.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

śląskie (S) - Rybnik-Żory-Jastrzębie-Wodzisław

żółwik - Czw 06 Cze, 2013
Temat postu: Rybnik-Żory-Jastrzębie-Wodzisław
Widzę, że inne województwa mają swoje spoty i my również w Piekarach Śląskich. Ale może jest ktoś z okolic Rybnika, Żor, Jastrzębia czy Wodzisławia i ma ochotę polatać ;) ? Można by się kiedyś zgadać :hyhy:
ajr - Nie 09 Cze, 2013

spoko, jak juz doprawadze sprzet do uzywalnosci to czemu nie, mozemy gdzies smignac albo chociac porownac maszyny ;)
żółwik - Nie 09 Cze, 2013

ajr napisał/a:
spoko, jak juz doprawadze sprzet do uzywalnosci to czemu nie, mozemy gdzies smignac albo chociac porownac maszyny ;)


No to czekam. Zawsze to raźniej polatać z kimś niż samemu :)

Danon - Pon 10 Cze, 2013

Można, można :P Ja również muszę doprowadzić sprzęt do stanu używalności ale to już myślę będzie na dniach :hyhy:
żółwik - Pon 10 Cze, 2013

I to mi się podoba :D Podobno trzech to już tłum :rotfl:
ajr - Wto 11 Cze, 2013

a pozatym takich dwóch jak nas trzech to ani jedno ;)

p.s. żółwik nie ma weselszych awatarów ;p jak dłużej sie patrzy na twojego to zaczyna człowieka depresja ogarniac heh wez mu tam uśmiech zrób

żółwik - Wto 11 Cze, 2013

ajr napisał/a:
a pozatym takich dwóch jak nas trzech to ani jedno ;)


To już swoją drogą :rotfl: Jak będzie pogoda niedzielę to lecę do Brennej, bo kumpel startuje tam w zawodach Downhillowych czy jakkolwiek to się nazywa :D Jacyś chętni?

ajr - Pią 14 Cze, 2013

heh wahałem sie czy nie jechać, ale jednak jeszcze nie jestem przekonany czy wszystko jest ok, dzisiaj jak turlałem sie bardzo powoli to czasem coś delikatnie mam wrażenie tarło jakby przy przy zebatce pod pokrywą, może łańcuch może cos innego, nie wiem, musze to jeszcze zbadać więc raczej trzymam się w promieniu kilkunastu km od domu w razie draki. Wyczyszczę łańcuch, wymienię do pewności zębatkę z przodu i zobacze jak nie pomoże to gdzieś podjadę, chyba żeby mi ktoś sprawdził czy napewno jest wszystko ok i niepotrzebnie panikuje czy coś jest na rzeczy.

aaa w miedzy czasie ;) oddam się drugiemu hobby :] ... już czas uwarzyć nowe piwko ;)

żółwik - Pią 14 Cze, 2013

ajr napisał/a:
heh wahałem sie czy nie jechać, ale jednak jeszcze nie jestem przekonany czy wszystko jest ok, dzisiaj jak turlałem sie bardzo powoli to czasem coś delikatnie mam wrażenie tarło jakby przy przy zebatce pod pokrywą, może łańcuch może cos innego, nie wiem, musze to jeszcze zbadać więc raczej trzymam się w promieniu kilkunastu km od domu w razie draki. Wyczyszczę łańcuch, wymienię do pewności zębatkę z przodu i zobacze jak nie pomoże to gdzieś podjadę, chyba żeby mi ktoś sprawdził czy napewno jest wszystko ok i niepotrzebnie panikuje czy coś jest na rzeczy.

aaa w miedzy czasie ;) oddam się drugiemu hobby :] ... już czas uwarzyć nowe piwko ;)


Spoko, na pewno będzie jeszcze nie jedna okazja żeby gdzieś wyskoczyć :)

axl2 - Pon 17 Cze, 2013

Jestem do zgody :) kilku znajomych też się przyspawa. Fakt faktem nie na GS'ach ale myślę to nie problem :) Dajcie znać jak coś
żółwik - Pon 17 Cze, 2013

axl2 napisał/a:
Jestem do zgody :) kilku znajomych też się przyspawa. Fakt faktem nie na GS'ach ale myślę to nie problem :) Dajcie znać jak coś


Żaden problem. Chyba, że lubią latać z zawrotnymi prędkościami to wtedy kiepsko :P

ajr - Pon 08 Lip, 2013

Już 13-14.07.2013 Ostrava - Radvanice wyścigi uliczne motocykli. Impreza jedyna w swoim rodzaju. Widowisko warte uwagi... Motocykle różnych klas i pojemności, prędkości 300km/h, ryk silników, piękne kobiety już w następny weekend w Ostrawie
Szczegóły : http://www.rabamotosport.cz/lang=pl/

żółwik - Pon 08 Lip, 2013

ajr napisał/a:
Już 13-14.07.2013 Ostrava - Radvanice wyścigi uliczne motocykli. Impreza jedyna w swoim rodzaju. Widowisko warte uwagi... Motocykle różnych klas i pojemności, prędkości 300km/h, ryk silników, piękne kobiety już w następny weekend w Ostrawie
Szczegóły : http://www.rabamotosport.cz/lang=pl/


Zgadamy się jeszcze i można by polecieć :D

ajr - Czw 11 Lip, 2013

Kto sie przyznaje ?
2013-07-11 CHUDÓW




żółwik - Czw 11 Lip, 2013

Byłem, ale to nie mój :rotfl: :troll2:
żółwik - Sob 13 Lip, 2013

Jutro ok. 12.00 ze stacji Bliska w Żorach lecimy w kierunku Czech. Wybiera się ktoś ;) ?
ajr - Nie 14 Lip, 2013

żółwik mi kazał napisać, że byłem ;p i że może kogoś swoja obecnościa zachęce ? czy jakos tak ;] hehe
żółwik - Pon 15 Lip, 2013

ajr napisał/a:
żółwik mi kazał napisać, że byłem ;p i że może kogoś swoja obecnościa zachęce ? czy jakos tak ;] hehe


Robisz ze mnie tyrana :wstyd: Ale tak zaliczyliśmy wczoraj na GS'ach ponad 300 km po Polsce, Czechach i Słowacji :cool:

ajr - Pon 15 Lip, 2013

dzisiaj za to z lozka nie moglem wyjsc, zreszta dalej masakraaaaaaaaa
żółwik - Pon 15 Lip, 2013

ajr napisał/a:
dzisiaj za to z lozka nie moglem wyjsc, zreszta dalej masakraaaaaaaaa


Nawet nie gadaj :D Mi się tak spać chce, że po prostu poezja :rotfl:

żółwik - Nie 25 Sie, 2013

Okej, moto gotowe. Można jeździć, więc może byśmy sobie gdzieś wyskoczyli :P ?
żółwik - Nie 29 Gru, 2013

Trzeba by trochę ożywić temat i uzbierać ekipę na przyszły sezon :D
Semy - Sob 04 Sty, 2014

Jam jech chętny, i z okolic Tarnowskich Gór :)
żółwik - Sob 04 Sty, 2014

Semy napisał/a:
Jam jech chętny, i z okolic Tarnowskich Gór :)


Dobrze wiedzieć. Jak przyjdzie sezon to na pewno będziemy wołać :)

kieran09 - Sob 11 Sty, 2014

żółwik napisał/a:
Semy napisał/a:
Jam jech chętny, i z okolic Tarnowskich Gór :)


Dobrze wiedzieć. Jak przyjdzie sezon to na pewno będziemy wołać :)


żółwik do Łazisk nie masz daleko więc zapraszam w sezonie :P (albo w chudowie :D )

żółwik - Sob 11 Sty, 2014

kieran09 napisał/a:
żółwik napisał/a:
Semy napisał/a:
Jam jech chętny, i z okolic Tarnowskich Gór :)


Dobrze wiedzieć. Jak przyjdzie sezon to na pewno będziemy wołać :)


żółwik do Łazisk nie masz daleko więc zapraszam w sezonie :P (albo w chudowie :D )


Na pewno się jeszcze spikniemy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group