Grzechu16 - Czw 22 Maj, 2008

miło poznać - na razie na fotkach :) troszkę będę się nie zręcznie czuł jak się spotkamy na jakimś śmiganiu wspólnym bo taki szczyl ze mnie w porównaniu z Wami :) myślę że damy radę. pozdrawiam
hubertgontarz - Czw 22 Maj, 2008

Ja taki stary nie jestem, rocznik 1984.
Będą okazje na pewno.

Świetne trasy do śmigania (Piekary Śląskie - Świerklaniec - Sączów - Pyrzowice - Tarnowskie Góry). Dużo lasów i dużo dobrego asfaltu, do tego fajne winkle wokół lotniska Pyrzowice.

GarGameL - Pią 23 Maj, 2008

Ja jestem z Zabrza jakieś 20 km od Katowic, jeszcze nie jestem posiadaczem GS'a ale latam sobie moim Knightem po okolicy, Co Czwartek staram zahaczyć o Zamek w Chudowie (3/4 km od Zabrza) jest tam zlot motocyklowy dużo maszyn jest potem lece z kumplem na kosiarce na droge awaryjną autostrady A4 jest tam równa droga i 4 ostre zakręty pod kątem (uwielbiam tą droge przy 60km/h też daje rade sie położyć) dużo moto tam zawsze śmiga potem jest długa lecz wąska prosta jakieś 0.5km i szeroka może na 2,x m, A tak to śmigam po mieście czasami lecimy do Tesco w Gliwicach przy E40 (4) o 23 po pączki ;) z 3 kumplami
hubertgontarz - Pią 23 Maj, 2008

Hej.
Dobrze że "latasz" legalnie.
Będzie się Tobie dobrze na GS-ie "latać".

Wczoraj na stacji BP - Bytom - Wrocławska dwóch chłopaków mnie zaczepiło i pytali się jak się śmiga GS-em bo są zainteresowani a na ulicy Konstytucji (skrzyżowanie przy McDonaldzie) w godzinach mocno wieczornych widziałem F-kę.

"Leciałem" wtedy z dziewczyną zobaczyć piękny płomień z Koksowni która jest w Zabrzu-Biskupicach.

Następnym razem taką trasę polecam.
Bytom Centrum - Zabrze Biskupice - Zabrze Centrum a wrócić przez drogą nr 88 lub skierować sie na TG przez ulice Żołnierską w stronę Obwodnicy i Centrum.
Świetne winkle i dobry asfalt.

k2 - Sob 24 Maj, 2008

Taka myśl mnie naszła - może by ustalić jakieś miejsce spotkań. Miejsce do którego każdy będzie jechał jak będzie miał akurat ochotę pojeździć a wcześniej z nikim się nie umówił.
Nie wiem czy jasno to napisałem. Patrze głównie ze swojego punktu widzenia :) .
Jakoś ciężko jest mi się wcześniej umówić. Oczywiście jak jest jakiś termin wcześniej określony to robię wszystko żeby być . Po prostu rodzina - jestem jej coś winny i nie mogę całego dnia spędzić na lataniu na motocyklu. Ale .... czasami udaje się wyrwać z domu i ....... no właśnie.
Na umawianie już za późno, bo wszyscy już pewnie w trasie albo nie siedzą przed kompem. Pozostaje śmiganie samemu, a to już trochę nudne się robi i pomysłów zaczyna brakować. Przykładowy miałem dzisiejszy dzień. Sprzedałem córę babci, żonka w pracy. No to pozwiedzałem kawałek Śląska - tylko szkoda że sam.
Łatwiej będzie szukać ludzi w jednym miejscu niż po całym Śląsku.
Co Wy na to ??

leon - Sob 24 Maj, 2008

Cytat:
Taka myśl mnie naszła - może by ustalić jakieś miejsce spotkań. Miejsce do którego każdy będzie jechał jak będzie miał akurat ochotę pojeździć a wcześniej z nikim się nie umówił.


To moim zdaniem nie przejdzie. Małe prawdopodobieństwo, że akurat się będziecie nudzić w tej samej chwili. No chyba, że podjedziesz i będziesz czekał na towarzystwo. Tylko ile? godzinę, dwie?

W Krakowie mamy główny pkt spotkań na tzw BP Mateczny. Nawet nie wiem od kiedy i dlaczego akurat tam, ale to dobre miejsce. Zatankować można na miejscu, dla głodnych MC'Donalds 20m od stacji, miejsca na motocykle w zupełności wystarcza, . Tyle, że wcześniej zawsze się w jakiś sposób umawiamy. Nieraz wystarcza krótka notka w ShoutBox'ie na regionalnym forum typu: Kto lata, jak coś to BP Mateczny o g.X, a nieraz temat ciągnie się przez miesiąc jak jest coś poważniejszego.

hubertgontarz - Sob 24 Maj, 2008

Jak dla mnie trzeba się wcześniej umawiać.
Jestem z Bytomia (Centrum) i takie miejsca jak:
- Kopiec w Piekarach Śląskich
- BP przy McDonaldzie w Tarnowskich Górach
- Elea w Bytomiu (Centrum, przy dworcu)

pisać wcześniej.
Dodam że mam niskie prędkości przelotowe.
Na trasie śmigam wolno, zazwyczaj od 80 do 120.

Dzisiaj podsumowując trasę (Bytom - Ustroń), przejechane 180 km, GS spalił 7,5 litra (jazda w dwie osoby)

k2 - Nie 25 Maj, 2008

Nie chodzi mi o to żeby się nie umawiać. Umawiać się . Tylko ustalić stałe miejsce wyjazdów.
W okolicy miejscem spotkań motocyklistów , od jakiegoś czasu , jest Zamek w Chudowie.
Drugim takim miejscem jest Przystań , pomiędzy Kochłowicami a Panewnikami (bliżej Kochłowic).
Miejscem spotkań min. Chorzowian jest knajpka Cantry (albo Kantry) na rogu Styczyńskiego a 3 Maja.
O takie miejsce mi chodzi. Można podpiąć się pod istniejące - zawsze to możliwość poznania nowych ludzi :)

hubertgontarz - Nie 25 Maj, 2008

jak dla mnie w TG takim miejscem jest parking BP/McDonald przy Obwodnicy.

Świetne miejsce bo:
- można coś zjeść
- wejść do ciepłego pomieszczenia
- jest toaleta
- jest stacja i myjnia i koła też można napompować
- dobre miejsce żeby jechać w stronę Poznania, Częstochowy, Bytomia.

marcincs - Nie 25 Maj, 2008

Moim zdaniem ciężko będzie dobrać takie miejsce, tym bardziej że nasz region mały nie jest. Wątpię żeby ktokolwiek jechał dajmy na to 50km żeby sprawdzić czy akurat kogoś nie ma z kim można pośmigać ( jeszczegorzej jak był np. 3minuty przed nami :D ). Wybór miejsca w głównej mierze zależy od tego z kim chcemy jeździć, a jak już z kimś chcemy to logiczne, że sie z nim wcześniej umówimy na wspólny wypad. Dla przykładu ostatnie latanie (Robi28, riki_tiki, hubertgontarz i ja) umówiliśmy sie na kopcu w Piekarach Śląskich bo wszyscy mieli podobny dystans do miejsca spotkania. Ewentualnie można zrobić jakąś bazę numerów komórek, sms-a można zawsze posłać i namierzyć się:D
Sorry za taki długi wywód :P

k2 - Nie 25 Maj, 2008

Jak uważacie. Podałem tylko propozycję.

W sumie co z tego że do jakiegoś miejsca jest daleko. Już sam dojazd tam jest przyjemny (wczoraj byłem sprawdzić gdzie jest tem MD w Tarnowskich Górach - znalazłem)

hubertgontarz - Nie 25 Maj, 2008

moje namiary:
mieszkam w Bytomiu (Bytom, Centrum)
tel. 506648158
gg: 1501385

Jak coś to pisać.
Do połowy czerwca mocno zajęty. Później więcej wolnego.

Robi28 - Pią 30 Maj, 2008

jest ktoś chętny na szybkie śmiganie ?
leon - Pią 30 Maj, 2008

Cytat:
jest ktoś chętny na szybkie śmiganie ?


Szybkie? Na GSie? :hyhy:

marcincs - Sob 31 Maj, 2008

leon napisał/a:
Cytat:
jest ktoś chętny na szybkie śmiganie ?


Szybkie? Na GSie? :hyhy:


haha :D

Robi28 - Sob 31 Maj, 2008

w miare mozliwosci sprzętu oczywiście :P
hubertgontarz - Pon 16 Cze, 2008

Umawiamy się na spotkanie? W przyszłym tygodniu? środa-czwartek?

Kopiec-Pyrzowice-Miasteczko Śląskie? albo dalej? znam fajną trasę - Bytom-Zabrze-Gliwice (giełda) - A4 - Zabrze - Bytom (trasa ok. 50 km, dobrymi drogami, miło się śmiga).

k2 - Pon 16 Cze, 2008

Chętnie z kimś pośmigam. Tylko koniecznie w tym tygodniu, bo w przyszłym jedziemy z rodzinką na wakacje :) .
hubertgontarz - Sro 18 Cze, 2008

Dzisiaj o 18:30-19 pod McDonaldem/BP w TG?

Trasa kierunek Pyrzowice - Siewierz, wracać przez Katowice wieczorową porą (km ok. 60-80). Trasa oczywiście z przerwami, średnia przelotowa ok. 80-120 w zależności gdzie.

lub w stronę Tworogu-Kalet lub Gliwice-Zabrze-Bytom i TG.
Tras jest wiele i każda ciekawa.

k2 - Sro 18 Cze, 2008

Postaram się być. (czyli 98% pewności :) )
Muszę się trochę odstresować ;)

hubertgontarz - Sro 18 Cze, 2008

To ja zmykam już. Jeszcze buty ubrać i za 5 minut wyruszam.
Innych GS-owców zapraszam na TG.
O 18:50-19:00 wyruszamy w świat na 50-80 km wypad w świat. Integracja musi być.

Yarccom - Sro 18 Cze, 2008

hubertgontarz napisał/a:
50-80 km wypad w świat


to jak rozgrzejecie sprzety to gdzie juz pojedziecie :P

k2 - Sro 18 Cze, 2008

Yarccom napisał/a:
to jak rozgrzejecie sprzety to gdzie juz pojedziecie :P

do domu ;)

hubertgontarz - Sro 18 Cze, 2008

Yarccom nie czepiaj się.
Świat zdobyty...71 km przejechane.

Mały ten mój świat.

kiko85 - Nie 22 Cze, 2008

Elo, z chęcią bym z kimś pośmigał. Mieszkam pomiędzy Rybnikiem, a Gliwicami jak co to możemy sie jakoś zgadać:)

Pozdrawiam

sajberek - Nie 29 Cze, 2008

A ja pochodze z Dąbrowy Górniczej, chociaż pracuje w Warszawie. Niedawno odebrałem prawko i zamierzam się wybrać do Dąbrowy mojim GSem w przyszły weekend. Oby pogoda była dobra. Organizujecie razem jakieś wypady do knajpki na cole? Z chęcią bym pogadał z bardziej doświadczonymi użytkownikami GS'ów.

Pozdr.
M.

killer83 - Pon 07 Lip, 2008
Temat postu: Ja z Tarnowskich Gór
Witam wszystkich Forumowiczów

Jestem z Tarnowskich Gór, posiadam GSa od niedawna. Jak narazie dwa razy pojechałem do roboty do Katowic i w niedziele zrobiłem sobie wycieczkę: TG -> Wielowieś -> Koszęcin -> Rusinowice -> Lubliniec -> TG (100km), potem jeszcze skoczyłem zobaczyć te widoki z Kopca o których pisał hubertgontarz (rzeczywiście widać te Wyżynę Krakowską ;) )

Fajnie sie woziło tylko nudnawo samemu, wiec mam nadzieję, że sie umówimy w najbliższym czasie na jakiś wypadzik :)

Pozdrawiam

Grzechu16 - Pon 07 Lip, 2008

Hej Killer a co Ty się nie chcesz tak z wszystkimi przywitać tylko tymi z Katowic? hehe :) pozdrawiam
KomaR - Pon 07 Lip, 2008

:)
hubertgontarz - Pon 07 Lip, 2008

Widok z Kopca Świetny.

Proponuję zrobić wypad, wycieczka pod tytułem: dwa kopce to początek.

Trasę mam obmyśloną: Kopiec w Piekarach - piękne miejsca Katowice i okolic - okolice Krakowa - Wisła - Kopiec Piłsudzkiego i powrót.

Wycieczka na jeden dzień od 8 rano do 20.
Trasa na 350 km.

killer83 - Wto 08 Lip, 2008
Temat postu: :)
Sory Grzesiu, ale tak mnie jakoś ciągnie to swoich ;)

Hubert ja sie pisze, tylko musimy sie umówić kiedy. Przyszły weekend mam już zaplanowany... :)
P.S. Hubert napisalem do Ciebie na gg. doszło???

Spajdi - Wto 08 Lip, 2008

Witam Panowie ja jestem z Rybnika, co prawda jak na razie to się uczę jeździć i troszkę kaleczę, ale szybko to opanuje hehe GS to mój pierwszy sprzęt :hyhy:

Przy okazji znacie jakieś dobre serwisy w okolicy Rybnika ? Rybnik/Żory/Wodzisław itp. ? Chciałbym dać GS'a do sprawdzenia bo powoli schodzi z obrotów...

Pozdrawiam :ok:

manek37 - Sro 09 Lip, 2008

Witam wszystkich jestem z Rudy Śląskiej GS'a mam od listopada tamtego roku ,trochę staram się śmigać tam i tu ,często jestem w Chudowie.
Pozdrawiam :ok:

Grzechu16 - Sro 09 Lip, 2008

witamy i pozdrawiamy !
MATI.Evo - Czw 10 Lip, 2008

Witam. Zapraszamy do działu "Powitania" :)
manek37 - Czw 10 Lip, 2008

Dzięki za przyjęcie nowicjusza ,jak się uda to dziś pojawie się w Chudowie.
Pozdrowienia :super:

k2 - Czw 10 Lip, 2008

Ja za chwilę wybieram się do Chudowa z moją córą jako plecaczek. Jazda będzie raczej spacerowa :)
sebastiantoja - Wto 15 Lip, 2008

Koniecznie zajrzyjcie! Czekamy na chętnych.

INFO O ZLOCIE

manek37 - Pią 18 Lip, 2008

19 lipca na parkingu M1 w Zabrzu odbędzie się jedna z cyklu imprez Allegro Power może ktoś się wybiera?
Grzechu16 - Pią 18 Lip, 2008

a jak to w ogóle wygląda to allegro power? bo coś słyszałem o tym ale żadnych konkretów. To są jakieś pokazy, wystawy czy coś w tym stylu?
manek37 - Pią 18 Lip, 2008

Wystąpią m.in. Raptowny, Leszek Kuzaj, Maciej Polody i wielu innych smile.gif

Pokazy najszybszych aut świata tu masz link.

AllegroPower.pl

Grzechu16 - Pią 18 Lip, 2008

Wiem, że kilka osób ze śląska jedzie na ten nasz zlot, dlatego chciał bym spytać SKĄD? ja z mojego miasta mam ok 40 minut jazdy do Katowic. Tą trasę prawdopodobnie będę jechał sam a od Katowic liczę na jakąś większą ekipę.
Grzechu16 - Wto 22 Lip, 2008

Czy nikt ze śląska się nie wybiera na zlot ?!?!
k2 - Wto 22 Lip, 2008

..... ale to już było ...... :)
odbyło się to 19 w Zabrzu - podobno było dużo ludzi i .... tak sobie

Lemon - Wto 22 Lip, 2008

Grzechu mówi o zlocie GSów :D
k2 - Wto 22 Lip, 2008

:wstyd: sorki, jakiś zakręcony jestem :wstyd:
tak więc ja się wybieram w piątek z Mikołowa. Wyjazd ok 16:15 - 16:30 (do 16 pracuję)
zastanawiam się jeszcze czy wcześniej nie skoczyć do Maka na jakiś niezdrowy obiad.

Grzechu16 - Wto 22 Lip, 2008

k2 to myślę. że możemy się spotkać. Wsuniesz ten niezdrowy obiad a my za ten czas dojedziemy do Ciebie z Samurajem.
k2 - Sro 23 Lip, 2008

mogę też wsunąć zdrowy obiad w knajpie, tylko wszystko zależy ile będzie czasu :)

Rewelka, jeszcze się umówimy jak już będzie bliższy czas wyjazdu.

sajberek - Wto 05 Sie, 2008

Hej,

Czy ktoś się wybiera na jakąś przejażdżke w ten weekend? Ja z Dąbrowy Górniczej.

Pozdr.
M.

Lemon - Wto 05 Sie, 2008

sajberek napisał/a:
Czy ktoś się wybiera na jakąś przejażdżke w ten weekend?


:wstyd:



http://gs500.boo.pl/viewt...der=asc&start=0

leon - Wto 05 Sie, 2008

Chyba trzeba taki czerwony banner na pół ekranu zrobić z info o zlocie :rotfl: , bo potem się okaże że wszyscy chcieli jechać, ale nie doczytali że zlot jakiś tam robimy. :rotfl:
k2 - Sro 06 Sie, 2008

Grzechu16, jutro będę wiedział jak się sprawy mają z "nowym" sprzętem i musimy się jakoś zgadać (chodzi o wspólny wyjazd na zlocik)
sebastiantoja - Sro 06 Sie, 2008

Przydałoby się:) Wspólnie z Yarccomem i Grzechem robimy wszytko, zeby to ogłoszenie na pierwszej stronie było widoczne, ale faktycznie przydałby się oczorzutny, mrugający banner!:P
Komor - Sob 09 Sie, 2008
Temat postu: C H U D Ó W - każdy czwartek ! ! !
Witam! Na zamku w Chudowie (niedaleko trasy Gliwice-Mikołów, www.zamekchudow.pl ) znajduje sie zamek na który, co czwartek zjeżdżają sie ludzie na motorach wszelakiej maści :) ilośc motorów spokojnie przekracza 100 albo i więcej... Niektóre moto sie grupują, np: transalpy, vzr itp... Myśle ze moglibyśmy zrobic tam kącik GS 500 :) Byłem tam ostatnio (07.08.08) i widziałem parę GS. Nie rozmawiałem niestety z nikim, bo byłem tylko na chwilę. Panowie co wy na to ? ? ? Proponuję spotkanie 14.08.08, piątek jest wolny więc pewnie będzie sporo ludzi :) Piszcie kto chętny! A raczej kto może byc! Te spotkania odbywają się co czwartek tak więc myślę, że możemy co tydzień potwierdzac sobie kto będzie. Tak więc czekam na posty od was...
k2 - Nie 10 Sie, 2008

Wiemy o spotkaniach w Chudowie i bywamy ;)
Komor - Wto 12 Sie, 2008

dobra! 14.08.08 Chudów ! ! ! ja jestem na miejscu 17.30-18.00.

kto bedzie???

manek37 - Wto 12 Sie, 2008

Ja się pojawię około 16:30 - 17:00.
k2 - Wto 12 Sie, 2008

znając życie , nie będę miał jeszcze moto ... :(
Komor - Wto 12 Sie, 2008

rozumiem ze jak bedziesz mial to jestes:) fajnie
Komor - Czw 14 Sie, 2008

myslalem ze frekfencja bedzie lepsza... z kolegow forumowiczow byl tylko Scorpion. spotkalem jeszcze dwa zolte GSiki jeden F jeden E - ladne :) ale ich wlascicieli nie ma na naszym forum. byl jeszcze jeden fioletowy ale kierowcy nie namierzyłem. mam nadzieje ze za tydzien bedzie lepiej...
k2 - Pią 15 Sie, 2008

mój GSik stoi nadal u mechanika. Nie doszły jeszcze zawory ssące. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu już go odbiorę
kiko85 - Pią 15 Sie, 2008

czy ktoś dziś oprócz mnie dał się zlać deszczem / ale masakra cały przemoczony właśnie wszedłem do domu :P trzeba było wierzyć w to co w pogodzie gadali :))
Komor - Sob 16 Sie, 2008

mnie korcilo wczoraj bo pogada nawet sie trzymala ale jak potem dalo czadu... dzis sobie tez odpuszcze, jutro ma byc lepiej....
yogi136 - Czw 21 Sie, 2008

Witam, jest ktoś z Was z okolic Skoczowa, bądź Bielska?
pzdr.

nika26 - Czw 21 Sie, 2008

siemka
a ktoś z częstochowy lub okolic jest?

jakoś za specjalnie nie mam z kim polatać... a w kupie zawsze raźniej :)

pozdrawiam

sajberek - Pią 22 Sie, 2008

Siemka, ja jestem z Dąbrowy Górniczej takie okolice Częstochowy :D
Za chwile wylatuje z Warszawy i lece do Dąbrowy, w Cz-wie będę ok 9:00. Z chęcią dołącze w weekend do jakiejś grupki. Może jakiś mały zlot w jakimś zajeździe między cz-wa a katowicami?

Jak coś to piszcie SMS: 513-097-203

Pozdr,
M.

Kopernik - Pią 22 Sie, 2008

nika26 napisał/a:
siemka
a ktoś z częstochowy lub okolic jest?

jakoś za specjalnie nie mam z kim polatać... a w kupie zawsze raźniej :)

pozdrawiam



Ja jestem z czewy i chetnie polatam z kims :) tylko kwestia kiedy? :D
Jak cos to pisz na gg 977700

Borko - Pią 22 Sie, 2008

A ja jestem z Katowic, dokładnie z Wełnowca (blisko Bytkowa w Siemianowicach Śląskich). Jak co to tel: 696-083-681, Pozdro :)
sajberek - Nie 24 Sie, 2008

Hej.

Proponuje dzisiaj mały zlotcik w Dąbrowie Górniczej o 17:00. Napijemy sie czegos i pośmigamy sobie, możemy skoczyć do Ustronia i wrócić wieczorem, ewentualnie, jeśli macie ochote na bliższą traske, możemy śmignąć do Katowic bo banderozy lub na skałki do ogrodzieńca.
Ktoś się pisze?

Pozdr,
M.

hubertgontarz - Nie 24 Sie, 2008

Niestety muszę na urodziny siostry od dziewczyny pójść, więc odpadam.
Kopernik - Nie 24 Sie, 2008

i juz po latanku... miły wjazd i mam nadzieje ze niebawem bedzie kolejny :)
dzieki za dobre towarzystwo :)
Pozdrowienia dla Kopciuszka ;P

nika26 - Nie 24 Sie, 2008

A jednak sie rozpadało... :P Na szczescie po latanku.... :)

Przed nami natomiast kolejny tydzien ciezkiej pracy i pieknej pogody :P .


Pozdrowienia od Kopciuszka :P

Kopernik - Nie 24 Sie, 2008

Rozpadało sie dlatego ze juz bylismy po lataniu... :) jakbysmy dłuzej jezdzili to dalejby pewnie nie padało ;)

mysle ze w tym tygodniu dziekiej pracy i pieknej pogody bedzie mozna gdzies sie wybrac po poludniu :D

yogi136 - Nie 31 Sie, 2008

Witam
Wybiera się ktoś dziś w okolice Ustronia, Wisły?? Jak coś to dajcie znać 508830812

sajberek - Wto 02 Wrz, 2008

Hej,

Wybiera się ktoś w najbliższą sobote (2008-09-06) do Ustronia? Lecimy w kilka motocykli z Warszawy, przez Częstochowe, Dąbrowe Górniczą, Katowice. Będziemy tam ok. 12:00. Potem zwiedzamy Ustroń i okoliczne miasteczka. Wieczorem zasiadamy w kolibie pod czarcim kopytem i kończymy w hotelu na równicy (pokój ok 60zl/osoba). W niedziele dalej zwiedzanie, możemy skoczyć do Cieszyna i wylot spowrotem ok 14:00.
Chętnych zapraszamy do zgłaszania się :)

Pozdr,
M.

yogi136 - Czw 04 Wrz, 2008

Cze
Jak będzie ładna pogoda to mogę się zwami polatać. Kwestia dokładnego dogadania, gdzie i o której.
pzdr.

nika26 - Sob 13 Wrz, 2008

dzieje się coś w częstochowie?? pogoda w sumie do d...y, ale może ktoś gdzieś lata? :oczami:
yogi136 - Wto 23 Wrz, 2008

Wybiera się ktoś w sobotę na zakończenie sezonu do B-B??
pzdr.

Grzechu16 - Wto 23 Wrz, 2008

jak będzie pogoda to jasne, na nowym sprzęcie :)
yogi136 - Wto 23 Wrz, 2008

Ja tam bez względu na pogodę się pojawię ;)
manek37 - Sro 24 Wrz, 2008

Jak tylko się wszystko ułoży to pojawie się na zakończeniu. :)
micoud - Wto 14 Paź, 2008

witam mieszkam w Siemianowicach Śląskich. pozdrawiam wszystkich i szerokosci. :D :)
manek37 - Sob 18 Paź, 2008

Witam cię, jak możesz to zacznij od działu powitania, pozdrawiam :ok:
st3fan - Czw 23 Paź, 2008

Coś się tu jeszcze dzieje? ;)
Może jakieś spotkania gdzieś w weekend?

riki_tiki - Czw 30 Paź, 2008

no wiec w zwiazku z naglym ociepleniem klimatu :padam:
proponuje spotkanie, w tarnowskich gorach na stacji BP (skrzyzowanie obwodnicy tarnowskich gor i drogi,bytom - tarn gory)

najlepiej poznym popoludniem (18-19)
w planie:
a.zwiedzanie rynku w tarnowskich gorach
b.cieply napoj w knajpce
c.co tam sie uda jeszcze


ktos chetny ? (jesli pogoda dopisze) . Oczywiście chodzi mi o dzień dzisiejszy ;)

riki_tiki - Czw 30 Paź, 2008

rozumiem,ze "program" malo atrakcyjny :wstyd:
st3fan - Czw 30 Paź, 2008

riki_tiki, ja chętnie, ale na niedzielę mógłbym się pisać. Ponoć ma być ładna pogoda (mam nadzieję), więc i tak planuję jakiś wyjazd. Planowałem zrobić jakąś trasę Sosnowiec > Pogoria IV przez Wojkowice Kościelne > Ogrodzieniec > i powrót drogą na Olkusz odbijając na Chełmek (o ile dobrze pamiętam) przez Dąbrowę. Taka trasa po okolicznych wioskach ;)
Piterek - Czw 30 Paź, 2008

st3fan, a prawko już masz że tak na latanko zapraszasz? :hyhy:
st3fan - Pią 31 Paź, 2008

eee eee. No właśnie. Robi się... ;)
Pogoda coraz bardziej potwierdzana, więc najprawdopodobniej będę się wybierał na jazdę po okolicznych wioskach. :)

ted88 - Czw 06 Lis, 2008

Pozdrowienia z Czerwionki
Leon84 - Sob 08 Lis, 2008

No to do listy doszedł jeszcze jeden GS-owiec :)
Dąbrowa Górnicza...ale to nie ślask tylko zagłębie :hyhy:

pigmej1971 - Nie 09 Lis, 2008

Jeśli ma ktoś ochote na spacerową jazde po Bielsku, Czechowicach lub okolicach (dokładnego planu trasy jeszcze nie ma ), to zapraszam jutro ( poniedziałek ) o 12.30 na stacje BP przy kościele w Białej. Będe ja, werBB i może Grzechu16. Zapraszam.
Daro_ufo - Sob 13 Gru, 2008

Leon84 za Twoją dobrą radą jestem tutaj ;) widzę m.in. MatiGS500 i riki_tiki są z Tarnowskich Gór więc może będą chętni do pomocy... Potrzebuję drobnej pomocy w tym temacie jest w miarę dobrze wyglądająca GSka jeżeli ktoś z TG mógłby ją zobaczyć i ocenić na żywo byłbym wdzięczny. Jak ktoś z TG mógłby to zrobić proszę o priv to może się jakoś zgadamy :)
ling24 - Pon 02 Lut, 2009

Cześć tak sobie myslę juz w sobote ma byc 10 stotni na plusie oczywiśćie :hyhy: moze sie zgadamy na jakies spodkanie np na kopcu Piekary Śl, bo jeszcze nikogo nie widziałem tak na żywo :D .Kieruje to do tych osób ze śląska (jak sie nie myle to dzisiaj widziałem gościa podobnego do riki-tiki w autobusie lini 820) jestem kierowcą autobusu niestety :(
st3fan - Pon 02 Lut, 2009

ling24, też tak widziałem - na jednym portalu piątek i sobota 7, na innym w sobotę 10. :)
Tylko jeżeli faktycznie tak będzie to ja najpierw jadę na zmianę oleju. Ale myślę, że pod koniec lutego/w marcu to już raczej można będzie się gdzieś spotkać. :>

ling24 - Pon 02 Lut, 2009

NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ :padam:
F2B - Pon 02 Lut, 2009

Panowie,ja się nie moge doczekać pierwszego wspolnego śmigania z Wami ;)
Prawko co prawda będe miał dopiero koło maja.... :( ....ale warto czekac dla takiej ekipy :)

k2 - Wto 03 Lut, 2009

Jeszcze chwileczka, jeszcze momencik :)
F2B - Wto 03 Lut, 2009

k2, Hehe,dokładnie :D mam nadzieje,że zdam za I-szym... a potem to juz tylko przyjemność :D Dzisiaj zarejestrowałem Zuzie :) i mam tabliczke,za miesiąc po stały dowód i tylko prawko :)
yogi136 - Sro 04 Lut, 2009

Wybiera się może ktoś w sobotę na zlocik do BB??
Trzeba na szybkości moto zrobić, nie odpuszczę swojego pierwszego zimowego zlotu :D
pzdr.

st3fan - Sro 04 Lut, 2009

Trochę daleko... moto jeszcze nie przygotowane. :(
pigmej1971 - Sro 04 Lut, 2009

Ja będe na 70% na moto, 30% puszką. Zależy od pogody.
ling24 - Pią 06 Lut, 2009

to co? dzisiaj jest super pogoda :hyhy: jak na luty ,
jak jutro będzie tez taka fajowa pogoda to może gdzieś sie spotkamy i sobie polatamy? np po jakiś wioskach, znam fajne wiochy:) policji niema :rotfl: .

k2 - Pią 06 Lut, 2009

no , nie wiem. Jak powiem w domu że idę polatać w LUTYM na moto, to mi żona poda gumowy młotek do wybicia pomysłu z głowy ...... :rotfl:
.... no ale.... kto wie ......
niestety nie wiem jakie będą plany na jutro..

st3fan - Pią 06 Lut, 2009

Zostawcie jakieś info jak się zdecydujecie. Nic nie obiecuję ze swojej strony, bo muszę wcześniej olej wymienić, ale jakby godzina pasowała i odległość to kto wie?
ling24 - Pią 06 Lut, 2009

dzis widziałem dwa motocykle honda nsr 125 we Wojkowicach i Kozłowa góra cos podobnego pewnie jacyś twardzi młodzieńcy no i pare skuterów:)

[ Dodano: Pią 06 Lut, 2009 ]
k2 napisał/a:
no , nie wiem. Jak powiem w domu że idę polatać w LUTYM na moto, to mi żona poda gumowy młotek do wybicia pomysłu z głowy ...... :rotfl:
.... no ale.... kto wie ......
niestety nie wiem jakie będą plany na jutro..




moja żona dziś sama jechała na skuterze do pracy:)
tak ze ja problemu nie mam :chytry:

hubertgontarz - Sob 07 Lut, 2009

W drugiej połowie lutego albo w lutym proponuję spotkanie np. na Kopcu w Piekarach, albo na jakiejkolwiek stacji na śląski i pośmiganie...świetne trasy są w okolicach Pyrzowic. Pomysłów jest wiele.
Ale wspólne spotkanie musi być.

ling24 - Sob 07 Lut, 2009

hubertgontarz napisał/a:
W drugiej połowie lutego albo w lutym proponuję spotkanie np. na Kopcu w Piekarach, albo na jakiejkolwiek stacji na śląski i pośmiganie...świetne trasy są w okolicach Pyrzowic. Pomysłów jest wiele.
Ale wspólne spotkanie musi być.



jestem za :hyhy: nawet jutro dzis tyle moto wyjechało, na kopcu w Piekarach śl byłem dwa razy i dwa razy widziałem motory

DEEP - Sob 07 Lut, 2009

No pierwsza 50 -tka padła. 2009 uwrzam za otwarty :rotfl: Motocykli w okolicy rybnika widzialem chyba ze 30-ści.Trochę dziwne uczucie pszesiąść się z GS na FAZERKA,ale pomału sie przyzwyczaję :) .Motorek prowadzi się super. Do 5-6 tyś obrotów spoko, a potem siła bez ;) rozumu,znowu nauka i zmiana przyzwyczajeń :| ale ogolnie motorek OK POLECAM .Ale sentyment do mojego bylego GS-ska i tak pozostanie :padam:
pigmej1971 - Nie 08 Lut, 2009

yogi136. Twoje moto widziałem, Ciebie niestety nie. Zlocik był super. Pozdrawiam wszystkich do następnego.
yogi136 - Nie 08 Lut, 2009

@pigmej1971 a no Twoją F też widziałem ;) A mój GS już rozebrany :/
riki_tiki - Sob 14 Lut, 2009

no,no... widze ze wszyscy czekaja na wiosne jeszcze tylko jakies 30 dni ,w sobote nawet nie bylo tragicznie a i gieesiokow latalo ze hej.
to gdzie to sie spotykamy w koncu?
moze "rynek w tarnowskich gorach" :wstyd:

aaaa, no i 820 tez czesto widuje :D

wlewacz - Sob 14 Mar, 2009

Mam pytanie chłopaki wiecie może coś o tym moto : http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1178749 ? Jeśli mielibyście jakieś info to był bym bardzo rad :)
Myślę że warto :)

ling24 - Sob 14 Mar, 2009

wlewacz napisał/a:
Mam pytanie chłopaki wiecie może coś o tym moto : http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1178749 ? Jeśli mielibyście jakieś info to był bym bardzo rad :)
Myślę że warto :)



widać ze pasy są jednolicie białe pewnie miał szlifa i plastiki się połamały ale ogólnie tym się nie zrażaj ja tem mam takie same pasy naklejone a plastiki spawane. :P

Norysek - Pią 20 Mar, 2009

W dniach 28-29.03.2009 jak wiecie odbywaja sie targi Motorbikeexpo w Chorzowskim kapeluszu. Ja sie wybieram napewno w sobote, kogo spotkam?
k2 - Pią 20 Mar, 2009

na 99% mnie z moją córą :)
ling24 - Pią 20 Mar, 2009

ja na 100% będe z żoną
Norysek - Pią 20 Mar, 2009

Licze na to że kupie tam kask. Ale podobno ceny sa na takich targach wyższe. Nigdy nie byłem na takej imprezce.

Czy jest jakiś ochotnik który zdecyduje się przyjechać do mnie w dniu jutrzejszym o pasujacej mu godzinie w celu pomocy przy zalozeniu owiewek? Musze zrobic to do zdjec z AC. Bede sledzil czy jest jakis smialek. Pozdrawiam!

pigmej1971 - Sob 21 Mar, 2009

Będe na targach z rodzinką, ale w niedziele
ling24 - Pią 27 Mar, 2009

kto jeszcze będzie?

http://www.motocyklistki....zow-28-29-marca

yogi136 - Pią 15 Maj, 2009

Wybiera się ktoś jutro na otwarcie sezonu do BB?
Grzechu16 - Sob 16 Maj, 2009

Po zlocie w Bielsku, niestety pogoda wyjątkowo nie dopisała i skutecznie zniechęciła ludzi do uczestniczenia w imprezie :| Chociaż smycz i naszywka na pamiątkę została oprócz przemoczonych ubrań :) Był ktoś z was ? ;>
yogi136 - Nie 17 Maj, 2009

No ja właśnie wróciłem, pogoda faktycznie z początku nie za fajna ale później się wypogodziło, po "niespodziance" pojechaliśmy jeszcze polatać i wylądowaliśmy nad jeziorem Żywieckim. W prawdzie po ciemku za bardzo nie było co oglądać, ale i tak było fajnie ;)
pzdr.

leon - Nie 17 Maj, 2009

yogi136 napisał/a:
W prawdzie po ciemku za bardzo nie było co oglądać, ale i tak było fajnie ;)


Na tym właśnie polega nocne latanie! :D

Kiedyś na jednym Krakowskim Nocnym Czwartkowym zastanawiałem się koło jakiego jeziora jedziemy - potem znajomi oświecili mnie, że to nie było jezioro tylko rzeka - Dunajec! :D

yogi136 - Nie 17 Maj, 2009

leon napisał/a:
Na tym właśnie polega nocne latanie! :D

Co racja, to racje.
Doszliśmy do wniosku że musimy częściej śmigać w nocy ;)

Grzechu16 - Nie 17 Maj, 2009

yogi136 napisał/a:
Przyjechałeś może na zlot z jeszcze jednym kumplem na takim zielonkawym GSie ?

leon napisał/a:

Leonie a Ciebie nie było?:) Widziałem kilka sprzętów z krakowską rejestracją:)

Btw. GSek jak zawsze pełno dookoła :)

leon - Nie 17 Maj, 2009

Nie byłem. Za zlotami nie przepadam. Jedyny na którym w życiu byłem, to ten GSowski z zeszłego roku :D . Po prostu zamiast pić, jeść, gadać i paradować wolę jakąś trasę w wolny weekend zrobić. ;)
yogi136 - Nie 17 Maj, 2009

@Grzechu16 tylko ja bylem na GS z mojej ekipy, w sumie to widziałem 4 gs'ki poza moją.
pzdr.

Endrju - Pon 18 Maj, 2009

Ja również byłem.

http://www.fotosik.pl/pok...742c5b5bc8.html

pigmej1971 - Pon 18 Maj, 2009

Melduje że też byłem, z drugą połową. Bardzo nam sie podobało.
yogi136 - Pon 18 Maj, 2009

Motorek @Endrju widziałem, natomiast Twojej F @pigmej1971 nie znalazłem, gdzie się chowałeś?? :)
pigmej1971 - Wto 19 Maj, 2009

Naprzeciw sceny, przed rzędem parasoli.
Zordoon - Sro 02 Wrz, 2009

ejjj noo, coscie tam zamarli wszyscy... smigac trzeba, ale nie ma z kim:D a nie ma lepszych kompanow niz gs-owcy ;) nie trzeba sie stresowac, ze sprzet nie da rady :wstyd:

Jestem z Rydułtow k. Rybnika, stacjonuje w Gliwicach... pisac, jesli ktos a ochote posmigac, bo powoli koniec sezonu... :(

st3fan - Czw 03 Wrz, 2009

Młoda gniewna? ;) Ja dzisiaj lecę do Chudowa - co prawda mam sprawę, ale zawsze ;)
Sprzęt daje radę, ale trzeba go mocno kręcić przy jeździe z większymi.
Poza tym w śląskim niestety GSowcy (i użytkownicy innych motocykli przebywający na tym forum) są dosyć porozrzucani, więc ciężko się spotkać na jakieś popołudniowe latanie.

Zordoon - Czw 03 Wrz, 2009

st3fan, za duzo tvp 1:D mloda owszem, ale nie gniewna tylko ponetna, zgrabna, wspanialomyslna... nie no zartuje:D
z chudowa nie wiem co bedzie, bo pogoda nie tego...
co do gsa- jezdzilam z firebladem, gsxr750 i tym podpbnymi-ekipa calkiem calkiem, ale nie wiem czy podroz mozna bylo okreslic za superprzyjemna. caly czas bylam tylko skupiona zeby ich nie zgubic i modlilam sie, zeby mi jakies czesci z gsa nie poodpadaly:D
bo to stara, ale poczciwa maszyna:D

st3fan - Czw 03 Wrz, 2009

Dzisiaj mam nadzieję, że padać nie będzie. Na razie jest tak jak było zapowiadane, więc wg prognoz dopiero w nocy, albo jutro popada. Ja lecę - najwyżej mnie dorwie po drodze. ;)
Sama widzisz jak to jest ze spotkaniami/lataniem. Temu to nie pasuje, temu to, tamtemu co innego, do tego dochodzi spory rozrzut ludzi... jakoś u nas kiepsko z tym jest.

Tomek_K. - Czw 03 Wrz, 2009

Gdzie jest ten Chudów? Wybaczcie, ale jestem Ślązakiem z odzysku. ;)
Zordoon - Czw 03 Wrz, 2009

no bo malo ludzi jest ze slaska z tego co widze. jakby bylo wiecej, to nikomu by tak nie przeszkadzalo ze jedna osoba nie jedzie i zawsze wypady bylyby udane... a tak-ja kobiecy rodzynek musze sie prosic zeby ktos ze mna smigal:D i potem wydzodzi ze jezdze (jak jezdze) z gixerami... i zostaje na tyle. a ja jestem poczatkujaca i raczej nie mysle zeby w najblizszym sezonie smigac 300/h.
bo najczesciej to sie konczy ze albo wcale nie smigam alebo sama na stalej trasie rybnik-gliwice, gliwice-rybnik... do d... ;)
poza tymteraz mam gupi czas w swoim zyciu-sesja i niestety duzo mniej czasu na smiganie :(

ale juz wkrotceeeee:D miejmy tylko nadzieje ze sezon bedzie dlugiiii :)

[ Dodano: Czw 03 Wrz, 2009 ]
Tomku K. chudow jest jakies 15-20 km od gliwic :D
zobacz se na mapach googli:D
zamek tam jest i w ogoleee, biby fajne, z tego co slyszalam i kupa motocyklistow, z tego co widzialam:D

[ Dodano: Czw 03 Wrz, 2009 ]
wlasnie przeczytalam: na stonce zamku w chudowie:

13 września (niedziela)
Historia Czekolady - Impreza o smaku czekolady – dawnego świętego napoju Majów i Azteków. pojączona z jej degustacją, konkursami i wieloma słodkimi atrakcjami.

wniosek? zbierac dupy i jedziemyyy :D tego nie mozna przegapic :rotfl:

kr28is - Nie 06 Wrz, 2009

Zordoon, jestem z Knurowa, nie ma problemu, daj znać to nawet w tygodniu możemy pośmigać ;) ;) ;)
Godzik - Pią 25 Wrz, 2009

ja z Bierunia :) na razie nie mam prawka bo czekam na wydanie dowodu os. i egzamin :) GS wiernie czeka :P jak zdam to chętny na jakieś latanie :D
szymi0801 - Wto 20 Kwi, 2010

Ja jestem z Jaworzna :) dużo kilometrów nie robie bo nie ma też z kim . No ale Jeżdze na moto do szkoły lub do znajomych a tak to odpoczywa sobie w szopce :)
Zordoon - Wto 20 Kwi, 2010

ej no. trza sie zebrac kiedys i posmigac... potem Was moge na ognisko czy cos do siebie wziac:D tylko wiadomo-smiganie takie w granicach rozsadku, bo dosc sie dzisiaj wypadkow naogladalam...
na codzien stacjonuje w gliwicach, wiec jak bedziecie przejezdzac to dawac cynka-trza miec nowych znajomych co nie?

Rob7on - Wto 20 Kwi, 2010

Ja do Jaworzna czy do Gliwic mam w sumie rzut beretem choć nie jestem ze Śląskiego ;) więc jeśli ktoś miałby ochotę na wspólne latanie ja oczywiście jestem chętny... Można by się zgadać wspólnie w któryś dzień kiedy wam będzie pasować.
Zordoon - Wto 20 Kwi, 2010

najlepiej jakis weekend albo majówka..
bo ja osobiscie wole latac z kims kto ma troche umiaru-mam drugi sezon teraz i jakos na winklach nie jezdze 200na h...

Rob7on - Wto 20 Kwi, 2010

Ja osobiście mogę niemal w każdy dzień. Pracuję zawsze na noc i co drugi weekend zjazd w szkole... Myślę że w długi weekend można się umówić. Może wtedy ktoś jeszcze się dołączy bo wtedy niemal każdy będzie miał wolne od pracy jak również od szkoły. A co do prędkości to jak na razie preferuję jazdę z umiarkowanymi prędkościami ponieważ to mój również drugi sezon dopiero ;)
Zordoon - Wto 20 Kwi, 2010

z grilem? bo jakby cos to moge sie poswiecic i zorganizowac bibe, nawet z noclegami jakby trza bylo... tylko dac predzej znac, bo tydzien trza by bylo sprzatac:D
Zordoon - Wto 20 Kwi, 2010

a co powiecie jakby sie przejechac nad elektrownie rybnicka? jezioro, da sie posiedziec, a potem wbic do mnie na grila do rydułtow:P potem mozemy albo jechac do domu -ja do gliwic albo zrobic bibe wlasnie w rydyltowach.
osobiscie na pierwszy raz wolalabym chyba 1wersje:P
bo chce przezyc pozniejsze spotkanie z rodzicami:D

Zordoon - Wto 20 Kwi, 2010

no slask pisac!bo pisze 5osob... a gsow na slaskim jest masa... pisac, zrobmy pseudo zlociiik:)
re5pect - Wto 20 Kwi, 2010

ok :)
st3fan - Sro 21 Kwi, 2010

GSów na śląsku może i owszem - jest sporo, ale... bardzo mała część ich właścicieli siedzi na forum. W okolicy widzę często jakieś GSy, ale ich właścicieli nie znam.
Zamiast robić zloty to lepiej polatać ;P

Zordoon - Sro 21 Kwi, 2010

no przeciez chodzi mi o latanie:) a nie zeby siedziec i dupy grzac.. ale przeciez nie oswieci nas wszystkich na raz i nie pojdziemy latac o tej samej porze...
wiec cos trzeba ustalic...

st3fan - Sro 21 Kwi, 2010

Ale pisałaś o jakimś grillu itp. Ludzie czasu nie mają, żeby latać, a co dopiero na grille chodzić. ;) Poza tym, jakoś grill kojarzy mi się z browarkiem, a tutaj z wiadomych powodów trochę nie bardzo...
A co do śmigania - to możliwe, że w tą niedzielę będę chciał uderzyć na CZ. Myślałem o Ostravie - trasa. Możliwe, że jeszcze ulegnie modyfikacji w drodze powrotnej np. przez Bielsko, Kęty i Oświęcim.
Tak czy inaczej będę wiedział raczej pod koniec tygodnia czy uda mi się na nią wybrać.

407 - Sro 21 Kwi, 2010

chętnie się dołącze do jakiegoś wypadu, trochę mi się już nudzi samemu jeździć
re5pect - Sro 21 Kwi, 2010

st3fan, chętnie pojade w niedziele bo w sobote Krk.
st3fan - Sro 21 Kwi, 2010

re5pect, o sobocie nawet nie myślałem. Wchodzi w grę niedziela. W zasadzie na tą chwilę na 90% o ile nie zacznie żabami z nieba rzucać...
Tak więc, w niedzielę planuję:
Trasa: PL > CZ: Ostrava, Frydek Mistek > PL
Dystans: w sumie ~250km, więc teoretycznie na baku się przejedzie.
Prędkość przelotowa: 120 +/- 20 (ale zapewne bardziej +)
Ktoś jeszcze chętny?

407 - Sro 21 Kwi, 2010

pisałbym sie jeśli można, myśle że pociagne te 120 staruszkiem, najwyżej odpadne :-)
re5pect - Sro 21 Kwi, 2010

u nas raczej na + :D 407, dasz rade, nie martw się
st3fan - Czw 22 Kwi, 2010

Tak jak pisałem w innym temacie, musimy ustalić miejsce podpięcia osób z Zabrza. Nie wiem jak teraz wygląda za bardzo węzeł Sośnica i czy w jego okolicy będzie można się podłączyć. Jeżeli nie to możemy w sumie odbić wylotem z A4 na Zabrze i gdzieś w jego pobliżu się spotkać i dalej na A1 - jest już otwarta?
407 - Czw 22 Kwi, 2010

dla mnie może być zjazd na zabrze z A4 (węzeł wspólna)

w weekend ma byc pogoda jak zyleta
http://www.yr.no/place/Po...ce/weekend.html

A1 otwarta do Bełku (okolice Rybnika) przez węzeł Sośnice da się przejechać na Rybnik, także jak się wjedzie w Zabrzu tak do Rybnika autostradą

st3fan - Pią 23 Kwi, 2010

407, pisałeś coś do mnie wczoraj na PW, ale ponieważ forum padło to już nie jestem teraz tego odczytać. Pamiętam, że była propozycja zmiany. Zamieść to tutaj...
407 - Pią 23 Kwi, 2010

tak
propozycja dodania kilku km, mianowicie:

z frydka zamiast na cieszyn skierowac sie na jablunkov pozniej istebna, wisla, szczyrk i bielsko

st3fan - Pią 23 Kwi, 2010

Czyli byłoby coś takiego: mapa - zgadza się?
W zasadzie może być. W tym roku jeszcze w Beskidach nie byłem. ;)

407 - Pią 23 Kwi, 2010

tak, kilka serpentynek bedzie :-)
st3fan - Pią 23 Kwi, 2010

Jak dla mnie nie ma problemu, ale widzę, że na razie jest pewne dwa motóry. re5pect ma problem z synchro gaźników i nie wiadomo czy sobie do niedzieli z tym poradzi... Nikt więcej nie potwierdził obecności (to tak w kwestii solidarności GSów w śląskim), czyli obecnie mamy dwa moto na wyjazd niedzielny. ;)
Ja jestem na bank. Anyone else?

407 - Sob 24 Kwi, 2010

ja tez na bank

o ktorej wyjazd?

biernus - Sob 24 Kwi, 2010

Ja bym pojechal dopialbym sie w Wodzislawiu a potem w Pszczynie odbil nazat na Jastrzebie. Jest jeden problem.... nikt nie jezdzi tak wolno jak ja. Predkosci 120km/h to dla mnie max. A tak wszyscy mi spitolą do przodu i z jazdy w grupie zrobi sie jazda samemu. A nie ukrywam taka trasa to dla mnie "hardcore"
st3fan - Sob 24 Kwi, 2010

407 napisał/a:
o ktorej wyjazd?

Z Sosnowca wyjeżdżam z kolegą na TDMie o 9.30, więc na zjeździe w Zabrzu będziemy pewnie w okolicach 10.
Co do Wodzisławia to już ciężko mi będzie się określić z czasem i z miejscem bo w tamtych okolicach jeszcze nie byłem...
Numer do mnie po lewej stronie.

407 - Sob 24 Kwi, 2010

bede o 10
Rob7on - Sob 24 Kwi, 2010

A w Sosnowcu z którego miejsca dokładnie startujecie? Jeżeli jest szansa się jeszcze zabrać to z chęcią bym się podpiął ;)
st3fan - Sob 24 Kwi, 2010

Dokładnie to ja i Hans na TDMie umówiliśmy się o 9.30 u mnie pod blokiem. Podeślę namiary na PW.
st3fan - Nie 25 Kwi, 2010

Ostrava zaliczona. 330km w ciągu 4 godzin to zdecydowanie sporo... cztery litery bolą strasznie na początku sezonu. ;)
rob7on, ile miałeś przejchane po dojechaniu do domu? :)

Rob7on - Nie 25 Kwi, 2010

Przynajmniej jeden zjazd za późno zjechałem i troszeczkę się wyrzuciłem, dlatego na liczniku przybyło 390 km. Ale wypad genialny, za co bardzo, bardzo dziękuję i w razie kolejnych oczywiście się piszę ;) Jak coś to do tego czasu będzie na Ciebie czekać piwo 407 ;P
407 - Nie 25 Kwi, 2010

Zgadzam się, wyjazd bardzo udany :-)

Piwo wypij to będzie dobry pretekst żeby się znowu wybrać do sąsiadów ;-) chociaż i tak najlepszym jest nabijanie km :-)

st3fan - Nie 25 Kwi, 2010

Rob7on, no to godny przebieg. :)
Na 4 litery nie narzekacie? ;)

Krzycho - Pon 26 Kwi, 2010

Potrzebny majster
Rob7on - Pon 26 Kwi, 2010

Powiem Ci że ja osobiście zacząłem je czuć dopiero w momencie kiedy się już od Was odłączyłem bo (jak to stwierdził 407, i słusznie ;)) podczas jazdy czuliśmy się jak w transie :P
407 - Pon 26 Kwi, 2010

:oczami: działa jak heroina, już myśle o następnym wyskoku

ręka - u mnie to te 4 litery lekko zmęczone, ale już wraca wszystko do normy :)

boniek39 - Nie 02 Maj, 2010

witam jestem z bytomia centrum jestem nowy na tym forum ale GSa mam od 6 lat chętnie przyłącze się do jakiejś wyprawy tylko muszę mieć info z wyprzedzeniem jestem tatą 3 latki na MOTOCYKL jej nie zabiorę więc posiłkuje się dziadkami .pozdrawiam
boniek39 - Wto 04 Maj, 2010

witam mam pytanko czy ktoś może mi polecić warsztat specjalizujący sie w klejeniu , spawaniu plastików z naszego terenu dzięki
szymi0801 - Nie 06 Cze, 2010

Ludziska :)potrzebuje kubki od zegarów używane kupic , zadupek rocznika 2001-2005 czy jak tam te lata, najlepiej czarny ale może być byle jaki kolor to najwyżej omaluje na czarny, już mnie szczela jak widze motocyklistów :) wczoraj na sosinie widziałem gs :P i potem przez szczakowsko przejeżdzało z 15 moto , ładnie a ja tylko sie wkurzam ze jeszcze posmigac nie moge ;(

potrzebuje jeszcze opone moze być w bdb stanie używka, 110/70/17


nr tel 513-562-330 Szymon[/code]

k2 - Pią 18 Cze, 2010

dzisiaj ok. 7:45 widziałem pięknego GS w Fce - rocznik 2004 w Chorzowie Batorym na ul St. Batorego. To są moje okolica a nikt się nie przyznał :(
Przyznać się KTO TO ??

st3fan - Pią 18 Cze, 2010

Ja jechałem o tej porze na Chorzów II, ale moje malowanie znasz - rocznik też. ;)
k2 - Pią 18 Cze, 2010

st3fan, gdzie tam Chorzów II
Motocykl, a wydaje mi się że była to motocyklistka , wyjeżdżała z ul. Wrocławskiej.

st3fan - Pią 18 Cze, 2010

W sensie motorówka? ;)
Ja tam Chorzowa nie znam, ale dzisiaj mało moto widziałem po drodze...

Krzycho - Pią 18 Cze, 2010

Ja widuję dużo GSów choćby w Buenos Katos, Chorzowie, ale z tego co widać nikt z forum..
aduśka991 - Pon 16 Sie, 2010

Witam śląskie GSy, to kiedy jakaś przejażdżka ? :P :D
Krzycho - Pon 16 Sie, 2010

Witaj witaj, kiedy sobie zażyczysz ;) zawsze możesz na PW coś skrobnąć :hyhy:
aduśka991 - Wto 17 Sie, 2010

Tyle, że mam na myśli umiarkowane tempo, nie dla szaleńców :P

To czekamy na odpowiedzi i propozycje :)

Krzycho - Wto 17 Sie, 2010

No taaa, po co jechać tak, że wciska gały do środka :D Pozdrawiam i LWG :)
cortex - Wto 17 Sie, 2010

bedzie tempo tzw. turystyczne :) a ja chętnie sie pisze na eskapade :D może w sobote ?
aduśka991 - Wto 17 Sie, 2010

a macie jakiś pomysł na trasę ? Może gdzieś w takim miejscu, gdzie każdy będzie miał mniej więcej po tyle samo km na dojazd...
aduśka991 - Wto 17 Sie, 2010

a co do soboty, to w godzinach od 17 jak dla mnie ok. :)
Krzycho - Sro 18 Sie, 2010

Ja co do soboty to się dowiem, ale tak na 73,48% pasuje :D
cortex - Sro 18 Sie, 2010

to w sobote można by, z tym że ja bym wolał w godzinach 12-18 a odnośnie naszej trójki to miejscem z ktorego mozna by startować to np Rybnik kazdy by miał ok 45km do Rybnika
Krzycho - Sro 18 Sie, 2010

Rybnik.. Rybnik.. Chyba kiedyś tam byłem :D
Niestety jeszcze nie wiem czy moja obecność wypali :/

aduśka991 - Sro 18 Sie, 2010

ale czy w pobliżu Rybnika znacie jakąś fajną traskę ?? Nie jechałam tam jeszcze, miasta nie znam, to już wolałabym żebyśmy się gdzieś w kato spotkali ;P

cortex, ja to koło 17 bym dopiero mogła wyjechać, niestety spotkanie rodzinne jest obowiązkowe :/ ;p

Spoczko to najwyżej w inny weekend, lub w tygodniu. Ja mam czas do października ;P

pozdrawiam

Krzycho - Sro 18 Sie, 2010

Się zgadamy :)
pompel - Czw 19 Sie, 2010

bym se przyjechał, ale mnie nie będzie ;p
cortex - Czw 19 Sie, 2010

sie zgadamy czyli sie raczej nie spotkamy. nie lubie gdybać , myslalem ze ustalamy konkretny termin i jedziemy a nie gdybamy.
Krzycho - Czw 19 Sie, 2010

To ustalcie termin, ja mam niestety tak napięty grafik w robocie, że z dnia na dzień może się zmienić, dlatego nie mogę napisać na 100%..
Krzycho - Sob 21 Sie, 2010

Przyznać się, kto był dzisiaj w ogrodzieńcu?? SK kolor turkusowy :P
cortex - Sob 04 Wrz, 2010

jakiś spocik?
Krzycho - Sob 04 Wrz, 2010

Dzisiaj?? :D
miziel - Pią 10 Wrz, 2010

http://www.forumsamochodo...0-r-vt53385.htm

dla chętnych :)

PS. Witam forumowiczów :)

yellow1987 - Pią 10 Wrz, 2010

uhhhhhhh wreszcie dotarłem tam gzie można normalnie popisac i zgadac sie na śmiganko :) czesc wszystkim :)
k2 - Sob 11 Wrz, 2010

cześć. Za chwilę się dziwisz ;) Wiele to się tutaj nie dzieje ;)
cortex - Sob 11 Wrz, 2010

miziel napisał/a:
http://www.forumsamochodowe.com/arena-moto-show-2010-gliwice-11092010-r-vt53385.htm

dla chętnych :)

PS. Witam forumowiczów :)


jak by była pogoda to by mozna sie wybrać :padam:

Stresu - Sob 11 Wrz, 2010

...Majstry. Jadę jutro na zamek w Mosznej (jakby ktoś był chętny to do 10.30 "esesmana" 694 806 683 ). Najpóźniej o 15.00 muszę mykać z powrotem :przestraszony:
metadon - Pią 05 Lis, 2010

Czołem chłopaki :)Jest ktoś z Sosnowca albo okolic kto mógłby zerknąć na ten motocykl?
http://otomoto.pl/suzuki-gs-500-e-M2198052.html

Snajper - Nie 26 Gru, 2010

Cześć. Tak mnie naszło na chwilowe odwiedziny, a chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś motocyklista, motocyklistka z Częstochowy lub niedalekich okolic przejawiający jeszcze jakieś procesy życiowe? Jeśli tak to się odezwijcie tutaj. Zbadamy naszą siłę i na wiosnę przejmiemy władzę nad światem... albo sobie pojeździmy po okolicach... może... troszkę...

A swoją drogą trochę się tu namnożyło tych snajperów :rotfl:

Grzechu16 - Pon 18 Kwi, 2011

Był ktoś może w zeszłym roku w Rybniku na zlocie? Tam na tej stronce, która jest na plakacie- www.moto-riders.eu pisze coś o jakichś skuterach i motorowerach, ale na plakacie pisze zlot motocyklowy, więc nie wiem jak to w praktyce wygląda, orientuje się ktoś ? :)


Stresu - Pon 18 Kwi, 2011

...hmmmmm - pierwszy raz słyszę :zdegustowany:
wiesiek3d - Czw 21 Kwi, 2011

Nie wiem czy czasem to nie jest przemianowany klub Scooter Riders jak wróci syn to zapytam co wie w temacie.
Grzechu16 - Pią 22 Kwi, 2011

Poszukałem i chyba faktycznie to jest zlot skuterowców i motorowerzystów. Szkoda, bo plan zlotu bardzo atrakcyjny :) Nawiasem mówiąc, czy są gdzieś na śląsku jakieś inne zloty rozpoczynające sezon motocyklowy ? Koło mnie w Bielsku-Białej inicjatywa chyba upadła...
Safar - Sob 30 Kwi, 2011

dzisiaj o 13:00 w Tychach na Placu pod Żyrafą jest śląskie otwarcie sezonu, dowiedziałem się wczoraj wieczorem wiec dopiero teraz o tym pisze, ale może ktoś jednak wpadnie :)

[ Dodano: Sob 30 Kwi, 2011 ]
w razie czego dzwońcie 791-860-907

Duellis - Czw 05 Maj, 2011

Czołem Ślązacy!

Wybieramy się z Fabianem na weekend w wasze okolice, tj do Toszka (http://zlotzlotejkaczki.pl/zlot-zlotej-kaczki/zlot). Może to być okazja do interregionalnego zapoznania się; jakby ktoś planował wpaść, choćby na chwilę to wypatrywać czarnego GSa (DWR) i czerwonej SVki (DW).

Skandal - Pią 24 Cze, 2011

Quaniam się

Jestem z Mysłowic, Brzęczkowice - Kosztowy to trasa którą dziennie pokonuję do pracy i z powrotem.
Od czasu do czasu w tygodniu jadę sobie do Katowic lub Chorzowa.
A w weekendy... gdzie drogi poniosą. Wczoraj byłem upolować jakie samoloty w Pyrzowicach (foto) a w niedzielę może wybiorę się do Częstochowy.
Tyle na teraz.
Udanego weekendu życzę

Grzechu16 - Nie 21 Sie, 2011

Ma ktoś ochotę w tym tygodniu popołudniami gdzieś pośmigać ? :)
Krzycho - Nie 21 Sie, 2011

Jak pogoda dopisze to chętnie :D
Grzechu16 - Pon 22 Sie, 2011

Krzycho napisał/a:
Jak pogoda dopisze to chętnie :D

Jest Krzysztof chętny trzeba jechać :D Są koło Katowic jakieś fajne trasy z winklami ? :)

studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
Grzechu16 - Pon 05 Wrz, 2011

studi napisał/a:
Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817

Czy ktoś ze śląskiego odpowie na ten spam Studiego w działach regionalnych? :hyhy: Ja jestem chętny na taką wycieczkę :D

studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

Gruka - Pią 23 Mar, 2012

czy tu jeszcze ktoś żyje w śląskim? :)
Kuba 007 - Pią 23 Mar, 2012

Tak. W Czeladzi.
Gruka - Pią 23 Mar, 2012

łoooo nareszcie ktoś z okolicy,normalnie masakra,cisza tu jak nie wiem
Grzechu16 - Pią 23 Mar, 2012

Ja również żyje i czekam aż w tym temacie zaczną się odzywać osoby odnośnie zlotu forumowego :) kto jedzie? :)
Gruka - Pią 23 Mar, 2012

hmm nie wiem czy mój "dziadek" dojedzie :) i czy praca pozwoli
Bobex - Sob 24 Mar, 2012

Ja też jeszcze żyję :P Co do zlotu to będę dopiero wiedział w najbliższym czasie ;)
Gruka - Sob 24 Mar, 2012

kurde żeby człowiek sam musiał śmigać ehhhh trzeba coś rozruszać ten śląsk :)
k2 - Sob 24 Mar, 2012

Bobex, jak żyjesz jak Cię w Chorzowie w ogóle nie widać ?? ? ;)
MaXior - Nie 25 Mar, 2012

Są jacyś chętni na wypadzik do Zakopanego? Ja jestem ze Śląska ;) Myślałem o terminie 8 Kwietnia.
Gruka - Nie 25 Mar, 2012

pomykał ktoś dzisiaj czerwoną Suzi tak koło 14 na Mikołajczyka w Sosnowcu?
Bobex - Sro 28 Mar, 2012

k2 - bo ja się tymczasowo maskuję :P Wyskoczyłem dopiero z 3 razy na krótko bo w sumie jeszcze nie jestem przygotowany do sezonu :P Wymyty i piękny już jest pozostaje mi tylko powymieniać płyny, filtry i opony. No a u mechanika dopiero na 2 kwietnia jestem umówiony ;) Później można walić jak w dym i latamy ;)
dembis - Sob 28 Kwi, 2012

Chetny ktoś polatać gdzieś w naszych okolicach? Z tego że od poniedziałku mam prawko dopiero więc jazda rozsądna i z głową! Nie mam zamiaru za nikim gonić :)
Gruka - Sob 28 Kwi, 2012

ja jestem chętny
banan - Sob 28 Kwi, 2012

Też byłbym chętny - tylko obrócę z krakowa - narazie ciągle w pracy :/
dembis - Sob 28 Kwi, 2012

Jako że dzisiaj już za poźno co powiecie na jutrzejszy dzień?
Proponuję Wisłę, Ustroń czy coś w tym stylu. Może znacie jakieś ciekawe trasy :D

banan - Sob 28 Kwi, 2012

Chłopaki ja niestety odpadam w ten weekend..

Jak to jest, że zaczyna się jeździć mając na uwadzę te wszystkie opinie i wypowiedzi, znajomych i nieznajomych: "Każdy prędzej czy później zaliczy swój szlif", słyszy się to w kółko i w kółko, a mimo to wydaje się to jakieś nienaturalne, jakby nie mogło dotyczyć właśnie nas.

Dzisiaj padło na mnie..

Do tej pory nie myślałem, że tak łatwo o tego typu akcje. Piszę posta na świeżo ku przestrodze mimo, że całe szczęście wielkich szkód nie ma. Dzisiaj wsiadłem polatać, żeby odreagować, nowości w stylu, obowiązku siedzenia w pracy dzisiaj i niemal cały długi weekend. Nabrałem ochoty na eksperymenty biorąc zakręty coraz niżej i niżej no i przecholowałem. Problem w tym że to czym się skończyło nie do końca można nazwać szlifem. Jak poczułem że moto się kładzie dałem mu więcej gazu, wstał ale zaraz po tym w momencie straciłem nad nim kontrolę (swoją drogą może ktoś mi wyjaśni od strony technicznej co się stało ;)) . Moto po dodaniu gazu podniosło się, zawęziło kąt skrętu, podniosło na tylnie koło i poleciało na znak ustąp pierwsz.. z prawej..
Przeszlifowałem znak z lewej strony, z prawej uderzyłem butem w jakiś krawężnik czy coś. Ze zniszczeń szok - spodziewałem się masakry. Delikatnie zeszlifowany dół lewej owiewki (skręcałem w prawo!), wygięta nóżka zmiany biegów no i noga trochę strzaskana.. Tu kolejna sprawa - dzisiaj było tak gorąco, mówię nie będę się gotował w skórze ale coś mnie tknęło no i dzięki temu nie jestem zeszlifowany i ja. W każdym razie pierwsze uczące pokory zdarzenie za sobą - dzielę się doświadczeniem. Moto odstawiam na jakiś przegląd (może czegoś nie zauważyłem), dlatego też na ewentualne latanie, za parę dni będę gotów - podkuruję nogę ;) .

Z wniosków:
Ubierać się i nie wyładowywać na sprzęcie ;) . Muszę jeszcze w tym miejscu pochwalić postawę kierowców puszek, przynajmniej 3ch zatrzymało się i wysiadło zorientować się czy wyszstko jest ok i czy pomóc postawić moto.. Są jeszcze dobrzy ludzie hehe

Bobex - Nie 29 Kwi, 2012

Uuu... to średnio ciekawie :/ Ale najważniejsze, że Tobie nic nie jest :) Moto co trzeba to się naprawi i będzie można dalej śmigać :)
Co do jutrzejszego (a raczej już dzisiejszego) wypadu to mam w planach odwiedzić kumpla w Krakowie - moja trasa :P Także z latania po przykładowym Ustroniu czy Wiśle niestety odpadam :zalamany:

dembis - Nie 29 Kwi, 2012

No ładnie zaszalałeś! Ale grunt że z Tobą ok, a moto się podreperuje :)
banan - Nie 29 Kwi, 2012

No więcej szczęścia niż rozumu - ale myślę, nóżkę jeszcze dzisiaj sam wyklepię i zobaczę czy przegląd będzie potrzebny ;) Noga trochę boli ale prawa więc w zasadzie nie wiele potrzebna :) Bobex ja często pokonuję trasę Dąbrowa G. -> Kraków, bo w tygodniu tam pracuję więc kiedyś możemy razem polecieć.
Bobex - Pon 30 Kwi, 2012

W tygodniu to ja też albo w pracy albo na uczelni :P Więc tutaj może być kiepsko. Co innego jak jakieś wolne jest ;)
banan - Pon 30 Kwi, 2012

Trochę lipa ale jakby była okazja to można się wybrać - ogólnie dobrze by było ustawić się na jakieś wspólne latanie bo póki co to widzę, że na tym forum tylko wielkopolska jest jakoś zorganizowana.
Bobex - Pon 30 Kwi, 2012

Mają też sporo więcej ludzi, co się dziwić. No, ale nie ma rzeczy których nie można zmienić ;)
dembis - Pon 30 Kwi, 2012

Panowie i Panie jeśli takowe mamy w nszym śląskim gronie! W związku z tym że jutro nie mogę się zapuszczać nigdzie dalej, proponuje czwartek w Chudowie! Ma się na zamku odbyć jakaś prezentacja Harleya plus jak zawsze czwartkowe spotkanie! Ktoś chętny?
Bobex - Wto 01 Maj, 2012

Zobaczymy jak z pogodą będzie bo od czwartku podobno zapowiadają u nas burze :/ A przy takich temperaturach jakie teraz są to raczej nie będzie kilku błysków, mżawka i tyle :/
marios18 - Wto 01 Maj, 2012

Zgadza się czeka nas załamka pogody ale jestem pewny ze może i tym razem miną chmury nasze okolice i będzie można polatać. Ja chętnie bym się wybrał i poznał forumowiczów z okolic :) Lecz sęk jest w tym że brat ma urodziny taki szczęściarz :) Wiec z rana może się wybiorę i powrót na popołudnie.

Ale się dowiedziałem że 6 Maja organizują w Chudowie akcje Moto Serce, czyli ogólnopolska zbiórka krwi. W programie m.in koncerty, zawody sportowe i pokazy sztuk walki. Początek o godzinie 10.00

dembis - Wto 01 Maj, 2012

Ahhh Panowie dość ciężka sprawa z Wami :) Jakby się ktoś w czwartek wybierał pisać na PW lub gg! A na Moto Serce też chetnie zajrzę i Was poznam!
Pozdro

marios18 - Wto 01 Maj, 2012

Zgadzam się z przedmówca
Tez z milą chęcią bym poznał i się umówił na jakieś spotkanie zapoznawczo-integracyjne :) Samemu jeździć to frajda a w grupie jeszcze lepsza :)
Pozdrawiam
Na moto serce może da rade się namówić okolicznych forumowiczów by grupką jechać na imprezę :)
Może jakaś propozycja i godzina zjazdu :) Myślę że lepsze to niż się szukać w Chudowie :)

dembis - Wto 01 Maj, 2012

marios18, proponuję np czwartek jeśli pogoda dopisze to np godz 12! A miejsce się dostosuje może być Bytom np McDonalds na Karbiu ( wiem że czasami zbiera sie tak grupa z FŚM ) lub Chorzów np parking przy hali MORiS albo np Ruda Sl pryzstanek pryz Plazie! Ja sie dostosuje :)
dembis - Sro 02 Maj, 2012

Jak rozumiem chetnych nie ma?????
banan - Sro 02 Maj, 2012

Do teraz byłem odseparowany od netu więc trochę późno ale rano jadę do mechanika - jak mi powie, że po szlifie nic groźnego się nie dzieje mógłbym zajechać do tego Chudowa ale to nic pewnego w moim przypadku więc po prostu piszcie czy się jakoś umawiacie.
dembis - Sro 02 Maj, 2012

Gdzie wolisz/wolicie? Ja się dostosuje :) może parking przy AKSie w Chorzowie w okolicach myjni bezdotykowej o 12?
W każdym razie podjadę i będę czekał tak do 12 15!
Pozdrawiam
Chyba że inna lokalizacja to podjadę!

marios18 - Czw 03 Maj, 2012

Ok. Zobaczymy jaka będzie pogoda :)Jak będzie w porzo to tak jak piszesz aks chorzów o 12-00 można sie zgadać.
Ja jeszcze rano wskoczę na neta i się określę to będzie wszystko wiadomo:)
Gdyż w tym tygodniu dwa razy wracając mokry juz mnie nie bawi. A teraz problem ze spaniem bo właśnie temperaturka sobie skacze. Wrrrrr

k2 - Czw 03 Maj, 2012

Będę dzisiaj w Chudowie ze znajomymi ok. 12. Trochę się pokręcimy. Jak ktoś zobaczy można ;) zaczepiać .
A tak przy okazji ...
Kto mi pod oknami uczy się jeździć na GS ie (czerwonym) w t-shirtcie ? Świony, obok stawu Kalina.

dembis - Czw 03 Maj, 2012

Pogoda dopisuje wiec będę o 12 w wzynaczonym miejscu!
k2 nie wiem czy Cię poznam ale jakby co zapraszam ze znajomymi także na AKS :)
P.S. ja mam czerwonego GS'a ale koło Kalinki się nie kręcę!!

k2 - Czw 03 Maj, 2012

ze znajomymi umówiłem się w katowicach. Godzina trochę zależna od mojej żony (wyjście służbowe).

Niebieski TDM 900 jest jeden ;) , poza tym będzie ze mną laseczka na białej "Nindźy" i gość na Bandicie.
Pokręcimy się trochę w Chudowie. Mam tam spotkanie z kumplem, który na co dzień mieszka w W-wie.

dembis - Czw 03 Maj, 2012

No więc pierwszy raz na Chudowie zaliczony! Było dość dużo ludzi ale może to normalne! Oczywiście było nas tylko dwóch na GS'ach ale było ok!
k2 szukałem szukałem TDM na SW i nie znalazłem! Wogóle tylko jednego choppera tylko na SW widziałem , za to dużo SH, SL i SRS,SK.
Za to widziałem dziewczyne z niebiesko-białej F'ki na SH( o której kiedyś wspominałeś), była z plecakiem i koleżanką z Sosnowca najprawdopodobniej! Swoją drogą często ją widuje jak wracam z pracy po 22 na Batorym! Ona chyba też z pracy wraca ze swoim małym plecaczkiem :)
Pozdrawiam i do następnego!
Może niedziela na Moto Serce?
P.S. marios18 dotarłeś?

Bobex - Czw 03 Maj, 2012

Ja koniec końców wylądowałem ze znajomymi nad wodą i z grillem :P W niedzielę jak pogoda dopisze to jestem chętny :)
k2 - Czw 03 Maj, 2012

dembis, mijaliśmy się w Batorym na nowym rondzie :)
Nie dobrze, jak nie widzisz innych użytkowników drogi ;)
Mijaliśmy się ok. 12:20. Byliśmy wcześniej w Chudowie i byliśmy w drodze pod Częstochowę na lody a później w Pszczynie na objedzie.
Postraszyło nas burzą ale nie zmokliśmy :)

dembis - Czw 03 Maj, 2012

k2, kurde mówiłem że to chyba byliście Wy! Rondo koło lidla :) wiesz co od tygodnia mam prawo jazdy i poprostu póki co koncentruję się na jeździe ( kierunki, redukcja itp ) niż na tym co mijam :) Może nastepnym razem się uda :) Mogłem chociaż do koleżanki z niebieskiej F'ki zagadać:P
Pozdrawiam

banan - Czw 03 Maj, 2012

Mi trochę niestety zeszło u mechanika i nie dałbym rady dojechać na tą 12tą - mam nadzieję że następnym razem dołączę ;) . A co to za rodzynek na niebieskiej f-ce z naszych okolic ? :)
k2 - Czw 03 Maj, 2012

Na niebieskiej f-ce to Monika z Batorego. Ale, niestety, nie udziela się na tym forum ... :)
dembis - Czw 03 Maj, 2012

W niedzielę 6 maja akcja Moto Serce w Chudowie! Start jak dobrze pamietam o 10, więc kolejna okazja do wspolnego wypadu! Co myslicie?
banan - Sob 05 Maj, 2012

Jak pogoda się utrzyma to ja bym się pisał
dembis - Sob 05 Maj, 2012

To mnie cieszy! :) zatem proponuję może 11 wspomniany wcześniej parking przy AKS Chorzów ( supermarket Careffour ) obok myjni bezdotykowej! Pasuje?
A może ktoś chetny także na dziś?

Bobex - Sob 05 Maj, 2012

Ja jak już wspominałem uzależniam jutro od pogody ;) Co do dzisiaj to w sumie mam wolne :P
banan - Sob 05 Maj, 2012

Jak w końcu z tym jutrem ? może jednak jakoś ok 12 ? Gdzie jest dokładnie ten parking :) ? Jakoś nie ogarniam szczególnie Chorzowa
Bobex - Sob 05 Maj, 2012

Byliśmy dzisiaj z Dembisem i Krzychem na tym zlocie w Koszęcinie :) Naprawdę nie ma na co narzekać. Był klimat, było piwko, niezła muzyka i całe mnóstwo super maszyn ;)
A co do jutra to jak mówiłem pogoda rozdaje karty :P A jeżeli chodzi o aks i gdzie on jest. Katowice z Bytomiem połączone są właściwie jedną drogą nie licząc dtśki. Jadąc tą drogą mija się po prawej stronie Wesołe Miasteczko, dalej Zoo i na końcu Stadion Śląski. Tam też właśnie są światła z których trzeba skręcić w prawo i widać Carrefoura (AKS). Mam nadzieję, że dosyć jasno napisane :P

dembis - Sob 05 Maj, 2012

Dokładnie jak pisze Bobex, Koszęcin zaliczony! W sumie największe rozrywki nas ominęły gdyz odbywają się wieczorem, ale było fajnie! Tak na marginesie fajne tam drogi i trasa całkiem miła!:)
banan - Nie 06 Maj, 2012

Trochę wiszą chmury ale jakby co to o której w końcu na tym parkingu ?
dembis - Nie 06 Maj, 2012

Jak się nie rozpada to bede czekał od 12 00 do 12 15!
banan - Nie 06 Maj, 2012

Ok to jak się nie rozpada to postaram się dotrzeć ale nie wiem czy dam radę na 12.00 - jakby co zostawiłbyś mi swój nr na priv (gdybym dotarł później do Chudowa)
dembis - Nie 06 Maj, 2012

poszło pw
Bobex - Nie 06 Maj, 2012

Z tego co nasi najmilsi synoptycy mówią to padać nie powinno chociaż chmury będą :P Jeżeli tak się utrzyma to ja mogę być na aksie jakoś 12.30 i nie wcześniej :P
dembis - Nie 06 Maj, 2012

ok zatem aks godz 13 do 13 15 ! Pasuje?Bobex daj znać Krzyśkowi, może będzie chętny!
Krzycho - Nie 06 Maj, 2012

Jestem chętny, dano mi znać, a wczoraj specjalnie inną trasą wracaliśmy, urozmaicenie musi być :hyhy: :oczami:

[ Dodano: Nie 06 Maj, 2012 ]
Jakby co to szukajcie forumowej kamizelki :hyhy:

dembis - Nie 06 Maj, 2012

Chudów zaliczony z Krzychem i Bobexem! Banan a jednak nie dotarłeś :/
Bea - Nie 06 Maj, 2012

Bobex napisał/a:
Z tego co nasi najmilsi synoptycy mówią to padać nie powinno chociaż chmury będą :P Jeżeli tak się utrzyma to ja mogę być na aksie jakoś 12.30 i nie wcześniej :P


Ooooo gdybym wiedziala, że to kolega rowniez z forum napewno bym sie odezwala. Pozniej was szuklam ale niestety..... mam nadzieje ze spotkamy sie znowu... Fajnie było w koncu na Chudowie stanąc w jednym rządku z tyloma GS-ami :)

marios18 - Nie 06 Maj, 2012

Spoko że teraz już było więcej osób :) Ja nie nie odzywałem gdyż jak wiesz po czwartku mnie rozłożyło na łopatki :( Urodziny jeszcze zaliczyłem ale piątek rano lekarz musiał być:/ Grypa i początkowe stadium zapalenia oskrzeli :( A chciałem się pokazać dzisiaj i krwi trochę oddać w słusznej sprawie ale jestem obecnie mało sprawny. Pozdrawiam serdecznie :)
dembis - Nie 06 Maj, 2012

Bea, tak czułem że to Ty :) marios18, kurde chłopie myślałem że nie dotarłeś po ostatnim razie, grunt że zdrowie juz wraca!
Ja niestety teraz w czwartek odpadam ( praca do 22 ) ale za 2 tyg na pewno sie stawię :)

Bobex - Pon 07 Maj, 2012

marios18 No w takim stanie to byś wiele krwi nie upuścił, chyba że komuś :P Zdrowiej szybko i w końcu trzeba polatać wspólnie :)

Bea Bo to trzeba się szybciej orientować, a nie udawać że nie znam ludzi :] Zaglądaj tu częściej to pewnie wkrótce wyskoczysz też gdzieś z nami. Może właśnie Chudów za tydzień? Kto to wie :cwaniak:

No a moim kompanom dzięki za kolejny fajny wypad. Powoli ruszamy ten nasz Śląski temat ;)

banan - Pon 07 Maj, 2012

Bardzo Was przepraszam ale siedziałem już na moto i trafiły mi się niespodziewane odwiedziny - musiałem zostać nie mogłem się wyrwać eh ;/ Następnym razem nie zawiodę - swoją drogą fajnie że ruszył temat :]
mirass - Pon 07 Maj, 2012

Witam
Jak naprawię regulatory lag , to z chęcią potem się dołączę do wspólnych wypadów :D

Pozdrawiam

dembis - Czw 10 Maj, 2012

Ludziska i zaliczył ktoś Chudów dzisiaj? Czy bez wujka dembisa nie jeździcie?:P

[ Dodano: Pią 11 Maj, 2012 ]
Ktoś chętny jutro na Toszek? http://www.zlotzlotejkaczki.pl/

Krzycho - Sob 12 Maj, 2012

Pogoda jaka jest każdy widzi :zdegustowany: :/
dembis - Sob 12 Maj, 2012

Niestety, pogoda nie sprzyja :/

[ Dodano: Nie 13 Maj, 2012 ]
Lecimy gdzieś dzisiaj?

Bobex - Nie 13 Maj, 2012

Ja tam się smażyłem w słońcu u rodzinki w Przemyślu :P Tylko, że moto ze sobą nie miałem niestety :P
dembis - Wto 15 Maj, 2012

W razie pogody ktoś chętny na Chudów w czwartek?
Krzycho - Wto 15 Maj, 2012

Ja się czasowo nie wyrobię
dembis - Czw 17 Maj, 2012

No więc na Chudowie byłem ja :P , ale widziałem tez kilka innych GS'ów! Ktoś z forumowiczów?
miziel - Pon 25 Cze, 2012

Chudów jeszcze żyje?:P Tzn jeździ tam ktoś jeszcze od Nas?
I wgl żyje tu ktoś?:)

dembis - Pon 25 Cze, 2012

Chudów stoi i ma się dobrze zwłaszcza we czwartki :) Ja jeżdze od czasu do czasu :) ale niestety śląska ekipa śpi :/
miziel - Wto 26 Cze, 2012

A można zapytać co się dzieje w czw na Chudowie?:) Bo szczerze nie byłem nigdy i nie wiem czego się spodziewać :P

Będzie ktoś pojutrze (tj 28) od Nas tam?:)

dembis - Wto 26 Cze, 2012

Spotykają sie motocykliści z regionu i gadaja, podziwiaja maszyny itp! Skąd taka tradycja nie wiem ale jest fajnie :) Ja mam nadzieję się w czwartek pojawię! A co do ludzi z forum ze śląska bywa kiepsko! Ale jesli masz ochotę zapraszam na FŚM tam się dzieje :)
Pozdrawiam

miziel - Wto 26 Cze, 2012

O to mi chodziło :) A tam wiem widziałem, ze latacie (chyba własnie Ty ;p ) tzw młodzieżówka tylko na trochę dalekie jak dla mnie trasy ;p (w sensie finansowym przede wszystkim :wstyd: )

Kurde fajnie by było poznać kogoś z okolicy ;)

Jak będe w czwartek (a być się postaram; z plecaczkiem raczej;p) to dam znać jutro to ew się jakoś zgadamy, hmm?:)

dembis - Wto 26 Cze, 2012

Dokładnie "młodzi stażem.." to mój temat :) Czy ja wiem czy długie ok 200 km zazwyczaj! Najdłuzsza póki co to Chorzów - Zakopane - Chorzów ok 450 km ale czas leci jak nie wiem co, no a finanse swoją drogą ale z tym niestety trzeba się liczyć! Zatem czekam na info co do czwartku :)
miziel - Wto 26 Cze, 2012

na pewno się doczepimy kiedyś tylko najpierw muszę sie dowiedzieć czy z moim moto na pewno wszystko ok, a jak nie to to zrobić :)

Jakby co o koło której byś leciał?

dembis - Wto 26 Cze, 2012

Hahah mój akurat też jest na ogledzinach u mechanika bo coś tyka! Ale że jeżdzę od 2 miesięcy może także jestem przewrażliwiony :) Aczkolwiek prawie 3 tyś km już przejechane :) Wiesz co myślę że koło 16-17 bedę już na Chudowie!
miziel - Wto 26 Cze, 2012

Ja mam coś koło 500 może i moto od 2 tygodni ;)

Własnie mam nadzieję, że też jestem przewrażliwiony ;D

OK, dam znać w tym temacie ew możez mi posłać smsa na mój numer to się zgadamy :)

miziel - Sro 27 Cze, 2012

Dembis, to bdsz jutro?:)
banan - Pią 29 Cze, 2012

Robię dzisiaj ok 19 taką traskę (Kraków - Skała - Dąbrowa Górnicza):
http://goo.gl/maps/MKss
gdyby ktoś chciał mi towarzyszyć chociaż przez kawałek - nie mam nic przeciwko :) .

dembis - Pią 29 Cze, 2012

miziel napisał/a:
Dembis, to bdsz jutro?:)
Sorry ze dopiero teraz ale wczesniej nie zajrzałem! Niestety motocykl ciągle w serwisie! Mam nadzieję że do niedzieli będzie gotowy!
wymiatacz - Sob 30 Cze, 2012

Szkoda że nie zobczyłem tego postu wczesniej banan bo bym Cie poprowadził jeszcze do klucz i pokazał na punkcie widokowym jedyną w europie i największą pustynie BŁĘDOWSKĄ.
Z olkusza to jakieś 15 min drogi :)
Daj znac jak jeszcze sie będziesz tu zapuszczał...

15 min pieknej trasy z super asfaltem i paroma czystymi winklami 110-120 :)

Loter - Sob 30 Cze, 2012

Jest ktoś chętny polatać dzisiaj około 17 w okolicach Gliwic? :)
banan - Sob 30 Cze, 2012

No szkoda, - w efekcie zaliczyłem samotną podróż - ale winkle od skały do samego olkusza też dają radę ;) Wiem co to pustynia błędowska - jakby nie było jestem z dąbrowy g :D . Ale trasy o której mówisz nie znam więc chętnie kiedyś się wybiorę. Jakby co w niedziele wieczorem wybieram się w drogę powrotną :)
wymiatacz - Sob 30 Cze, 2012

hehe... no spoko ja dziś mam dni swojej wioski ktora zwie się Żurada ale w niedzieje wieczorem moge Ci pokazać ta droge.... nie duża bo może ze 20 km w jedną stronę ale fajnie sie jedzie i spoko widoczek jest :)
Jak coś to zajrzę w ten temat jutro po obiedzie podam Ci nr. i możemy skoczyć to Ci pokaże :)

miziel - Sob 30 Cze, 2012

Loter! A może chcesz jeszcze się spotkać? Skąd konkretnie jesteś?:)
banan - Nie 01 Lip, 2012

wymiatacz musimy to przełożyć, do krakowa wracam jednak jutro rano - zapomniałem że dzisiaj jest finał hehe
wymiatacz - Nie 01 Lip, 2012

hehe właśnie tez się zastanawiałem o której u Ciebie jest "wieczór" :P bo przed 21 to nie bylo by szans :P


Jutro mam na 9 do roboty więc nie posmigamy..... następnym razem jak będziesz sie tu udawał to daj znać na priv :)




PS:
jestem za Hiszpanami :)

Loter - Nie 01 Lip, 2012

Miziel jestem z Sośnicy:) jak coś to jutro tak koło 18-19 planuje jeździć także pisz to się spikniemy:)
miziel - Nie 01 Lip, 2012

Zostaw mi swój numer na pw to jak coś bd pisał ;p
Axen - Sro 11 Lip, 2012

Chętny ktoś na piątkowe latanie po okolicy? :)
Loter - Sro 11 Lip, 2012

Jeśli pogoda dopisze to czemu nie :)
wymiatacz - Czw 12 Lip, 2012

19.07.2012r mam wolne w robocie i mam zamiar sie wybrać najpierw do klucz na czubatke na papieroska a potem do ogrodzieńca zrobić pare zdjęć zameczku.... jak by ktoś się ze mną wybrał był bym zaszczycony :)

Przelotowa spokojna 100-120
godzina do ustalenia :)


http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl

Grzechu16 - Czw 12 Lip, 2012

wymiatacz popraw mapkę.

Chciałem spytać czy jak nie będzie grad z nieba leciał to ktoś ze śląskiej ekipy myśli może nad wyjazdem do Piaseczna w terminie 27-29.07?

Piaseczno - mini zlocik

Loter - Pią 13 Lip, 2012

Axen co z tym lataniem ? :)
bombki - Pon 16 Lip, 2012

Jako, że planowany jest forumowy wypad do Wesołego Miasteczka do Chorzowa, to potrzebuje Waszej pomocy w znalezieniu blisko lunaparku jakiegoś noclegu. Ktoś może wie coś na temat Hostel Katowice Centrum? Inne propozycje mile widziane
k2 - Sro 18 Lip, 2012

30 - 35 zł Hotel Uniwersytetu Śląskiego ul. 75 Pułk Piechoty
Hotel (rezerwacja): (032) 349 39 12, (032) 349 39 13
http://www.sz.us.edu.pl/i...resc=1098251901


( polecany - czysto, blisko)

Poza tym jest IBIS
http://www.accorhotels.co...tel/index.shtml

zależy ile chcecie zapłacić za nocleg. W ok. 200 można znaleźć ciekawe noclegi ....

dajcie znać kiedy się pojawicie - to moje rejony . (pominę fakt że w Wesołym nie ma nic ciekawego .... )

bombki - Sro 18 Lip, 2012

K2, dzięki za informacje i dam znać jak już będzie znany termin na 100%

k2 napisał/a:

pominę fakt że w Wesołym nie ma nic ciekawego .... )

nie ma samochodzików :zalamany:

k2 - Sro 18 Lip, 2012

bombki napisał/a:
nie ma samochodzików :zalamany:

są .... takie z lat siedemdziesiątych .... :rotfl:
ale przyznam że Wesołe Miasteczko to nie mój faworyt .
Od samego patrzenia na karuzelę robi mi się niedobrze :rotfl: :rotfl:

Grzechu16 - Sro 18 Lip, 2012

k2 napisał/a:
Od samego patrzenia na karuzelę robi mi się niedobrze :rotfl: :rotfl:

Mnie również... ale chcę tam jechać :D :D :D

bombki - Sro 18 Lip, 2012

Grzechu16 napisał/a:
k2 napisał/a:
Od samego patrzenia na karuzelę robi mi się niedobrze :rotfl: :rotfl:

Mnie również... ale chcę tam jechać :D :D :D

Bo tylko wtedy ta zabawa ma sens :rotfl:
To tak jak z horrorami- jak nie wywołują lęku i strachu to nie ma po co oglądać.

siemadis - Sro 18 Lip, 2012

mi na przykład spodobał się flic flac
(patrz link http://www.youtube.com/watch?v=-V_yNSrgX-Q )

dajcie znac jaki termin, może coś zorganizujemy :)

miziel - Sro 18 Lip, 2012

W WM jest zajebiscie tylko mam dla was kilka uwag ;p

-rano nie zapychajcie się niczym lekkie sniadanko
-tam też tylko lekkie jedzenie raczej
- do chodzenia nie bierzcie japonków


tyle :D miłej zabawy xD

PS. Flic flac wbrew pozorom jest dużo mniej żygogenny niż niektóre inne atrakcje także luz ;)

bombki - Sro 18 Lip, 2012

siemadis napisał/a:

dajcie znac jaki termin, może coś zorganizujemy :)
co masz na myśli?


miziel napisał/a:

PS. Flic flac wbrew pozorom jest dużo mniej żygogenny niż niektóre inne atrakcje także luz ;)
miziel dzięki za rady, a mógłbyś sprecyzować 'inne atrakcje'? :rotfl:
miziel - Czw 19 Lip, 2012

nazwy wg tego: http://www.wesole-miastec...olym-miasteczku

balerina - dla mnei maskara pod tym względem ;D ale moja dziewcyzna na tym 3 razy była, jej się podobało xD
a ufo to wrażenie masz jak przy zjeździe autem z nagłej ostrej gorki bardzo szybką windą ;)

ogólnie naprawdę polecam szczególnie gromadnie jest fajnie ;)

Axen - Czw 19 Lip, 2012

to ja też się piszę na ten wypad :D :D
bombki - Czw 19 Lip, 2012

Axen napisał/a:
to ja też się piszę na ten wypad :D :D

Tu można śledzić konkrety oraz wpisać się na listę ;)

dembis - Sro 25 Lip, 2012

Jutro czwartek a co za tym idzie Chudów! Będe na miejscu koło 17 jak nic sie nie zmieni więc może ktoś chętny sie spotkać?
Bobex - Sro 25 Lip, 2012

Też się będę wybierał tylko trudno mi jeszcze powiedzieć o której godzinie :P Możemy się zgadać telefonicznie jakoś :)
Loter - Czw 26 Lip, 2012

Myśle, że jak pogoda się nie zdupi to wpadne :)
k2 - Czw 26 Lip, 2012

Byłem dzisiaj w Chudowie o godzinie 18.
Z Gs-ów widziałem jedną PIĘKNĄ niebieską F-kę :) . Stała z drugą "gołą" (no chyba że ta druga to była CB500 - nie przyglądałem się)
Zanim doszedłem maszynami odjechały dwie laseczki.
Motocykle były na rybnickich blachach - ktoś od nas ??

dembis - Pią 27 Lip, 2012

Mnie ostatecznie wystraszył deszcz i zrezygnowałem! Na Rybnickich blachach hmmm może Smyszki :) Którą ja bardziej kojarzę z FŚM :)

[ Dodano: Pią 27 Lip, 2012 ]
Jutro tj 28 lipca ma wesele mój kolega Daniel! Prosił mnie o organizacje obstawy weselnej w ten wyjątkowy dzień :) Zatem z kilkoma znajomymi lecimy go pozegnac w ostatnich dniach wolności :) Jesli ktoś miałby ochote zapraszam jutro na Parking CH AKS w Chorzowie w okolice myjni bezdotykowej w godz 15 15 -15 30 :) I lecimy w rejony Rudy Śl! Oczywiście w podzięce napitek od Państwa Młodych i poczęstunek :)

dembis - Sob 04 Sie, 2012

Jutro pewna grupa leci na górę św Anny, ktoś ze sląskich forumowiczów prócz Korala którego chyba widziałem na FŚM widziałem sie jeszcze wybiera?
Bobex wyrobisz się na jutro?

Bea - Sob 04 Sie, 2012

Beata melduje się na orlenie w Pyskowicach i dalej z grupą na Górę św. Anny :)Jak ktoś mnie zobaczy to proszę o jakiś "znak" :) Po urlopie trzeba "nabić" trochę kilometrów :)
dembis - Sob 04 Sie, 2012

dembis melduje sie na zbiórce przy magazynach ( halach ) przy zjeździe A4 na Chudów :) Wiec moze spotkamy sie na miejscu :)

[ Dodano: Nie 05 Sie, 2012 ]
Prócz mnie i Korala zlokalizowałem kilka GSów na opolskich blachach i jedną ST czarno szary jechal z ekipa z bielska ktoś od Nas?
Bea miło było w końcu poznać ale mam nadzieje że nastepnym razem pogadamy w innych warunkach niz postój na czerwonym świetle :)

miziel - Pią 17 Sie, 2012

http://www.arena-gliwice....-wrzesnia-2012-

Kto będzie?:)

siemadis - Czw 23 Sie, 2012

Leci ktoś dziś jeszcze na Chudów?
Wicu - Czw 23 Sie, 2012

siemano,

ja się chyba przejadę, kolo 1730 pewnie będę jechał

diter - Czw 23 Sie, 2012

Ja tez bede
Bobex - Czw 23 Sie, 2012

Ja planuję się zjawić około 19 :)
banan - Czw 23 Sie, 2012

Chłopaki (i dziewczyny :) ), a może wpadniecie do Krakowa jutro na taki event:
http://motoradio.com.pl/2...ill-w-krakowie/
impreza jest cykliczna więc jak nie jutro to kiedyś tam w przyszłości. Warto się wybrać bo można potrenować różne manewry pod okiem dobrych instruktorów, zjeść coś z grilla i pooglądać dobry stunt.

Bobex - Czw 23 Sie, 2012

Możliwe, że do Krakowa będę się wybierał teraz w ten weekend, ale zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest to, że będzie to sobota aniżeli piątek :p
banan - Czw 23 Sie, 2012

gdyby jednak miało Ci się coś zmienić - daj znać :]
Japon189 - Czw 30 Sie, 2012

Byłem dzisiaj w Chudowie gdzieś koło 18.30 ale gs-a nie spotkałem albo źle patrzałem.
Bobex - Pią 31 Sie, 2012

Ja byłem jakoś od 17.30 do 19, ale też ni widu, ni słychu znajomych twarzy ;)
pawell12344 - Sob 15 Wrz, 2012

Wybiera się ktoś na Oldtimerbazar 23 września w Katowicach?
Będzie tam Ewa Pieniakowska pierwsza polska stunterka.
Ciekawe czy będzie równie dobra co Pasierbek :hyhy:

Bea - Pon 17 Wrz, 2012

Zakupy, ciuchy i ....motocykle to najlepsi przyjaciele kobiety:) Ja jadę na 100%. Od pogody tylko zależy czym.
siemadis - Pon 04 Mar, 2013

moze ktos polata w srode? ma byc 12C, sucho (^^,)
Gonzo90 - Wto 05 Mar, 2013

Z miłą chęcią bym polatał ale jadę jutro po kask i ciuszki, jak coś to następnym razem jestem chętny. Na pewno marcin. też się dołączy. Trzeba rozruszać śląskie towarzystwo :D
siemadis - Sro 06 Mar, 2013

160km zrobione, elegancka pogoda dzisiaj była, ktoś jeszcze jezdził?
diter - Czw 07 Mar, 2013

ja wczoraj i przedwczoraj i przedprzedwczoraj ;]
marios18 - Pią 26 Kwi, 2013

Witam wszystkich :)
Trzeba trochę rozruszać się na portalu oraz na drodze.
Dla przypomnienia w sobotę nie tylko nasi forumowicze lecz też osoby z innych portali i przejezdne spotykają się na Kopcu Wyzwolenia punkt 18-00.
A macie jakieś ciekawe pomysły na niedziele :)
Gdzie można polatać, pozwiedzać okolice i nie urwać lag na naszych drogach ??
Ma być rewelacyjna pogoda i chętnie bym polatał turystyk-ując przy okazji :)

ajr - Sro 26 Cze, 2013

jakby kogos interesowało........
28 czerwca - http://www.piecowisko.pl/
30 sierpnia - http://hanysypszow.pl/

misiorek - Czw 04 Lip, 2013

widziałem dzisiaj czerwoną GSę na drodze w stronę Międzybrodzia Bialskiego
ktoś się przyznaje?:D

Patrycja500 - Czw 14 Lis, 2013

widzę ,że sporo osób jest z moich okolic ; ) Ja jestem z Bytom-Stroszek i też często bywam na kopcu , a często jeżdżę tez na Chudów czwartkowe spotkania ; p
ajr - Pon 10 Mar, 2014

coś ten Śląsk wstydliwy, albo na forum nie ma czasu wchodzić.
żółwik sprzedał moto, i z kim mam teraz jeździć,
już przyznawać mi się tu kto jest z okolic Rybnika,
bo sprzedam gs'a :przestraszony: dozbieram do choppera i zostane samotnym jezdzcem

żółwik - Pon 10 Mar, 2014

ajr napisał/a:
coś ten Śląsk wstydliwy, albo na forum nie ma czasu wchodzić.
żółwik sprzedał moto, i z kim mam teraz jeździć,
już przyznawać mi się tu kto jest z okolic Rybnika,
bo sprzedam gs'a :przestraszony: dozbieram do choppera i zostane samotnym jezdzcem


Wyjdź z tym chopperem :wstyd:

ajr - Pon 10 Mar, 2014

poki co bylem dzisiaj przewietrzyc swoje 4 litery na czyms czego ty juz nie masz ;p
chociaz podobno to sie myje a nie wietrzy, i chyba cos w tym jest po strasznie zakurzone a wietrzenie nie pomoglo ;]

SALWA - Czw 22 Maj, 2014

Sosnowiec... widzę że niewiele się tu dzieje narazie ale minąłem dziś jednego GS-a w parze z jajkiem... może zawita :)
Krzycho - Pią 05 Wrz, 2014

Dzisiaj o godzinie 11:11 (przypadek? nie sądzę :P ) w Rybniku- Chwałęcicach widziałem GSa o numerach SR 4146 (może źle zapamiętałem :P ) Stał na mijance, po czym wyrwał do przodu :D
Ktoś z naszych? :D

kolosm - Sro 10 Wrz, 2014

Witam!
Krzycho to byłem ja:) nowy użytkownik Michał z Rybnika.
Maszynke mam dopiero od tygodnia i powoli sie wczuwam:)

Krzycho - Sro 10 Wrz, 2014

Hehe :P ja niestety na moto wtedy nie byłem, siedziałem w niebieskim Ducato.. ach ta praca :P
Krzycho - Nie 14 Wrz, 2014

Ktoś coś dzisiaj? ;)

[ Dodano: Pon 15 Wrz, 2014 ]
Ma być ładnie, może Chudów w czwartek? :P

[ Dodano: Śr 17 Wrz, 2014 ]
No ludzie no :/ "śląske" jest martwe takie :/

Krzycho - Czw 02 Paź, 2014

Latamy coś jutro? ;)
yezozwierz - Pią 03 Paź, 2014

Bardzo możliwe że będę jechać jutro do częstochowy (przez sławków, wschodnią obwodnicę gop, siewierz itd). W planach mam obejrzenie auta na zamianę za moją yamahę - jak wypali to pojadę, towarzystwo mile widziane ;)
ajr - Sro 15 Paź, 2014

widze, że wreszcie ktoś z Rybnika ;]
@kolosm a jeżeli można wiadomo jakbys troche uścislił chociaz dzielnice ;] bo swego czasu w zebrzydowicach jakas GSke widzialem czarna o ile pamietam.

SALWA - Pią 17 Paź, 2014

Mnie już na GS nie zobaczycie w okolicy...ale mogę się teraz zgadywac na jakieś większe latanie bo maszyna komfortem i mocą służy dobrze :)
yezozwierz - Pon 20 Paź, 2014

A czym to teraz smigasz? Pochwal się ;)
Krzycho - Sob 01 Lis, 2014

Ktoś coś jutro? Ostatki pogodowe są, trzeba korzystać :P
Krzycho - Czw 13 Lis, 2014

https://goo.gl/DXRl15

pisze się ktoś na sobotę? ;)

Exodus - Wto 16 Maj, 2017

Halo Śląsk! Ktoś zainteresowany wycieczką do Wadowic na Motoserce? :)

Więcej info


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group