.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

kujawsko-pomorskie (C) - Toruń

adi - Wto 28 Maj, 2013
Temat postu: Toruń
Jest ktos z toruniu i okolic chętny na wspolne latanie?
_ANIOŁ_ - Wto 28 Maj, 2013

Ja jestem z Grudziądza ;)
M.A.X - Sro 29 Maj, 2013

Cześć :cool:
Jak widać jestem z G-D więc do Torunia mam nie daleko zaledwie ~ 40km :cwaniak: więc można by kiedyś razem polatać.
Jedzie ktoś na ZLOT ?? ?? ??

_ANIOŁ_ - Sro 29 Maj, 2013

Ja do Golubia mam 30 minut :)
M.A.X - Sro 29 Maj, 2013

W takim razie musimy się kiedyś, gdzieś spotkać :P . Następny tydzień mam wolny więc termin do ustalenia ;) i traska na toronto do Adiego :rotfl:
adi - Sro 29 Maj, 2013

spoko jakos sie zgadamy
_ANIOŁ_ - Czw 30 Maj, 2013

Wybieram się dziś na Osie podszkolić dziewczynę, ktoś chętny na małe latanie?
sebas_bdg - Sob 01 Cze, 2013

Pisz tak przynajmniej dzien wczesniej :P
_ANIOŁ_ - Sob 01 Cze, 2013

To może jutro ktoś chętny? :)
adi - Nie 02 Cze, 2013

ja aktualnie sobie nie pojezdze bo nie mam kasku takze musze poczekac na kase
M.A.X - Nie 02 Cze, 2013

Siemka. Ja muszę odpocząć przynajmniej jeden dzień po Zlocie :D żałujcie że ominęła was taka impreza ;)
adi - Nie 02 Cze, 2013

gdzie byl zlocik?
M.A.X - Pon 03 Cze, 2013

Adi gdybyś dokładniej przeglądał forum to byś wiedział :P
Po drodze na zlot spotkałem gostka na GSie, na obwodnicy przy ostatnim wylocie z Torunia w strone Bydgoszczy. Wspomniałem mu by się zalogował na forum bo już jedna osoba z Tor jest więc nie będzie sam ;) .
Narka i do spotkania w trasie ;P

adi - Wto 04 Cze, 2013

Teraz wyjezdzam ale jak wroce to mozemy jakos sie umowic na wspolne latanie tylko musze drobne rzzeczy jeszcze porobic
adi - Pią 05 Lip, 2013

Ktos chetny na wspolne latanie?
shark330side - Czw 01 Sie, 2013

Siemka
Andrew500 - Pon 19 Sie, 2013

Szukam kogoś chętnego na spotkanie z okolic Torunia. Kupiłem niedawno motocykl i mam kilka pytań i chciałbym porównać go z inną sztuką (gs500e 96r.) :)
michals51 - Sob 29 Mar, 2014

Chętny ktoś w tym roku na latanie z okolic?
_ANIOŁ_ - Sob 29 Mar, 2014

Dziś ruszam do Malborka, możesz się dołączyć :P
michals51 - Sob 29 Mar, 2014

no ja akurat mam moto na serwisie po zakupowym także będę osiągalny za jakiś tydzień:P ale na pewno sie odezwe jak bede gotów:P
Macias00 - Pią 04 Kwi, 2014

Ja jestem chętny na latanie po okolicy możemy się jakoś zgadać.
michals51 - Nie 06 Kwi, 2014

ok ok bede pamiętał jak coś to pisz na priv to bedziemy sie ustawiać co i jak ja w tym tygodniu odbieram moto z serwisu bo podobno już gotowe także tego:P
M.A.X - Sro 09 Kwi, 2014

Widzę że w końcu się tu coś ruszyło :)
to pewnie nie długo się gdzieś spotkamy ;)

Macias00 - Pią 11 Kwi, 2014

Ktoś chętny żeby jutro polatac po okolicy??
michals51 - Pią 11 Kwi, 2014

ja jutro odpadam bo mam szkołe niestety, pozatym moto jeszcze nie zarejestrowane bo dopiero kupione, ale za około dwa tygodnie będę jak najbardziej chętny na polatanie:P
M.A.X - Sob 12 Kwi, 2014

W takim razie umówimy się na spotkanie za około 2tyg
Bo ja też jeszcze mam moto nie zdatne do jazdy -brak aku. ale może w następnym tygodniu to się zmieni :) więc zacznę wtedy już śmigać

michals51 - Sob 12 Kwi, 2014

nie widzę problemu z chęcią ustawie się na wspólne latanie za jakieś dwa tygodnie:P
M.A.X - Sro 16 Kwi, 2014

Jest już nowe moto więc pośmigać z przyjemnością gdzieś można :)
Jeśli czas pozwoli to będę się starał jechać na poświęcenie jaj kawałek za toruniem w strone bydzi. Co roku odbywa się tam święconka w kasku ktoś chętny na spotkanie?.

M.A.X - Nie 20 Kwi, 2014

Czy był ktoś z was na święcące w kasku ?
Widziałem dwa gs'y jeden przed drugi po lifcie obydwa golasy.Chciałem zamienić choć dwa słowa z właścicielami ale nikogo nie było a po chwili nie było też moto :szok:

Macias00 - Wto 22 Kwi, 2014

Ja byłem na święcące ale to nie mój sprzęt widziałeś bo ja mam przedliftowy.
M.A.X - Sro 23 Kwi, 2014

Napisałem że jeden był " przed" liftem czyli starszy a drugi "po" lifcie czyli młodszy ten na pewno czarny tamtego nie pamiętam .Więc możliwe że to właśnie byłeś ty.
Macias00 - Sro 23 Kwi, 2014

To może mój bo jest z 94r. i czarny z białym felgami to szkoda, że się nie spotkaliśmy ale napewno będzie jeszcze okazja.
M.A.X - Sob 26 Kwi, 2014

Czy ktoś jest chętny na jednodniowy wypad do skoja :cwaniak: ? bo ja będę jechał :hyhy: jeszcze nie wiem dokładnie kiedy (to znaczy na pewno w długi weekend majowy;) ) ale będę a jak wiadomo w grupie zawsze raźniej ;)
michals51 - Nie 27 Kwi, 2014

ja w zasadzie chętny ale po 10maja:P
M.A.X - Pią 02 Maj, 2014

Jutro się wybieram do skoja (jeśli tylko pogoda pozwoli) i będę jechał przez toruń ktoś chętny by się przyłączyć? W toruniu będę około 11 :)
michals51 - Nie 04 Maj, 2014

ja jestem chetny na jakieś latanie od przyszłego poniedziałku czyt od 12maja moto będzie w koncu zarejestrowane i pierwsze latnie gska:P
michals51 - Sro 14 Maj, 2014

Chętny ktoś na latanie w tym tygodniu jeśli pogoda na to pozwoli:>
M.A.X - Sro 14 Maj, 2014

Chętni na pewno się znajdą ;) tylko pogody na pewno nie będzie w tym tygodniu :zdegustowany: ciągłe przelotne opady więc ja się na traskę nie piszę :P
Ale następne tygodnie mają być bardziej obiecujące więc może ktoś chętny na wypad 24.05 do Lidzbarka na spotkanie innego forum "Banici" ? Ja się wybieram ,nie jest daleko a po drodze można zobaczyć Piaseczno gdzie będzie spotkanie w Lipcu :cwaniak:

michals51 - Pią 16 Maj, 2014

ja chyba sie nie pisze na jechanie do Lidzbarka, ale jak ktoś będzie chętny przy dobrej pogodzie na małą traskę to jak najbardziej:P
M.A.X - Pią 13 Cze, 2014

Hej
Jak na razie pewnie nikomu nic nie wyszło z traskimi :zdegustowany: Więc teraz proponuję wypad do Bydzi 5 lipca. Ja będę jechał z plecaczkiem. W planach jest spotkanie z forumową elitą :rotfl: będącą na ParaBodziaGP oraz spędzenie chwili czasu na mistrzostwach w stuntie. Chętnych zapraszam do wspólnego wypadu ;)

michals51 - Nie 15 Cze, 2014

No ja mam jakieś zaliczenie w szkole ostatnie akurat 5 ale jeśli będzie Ono w miarę szybko to bym się pisał:P
michals51 - Pon 07 Lip, 2014

pisze się ktoś w sobotę na jakieś polatanie;>
M.A.X - Pon 07 Lip, 2014

Ja byłem na bodzia paragp i żałuj że nie pojechałeś bo na prawde było fajnie. Po za przejazdem po torze to spotkanie z forumowiczami oraz zajrzałem na mistrzostwa świata w stunt'ie :hyhy:
Ja na razie nie będę miał czasu ale na Piaseczno możesz zajrzeć ;)

michals51 - Pon 07 Lip, 2014

a kiedy jest i czy ktoś się wybiera;>
M.A.X - Wto 08 Lip, 2014

Nie problem samemu sprawdzić pod Piaseczno vol 4 :P
25-27 07 :cwaniak:

_ANIOŁ_ - Wto 08 Lip, 2014

Będzie ktoś na atomowym zlocie?
michals51 - Sro 09 Lip, 2014

Atomowym czy o i Piaseczno:>
_ANIOŁ_ - Czw 10 Lip, 2014

http://www.fenixmc.pl/atomowyzlot.html
emkags - Czw 10 Lip, 2014

michals51, no no ... na Piasecznie proszę być :p
M.A.X - Pią 11 Lip, 2014

Ja w ogole nie wiem jak mozna się nad czyms takim zastanawiać :P
Oczywiście ze jedynym i słusznym rozwiązaniem tego dylematu jest być wPiasecznie ;)
Emka czy na kajaki można się zapisać w ostatniej chwili? Chyba jeden dodatkowy kajak nie zrobi gościowi różnicy :wstyd: bo na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć czy dam radę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group