.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

łódzkie (E) - Wyjazd do Skorzęcina

studi - Nie 28 Kwi, 2013
Temat postu: Wyjazd do Skorzęcina
Witam,
Jako, że do wyjazdu pozostał niecały tydzień a ja dość nietypowo będę startował z Łodzi nie z Warszawy chciałbym zaproponować jakiś wspólny wyjazd w grupie.

Proszę o wpisanie się chętnych oraz zaproponowanie miejsca spotkania, godzinę doprecyzujemy w dalszej części, gdyż zapewne wzorem poprzedniego wyjazdu dołączymy do jadących z Wawy, a może nie, zobaczymy jak się sytuacja wyklaruje.

simin - Pon 29 Kwi, 2013

Ja jestem chętny jak najbardziej.
DaDa - Pon 29 Kwi, 2013

Jak Simin to i ja :P I chyba koniec łódzkiego ;D
Mój "plecak" ma parę spraw do załatwienia i dojedzie później sam.

studi - Pon 29 Kwi, 2013

Transi_eft napisał/a:
Mój "plecak"

to ile was będzie ?? na tym materacu.

Poza tym oczekuje jakiejś informacji gdzie się spotkamy.

simin - Pon 29 Kwi, 2013

studi napisał/a:
Poza tym oczekuje jakiejś informacji gdzie się spotkamy.


O ile pamiętam będziesz leciał z Górnej.

W którym kierunku będziemy lecieć? Jak na Zgierz to McD na Włókniarzy/Lutomierska będzie nam po drodze.

Transi mieszka pod łodzią, więc albo dojeżdża do nas albo zgarniamy ją gdzieś w okolicy Zgierza.

studi - Pon 29 Kwi, 2013

Cytat:
O ile pamiętam będziesz leciał z Górnej.

Z Dąbrowy, nie wiem czy to są Choiny, Górna czy Widzew Wschód, bo to tak na pograniczu.

McD na Włókniaży jak najbardziej ok. Ciekaw jestem jak się wyjają mazowieccy bo tam też ani miejsca ani godziny, ani odpowiedzi czy się po drodze spotykamy, jak ja czegoś nie ogarnę to nic nie ustalone.

Z racji tego, że ty na dotarciu i wolnobieżny, to prowadzisz, ja się dostosuje.

DaDa - Pon 29 Kwi, 2013

simin napisał/a:

Transi mieszka pod łodzią, więc albo dojeżdża do nas albo zgarniamy ją gdzieś w okolicy Zgierza.


Chyba nad Łodzią :>
Mi to obojętnie, do Mc trafię :P

studi - Wto 30 Kwi, 2013

Patrząc co się dzieje, a właściwie na to że w temacie w mazowieckim nic się nie dzieje, proponuję olać moich ziomków i pojechać po swojemu.

Proponowana trasa: Łódź -> DK72 ( -> Aleksandrów Łódźki -> Poddębice -> Uniejów -> Turek -> Tuliszków -> Konin -> ) DK92 ( -> Słupca -> ) -> Wólka -> DW260 -> Witkowo -> Skorzęcin

Odległość: 171km
Szacowany czas przejazdu: ~2h
Planowany wyjazd: 12:00

Co wy na to ??

DaDa - Wto 30 Kwi, 2013

Pasi :cool:
RedShadow - Czw 02 Maj, 2013

Na chwilę obecną od Uniejowa mam tą samą trasę co Wy, ale trochę inny czas. Czy któreś z Was mogłoby mi wysłać na pw nr telefonu? Jeśli coś się zmieni to zadzwonię i może uda się zgadać w trasie.
DaDa - Czw 02 Maj, 2013

Zastanawiam się, Studi, czy ty sobie zdajesz sprawę, że ja pierwszy raz opuszczę województwo na moto ^^
studi - Czw 02 Maj, 2013

Transi_eft, nie chce by zabrzmiało to, że jestem zadufany w sobie, ale jestem dobrym prowadzącym i potrafię dostaosować się do najsłabszych nawet raiderów (zapytaj Irys, Dunje, czy innych, którzy ze mną jechali) oczywiście jeśli widzę, że w kimś tkwi potencjał, to potrafię go niejako pociągnąć w górę ;) . No ale tym razem wszystko zależy od simin'a bo to wszystko zależy jak on oceni swoje moto, na ile jest gotowe i na ile może go wysilić, dlatego jak pisałem będzie prowadził, a ja zamykam, więc tobie zostaje środek.
DaDa - Czw 02 Maj, 2013

To dobrze, nie chce skończyć w krzakach :rotfl:
studi - Czw 02 Maj, 2013

Transi_eft napisał/a:
nie chce skończyć w krzakach

Wszystko zależy w jakim celu, może to być całkiem przyjemne, byle by moto najpierw zaparkować bezpiecznie :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group