.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Latanie 2013

bonk - Czw 04 Kwi, 2013
Temat postu: Latanie 2013
Czołem!

Pora, aby taki temat w końcu powstał :)

Generalnie nadchodzi weekend majowy (za miesiąc) i istnieje cień szansy, że nie będzie już śniegu... :zdegustowany: Jako, że wypada on w tym roku wyjątkowo syto (pięć dni wolnego; 01-05.05.2013) mamy spore pole do popisu. Myślę, że warto by było rozkminić jakiś jeden dzionek na wspólny wypad gdzieś. Będzie dobra okazja, żeby obudzić maszyny po śnie zimowym :) Myślę, że 300km to taki maks jaki jest sens zrobić, żeby się nie zmęczyć itd. Oczywiście w grę wchodzi jazda na pełnym lajcie- jedziemy gdzieś, obiadek, pogaduchy i takie inne a potem powrót.

Macie jakieś propozycje gdzie możemy pojechać? Fajnie jakby na miejscu było coś do oglądania - Sandomierz?

Wrzucajcie propozycje, zaplanujmy sobie coś ciekawego :)

Pozdrawiam serdecznie!
Maciej

sting126 - Czw 04 Kwi, 2013

No ja bym bardzo chętnie udał się w to miejsce:

Zamek Liw

Wyjdzie ociupinkę więcej niż 300 km, ale myślę, że warto :) Sandomierz też jest ok, ale chyba jest z lekka oklepany.

Ja jeszcze rozważałem wypad do Skorzęcina, ale raczej odpuszczę.

bonk - Czw 04 Kwi, 2013

Ten zamek wydaje się być super fajną opcją - wchodzę w to w ciemno ;)
artur76 - Czw 04 Kwi, 2013

w czerwcu jest zlot na terenie tego zamku
http://www.gryf.riders.pl...r=1&id=9&idp=40
moze wtedy jest sie lepiej wybrać

bonk - Czw 04 Kwi, 2013

Taki zlot to trochę inny poziom rozrywki :P
marcinlbn18 - Czw 04 Kwi, 2013

Wygląda spoko ale może zaproponowałbym jeszcze nasze pojezierze np. jeziorko Zagłębocze lub Białka? to będzie mój dziewiczy wypad więc wolałbym krótką trasę :)
bilder - Czw 04 Kwi, 2013

Nie przejmuj się marcin, tempo dostosuje się ;) Abyś trochę polatał wcześniej, aby Ci ręce nie drętwiały i nie bolały i będzie ok. Kasiek z nami latała w tamtym sezonie a też wielkiego stażu nie miała. Więc więcej optymizmu :)
Ja jestem otwarty na wszelakie propozycje ;D
I jeśli zdrowie, czas, dopisze to się zjawie na pewno !! :)

ingaginger - Czw 04 Kwi, 2013

Ja Sandomierz zaliczyłam ostatnio samochodem, w sumie bez szału a w jezdni czasem "fajne" wyrwy jak pamiętam.

Ja też się boję dystansu. No i dla mnie zależy kiedy byłby wyjazd - 2 i 3 mam prawdopodobnie "służbowy" wyjazd na Węgry, ciapągiem :kwasny:

bonk - Pią 05 Kwi, 2013

Jeśli chodzi o dystans to się nie spinajcie, ja mam o wiele mniejszy staż od Kaśki, a jakoś nie umarłem robiąc sam takie trasy :P Więc bez paniki ;)

A tempo dostosujemy :hyhy: (zobaczymy jak Betty ciągnie na prostej, hłe hłe hłe)

marcinlbn18 - Pią 05 Kwi, 2013

spoko jadę i tak niezależnie gdzie ustalimy :p może zrobimy jakieś głosowanie hm? wytypujmy 3 opcje i ta ktora zbierze najwięcej głosów to jedziemy?
bonk - Pią 05 Kwi, 2013

No tak, spoko, tylko nadal nie mamy opcji wymyślonych :P
Hitman - Pią 05 Kwi, 2013

Jeżeli zdążę poskładać maszynę to też chętnie się wybiorę. Będzie dobra okazja żeby wszystkich poznać :)
kasiek66 - Pią 05 Kwi, 2013

Jak mnie nigdzie nie wywieje w długi weekend, to oczywiście jadę z Wami niezależnie od opcji kierunkowej. :)
Ten zamek to całkiem niezły pomysł. Ewentualnie z bliższych miejsc proponowałabym Okuninkę (Jez. Białe).

bilder - Pią 05 Kwi, 2013

Białe, jak dla mnie to nic ciekawego. Hmmm ale mówię tak zapewne bo mam blisko i jest to dla mnie oklepane miejsce :D Ale zawsze możemy dodać to do listy ;) Po za tym mam tam blisko :D
sting126 - Pią 05 Kwi, 2013

Białe to bardziej tak pojechać, zobaczyć i wrócić.
poldek171 - Pią 05 Kwi, 2013

Ja też chętnie gdzieś dalej skoczę z wami :) Puki co najdalej to jeździlem 60 km od domu więc bardzo chętnie :)
marcinlbn18 - Pon 08 Kwi, 2013

Ok czyli majówka do obgadania jeszcze ... póki co do wszystkich pytanko czy miałby ktoś ochotę na polatanie w okolicach lublina w sobotę 20 kwietnia ?
ingaginger - Pon 08 Kwi, 2013

Co do majówki jeszcze - najprawdopodobniej jednak odpadam :( Wygląda na to, że w Lublinie będę tylko 1go i może kawałek 2go...

Sobota 20go jeszcze daleko, ale kto wie, kto wie ;) Akurat będę po jednym ważnym dedlajnie to będzie potrzeba relaksu

poldek171 - Wto 09 Kwi, 2013

marcinlbn18 Ja wstępnie się mogę umówić :) Można wyskoczyć na boczne drogi w stronę Opola żeby sprzęt rozruszać po zimie :) Chyba że masz jakieś inne propozycje :)
Bartek89 - Wto 09 Kwi, 2013

marcinlbn18, jak przytargam moje dwa koła to mogę i na tygodniu tez polatać jak ktoś chętny :)
bilder - Wto 09 Kwi, 2013

Bartek89 to już masz moto ?? :D Pochwal się co takiego!! :)
Może i ja bym się ruszył polatać tylko pogoda musi być fajna :D

Bartek89 - Wto 09 Kwi, 2013

Dowiecie się w swoim czasie :D
Mogę tylko zdradzić - nie jest to gs'ka ;)

poldek171 - Wto 09 Kwi, 2013

Hehe ale powiedz czy to jest Suzuki ;p ? To dawajcie znać kiedy się ustawimy gdzieś konkretnie na mieście czy coś :)
marcinlbn18 - Wto 09 Kwi, 2013

Myślę ,że 20 juz bedzie ciepło:)

Proponuje wstępną ustawkę na sobotę godzina 12:00 na parkingu:

1 jeżeli lecimy w strone Opola - parking pod Tesco
2 jeśli na joziorka jakieś parking pod Eclerckiem na Turystycznej
3 jeśli kierunek Puławy-Kazimierz Dolny -parking pod kościołem na al. Warszawskiej ( zaraz za rondem krwiodawców)

Głosujemy!

Mój głos idzie na Kazimierz Dolny

ingaginger - Wto 09 Kwi, 2013

rany, ile ja w Kazimierzu nie byłam! Kazik, Kazik, Kazik! a ktoś może jechał tamtędy po zimie i wie jaki stan drogi? bo ja póki co jechałam tylko na Tarnów przez Kraśnik i Sandomierz to tam całkiem nieźle (chociaż był odcinek przed samym Sandomierzem, że ja dziękuję)
poldek171 - Wto 09 Kwi, 2013

Ja wybierm opcję 1 jeżeli lecimy w strone Opola - parking pod Tesco :)

[ Dodano: Wto 09 Kwi, 2013 ]
A jeśli nie sobota to może niedziela :P ?

bonk - Wto 09 Kwi, 2013

Polatałbym z Wami, ale przed długim weekendem raczej na Lubelszczyźnie nie zawitam :(
poldek171 - Wto 09 Kwi, 2013

Będzie jeszcze okazja i to nie jedna :)
sting126 - Sro 10 Kwi, 2013

Mnie niestety też w ten weekend nie będzie w Lublinie... Ale jakby ktoś miał wolny piątek to prawdopodobnie będę rano jechał w stronę Rzeszowa to możecie mnie "odprowadzić" ;)
poldek171 - Sro 10 Kwi, 2013

Hehe puki co to nie polatamy ze względu na pogodę ;/ miejmy nadzieję że się poprawi szybko :)
ingaginger - Sro 10 Kwi, 2013

Ty mieszkasz w Lublinie czy w Lubinie? Dzisiaj pogoda git przecież :D a do 20go jeszcze kawałek

ps. błagam, tylko jak już to "póki co"! bo już mnie oczy palą :)

Bartek89 - Sro 10 Kwi, 2013

Niestety na 20 z wami nie polatam :kwasny:
Myślałem, że po moto pojadę w ten weekend, ale niestety z powodu różnych przyczyn muszę przełożyć wyjazd na 25 kwietnia :znudzony:

marcinlbn18 - Sro 10 Kwi, 2013

Podsumowując obecna sytuacje opole 1 , kazik 2

zdeklarowani:
Ja, Inga, Poldek

P.S
Doszła jeszcze jedną opcja na 20 kwietnia. Mianowicie w Łęcznej jest motoserce 2013
http://leczna.pl/pl/aktualnosci/art2256.html

Na lubelskim forum motocyklowym organizuje się jakaś ekipa na ustawkę pod zamkiem.

ingaginger - Sro 10 Kwi, 2013

Rider's Pub też coś organizuje https://www.facebook.com/events/130690753781552/

Ja to zadeklarowana 50/50. Zobaczymy jak finanse pozwolą bo pod koniec maja szykuje mi się trochę jazdy po Polsce i nowa guma na tył by się przydała ;)

Hitman - Sro 10 Kwi, 2013

jak nie macie nic przeciwko to bym się pojawił 20. (jeszcze na 100% nie jestem pewny czy dam radę)
poldek171 - Czw 11 Kwi, 2013

ingaginger oj tam każdemu się zdarza :P no ja mieszkam w Lublinie tak jak mam w nicku :P Robi się coraz cieplej i w nocy nie ma przymrozków więc asfalt będzie okej :)
bilder - Czw 11 Kwi, 2013

Ja tak 18-19 będę wiedział czy będę miał czas 20. Ale myślę, że dam radę i się pojawię.

może być kazik :D

poldek171 - Czw 11 Kwi, 2013

Oki ale co walimy Nałęczowską czyli trasą czy jakimiś bocznymi śmigamy :P ?
sting126 - Czw 11 Kwi, 2013

Ja wczoraj zainaugurowałem sezon powrotem z Moto-GP :) całkiem nieźle, choć miejscami dość mokro, ale to kwestia paru dni pewnie.

Poldek pytałeś ile kosztuje ragulacja luzów: zapłaciłem 160 zł

poldek171 - Czw 11 Kwi, 2013

Ja jak kupowałem swojego to typ mówił że niby robił regulacje ale myślę żeby zrobić
bilder - Czw 11 Kwi, 2013

Ja bym zrobił regulacje, dla świętego spokoju ;) Jeśli od kupna zrobiłeś z 6 tyś km to na pewno trzeba sprawdzić.

Ja dziś ogarnąłem wszystko z moto, stoi i czeka na dalszy przelot ;) Więc na 20 tak na te 90 % jestem :D

marcinlbn18 - Czw 11 Kwi, 2013

NO to spoko:D hmm chyba nałęczowska ciekawsza i mniej ruchliwa ale troche się obawiam o stan tamtej drogi. Ale można zaryzykować Nałęczów-Wąwolnia-Kazik
poldek171 - Pią 12 Kwi, 2013

Jechałem skuterem na początku marca z Karczmisk nałęczowską do domu i nie ma lipy :) Więc jak coś to czekam zwarty i gotowy ;)
marcinlbn18 - Pią 12 Kwi, 2013

I ja tez już zwarty i gotowy:D olej wymieniony, opony nabite, bak prawie pełny tylko siadać i jechać :) czekamy do następnej soboty
poldek171 - Pią 12 Kwi, 2013

Do zobaczenia za tydzień ;)
ingaginger - Pią 12 Kwi, 2013

Ja dziś przyprowadziłam Suzi. 19go będę wiedzieć co i jak u mnie z kasą to wtedy potwierdzę na 100% czy się z Wami załapię na przejażdżkę :)
poldek171 - Wto 16 Kwi, 2013

Spoko to ile nas tak mniej więcej jedzie :) ?
marcinlbn18 - Wto 16 Kwi, 2013

Ja potwierdzam , będę i mam nadzieje ,że reszta tez:)
ingaginger - Wto 16 Kwi, 2013

Ja to zależy już bardziej od Suzi - jeśli coś trzeba będzie robić to nie wiem czy wyrobią ze zrobieniem i z drugiej strony czy ja kasowo udźwignę ;)
poldek171 - Wto 16 Kwi, 2013

Pogoda sztosik więc miejmy nadzieję że nic w tej kwestji się nie zmieni :)
kasiek66 - Wto 16 Kwi, 2013

Coś mi się zdaje, że do Was dołączę. :)
bilder - Sro 17 Kwi, 2013

kasiek66, Podoba mi się to !! :)
poldek171 - Czw 18 Kwi, 2013

Kurde ja to niewiem czy na bank będę bo jeszcze nie mam części.. ;/ Mam nadzieję że do soboty dostane graty i zobaczymy się ;)
marcinlbn18 - Czw 18 Kwi, 2013

Ogłoszenia parafialne:


Zbiórka w sobotę o godzinie 12:00 pod Moto GP przy ul. Nałęczowskiej 73


Poldek trzymam kciuki ze dziś dojdą te części i poskładasz Suzę na czas:) a Jak nie to za tydzień powtórka:D
Dla jasności prosiłbym o potwierdzenie swojej obecności do piątku wieczorem :)

Plan jazdy

poldek171 - Czw 18 Kwi, 2013

Za tydzień to ja nie mogę bo idę na wesele.... ;D Myślę że się zobaczymy :) Pozdro ;)
Hitman - Czw 18 Kwi, 2013

Jak zdąże sprzęt poskładać i nie befxiecie mieć nic przeciwko to też sie pojawię :)
poldek171 - Czw 18 Kwi, 2013

No to składaj składaj a nie na forum siedzisz :P
marcinlbn18 - Czw 18 Kwi, 2013

Hitman napisał/a:
Jak zdąże sprzęt poskładać i nie befxiecie mieć nic przeciwko to też sie pojawię :)


Im nas więcej tym lepiej:)

poldek171 - Czw 18 Kwi, 2013

Brechta dopiero zauważyłem że wszyscy jesteśmy prawie z jednego rocznika :D
Hitman - Czw 18 Kwi, 2013

poldek171 napisał/a:
No to składaj składaj a nie na forum siedzisz :P


No właśnie dawno by był złożony gdyby nie to że motorek w Lublinie a ja w stolicy. Jak w piątek przyjadę wieczorem to będzie wyścig z czasem żeby go poskręcać :D Oby tylko pogoda dopisała bo widziałem że prognozy nie są zbyt ciekawe

ingaginger - Czw 18 Kwi, 2013

Odzyskałam Suzi!!! Okazało się, że klamry złapały trochę rdzy więc zostały wyczyszczone i w ogóle - a siedzisko się nie otwierało bo brakowało jednej śrubki :rotfl:

Tak więc na dzień dzisiejszy na 90% będę, potwierdzę na 100% jutro wieczorem - jak przyjdzie kasa to muszę ogarnąć wydatki bieżące i zobaczę z czym zostanę ;)

ps. to prawda że ma padać???

marcinlbn18 - Czw 18 Kwi, 2013

No podobno ma padać ale to tylko prognozy, miejmy nadzieje ,ze się nie sprawdzą jak w marcu gdy mówili będzie ciepło a było zimno i snieg:P
poldek171 - Czw 18 Kwi, 2013

Ja puki co nie mam jeszcze części ;/ Mam nadzieje że jutro się odezwą jak nie to ich zaje.... :D Miejmy nadzieję że uda się wyskoczyć i pogoda też dopisze
bilder - Pią 19 Kwi, 2013

A ja zapomniałem, że jutro też jest motoserce w Łęcznej...
No nic aby pogoda dopisała :D

ingaginger - Pią 19 Kwi, 2013

To jutro Łęczna a w niedzielę Kazik? Kurcze, też zapomniałam o Łęcznej bo krwi przez pół roku nie mogę oddać i jakoś pewnie dlatego wyleciała z głowy.
Jutro wieczorem, bodajże o 16:30 jeszcze parada weselna na trasie archikatedra - Wilczopol jak coś.

bilder - Pią 19 Kwi, 2013

Ok ja potwierdzam jutrzejszą obecność !!
Aby frekwencja nam dopisała!!.

ingaginger - Pią 19 Kwi, 2013

Ale to jutro w końcu śmigamy do Łęcznej czy Kazika? :D
marcinlbn18 - Pią 19 Kwi, 2013

Kazik zostaje. Tez potwierdzam (chyba ze bedzie padac to wiadomo:P)
bilder - Pią 19 Kwi, 2013

Ale mam nadzieje ze bedzie okej :D
Kazik ok ;)
Wspomniałem o Łęcznej bo mi się przypomniało.
To już jesteśmy we dwa:D Ktoś jeszcze potwierdza na 100% !! :D

ingaginger - Pią 19 Kwi, 2013

Jeśli nie będzie padać i wiać mocno to ja się piszę :)
Hitman - Sob 20 Kwi, 2013

Gdzie sie w koncu spotykamy? Motor poskladany wiec jak jakims cudem uda mi sie zrobic przeglad to bede i ja
ingaginger - Sob 20 Kwi, 2013

o 12 pod MotoGP na Nałęczowskiej :)
Hitman - Sob 20 Kwi, 2013

Jak poczekacie chwile to dam rade bo wlasnie siedze na przegladzie :)
bilder - Sob 20 Kwi, 2013

No i ja dotarłem do domu dzięki za latanie :D
ingaginger - Sob 20 Kwi, 2013

Ja też już, było super i dzięki za zaczekanie - uwielbiam te traktory z tym czymś ostrym wystającym, po prostu kocham! :D

Czekam na foty :D

kasiek66 - Sob 20 Kwi, 2013

Ja też dziękuję za fajny wypad. :padam:
Sobota na moto w miłym towarzystwie plus pizza i czekolada to jest zdecydowanie bardzo dobrze spędzona sobota. :)
Do palenia gumy raczej się nie przekonam :P , ale jakby ktoś miał ochotę, to w przyszłym tygodniu zmieniam opony, więc stare będą do skończenia. :hyhy:

ingaginger - Sob 20 Kwi, 2013

Ale trzeba pamiętać, że to palenie gumy nie było byle jakie! :D
Hitman - Sob 20 Kwi, 2013

no nie byle jakie, nie byle jakie :hyhy:
też dotarłem do domu. Dzięki wielkie za spotkanie i za to że punktualnie nie wyruszyliście w trasę :padam:
Sobota zdecydowanie na plus. Oby takich więcej ;)

bilder - Sob 20 Kwi, 2013

ingaginger, to coś to brony hehe :D
No ale oby takich wypadów więcej :]

marcinlbn18 - Sob 20 Kwi, 2013

Również dziekuje wam za wypad, było super - mój dziewiczy rejs :D :D
jutro wieczorem powrzucam tych kilka zdjęć :)

Kaska, Twój ślizg zostanie mi na długo w pamięci, bede bardziej uwazał na zakrętach:D

ingaginger - Nie 21 Kwi, 2013

bilder napisał/a:
to coś to brony hehe :D


nie daję głowy, że zapamiętam - głupio uczyć się rzeczy, na którą tak fajnie można się nabić :przestraszony:

trochę głupio się przyznać, ale nogi bolą mnie jakbym te kilometry przeszła, a nie przejechała :zawstydzony:

bilder - Nie 21 Kwi, 2013

Z duża spink ana moto ;)
Więcej jazdy i będzie tylko lepiej ;)

Edit: Czekam na foty :D

ingaginger - Nie 21 Kwi, 2013

Wiadomo ;) Trochę stresu miałam bo przed zimą nie nabiłam wielu km, ta przerwa taka długa i wychodziło później w zakrętach... ale uwielbiam Was, że nikt tego nie uwiecznił ;)

Jak widać pogoda nas szalenie lubi ale pozostaje nam liczyć, że w następnym tygodniu będziemy mieć niebieskie niebo i trochę słońca. A nie tylko ten wiatr co mnie biedną chciał zwiać :mad:

Hitman - Nie 21 Kwi, 2013

No właśnie. Kiedy znowu gdzieś lecimy? Od razu mówię że mi pasuje dopiero w majówkę :P
ingaginger - Nie 21 Kwi, 2013

Jak zostaliśmy na stacji tylko Kasiek, Marcin i ja to wstępnie rozmawialiśmy o przyszłej niedzieli - 28.04. Kierunek był wstępnie rzucony jako Roztocze.
bonk - Nie 21 Kwi, 2013

marcinlbn18 napisał/a:
Kaska, Twój ślizg zostanie mi na długo w pamięci, bede bardziej uwazał na zakrętach:D


Kasia zaliczyła jakiegoś szlifa? :orany: :(

Wrzućcie foteczki w wyjazdu :)

Ja podtrzymuję propozycję wyjazdu na zamek i czekam na wasze propozycje terminu (długi weekend oczywiście).

ingaginger - Nie 21 Kwi, 2013

Żadnego szlifa nie było :) Tylko niezaplanowane palenie gumy ;)

Ja w weekend majowy chyba odpadam, 2giego wylatuję z Wawy i wracam dopiero 6go późnym wieczorem do Lublina :(

Ale jeśli ktoś by się pisał na tego 28go to ja jestem bardzo chętna!

[ Dodano: Nie 21 Kwi, 2013 ]
A fotki ma Marcin, ponoć dziś wieczorem ma wrzucić :hyhy:

bonk - Nie 21 Kwi, 2013

Zawsze można pojechać 1go :D
ingaginger - Nie 21 Kwi, 2013

Też prawda :D
marcinlbn18 - Nie 21 Kwi, 2013

Zdjecia wrzucę w srode wieczorem dopiero bo wyjezdzam nad zaglebocze zaraz a nie mam przy sobie teraz kabla zeby zgrac w tym momencie :/

A co do latania na bierzący weekend tez wstepnie się pisze:)

ingaginger - Nie 21 Kwi, 2013

Buuuuuu, o tyle nam każesz czekać??? :rozpacz:
poldek171 - Pon 22 Kwi, 2013

Widziałem was jak jechaliście :P Bodajże w 5 moto :P Kurde żałuje że z wami nie pojechałem ;/ ehhh niestety nie było to zależne ode mnie .... ;/
sting126 - Pon 22 Kwi, 2013

Jakby następny wypad zaplanować na niedzielny poranek-przedpołudnie to i ja bym się dołączył może :) tylko raczej gdzieś bliżej niż na Roztocze bo na jakąś 16 muszę być z powrotem w Lublinie.
poldek171 - Pon 22 Kwi, 2013

Ja będę po weselu w tą niedzielę więc wątpię że będę się do jazdy nadawał... aleeee na weekend majowy musimy się jakoś umówić :)
Hitman - Pon 22 Kwi, 2013

też się piszę na latanie podczas weekendu majowego :D
poldek171 - Pon 22 Kwi, 2013

To ja myślę że na pewno mi się już wtedy uda z wami gdzieś wyskoczyć :) A jak tam było w Kaziku ? Pogoda trochę nie bardzo była i kropiło czasem...
Hitman - Pon 22 Kwi, 2013

pogoda nie zachwycała ale nie było też źle. Tyle co kropiło to ciężko było poczuć a raczej można było tylko zobaczyć na szybce od kasku no i było troszkę chłodno :D
poldek171 - Pon 22 Kwi, 2013

No to gitara :P To widzimy się w weekend majowy :) Chyba że ktoś by chciał po LBN polatać po mieście jakoś na tygodniu to ja też jestem chętny :)
kasiek66 - Pon 22 Kwi, 2013

Ja w weekend majowy odpadam, chyba, że 4-5 maj. Najbliższa niedziela OK, ale tak jak Sting, wolałabym wyruszyć rano, żeby właśnie koło godz. 16 zjechać do domu.

Może ktoś jest chętny na piątkowe szkolenie na torze? Zaczyna się o 14:00, wjazd 120 zł (jak będzie ponad 20 osób to stówka).

bonk - Pon 22 Kwi, 2013

sting126 napisał/a:
No ja bym bardzo chętnie udał się w to miejsce:

Zamek Liw

Wyjdzie ociupinkę więcej niż 300 km, ale myślę, że warto :)


To co, walimy tam 1ego maja?
Fajnie jakby nas się kilka osób chętnych zebrało :)

poldek171 - Wto 23 Kwi, 2013

A ile jest tankowań żeby te ponad 300 km zrobić :P ?
sting126 - Wto 23 Kwi, 2013

Może da radę na 1 tankowanie :)

Ja jestem za 1 maja.

poldek171 - Wto 23 Kwi, 2013

Jak będzie pogoda i kasa to czemu nie :) Ewentualnie może być 3 maj :)
ingaginger - Wto 23 Kwi, 2013

300 już w dwie? :D ogarnie się kasę i się będzie wiedzieć na 100% z takimi odległościami ;)
poldek171 - Wto 23 Kwi, 2013

Dokładnie :) Też tak myślę:P
bonk - Wto 23 Kwi, 2013

W jedną stronę z Lublina jest coś około 172 km

https://maps.google.pl/maps?saddr=lublin&daddr=zamek+liw&hl=en&sll=52.373517,21.969548&sspn=0.1266,0.308647&geocode=FXb1DQMd_l1YASlhQBUeFFciRzFf6ej2eu4oVQ%3BFYkoHwMdUz9PASF1dkk7R6-mFSmPY4JL8xUfRzF1dkk7R6-mFQ&mra=ls&t=m&z=8

poldek171 - Wto 23 Kwi, 2013

O kurde :P To kawałek jest :P Tyle samo co do Warszawy :P Nie jeździłem aż tak daleko :D
ingaginger - Wto 23 Kwi, 2013

No i wychodzi prawie 400 w dwie raczej. Też tyle nie jeździłam, ale kiedyś trzeba przeżyć ten pierwszy raz :hyhy: . Ogarnie się człowiek z kasą to dam znać ;)
poldek171 - Wto 23 Kwi, 2013

Też się odezwę bo puki co to bieda :D
Hitman - Wto 23 Kwi, 2013

ja na taką odległość raczej nie dam rady bo raz że nie mam odpowiedniego stroju a dwa że motocykl nie jest jeszcze do końca ogarnięty. Nie mówiąc o tym że jeszcze nie mam doświadczenia :zawstydzony:
poldek171 - Wto 23 Kwi, 2013

Jakby ktoś chciał to mogę się umówić na tygodniu z kimś żeby pośmigać ;)
ingaginger - Wto 23 Kwi, 2013

Ja chyba chwilowo zawieszam dalsze (w sensie kilometrowym) jeżdżenie do czasu porządnego wyczyszczenia łańcucha - nie wiem czym go posmarowali na Wrońskiej po zimie ale... jest to czarne i się klei i ciężko schodzi. Dziś trochę mi się udało, w piątek albo sobotę siądę męczyć dalej...
poldek171 - Sro 24 Kwi, 2013

Inga a próbowałaś naftą świetlną i szczoteczką do zębów ;) ?
sting126 - Sro 24 Kwi, 2013

Albo benzyna ekstrakcyjna - na tłuste smarowidła najlepsze, butelkę kupisz za jakieś 8 zł w Obi/Leroy/Castoramie/Praktikerze i powinno dać radę.
poldek171 - Sro 24 Kwi, 2013

Sting np smaru z kół benzynka ekstrakcyjna nie chciała wziąść a naftą poszło :P
bonk - Sro 24 Kwi, 2013

Generalnie to słabych wymówek szukacie, żeby nie pojechać :P

Ja na tej trasie będę testował nowe moto, którym póki co zrobiłem ze dwa kilometry :P

poldek171 - Sro 24 Kwi, 2013

Bonk to już nie masz GS'a ?? :P
ingaginger - Sro 24 Kwi, 2013

Mam spray do czyszczenia Procycle tylko że nastawiałam się na takie czyszczenie jak poprzednio - czyli psinkę, przetrę, wyschnie i git a tu się okazało że po kilku sekundach cała byłam w czymś czarnym :D Już jest lepiej ale chyba w piątek zbiorę się w sobie i kupię kilka szczoteczek i biorę się do roboty ;)

Bonk - jak sponsorujesz benzynę to jadę w ciemno :D

marcinlbn18 - Sro 24 Kwi, 2013

http://www.tinypic.pl/jl33kn9358sj
http://www.tinypic.pl/minag0dzqkab
http://www.tinypic.pl/j8kh4aoc1r59
http://www.tinypic.pl/ojtvyr7ida0l
http://www.tinypic.pl/ej7gt5wp54gb
http://www.tinypic.pl/fk1t72u4nhe0
http://www.tinypic.pl/1zq103ugswmc

Jakość nie zachwyca ale zawsze coś ;P

Hitman - Sro 24 Kwi, 2013

Fajowo wyszły te zdjęcia. Następnym razem trzeba będzie zrobić więcej :)
marcinlbn18 - Sro 24 Kwi, 2013

Mi też pasuje niedziela z wcześniejszym powrotem. Może jakieś jeziorko zrobimy ?
nightrider1983 - Sro 24 Kwi, 2013

Widzę, że wypad udany. Zazdroszczę i czekam na szybką regenerację skręconego nadgarstka, który póki co usilnie traktuję różnymi dziwnymi specyfikami... Jedyne na co mogę sobie pozwolić to odpalenie silnika i wdychanie spalin. Ale już niedługo...
Na marginesie, coś się wyklarowało odnośnie dłuższego wypadu, którego temat poruszany był na jednym ze spotkań zimowych, w którym nie miałem niestety przyjemności uczestniczyć? Przyznam, że tę nieprzyjazną porę roku spędziłem na studiowaniu lektury związanej z tym zagadnieniem i usilnie poszukuję książki: Adventure Motorcycling Handbook: A Route & Planning Guide autorstwa Chrisa Scotta. Może ktoś posiada? Forma dowolna. Może być w oryginale.
Ewentualnie ktoś może polecić jakieś ciekawe strony związane z szeroko pojętym podróżowaniem motocyklem i nie tylko? Tudzież posiada literaturę? Będę wdzięczny. Jak ktoś zainteresowany to mam parę linków, głównie z podróżowaniem po USA
Tymczasem pozdro dla wszystkich motomaniaków!

sting126 - Czw 25 Kwi, 2013

bonk napisał/a:

To co, walimy tam 1ego maja?
Fajnie jakby nas się kilka osób chętnych zebrało :)


Mi się niestety trochę skomplikowało i jeśli 1-ego to też na jakąś 16 musiałbym wrócić... Może jednak 3.05. ?

nightrider1983 napisał/a:
Ewentualnie ktoś może polecić jakieś ciekawe strony związane z szeroko pojętym podróżowaniem motocyklem i nie tylko?


Widzę, że mamy podobne zainteresowania :)

z takich podstawowych: motokm.pl , moto-turysta.pl , sekcja Turystyka na motogen.pl

Ja przynajmniej z tego korzystam :)

No i też miałbym chęć na wypad dookoła Polski, o którym Bonk swego czasu wspominał.

poldek171 - Czw 25 Kwi, 2013

Dookoła Polski to już grubsza wyprawa i wymaga odpowiedniego przygotowania :) Jak narazie dla mnie to za duże wyzwanie :P
sting126 - Czw 25 Kwi, 2013

Nie no to jasne - przede wszystkim trzeba zrobić dobry plan wyprawy i założenia (głównie kosztowe). A czy wyzwanie? Ja bym zakładał żeby dziennie nie robić więcej niż 400 km (przykładowa trasa: http://goo.gl/maps/9TmP5) ok. 2100 km w sumie czyli 5-6 dni, po 400 km dziennie to tylko niewiele więcej niż do Zamku Liw i z powrotem. Myślę, że do przejechania :)
poldek171 - Czw 25 Kwi, 2013

No w sumie dało by radę :) Ciekawe ile by wyniosła cena paliwa :) Ja też bym pojechał ale moto trzeba mieć dobrze doposażone :)
ingaginger - Czw 25 Kwi, 2013

sting126 napisał/a:
bonk napisał/a:

To co, walimy tam 1ego maja?
Fajnie jakby nas się kilka osób chętnych zebrało :)


Mi się niestety trochę skomplikowało i jeśli 1-ego to też na jakąś 16 musiałbym wrócić... Może jednak 3.05. ?


Wydaje mi się, że ten 1 wyskoczył z powodu mojej informacji, że 2go przepadam i wracam dopiero 6go. Chyba Kasiek później wspominała, że 3 byłby dla niej lepszy.
Ja tak jak wspomniałam - na długi wypad to chyba kasowo nie da rady niestety w tym miesiącu :(

A co do tej trasy po Polsce - kurcze, chciałabym wygrać jakąś ekstra kasę. Ja mam w planach w te wakacje przebić się do Berlina i Munster, jak będą dobre wiatry to jeszcze padnie na Holandię i Belgię. Fajnie byłoby wyjechać z Wami te pół Polski... zobaczymy, może się uda jakąś ekstra kasę wyszarpnąć gdzieś :hyhy:

sting126 - Pon 29 Kwi, 2013

Aż mi głupio pisać, ale okazuje się, że 3.05. też muszę być na 15:30 w Lublinie... Także albo nie oglądajcie się na mnie i jedźcie albo wyjedźmy rano (ok. 9.00) to powinniśmy dać radę, ja najwyżej wrócę sam.
marcinlbn18 - Pon 29 Kwi, 2013

Ja jestem otwarty na propozycje i wolny od środy także podczepiam się pod każdą opcje :D
Może być i 9:00 rano ale wtedy ta trasa 400km odpada. Coś innego musimy wymóżdżyć.

Bonk Ty mimo wszystko uderzasz na ten zamek?
Ja w sobote samotnie wyruszyłem na pojezierze łęczyńsko-włodawskie i muszę powiedzieć ,że stan dróg za Łęczną i dalej jest gorzej niż zły.

bonk - Pon 29 Kwi, 2013

No sam to raczej nie pojadę, do tego prognozy pogody nie są zachęcające. Może czwartek 2.05?
marcinlbn18 - Pon 29 Kwi, 2013

Czwartek mi pasuje. Może to roztocze zrobimy Lublin- Krasnobród ?
Podobno jurajski park tam otworzyli:) stan dróg jest w porządku. Po drodze mamy zwierzyniec, szczebrzeszyn
110 km w jedną strone

poldek171 - Pon 29 Kwi, 2013

Ustalcie jakąś konkretną datę to i ja się zabiorę :)

[ Dodano: Pon 29 Kwi, 2013 ]
Jak dla mnie to też może być środa bo puki co nie mam planów :)

marcinlbn18 - Pon 29 Kwi, 2013

Poldek mowiles ze na tyg mozesz polatac po okolicy. Moze jutro ?
poldek171 - Pon 29 Kwi, 2013

Marcin jak coś to masz mój numer więc się odzywaj :) Jesli będzie pogoda to czemu nie :)
Bartek89 - Pon 29 Kwi, 2013

Jak chcecie polatać po Lbn to i ja się piszę :)
poldek171 - Pon 29 Kwi, 2013

Macie numer do mnie :) Dzwońcie jakoś się zgadamy :)
Hitman - Wto 30 Kwi, 2013

Tez sie pisze na latanie. Na 400km sie nie pisze ale na jakas trase do 150km moge skoczyc.
Oczywiscie na latanie po lublinie tez jestem chetny.

marcinlbn18 - Wto 30 Kwi, 2013

Hitman 150 w jedną czy obie strony? bo nie wiem czy deklarujesz sie na roztocze

Co z dzisiaj? deszcz troche wisi w powietrzu...

poldek171 - Wto 30 Kwi, 2013

Ja puki co to musze fure ogarnąć bo alternator mi padł. Zobacze ile mi się zejdzie i dam znać :) Ewentualnie jutro jesli będzie lepiej niż dziś :)
Hitman - Wto 30 Kwi, 2013

w jedną stronę :)
nightrider1983 - Wto 30 Kwi, 2013

http://www.zawodymx.pl/_u...2013_100szt.pdf

ktoś się wybiera?

jak mi ręka pozwoli i dopisze pogoda to planuję być tam ok. godz. 11 - 12

bonk - Sro 01 Maj, 2013

To co, działamy coś jutro?
marcinlbn18 - Sro 01 Maj, 2013

ja sie wyplukalem wczoraj z calej forsy:/
ale jesli na to roztocze sie zbierze ekipa to z nie przepuszcze tego i pozycze kase :p

poldek171 - Sro 01 Maj, 2013

Siema śmiga ktoś dziś a dokładnie zaraz ;p ?
bonk - Sro 01 Maj, 2013

Hmm prognozy na jutro nie zachęcają...
poldek171 - Sro 01 Maj, 2013

Dobra ja idę gdzieś śmignąć :) Może kogoś spotkam z Was :) Pozdro :)
kasiek66 - Sro 01 Maj, 2013

Też bym gdzieś śmignęła, ale Suza odmówiła na razie współpracy ze mną. :zalamany:
Jak mojemu mechanikowi uda się ją doprowadzić jutro do porządku, to w weekend bym się chętnie na jakąś małą wycieczkę wybrała. :)
Wszystkie proponowane kierunki mi odpowiadają, dodatkowo dorzucam Sandomierz (oglądam właśnie piąty sezon "Ojca Mateusza" :P ).

sting126 - Czw 02 Maj, 2013

Jakby jutro było ładnie (albo chociaż w miarę ładnie...) to ja się z pewnością gdzieś wybiorę. Też myślałem o Sandomierzu, odległość akurat taka, że na tą 15:40 powinienem spokojnie wrócić.

kasiek: a co się Suzi dzieje?

marcinlbn18 - Czw 02 Maj, 2013

sting jak uda mi sie dzis wykombinowac forse na wahe to podlączam sie po ten sandomierz:)
bonk - Czw 02 Maj, 2013

O której byście jechali i skąd?
sting126 - Czw 02 Maj, 2013

No ja bym był za tym żeby wylecieć rano - 9.00 ? Skąd - do dogrania, z Marcinem mieszkamy koło siebie więc może z Bazylianówki/spod Olimpu ? Też miałbyś po drodze :P

[ Dodano: Czw 02 Maj, 2013 ]
Aktualka - nie muszę jutro wracać :) także na miejscu w Sandomierzu będziemy mieli więcej czasu :)

kasiek66 - Czw 02 Maj, 2013

sting126 napisał/a:


kasiek: a co się Suzi dzieje?


Aku się nie ładuje w czasie jazdy, albo za szybko się rozładowuje. Chyba. :/ Raczej na jutro nie będę jej miała z powrotem. :( Może w sobotę.
Zatem odwiedzicie Sandomierz beze mnie. <beczy>

sting126 - Czw 02 Maj, 2013

To jak? 9 pod Stokrotka na Bazylianowce?
marcinlbn18 - Czw 02 Maj, 2013

Kurde ja nie dam jednak rady z kasą na sandomierz. Ewentualnie coś krótszego do 100km w dwie strony czyli okolice:// co wy na to?
Bonk Ty jedziesz?

sting126 - Pią 03 Maj, 2013

No to chyba ze wzgledu na pogode przekladamy...
Moze jutro sie uda?

marcinlbn18 - Pią 03 Maj, 2013

a jutro tez kierunek sandomierz czy rozważymy cos blizej?

Myslałem też o tym:)

http://lublin.riders.pl/f...php?f=22&t=9462

Hitman - Pią 03 Maj, 2013

ja mogę na to lecieć :)
marcinlbn18 - Pią 03 Maj, 2013

to juz jest nas 2 :) ktos jeszcze?


O 12:45 jest zbiórka to na witosa 10 Świdniku. Może na 11:30 spotkamy się pod zamkiem?

nightrider1983 - Pią 03 Maj, 2013

Ja się piszę. Nigdy nie brałem w takiej imprezie udziału. Będę o 11.30 pod zamkiem, będzie chwila na zapoznanie. W Świdniku będziemy w 15 min. Oby pogoda dopisała.

Tylko nie wiem czy starczy mi czasu na udział w całej paradzie, wyjdzie w trakcie

Hitman - Pią 03 Maj, 2013

Puki co to mi pasuje. Jakby mi się plany posypały i niemógłbym jechac to będę dawał znać.
wojtek811 - Pią 03 Maj, 2013

Siema, ja tez sie piszę, tylko oby pogoda dopisala, ostatnio zawsze jak sie gdzies wybralem to wracalem mokry
marcinlbn18 - Pią 03 Maj, 2013

spoko, delegacja przedstawicielska forum GS 500 powieksza się :-D

Bedzie nas troche więcej pod zamkiem bo z Lubelskiego Forum Motocyklowego też się dołączy kilka osob:)

Hitman - Sob 04 Maj, 2013

Jak ktoś ma ochote pomoc mi i Marcinowi rozpic zdobyczne weselne piwo to zapraszamy. Bedziemy siedziec u mnie i grillowac wiec jak ktos chetny to niech pisze do mnie to podam adres.
nightrider1983 - Sob 04 Maj, 2013

Ochota może i jest, ale niestety, póki co nie mam takiej możliwości... Myślę, że będą kolejne zdobycze :D
Marcin udało się wrócić bez tankowania?
Jak oceniacie wyjazd? Były jeszcze atrakcje? :)
Dla mnie to ciekawe doświadczenie, a intruder wypasik!

Nie migajcie i wrzucajcie zdjęcia!

wojtek811 - Sob 04 Maj, 2013

Ktos napisze co i jak, jutro konkretnie o ktorej?
marcinlbn18 - Sob 04 Maj, 2013

Doturlałem się na oparach :D Szkoda ,że nie pojechałeś do Wojciechowa, zgarneliśmy łącznie 5 flaszek i małą beczke piwa 5 l :-D na LFM kupa zdjec z wypadu
kasiek66 - Sob 04 Maj, 2013

Teraz jeszcze bardziej żałuję, że nie mogłam z Wami pojechać. :kwasny:
Bartek89 - Nie 05 Maj, 2013

Eeee widzę, że parada super się udała ;D to teraz chłopcy nie będziecie latać tylko popijać :hyhy: W baku sucho ale w gardle mokro :D
nightrider1983 - Nie 05 Maj, 2013

Wiedziałem, że mnie najlepsza część wyjazdu ominie ;) Ale niestety obowiązki wzywały...

Wrzucam linka do obszernej relacji z wypadu i zachęcam do udziału w tego typu imprezach. Przyznam, że sam początkowo byłem sceptycznie nastawiony.

https://picasaweb.google.com/113050643214683487850/4Maja2013ParadaSlubna?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMjQqPrri96SxAE&feat=directlink

Co najlepsze okazało się na miejscu, że Pan młody to mój koleżka, który od jakiegoś czasu zaczął śmigać na moto, a ja nie miałem wiedzy na ten temat.

Kasiek nie pierwszy ślub i nie ostatni ;)

Hitman szacun za palenie gumy, co zostało chyba nawet uwiecznione na filmiku :)

Bartek89 - Nie 05 Maj, 2013

A dzisiaj ktoś chętny na polatanko, czy każdy sucho w baku :D ? Bo pogoda sprzyja i pewnie dzisiaj trochę polatam :)
marcinlbn18 - Nie 05 Maj, 2013

u mni chęci sa ale musiałbym chyba tą wódke do baku wlać a troche szkoda:p
sting126 - Nie 05 Maj, 2013

Ja zaraz wyruszam w taką traskę:

http://goo.gl/maps/auBkQ

Może ktoś chce dołączyć? Startuję o jakiejś 11.30.

Hitman - Nie 05 Maj, 2013

ja dzisiaj mówię pas :) muszę sie spakować i uderzać do warszawy. Na paradzie kto nie był ten niech żałuje podwójnie bo ominęło go też piwkowanie przy kiełbasce wieczorem :)
bilder - Nie 05 Maj, 2013

Żałuję, że nie mogę z wami polatać, widzę parada się udała, foty spoko !! :)
poldek171 - Pon 06 Maj, 2013

Kurde.... Widzę że znowu mnie niezła impreza ominęła :P Musze to koniecznie nadrobić :)
ingaginger - Wto 07 Maj, 2013

Ależ tu się działo, cholera! :D

kasiek - jak tam aku? te nasze Suzy to mają z nimi humorki jakieś niezłe...

kasiek66 - Wto 07 Maj, 2013

ingaginger napisał/a:

kasiek - jak tam aku? te nasze Suzy to mają z nimi humorki jakieś niezłe...

Ja ze swoją jestem aktualnie mocno pogniewana i raczej się już nie przeprosimy. Nie chodzi o to, że się zepsuła, bo każdemu się może zdarzyć, ale ona nie odpala tylko mi! :>
Przyjeżdża mój mechanik i odpala za pierwszym razem. Trzy razy się to zdarzyło! Mechanik już patrzy na mnie, jak na lekko pomyloną. :o
Stoi w warsztacie - odpala wszystkim, ładnie chodzi. Przyjeżdżam nią do domu, Suza kaputt. Aku jest w porządku, alternator też, nie znaleźli usterek, gdzieś może jakieś zwarcie albo co. Nie mam pojęcia. Jutro znowu ją zabierają.
Założyłam jej nową oponę na tył, do tego takie ładne, srebrne końcówki do kierownicy, a ta zołza nie chce ze mną gadać! ;(
Wnerwiłam sie bardzo mocno w związku z powyższym i od dzis jestem szczęśliwą posiadaczką Hanki "Całkowity Brak Rozumu" f4. Mam nadzieję, że mnie z forum nie wygonicie, bo nie dość, że nie GS, to nawet nie Suzuki. ;P

A Suza będzie do oddania za niewielką opłatą, jak ją wreszcie do porządku doprowadzą. :P

bonk - Wto 07 Maj, 2013

Wrzucaj foty F4ki!
marcinlbn18 - Wto 07 Maj, 2013

O zesz Ty :P zdrada!

No ale gratuluje nowego sprzeta :-) czekamy na foty
Duza roznica po przesiadce z GS ?

tak przy okazji moja dostała forumowe naklejki

Exodus - Wto 07 Maj, 2013

Cytat:
Duza roznica po przesiadce z GS ?

Pewnie odpala od razu.. :D

sting126 - Sro 08 Maj, 2013

Gratulacje nowego sprzętu :)

Jakby ktoś miał ochotę to od piątku do niedzieli jest zlot motocyklowy w Janowie Lubelskim:

Opis

Ja będę na miejscu w sobotę promował lubelski żużel to zapraszam do odwiedzenia ;)

kasiek66 - Sro 08 Maj, 2013

marcinlbn18 napisał/a:

No ale gratuluje nowego sprzeta :-) czekamy na foty
Duza roznica po przesiadce z GS ?

tak przy okazji moja dostała forumowe naklejki

Dziękuję. :) Fot na razie nie mam, jak polatamy gdzieś w weekend, to zobaczycie na żywo. :]
Co do różnicy, to Exodus ma rację - odpala od razu, heheh. :P Nie miałam okazji jeszcze porządnie jej wypróbować, bo dopiero jutro ją będę rejestrować, a jest świeżo sprowadzona i tablic nie ma.

Marcin, generalnie nie znoszę naklejek na motocyklach i samochodach, ale te forumowe bardzo ładnie na Twojej GS-ce wyglądają. :)

To co, Janów Lubelski w sobotę? :hyhy:

sting126 - Sro 08 Maj, 2013

Będę pewnie też jechał w piątek na chwilę (zająć miejsce). Więc ew. również zapraszam na przejażdżkę w tę i z powrotem :)
poldek171 - Sro 08 Maj, 2013

Ej a o kturej i gdzie jedziecie do tego Janowa :) ?

[ Dodano: Sro 08 Maj, 2013 ]
Miało być o której i skąd wyruszacie do tego Janowa ;p

ingaginger - Sro 08 Maj, 2013

kasiek66 napisał/a:

A Suza będzie do oddania za niewielką opłatą, jak ją wreszcie do porządku doprowadzą. :P


Jak to przeczytałam to przez chwilę siedziałam i gadałam sobie pod nosem - nie, nie lecę szukać wszędzie kasy żeby mieć F. Tak ze sto powtórzeń ;)

Eh, pamiętam jak się jeszcze z tego odpalania śmiałyśmy...

Ja z tym Janowem pomyślę, znów się niemalże spłukałam w Berlinie :niepewny:

marcinlbn18 - Sro 08 Maj, 2013

Ja nie moge w ten weekend niestety:/ mam wieczór kawalerski przyszłego szwagra
poldek171 - Sro 08 Maj, 2013

ooo to grubo się zapowiada :P
Bartek89 - Sro 08 Maj, 2013

kasiek66, ja tez nie mam gs'a i też nie suzuki i jeszcze mnie nie wygonili także bądźmy dobrej myśli :D
Gratulacje nowego sprzętu, niech dobrze służy ;)

ingaginger - Sro 08 Maj, 2013

Jedzie ktoś dziś może na koncert pod zamkiem? Dopiero wróciłam a już mi się nudzi siedzenie w domu :D
kasiek66 - Czw 09 Maj, 2013

U mnie Janów w piątek odpada. Sobota jest ok, ale okazało się, że mogę wyjechać dopiero po 12-stej.

Jest jeszcze inna opcja - tor jest otwarty w weekend. :] A póki jest, to trzeba korzystać, bo w przyszłym roku już go nie będzie. :(

ingaginger napisał/a:
kasiek66 napisał/a:

A Suza będzie do oddania za niewielką opłatą, jak ją wreszcie do porządku doprowadzą. :P


Jak to przeczytałam to przez chwilę siedziałam i gadałam sobie pod nosem - nie, nie lecę szukać wszędzie kasy żeby mieć F. Tak ze sto powtórzeń ;)

Heheh, Inga, przecież Twoja Suza ma owiewki, 5** jest rzadko spotykana, więc unikatowa, a do tego czarna, jak i moja.
Po co Ci F ?? Może to prawda co mówią, że kobitom to nigdy nie dogodzi. ;P

Bartek89 napisał/a:
kasiek66, ja tez nie mam gs'a i też nie suzuki i jeszcze mnie nie wygonili także bądźmy dobrej myśli :D
Gratulacje nowego sprzętu, niech dobrze służy ;)

Dzięki. :) Właśnie, mam nadzieję, że przymkną oko na ten "inny motocykl", bo lubię to forum i już się do niego przyzwyczaiłam. ;)

poldek171 - Czw 09 Maj, 2013

Ale w Modelu pod awatarem nadal widnieje GS500 F ;P
ingaginger - Czw 09 Maj, 2013

kasiek66 napisał/a:
Heheh, Inga, przecież Twoja Suza ma owiewki, 5** jest rzadko spotykana, więc unikatowa, a do tego czarna, jak i moja.
Po co Ci F ?? Może to prawda co mówią, że kobitom to nigdy nie dogodzi. ;P


Ma ładniejszą linię i siedzenie... no wiesz... i ta lampa :D Dobra, nie wymieniam dalej bo się moja na mnie obrazi i jeszcze się okaże, że dziś nie pojeździmy ;)

sting126 - Czw 09 Maj, 2013

kasiek66 napisał/a:
U mnie Janów w piątek odpada. Sobota jest ok, ale okazało się, że mogę wyjechać dopiero po 12-stej.


O 13 zaczyna się parada więc w godzinę powinniście zdążyć, trasa jest w miarę dobra.

poldek171 - Czw 09 Maj, 2013

Ej ale ja sam nie chce jechać :P Jedzie ktoś jeszcze ?
kasiek66 - Czw 09 Maj, 2013

poldek171 napisał/a:
Ale w Modelu pod awatarem nadal widnieje GS500 F ;P

Bo nadal mam GS 500F. :P

ingaginger napisał/a:
Ma ładniejszą linię i siedzenie... no wiesz... i ta lampa :D Dobra, nie wymieniam dalej bo się moja na mnie obrazi i jeszcze się okaże, że dziś nie pojeździmy ;)

Masz rację, GS-ki mają swoje fochy. ;)

[ Dodano: Czw 09 Maj, 2013 ]
poldek171 napisał/a:
Ej ale ja sam nie chce jechać :P Jedzie ktoś jeszcze ?


Jutro się określę, czy pojadę. Nie mam jeszcze tłumaczeń i nie wiem, czy zdążę zarejestrowac Hankę do soboty, a Suzy jeszcze do warsztatu nie zabrali, a nadal odmawia współpracy. :kwasny:

poldek171 - Czw 09 Maj, 2013

Hehe tak jak i kobity :P Ale tylko Wam kobietą tak nie odpalają ale chyba maszyna przydaje się do właściciela :P
kasiek66 - Czw 09 Maj, 2013

Poldek171, stąpasz po kruchym lodzie. ]:)
poldek171 - Czw 09 Maj, 2013

Hehehe joke : :rotfl:

[ Dodano: Czw 09 Maj, 2013 ]
Co do tego Janowa to niech ktoś pisze kto by jechał z Lublina :)

poldek171 - Sob 11 Maj, 2013

Siemano. Ktoś chętny na małe latanie po okolicy wieczorkiem dziś tak po 19 ?

[ Dodano: Sob 11 Maj, 2013 ]
Jesli ktoś by chciał niech napisze SMSA albo dzwoni :)

nightrider1983 - Sob 11 Maj, 2013

Ja przez gips latanie mam z głowy przez 6 tyg. Moje skręcenie nadgarstka okazało się złamaniem...
Jak ktoś nie wierzy że można jeździć ze złamaniem na moto to mu mówię że można i to przez 2 tygodnie :)

ingaginger - Sob 11 Maj, 2013

ja dziś myślałam ale raczej krótka trasa tak żeby zajrzeć w końcu na juwenalia :D

uh, współczuję gipsu - od razu polecam, żeby dowiadywać się kiedy możesz zacząć rehabilitację po zdjęciu. nie olewaj tego bo za kilka lat może być niezbyt fajnie ;)
ja jeżdżę z palcem u nogi który kiedyś był się przestawił troszku w stawie a wszyscy chirurdzy mówili, że to złamanie więc siedział kilka razy w gipsie, źle się zrósł i miałam już jedną próbę nastawiania ale wolę żeby raz na jakiś czas mnie bolało jak cholera niż raz tak, jakby mnie miało w kosmos wystrzelić :D

kasiek66 - Sob 11 Maj, 2013

nightrider1983 napisał/a:
Ja przez gips latanie mam z głowy przez 6 tyg. Moje skręcenie nadgarstka okazało się złamaniem...
Jak ktoś nie wierzy że można jeździć ze złamaniem na moto to mu mówię że można i to przez 2 tygodnie :)

Współczuję, złamanie w tym miejscu to paskudna sprawa. :kwasny: Mam nadzieję, że szybko i dobrze się zrośnie, żebyś nie stracił dużo z sezonu.
Inga ma rację z tą rehabilitacją i lepiej rozejrzeć się prywatnie, bo zanim doczekasz się na rehabilitację z NFZ, to już dawno będzie na nią za późno.

Janów mnie dziś ominął, ale pierwszy lans na mieście nowym moto zaliczony. ;P Chyba jeszcze nigdy nie jechałam tak przepisowo. ;)
Rano, koło 9, wybieram się na tor. Jest ktoś chętny na małe śmiganko po torze? :)

ingaginger - Nie 12 Maj, 2013

Jak coś - w Sanitasie na Hempla mieli kiedyś bardzo dobrą rehabilitację, zapisy były w miarę na bieżąco, tzn. max miesiąc do przodu z tego co pamiętam. Głowy nie dam jak jest teraz ale zawsze możesz pogadać z lekarzem czy może Ci wcześniej wypisać skierowanie żebyś mógł się zapisać i nie czekać później pół roku ;)
nightrider1983 - Pon 13 Maj, 2013

Byłem, pytałem i oczywiście trzeba mieć zakończenie leczenie żeby rozpocząć rehabilitację. I jak zwykle nie obędzie się bez kombinowania z lekarzami jak wspomina ingaginger.
Ale do działania motywują dwa kołą coraz bardziej zakurzone w garażu.


Kasiek jak się spisuje nowy sprzęt, którego naturalnie bardzo Ci zazdroszczę? :)

Ps. dzięki dziewczyny za cenne rady

ingaginger - Sro 15 Maj, 2013

Dziś o 16:30 jest impreza moto w ramach Kulturaliów, info na fajsbuku pełne https://www.facebook.com/...6173286/?ref=25

wszystko podobno ma się dziać na terenie byłej jednostki, Droga Męczenników Majdanka 79

i tu pytanie - ktoś się może wybiera? Ja bym w sumie pojechała, zawsze można się zmyć jeśli będzie wiało nudą, ale samej jakoś mi się tak średnio chce ;)

poldek171 - Sro 15 Maj, 2013

Mi właśnie dziewczyna wczoraj mówiła o tym :) tyle że ja do 18 na siłce będę więc nie wyrobię się ... ;/
ingaginger - Sro 15 Maj, 2013

Po co siłka, zawsze można się posiłować z motocyklem. Albo z dziewczyną :D
poldek171 - Sro 15 Maj, 2013

To też ale później :P
Bartek89 - Sro 15 Maj, 2013

Oj szkoda, że dopiero teraz czytam info na temat tego zlotu bo z chęcią bym pojechał ale trudno przepadło :zdegustowany:
ingaginger - Sro 15 Maj, 2013

Zawsze można się ustawić, żeby przejechać się po Lublinie czy dookoła Zalewu i posiedzieć tam chwilę ;)
poldek171 - Czw 16 Maj, 2013

No na takie jeżdżenie po mieście to ja mogę się w tę sobotę umówić jeśli by komuś pasowało :)
ingaginger - Czw 16 Maj, 2013

Zależy od pogody, w jakim stanie będę w sobotę i gdzie dokładniej polatać bo jazda od świateł do świateł bez celu jest trochę bez sensu jak dla mnie ;)
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

No ewentualnie może być gdzieś poza Lublinem :) To już kwestia dogadania :)
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

chętnie się przyłącze jak coś ustalicie.
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Marcin to może masz jakieś propozycje do tego gdzie można by śmignąć :) ? Może gdzieś za miasto niedaleko :) ?
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

Ok. Moja propozycja to

http://maps.google.pl/map...&via=1&t=m&z=11

Lublin - Piaseczno
40 km w jedną strone
Zbiórka o 10:40 pod zamkiem. Wyjazd o 11:00

poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Mi pasuje jak najbardziej :) Ja myślę żeby tak wieczorkiem śmignąć :) Jak będzie troszkę chłodniej przyjemniej :) Co Ty na to Marcin ?
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

Mi własnie bardziej pasuje tak wczesniej :/ a jak reszta? poczekajmy moze niech się wypowiedzą wszyscy zainteresowani
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Okej :) Mi by pasowało tak 18-19 akurat o tej porze pusto wszędzie jest :)
ingaginger - Pią 17 Maj, 2013

Mnie pasuje trasa i godzina - tylko że pod 2 warunkami (jak zwykle :D ). Jeśli nie będzie padać i dostanę przelew z kasą dziś (bo termin jest do niedzieli) to bardzo chętnie bym się wybrała :) Ale prognozy pogody niezbyt ciekawe są :(
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Inga okej :) Wczoraj i dziś też miało padać i puki co się na to nie zanosi :) Miejmy nadzieję że dalej tak będzie :)
ingaginger - Pią 17 Maj, 2013

ja sprawdzam pogodę zawsze na ICMie, oni właśnie nie podawali deszczu na wczoraj i dziś. jedynie na jutro i może na niedzielę :(
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Kurde miejmy nadzieję że będzie tak jak dziś :)
Bartek89 - Pią 17 Maj, 2013

Jak gnać w okolice Łęcznej to możę lepiej 30 maja się wybrać na paradę weselną
http://lublin.riders.pl/f...php?f=22&t=9641
kto za, kto przeciw?

A tymczasem jadę trochę wypucować moją maszynę bo kurzu i brudu, że hoho :D

Maćko - Pią 17 Maj, 2013

Hej, witam wszystkich.

Przywitałem się w dziale powitalnym, ale wypadało by również przestawić się tutaj :)

Trafiłem tu dzięki jednemu z forumowiczów, spotkanemu przypadkowo pod uczelnią. Troszę ociągałem się z rejestracją, no ale w końcu się zebrałem :P

Jeżdżę niebieskim GS500E, łatwo poznać po dość charakterystycznych nalepkach, pochodzących nie całkiem z tego motocykla :P


Pozdrowienia dla wszystkich jeźdźców GS-ów z Lubelszczyzny :]

nightrider1983 - Pią 17 Maj, 2013

Witaj bracie,

Nie wiem czy wiesz, ale tym postem otworzyłeś drzwi do nowego, lepszego wymiaru ;)

Ten spotkany forumowicz nie miał może w ręku kartki którą chciał Ci nakleić na motocyklu? :)

A na poważnie to życzę wielu nawijanych kilometrów

ingaginger - Pią 17 Maj, 2013

Słuchajce! Kasa mi przyszła (i dobrze bo w trakcie jazdy musiałam przełączyć Suzę na rezerwę, śmiesznie się o tym kierowca dowiaduje :D ), pogoda mówi, że ma nie padać - więc śmiało bym się wybrała! Jeziorko jak najbardziej, stroje kąpielowe obowiązkowo :hyhy:

To jak, to jak, to jak?

Ps. moja Suza dostała wcześniejszy prezent na dzień dziecka - tankbag i blokada z alarmem. Cieszy się bardzo :)

Ps2. No i witajcie nowi tutaj! Obyście często zaglądali i żeby było sporo okazji do wspólnych jazd i spotkań!

poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Hehe Macko to chyba ze mna sie styknoles pod Kulem :P Ja mam fioletowego Gsa. Fajnie ze wpadles w koncu tutaj ;-) . Inga to jak robimy z jutrem? Jak bedzie pogoda to smigamy? :D sorki za brak polskich znakow ale pisze z fona. :P
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

30 maja swoją drogą a jutro swoją. Wizyt nad jeziorem nigdy za wiele :)
Trzeba się ogarnąć bo maj leci a my więcej na kompach siedzimy niż na moto:p
krótka piłka ! kto sie deklaruje na jutro ?

poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Ja na bank sie deklaruje ;-) o kturej konkretnie i gdzie sie ustawiamy ;-) jedziemy siedzimy chwile i wracamy? Czy jak?
ingaginger - Pią 17 Maj, 2013

Ja si deklaruję! Oprócz siedzenia radzę dopisać taplanie się :D a co!
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Kutwa chyba woda jeszcze nie bardzo no ale zobaczymy :P Okej to o której i gdzie :) ?
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

To narazie jest nas 3 :) z godzinke mysle ze posiedzimy tam:)
CO do godziny i miejsca.
Pod zamkiem zbiórka. 11sta pasuje wam? jak nie to ja moge tez pozniej ale chce wrócić tak do 16-stej

poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Kurde myślałem że jakoś wieczorem byśmy skoczyli..... ;/ hmm no ale jak nic nie wymyślimy to niech będzie :P

[ Dodano: Pią 17 Maj, 2013 ]
Inga to jak ?? A Tobie pasuje :P ? :> ?

marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

moze byc tez 12-sta jesli wolicie?
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

Oki mi pasuje 11 :) Ktoś ma zamiar sie chlapać jak woda będzie ciepła ;p ?
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

spoko to zostaje 11-sta ale czekam jeszcze na potwierdzenie Ingi.
Ja raczej odpuszcze chlapanie sie :p

poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

W sumie ja też :P Za zimno jeszcze :P To pisz do niej SmS a :)
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

numeru nie mam:p miałem własnie proponować ogólno forumową wymiane numerow bo ciezko z wymianą informacji:p
poldek171 - Pią 17 Maj, 2013

660894855 a ten ;p ?

[ Dodano: Sob 18 Maj, 2013 ]
mój to 721 080 981 :)

[ Dodano: Sob 18 Maj, 2013 ]
Dobra to jesteśmy wstępnie umówieni :) Jak coś to pisz esa albo dzwoń rano gdyby się coś zmieniło :)

ingaginger - Pią 17 Maj, 2013

Ej no w profilu są wystarczy a nie tak w postach rzucacie w dodatku moim numerem :P 11? Będę, będę o ile dacie mi pospać :) Bo jak będę za krótko spać to mi soczewki znów wyschną :wstyd:
marcinlbn18 - Pią 17 Maj, 2013

spox:)
sory jak obudzilem:p
do jutra

Bartek89 - Sob 18 Maj, 2013

Będę zatem i ja ;)
ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

marcinlbn18 napisał/a:

sory jak obudzilem:p


wrrr... obudziłeś a mnie się łatwo w takie gorące dni nie zasypia :D

mam nadzieję, że będę na czas bo może przed wyskoczę dorwać jakiś futerał na mój tel to jak coś to zaczekajcie na mnie ;)

o, Bartek89 - Ty chyba z moich górkowych okolic, nie? :)

Bartek89 - Sob 18 Maj, 2013

Zgadza się ;) widuje Twoją maszynę jak czasami przechadzam się okolicami ul. Szczytowej :hyhy:
poldek171 - Sob 18 Maj, 2013

Już jest nas 4 :) No i elegncko :) Oby tak dalej :)
ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

Im więcej tym lepiej :) No ja zdążyłam obejrzeć prosiaczka i przyjaciele :hyhy: więc czas się zbierać... do zobaczenia ok. 11 pod zamkiem!!
poldek171 - Sob 18 Maj, 2013

Ja też już się zbieram :) Do zobaczenia :)
marcinlbn18 - Sob 18 Maj, 2013

poczekacie na mnie?:P spoznie sie tak z 10 min . Na 11:10 bede
ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

No raczej poczekamy :)
marcinlbn18 - Sob 18 Maj, 2013

Kilka fot z dzisiejszego latania z mojego fona:)

http://files.tinypic.pl/i/00386/hzvbl5v6nvle.jpg
http://www.tinypic.pl/gwtznd75j6tj
http://www.tinypic.pl/x12sbdj8keee
http://www.tinypic.pl/wg4jw0p2rlej
http://www.tinypic.pl/hm2hmnqpqa2x
http://www.tinypic.pl/uibngv0ofli7

ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

No to i foty ode mnie:
http://www.tinypic.pl/2asa5z628cp8
http://www.tinypic.pl/7yijh26z61km
http://www.tinypic.pl/hn2cm9p8uriz

Dzięki ogromne za wypad, było na prawdę bardzo fajnie :)

poldek171 - Sob 18 Maj, 2013

Wypad udany :) Kiedy i gdzie lecimy teraz :P ?? ?
ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

Well... jutro ma nie padać i mniej wiać i mniej chmur... ale ja sobie przypomniałam, że między 12 a 13 muszę być u babci na obiadku na Czechowie
poldek171 - Sob 18 Maj, 2013

Ja muszę póki co oponę wymienić koniecznie i zobaczyć co to za szmery się wydobywają podczas jazdy :) Jak to ogarnę to możemy gdzieś dalej skoczyć :)
Bartek89 - Sob 18 Maj, 2013

To jedziemy na obiadek do babci :D

Kilka fot ode mnie, pewnie się powtarzają ale wrzuce






ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

Dla mnie to brzmiało jakby coś tarło o oponę - sprawdź może czy jak siatkę masz zamontowaną to tam nic się nie przedostaje? To tak na babski rozum ;)
Ja chyba z tyłem jednak poczekam aż mi T-mobile zrobi zwrot, mają czas do 6go czerwca więc może się nikt mnie nie będzie w trasie czepiać :wstyd:

Haha, babcia by się mocno zdziwiła :D

poldek171 - Sob 18 Maj, 2013

No raczej nie przez siatkę bo bez niej to samo jest :) Podjadę może po niedzieli do motogp żeby mi przegląd zrobili :) No to ja też się pisze na wypad do babci ;)
ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

Może już lepiej ustawić się na poniedziałek na jakieś piwo bezalkoholowe i szamę u mnie :P Mam mieszkanie wolne do środy więc wiecie ;) Niedziela pewnie byłaby lepiej ale wszystko zamknięte będzie więc nie da rady nic kupić a dziś to ja już nigdzie nie jadę bo Perełka już poszła jedna ;) Zresztą ach, jaki by to był widok tyle motocykli pod moim oknem! :D

Babcia to by nie wyrobiła już zupełnie :D

Bartek89 - Sob 18 Maj, 2013

Inga kiedy robimy zlot i bawimy się czyścicieli i smarowaczy łańcuchów? ;) Na tygodniu masz czas? :)

Możemy np. nad zalew skoczyć gdzieś przycupnąć zrobić zlot :P

poldek171 - Sob 18 Maj, 2013

Hehe no na pewno jakoś się zgadamy jeszcze :) Ja bym do Zamościa kiedyś skoczył bo tam mnie jeszcze nie było :) Poza tym droga równiutka jak stół :)
ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

Haha no pisałam niedawno do Marcina w tej sprawie właśnie :D zwłaszcza, że potwierdził wstępnie moje obawy że trzeba u mnie trochę łańcuch naciągnąć a ja tego totalnie nie umiem :) Ja jutro mogę albo rano albo po jakiejś 14-15. Poniedziałek mam cały wolny bo dostaliśmy rektorskie

A Zamość to ja też bardzo chętnie!

Bartek89 - Sob 18 Maj, 2013

Dobra to ja jestem za poniedziałkiem w godzinach popołudniowych lub wieczornych, bo rano idę jeszcze na uczelnie. Jak Marcinowi też będzie pasować to robimy zlot :)
ingaginger - Sob 18 Maj, 2013

Ok! Myślę, że zalew to może być nie głupi pomysł - trochę podłoża się brudzi przy czyszczeniu i spod mojej klatki wciąż nie zeszło ;) No teraz tylko żeby nie padało!
poldek171 - Sob 18 Maj, 2013

Zawsze można jakiś worek foliowy podłożyć i będzie czysto :)
kasiek66 - Nie 19 Maj, 2013

Tylko tydzień mnie nie było, a tyyyle mnie ominęło. :orany:
Fajne fotki z wypadu. :) Widzę, że ktoś ma taką samą koszulkę jak ja. :P
O której się umawiacie na mini zlot nad zalewem? Chętnie bym wpadła, ale w poniedziałek mogę dopiero koło 19-stej.
A może ktoś ma ochotę przelecieć się w poniedziałek do Wawy i mi potowarzyszyć? :hyhy: Z Lublina wyjeżdżam o 8 rano, wyjazd z Warszawy około 15 - będzie można poćwiczyć przeciskanie się w korkach. :P

[ Dodano: Nie 19 Maj, 2013 ]
nightrider1983 napisał/a:

Kasiek jak się spisuje nowy sprzęt, którego naturalnie bardzo Ci zazdroszczę? :)

Heheh, na razie całkiem nieźle. :) Trochę ucieka spod tyłka przy ruszaniu i trudniej się tym manewruje na małych prędkościach niż GS-ką, ale myślę, że się szybko przyzwyczaję. ;)

ingaginger - Nie 19 Maj, 2013

Tak właśnie kombinowaliśmy, że pewnie nas opuściłaś i przeniosłaś się na forum Hondowe ;) Ale dobrze, że jesteś! Rozmawialiśmy też, że ciągle musimy się wybrać na lody do Nałęczowa i że chyba Ty znasz trasę :D

Kurcze, chętnie bym się wybrała z Tobą do Wawy ale obawiam się, że moja wyprawa do Krakowa i prawdopodobnie Bielska-Białej zeżre mi trochę kasy z konta :( Co do spotkania serwisowego nad zalewem - godzina jest jak najbardziej do ustalenia! Parkingi pewnie są płatne do godziny 18 (ale głowy sobie uciąć za to nie dam) więc może właśnie coś w okolic 18:30-19 byłoby dobrym pomysłem. Na pewno trochę nam zejdzie bo pomijając doczyszczanie łańcucha, próby naciągnięcia mojego (czuję, że będzie zabawnie...) i później jeszcze smarowanie, po którym 15-30min trzeba odczekać trochę nam zajmą. Kwestia teraz czy innym też pasuje :)

marcinlbn18 - Nie 19 Maj, 2013

Mi [asowałoby raczej wcześniej tak po południu. Mogę zaproonować swój garaż jeśli nie ma dogodnej/bezpłatnej miejscówki. Mieszkam na osiedlu koło olimpu. Co wy na to?
ingaginger - Nie 19 Maj, 2013

Ja tak jak mówiłam - mam cały wolny dzień :) Możemy się spotkać najpierw u Marcina a później kto może to nad Zalew spotkać się z Kasiekiem (jak to się odmienia? :D )
Bartek89 - Nie 19 Maj, 2013

OK jestem za, no to śmigamy na serwis do Marcina, godzina do ustalenia :)
marcinlbn18 - Nie 19 Maj, 2013

mi pasuje np 13-sta. Moge wyjechac po was np pod zamek:)
ingaginger - Nie 19 Maj, 2013

Mnie pasuje!
Bartek89 - Nie 19 Maj, 2013

Może być 13 to prosto z uczelni przyjadę pod zamek
marcinlbn18 - Nie 19 Maj, 2013

spoko, bedzie okazja ,żeby nadrobić tą fotkę pod zamkiem:p
Bartek89 - Sro 29 Maj, 2013

Ponawiam propozycje dołączenia do parady ślubnej jutro 30.05.2013, szczegóły poniżej w linku
ktoś chętny ?
http://lublin.riders.pl/f...php?f=22&t=9641

ingaginger - Sro 29 Maj, 2013

Ja się przyłączę jak pewnie widziałeś ale niestety tylko po Lublinie ;)
Bartek89 - Sro 29 Maj, 2013

No ja bym też dołączył tylko po lbn, to możemy razem polecieć, tylko zobaczymy jak jutro z pogodą :)
ingaginger - Sro 29 Maj, 2013

Właśnie niedawno pogodynka w TVP Lublin mówiła coś o burzach i gradzie, na ICM wygląda to całkiem nieźle...
Bartek89 - Sro 29 Maj, 2013

Nic nie mów o deszczu, bo mnie już nosi :D dzisiaj mi się humor poprawił, trochę polatałem po długiej przerwie deszczowej i mam nadzieje, że jutro będzie podobnie :hyhy:
ingaginger - Sro 29 Maj, 2013

Ja od deszczu na moto dostaję już pierdolca, 100km prawie z Bielska-Białej w ulewie :( Umyłam właśnie Suzi, ma nie padać!!!
wojtek811 - Sro 29 Maj, 2013

Bartek, ja chetnie do tej parady sie przyłącze :)
Bartek89 - Sro 29 Maj, 2013

wojtek811, info podałem w linku jak coś tylko, że ja i inga przyłączymy się w lbn więc jak chcesz
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

To dzisiaj ta parada ślubna ;p ?? ?

[ Dodano: Czw 30 Maj, 2013 ]
A może ktoś chętny skoczyć na S17 :P ? Ponoć jest ograniczenie do 120 km/h więc można polatać :P

wojtek811 - Czw 30 Maj, 2013

to ja bede, jak zdaze to ruszam z nimi z łecznej :)
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

To o której z LBN śmigacie i gdzie zbiórka :P ?
wojtek811 - Czw 30 Maj, 2013

Wszystko jest napisane w linku od Bartka :)
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

Ja odpuszczam tą paradę ale mogę pośmigać z kimś po 14 :)

[ Dodano: Czw 30 Maj, 2013 ]
Dobra jednak i ja się pojawię :P

Bartek89 - Czw 30 Maj, 2013

Poldek gdzie się ustawiamy, może pojedziemy od razu na Herbową do Pani młodej :P ?
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

wojtek niby coś pisał że tam mają czekać :P Bartek weź puść mi sygnał na koma w razie czego żeby się dogadac :P
ingaginger - Czw 30 Maj, 2013

Ustawka dla tych co jadą tylko po Lublinie miała być o 14:30 Leclerc na Turystycznej.

Ja co minutę zmieniam zdanie czy jadę czy nie w zależności od ilości dreszczy i wysmarkanych chusteczek

poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

Hmmm to ja już się pogubiłem i to tak konkretnie :P Bartek to jak robimy bo Inge coś bierze :P
Bartek89 - Czw 30 Maj, 2013

Ustawka dogadana, 15.30 pod Lidlem na Armii Krajowej.
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

Dobra to już wiem wszystko :P Idę Suzi wypucować:) To po 15 pod Lidlem na AK :)
ingaginger - Czw 30 Maj, 2013

Bartek skąd ta dogadana o 15:30? bo nie ogarniam już totalnie :D zaraz idę się naszprycować lekami ;)
Bartek89 - Czw 30 Maj, 2013

Ustalone z poldkiem, z pod Lidla udamy się na Herbową, kto chętny niech przyjeżdża
ingaginger - Czw 30 Maj, 2013

ahaaa... dobra, ja dogaduję z ludźmi z lubelskiego forum ogólnego i chyba na turystyczną jednak śmignę

[ Dodano: Czw 30 Maj, 2013 ]
jadę jednak z Wami :P na lubelskim coś kilka osób miało z turystycznej jechać ale nikt się nic nie odzywa więc podjadę pod tego Lidla. myślę, że 15 też lepiej w razie czego żeby nie przegapić ;)

poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

Damy radę :) To na 15 pod Lidlem na 100% ?
ingaginger - Czw 30 Maj, 2013

Ja będę ok. 15 - wstaję się ogarnąć i jeszcze zatankować kilka l muszę po drodze żeby się nie przełączać na rezerwę w czasie jazdy ;)

Z Łęcznej mają wyjeżdżać o 14:30

Bartek89 - Czw 30 Maj, 2013

Postaram się być 15- 15-20
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

No ja tak samo do benzyniarni muszę podjechać bo już żyd się świeci w baku :P Dobra to do zobaczenia na miejscu :)
ingaginger - Czw 30 Maj, 2013

To do zobaczenia!

ps. Bartek właśnie odczytałam Twojego smsa :D

ficus192 - Pią 31 Maj, 2013

Siamanko:) Chetnie polatam z kims po miescie lub po okolicach;) Jestem świeżakiem, także musze sie ogarnac z tematem;) wiec licze na Wasza pomoc;) :D
Pozdrawiam

poldek171 - Pią 31 Maj, 2013

Siema :P Pewnie nie raz będzie okazja żeby pośmigać :) Jak coś to dawaj znać :)
kasiek66 - Pią 31 Maj, 2013

Witaj ficus192, na wspólne śmiganie zawsze chętni się tu znajdą. :)

Długi weekend, akurat mam wolne, a tu pogoda do d.... :(
Wybieram się dziś na tor o 14:00, będzie szkolenie, o ile nie będzie lało. 120 zł za 5h jazdy i pizzę w miłym towarzystwie. :] Ktoś chętny? Można pośmigać, pokręcić ósemki oraz inne esy floresy, albo zblokować tylko koło przy hamowaniu awaryjnym. :hyhy:

Widziałam na fb focie z wczorajszej parady. Fajne :) Mnie znów parada ominęła, ale na następnej będę, w końcu do trzech razy sztuka. ;)

ingaginger - Pią 31 Maj, 2013

kasiek66 napisał/a:
Widziałam na fb focie z wczorajszej parady.


ej gdzie? :D

wojtek811 - Pią 31 Maj, 2013

ingaginger napisał/a:
kasiek66 napisał/a:
Widziałam na fb focie z wczorajszej parady.


ej gdzie? :D


Właśnie gdzie!? :>

ingaginger - Pią 31 Maj, 2013

https://plus.google.com/photos/113610999790630851575/albums/5884040396426569377?authkey=CP7apM-41c7JsgE
poldek171 - Pią 31 Maj, 2013

Ooo to jest tego trochę :D
Krzyś LU - Pią 31 Maj, 2013

Siemanko
Jestem świeżak i z chęcią bym się ustawił na latanie grupowe po Lublinie i okolicaCH.
Dajcie znać.

poldek171 - Pią 31 Maj, 2013

Krzychu daj jakieś fotki swojego GS'a żebym mógł Cię rozpoznać :)
kasiek66 - Pią 31 Maj, 2013

Widzę, że fotki znaleźliście, własnie o tych pisałam. :)

Witaj Krzysiu w gronie wielbicieli GS-ek. :)

W kwestii polatania wspólnego na weekendzie jestem na tak! :]
Dzisiaj to raczej odpada, chyba, żeby coś późnym wieczorkiem po mieście... chociaż nie wiem, czy będzie mi się jeszcze chciało po 5 h na torze.

sting126 - Pią 31 Maj, 2013

Ja bym chętnie w niedzielę gdzieś polatał - jacyś chętni na dołączenie się? Trasa do ustalenia :)
poldek171 - Pią 31 Maj, 2013

Mnie w niedziele nie ma w domu ale na sobotę wieczorem mogę się umówić :)
ingaginger - Pią 31 Maj, 2013

Jak coś jutro kolejna parada ;)

http://lublin.riders.pl/f...php?f=22&t=9664

Bartek89 - Pią 31 Maj, 2013

Sweet focie grupy gs'a i nie tylko z parady ślubnej :P






ingaginger - Pią 31 Maj, 2013

Ta... już wiem czemu nie jestem zwolenniczką pojawiania się na zdjęciach jak mam gorączkę :wstyd:
marcinlbn18 - Sob 01 Cze, 2013

Fajne foty, szkoda ,że nie moglem jechac w wami:(

Wojtek widze, że tez masz kurtke TTI tylko w innym kolorze:)

kasiek66 - Sob 01 Cze, 2013

sting126 napisał/a:
Ja bym chętnie w niedzielę gdzieś polatał - jacyś chętni na dołączenie się? Trasa do ustalenia :)

Jestem chętna do dołączenia się :] , trasa obojętna, tylko chciałabym wrócić na 16, jakby dało radę.

Bartek89 - Sob 01 Cze, 2013

marcinlbn18, żałuj bo było bardzo fajnie, a prowiantów na drogę powrotną było sporo :D
poldek171 - Sob 01 Cze, 2013

Dobrze było :) Można ponownie powtórzyć jak pogoda dopisze bo w czwartek to padaka była a dziś to już całkiem no comment. Teraz ruszymy wielkim stadem GSów :D
damian500 - Sob 01 Cze, 2013

ja jestem za
Bartek89 - Sob 01 Cze, 2013

poldek171 napisał/a:
Teraz ruszymy wielkim stadem GSów :D
i innych motocykli :P
poldek171 - Sob 01 Cze, 2013

Bartek tylko Ty się wyróżniasz z tłumu :P Hehe żartuje XJ jest zajebisty :)
ficus192 - Nie 02 Cze, 2013

ktos chetny teraz posmigac z godzinke?:) :hyhy: jak cos pisac 695 597 593
damian500 - Nie 02 Cze, 2013

ja chętnie polatam tylko za jakieś pół godziny
wojtek811 - Pon 03 Cze, 2013

marcinlbn18 napisał/a:


Wojtek widze, że tez masz kurtke TTI tylko w innym kolorze:)


Kurtka super, tylko jeszcze spodnie musze jakies dobrac, moze masz jakas propozycje?

ingaginger - Pon 03 Cze, 2013

Marcin może Ci polecić damskie przerabiane na męskie :hyhy:
marcinlbn18 - Pon 03 Cze, 2013

ingaginger napisał/a:
Marcin może Ci polecić damskie przerabiane na męskie :hyhy:


Bardzo zabawne Inga :P ale rzeczywiście mógłbym polecić taką opcje:P
Wojtek jest większy ode mnie wiec nie będzie problemu ze znalezieniem męskiej rozmiarówki.

Apropos czy jest ktos chętny na latanie dzis koło 18-stej? Planuje kierunek motycz, radawiec lub gdzies w okolicach. Jesli tak to czekam na SMS. O 16:45 mam egzamin wiec wcześniej nie mogę jak cos.

poldek171 - Pon 03 Cze, 2013

Ja bym z Tobą śmigną ale dopiero gdzieś koło 19 bo wcześniej nie będzie mnie w domu .... Marcin odezwij się na fona do mnie to może jakoś się zgadamy :) Chciałem polatać zanim przegląd mi się skończy :P
marcinlbn18 - Pon 03 Cze, 2013

Ok to sie zdzwonimy. Mam nadzieje ze sie rozchmurzy troche
poldek171 - Pon 03 Cze, 2013

No bo właśnie naszła niezła chmurka :D Ja jeszcze dam znać Krzyśkowi i skoczymy może w kilka osób :)
Krzyś LU - Pon 03 Cze, 2013
Temat postu: loty
kasiek66 napisał/a:
Widzę, że fotki znaleźliście, własnie o tych pisałam. :)

Witaj Krzysiu w gronie wielbicieli GS-ek. :)

W kwestii polatania wspólnego na weekendzie jestem na tak! :]
Dzisiaj to raczej odpada, chyba, żeby coś późnym wieczorkiem po mieście... chociaż nie wiem, czy będzie mi się jeszcze chciało po 5 h na torze.


Hej :)
Witaj Kasiu;
w weekend byłem na weselu kumpeli, dwa dni imprezy poza Lu.
Odszywajcie się, będziemy próbować się zgrywać.
Grzebnij wiadomość, kiedy nauki na torze można pobrać :-) ??

P.s
Dlaczego jak piszę> E-mila lub prywatna wiadomość do użytkownika z forum to umieszcza mi sie to w folderze robocze, a wysłanych nie ma nic?
jak dalej takie coś wysłać?

marcinlbn18 - Pon 03 Cze, 2013

Wiedziałem ,że prędzej czy później tak się stanie ale nie sądziłem ,że w tak glupiej sytuacji.

Slizg na szczęście bez większych strat w zdrowiu moim i rowerzysty , którego zobaczyłem w ostatniej chwili i wyminąłem lądując na poboczu.

pęknięty prawy dekielek, przerysowany, bak,rama,wydech i błotnik :(

ingaginger - Pon 03 Cze, 2013

Pierwsze wywrotki są chyba przeważnie "w głupiej sytuacji", stąd się zresztą pewnie biorą :) Dobrze, że Ty cały. A teraz będę wredna - mówiłam, że twoja Suzi za ładnie wygląda, zwłaszcza przy mojej po przejściach ;)
A tak na serio to ogólnie jeździ? Jak rozumiem bak, rama, wydech i błotnik tylko przerysowane?

Krzyś LU - Pon 03 Cze, 2013
Temat postu: wyładka
Hej, ja tez niestety już przerabiałem ten temat. Ważne, ze wam się nic nie stało.
A poradzicie coś w sprawie baku?
Czy go da się jakoś; gdzieś w Lu po prostować?
Dwa zgnioty mam?

ingaginger - Pon 03 Cze, 2013

Ja kupiłam torbę na bak i nie widać co tam było pogniecione :D
marcinlbn18 - Pon 03 Cze, 2013

Taka ładna była i wlaśnie dlatego mi tak żal :(

Tak tylko porysowana, bak bez wgniotki. Trochę się niepokoje o alternator jeszcze ale dzwoniłem do Radka i mówi ,że jak odpaliła i pojechałem dalej to raczej nic sie nie stało. Dekiel do wymiany tylko i jakies malowanie. Nie wiem czy caly element czy da sie jakaś punktowo.

Inga jak u ciebie było?

heh a jest ktos w ogole na forum kto nie zaliczyl wywrotki? U mnie było to dość niebezpieczne bo wyprzedziłem samochód przy ok. 90 km/h po wyprzedzeniu od razu przede mna pojawił sie rowerzysta jadący bliżej wewnętrznego pasa jezdni niż, zewnętrznego. zacząłem mocne hamowanie i schodzenie na prawo zeby go nie uderzyć. Ale on tez zaczał na prawo w tym samym momencie wiec z chwili wyminięcia byliśmy bardzo blisko siebie. Nawet chyba lekko drasnąłem go w kierownice. Było ciemno, droga nie oświetlona, rower miał migacza takiego ale prawie nie widoczny no i stało sie...na szczęście nie chciał wzywac niebieskich

ingaginger - Pon 03 Cze, 2013

Ja jechałam dość szybko po osiedlu (tzn. ok. 45km/h gdzie jest 30), przede mną w - wydawało mi się - dość sporym odstępie miejska terenówka z naklejką motocykle są wszędzie. No i z górki, droga po łuku w lewo, z prawej strony wysoki krawężnik, wąwóz i piasek na drodze. Koleś przede mną nagle postanowił sobie zahamować trochę, z naprzeciwka coś jechało więc albo się wbije w przód komuś, albo w dupę, albo wywalę w wąwóz... wcisnęłam hamulce najmocniej jak tylko mogłam ale i tak Suza położona dość nieźle gruchnęła i trafiła idealnie w krawężnik bokiem. Huk był niezły, trochę mnie biodro później bolało - koleś ten co wyhamował prawie do 0 od razu odjechał, jak się ogarnęłam co się stało to zaczęłam podnosić maszynę i zbierać części, zatrzymał się nawet jakiś taksiarz żeby zapytać czy wszystko ok :D
marcinlbn18 - Wto 04 Cze, 2013

Hehe z tą naklejką dobre:P Przypatrzyłaś się jej zbyt dobitnie:P
Ja byłem z Kaśka i zatrzymała się też jakaś parka przypadkowych ridersów. No i dziadek którego wyprzedziłem awanturował się twierdząc ,że ma w samochodzie kamery i sprawa trafi do sądu.

A ty malowałaś całe elementy czy punktowo?

marcinlbn18 - Wto 04 Cze, 2013

...
ingaginger - Wto 04 Cze, 2013

A co on może jak poszkodowany nie chce zgłosić? ;)

Malowałam ta... owiewki jedynie były sklejone i w zimie jedynie trochę ze sprayu pokryte (punktowo oczywiście). Teraz już się nie przejmuję ryskami bo w tą zimę chcę zrobić generalne lakierowanie - jak budżet pozwoli.

poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Kurde to widzę że wczorajszy powrót z wycieczki nieciekawy... ;/ Tych rowerzystów to bym wystrzelał co do nogi :P Śmiechem żartem to ja jeszcze nie leżałem ale to może dlatego że mało jeżdżę a w szczególności po mieście to już całkiem staram się omijać szerokim łukiem :P Ale to pewnie też kwestia czasu :P

Marcin a dekiel w jakim stanie jest ? Może dało by się go jakoś uratować:)

Maćko - Wto 04 Cze, 2013

Nie martw się, szybko doprowadzisz go z powrotem do poprzedniego stanu :) Ja też miałem podobne przygody. U mnie akurat związane były z mokrą nawierzchnią i taryfiarzem który dał po heblach. Drugi raz natomiast trochę zbyt gwałtownie puściłem sprzęłgo... Bardzo dużo pomogły mi gmole- przyjęły na siebie większość siły uderzenia o ziemię i dzięki temu skończyło sie na wymianie kierunkowskazów i prostowniu clip-ona. W takich sytuacjach jakoś cieszę się że jeżdże nakedem :P

BTW: Tak Poldek, to z Tobą się spotkałem :]

poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Gmole dobra rzecz . Też muszę sobie zainstalować :) Kupować się nie opyla bo nowe to kosztują straszne pieniądze :) Trzeba poszukać jakichś rysunków i pobawić się samemu ze spawarką i szlifierką :)
Grzechu16 - Wto 04 Cze, 2013

poldek171 napisał/a:
Tych rowerzystów to bym wystrzelał co do nogi :P

Rowerzyści wieczorem to jest straszna rzecz. Jakiś czas temu jadąc samochodem drogą poza obszarem zabudowanym przez taki lasek zacząłem wyprzedzać inny samochód i okazało się po chwili, że na trzeciego z rowerem. Zero oświetlenia z przodu i z tyłu, żadnego odblasku i jedzie po drodze. Żeby było śmieszniej zaczął mi machać środkowym palcem i przez chwilę przeszło mi przez głowę, że wypadało by zawrócić i dać mu po łbie bo mogłem zabić matoła.

nosp - Wto 04 Cze, 2013

Najważniejsze by po takich "przygodach" kierownik/kierowniczka motocykla byli cali :) . Sprzętów szkoda, lecz da się je naprawić i doprowadzić do stanu przed..

To ja proponuję jeszcze oprócz gmoli/ crashów zaopatrzyć się w klamkę sprzęgła i ją wozić ze sobą. Mała rzecz a jak niezbędna czasem ;) ..

poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Tak jak mówisz Grzechu16. Ciemno nic nie widać a te zjeby jeżdżą bez żadnych świateł i odblasków. Potem wielka tragedia się stała bo kierowca auta zabił bezmyślnego małolata na rowerze. Na rowery powinny być jakieś podstawowe obowiązkowe przeglądy tak samo jak i w ciągnikach. Światła i hamulce muszą być inaczej niech z domu nie wyjeżdża :hyhy:
Krzyś LU - Wto 04 Cze, 2013
Temat postu: Rowery na odlabskach
Tak jak mówisz Poldek; dokładnie tak powinno być ale delikatniej bez polotu.
Co do samych Przygradów to trochę szalejesz, sam mam 2 rowerki i nie chce za to co sezon płacić. A dowodu i tak rower nie ma, wiec w kartę przeglądów by wbijali, trzeba by to mieć przy sobie. Ew. Wyobraź sobie emeryta ze wsi co co roku po kościele na obowiązkowy przegląd rowerkiem śmiga?
Ale odblaski to powinien być obowiązek i duże mandaty powinni sypać za ich brak.
To by pomogło nie zrobić kilku osłom krzywdy, co im się wydaje że są widoczni.

Jak byśmy żyli w życzliwym kraju, to już automobil kluby i inne organizacje motorowe zająłby się postulatem o projekt ustawy w tej sprawie.
Ale niestety jak się nie nam coś stało, to z głupsza ludzie mówią nie maja sprawa.

poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

No dobra z przeglądami trochę przesadziłem ale co do oświetlenia to musi być i nie ma że boli bo za to powinno być mandatów do woli :P
nosp - Wto 04 Cze, 2013

Skoro już dyskutujecie o rowerzystach to ja bym dodał im obowiązkowe OC. Spowoduje taki wypadek, uszkodzisz przez niego maszynę i co dalej....
poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Coś powinno być. Tak dalej być nie może :P Dobra bo zrobił się offtop :P Miało być o ustawkach o lataniu a my o rowerach gadamy :P
Bartek89 - Wto 04 Cze, 2013

Marcin przykra sprawa wyszła, jak Ty cały to jest okej, bo prędkość nie była mała, a moto się nie przejmuj, wszystko jest do zrobienia, a wszelkie ryski i zarysowania to muszą być na każdym moto, a obrysowany tłumik to standard :hyhy:
poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Bartek a właśnie Ty masz tak wychuhane te tłumiki że nawet ryski na nich nie ma :P Więc nie było gleby ani innych historii :P
Bartek89 - Wto 04 Cze, 2013

To coś słabo obejrzałeś te tłumiki :P Jeden tłumiczek przerysywany i wgniotka na baku zrobiona przez poporzedniego właściciela więc jakaś przeszłość była :P

Dobra koniec oftopicu :P

marcinlbn18 - Wto 04 Cze, 2013

jeszcze nie ogłądałem dokładnie więc nie wiem czy dekiel jest do uratowania. Na pewno urwało śruby dwie ( jakby dekielek brzezczotem był ucięty troche) i bedzie problem z ich wyjęciem.

Co do oświetlenia to ten rowerzysta miał takie migające małe światełko z tyłu ale praktycznie nie widoczne. Bardziej mnie to zaskoczylo ,że jechał środkiem jezdni a nie poboczem ( pewnie dlatego że kałuże były na poboczu) no i że znalazł się przede mną od razu po wyprzedzeniu auta więc miałem sporą prędkość do zredukowania.

Na pewno ta przygoda jest dobra lekcja pokory bo już mnie nosiło a teraz znowu bede ostrozniejszy. dziki za dobre slowa:)

poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

To kiedy u gdzie teraz lecimy :) ? PS: Cebra Kasi chodzi elegancko :D Powiem nawet że mruczy :)
marcinlbn18 - Wto 04 Cze, 2013

Ja to za najwcześniej za tydzien, nie mam teraz czasu naprawić moto.
poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Spokojnie :) Ja też mam weekendy zawalone a na tygodniu roboty w domu mam dużo. Jakoś się zgadamy co do większego wyjazdu :)
ingaginger - Wto 04 Cze, 2013

Co do oświetleń rowerów - jest to regulowane przepisami, ich egzekwowanie to inna sprawa. Ogólnie całkiem niedawno weszły właśnie wytyczne co do oświetlenia rowerów. Nie widziałam, żeby wiele osób się tym przejęło.

Niestety musimy pamiętać, że na drodze nie każdy przepisów przestrzega i właśnie wyprzedzając można na coś takiego trafić. Dlatego pewnie musieliście na mnie poczekać w drodze powrotnej z Kazika bo musiałam poczekać na okazję żeby wyprzedzić ten traktor z bronami (dobrze zapamiętałam nazwę tego cholerstwa do zabijania motocyklistów? :D ).

Panowie, co tam mruczenie Hondy. Warczenie GSki jest o wiele bardziej sympatyczne dla ucha :rotfl:

Ja będę mogła polatać jak przyjdzie kasa ;) A że 12go mam ostatni egzamin to pewnie po tym dniu będę mogła.

poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Dźwięk Gski a dźwięk Cebry to jak motorynka i Junak :P
ingaginger - Wto 04 Cze, 2013

Weź się schowaj lepiej :P Ja z Tobą już nie jeżdżę jak Ty masz takie poglądy :kijemgo:
poldek171 - Wto 04 Cze, 2013

Ja Gs'em do śmierci nie zamierzam jeźdźić :D Aczkolwiek następne moto też Suzuki więc przywiązanie do marki i tak zostanie :) GS i tak w domu zostanie :P
Krzyś LU - Wto 04 Cze, 2013

poldek171 napisał/a:
Dźwięk Gski a dźwięk Cebry to jak motorynka i Junak :P


Poldek; wszystko przed Tobą, ja mam pięknie spasowany tłumik od CBR 600set, to dopiero cyborg, jeździ jak gs a brzmi jak rasowa HONDZIna:)

Jak chcesz to pod koniec sezonu marzy mi się przesiadka na Kawasaki ZXR 750 (te cudne kocie oczka w zielonym kolorze, BYŁ W FILMIE MŁODE WILKI); albo nowszego fazera.

W następnym tyg. latamy !

ingaginger - Wto 04 Cze, 2013

Mnie się marzy przesiadka na Thundercat ale raczej nie zapowiada się żebym jeszcze urosła :niepewny:
kasiek66 - Wto 04 Cze, 2013

marcinlbn18 napisał/a:
jeszcze nie ogłądałem dokładnie więc nie wiem czy dekiel jest do uratowania. Na pewno urwało śruby dwie ( jakby dekielek brzezczotem był ucięty troche) i bedzie problem z ich wyjęciem.


Nie znam się na mechanice, ale wyglądało na to, że pokrywa jest cała, przesunęła się tylko. Rozmawiałam dziś ze swoim mechanikiem o uszkodzeniach Twojej Suzy, jak wpadłam do niego, żeby sprawdzić, jak tam moja się czuje i stwierdził, że tragedii nie ma, zwłaszcza, że po upadku moto odpaliło i jechało bez problemu. Przytarcia można ładnie zamalować punktowo (dobrze, że nie ma wgniecenia), a dekielek za niewielkie pieniądze można podobno kupić na allegro. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Bo muszę Ci powiedzieć, że z tyłu nie wyglądało to zbyt fajnie. :kwasny: Zarówno ciśnienie, jak i adrenalina i mi się nieźle podniosły. Myślałam w pierwszej chwili, że ten dziadek jadący samochodem w Ciebie uderzył. Rowerzysty w ogóle nie było widać.

A swoją drogą niezły z niego dupek. Nie był poszkodowany, a zamiast pomóc to niepytany pierwszy oznajmił wszystkim, że To wina motocyklisty, że sprawa się na pewno skończy w sądzie, bo tu jest ograniczenie do 50 km/h, on oczywiście jechał 50, a moto go wyprzedziło, więc co najmniej 80 musiało jechać. I najlepsze, że jakby co, to on ma zdjęcia! Ciekawa jestem, czy na tych zdjęciach widac tą prędkość. :P Dopiero jak zauważył, że nikt nie jest zainteresowany kręceniem afery i wzywaniem policji, odjechał.

Co do brzmienia hondy - Poldek, cieszę się, że Ci się podoba, bo mnie również :] - ale na dłuższej trasie hałas jest uciążliwy, nawet w dobrze wyciszonym kasku. Po ok. dwóch godzinach jazdy głowa mnie zaczyna boleć. Na Suzi tak nie miałam. Chyba będę musiała zainwestować w stopery, tylko boję się, że wtedy nie usłyszę jakiegoś pojazdu uprzywilejowanego, albo trąbienia. :orany: W każdym razie oba moto mają swoje wady i zalety. :) Btw, Suza już zdrowa. :) Jakby ktoś z Waszych znajomych poszukiwał F-ki, to dajcie mu namiary na mnie. Musze ją wystawić, ale na razie nie mam czasu zrobic fotek, zresztą zostawiłam ją tymczasowo u mechanika, bo nie mam za bardzo, gdzie jej trzymać.

A wracając do głównego tematu, czyli latania. Wybieram się jutro rano, tak koło 7:30 do Wawy. Ktoś chętny się dołączyć? Z Wawy będę wyjeżdżać tak koło 14:30. Mogę załatwić monitorowany parking w centrum gratis jakby co. ;)

[ Dodano: Wto 04 Cze, 2013 ]
Krzyś LU napisał/a:

Grzebnij wiadomość, kiedy nauki na torze można pobrać :-) ??

P.s
Dlaczego jak piszę> E-mila lub prywatna wiadomość do użytkownika z forum to umieszcza mi sie to w folderze robocze, a wysłanych nie ma nic?
jak dalej takie coś wysłać?


Kolejne szkolenie w najbliższy piątek. Szczegóły tutaj: Mototrener - szkolenia na torze
Polecam. Lepiej poćwiczyć sobie np. hamowanie awaryjne ze 100 km/h na szkoleniu, niż być zmuszonym to zrobić bez doświadczenia na ulicy. :)

Co do wiadomości, to wiadomość pojawi się w "wysłanych", jak adresat ją odczyta. :)

marcinlbn18 - Sro 05 Cze, 2013

Cytat:
kasiek66 napisał/a:
Nie znam się na mechanice, ale wyglądało na to, że pokrywa jest cała, przesunęła się tylko. Rozmawiałam dziś ze swoim mechanikiem o uszkodzeniach Twojej Suzy, jak wpadłam do niego, żeby sprawdzić, jak tam moja się czuje i stwierdził, że tragedii nie ma, zwłaszcza, że po upadku moto odpaliło i jechało bez problemu. Przytarcia można ładnie zamalować punktowo (dobrze, że nie ma wgniecenia), a dekielek za niewielkie pieniądze można podobno kupić na allegro. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało. Bo muszę Ci powiedzieć, że z tyłu nie wyglądało to zbyt fajnie. Zarówno ciśnienie, jak i adrenalina i mi się nieźle podniosły. Myślałam w pierwszej chwili, że ten dziadek jadący samochodem w Ciebie uderzył. Rowerzysty w ogóle nie było widać.


Dekiel niestety jest uszkodzony. Pękł i ma wyrwany kawałek Jest tez troche zdeformowany. Z kupnem na allegro nie taka prosta sprawa. Trzymają wysokie ceny ok 150zł za uzywany (obtarty naturalnie). Spróbuje naprawić swój robiąc wstawkę pasty hydraulicznej do łatania rur. Potem wygladze papierem i pomaluje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzieki Kaska za wskazanie emblematu suzuki bo ozkazuje się ,że ta blaszka tez kosztuje 80 zł:p
i ogolenie za wsparcie i opinie mechanika :)

I w pełni podpisuje się pod słowami o ćwiczeniach awaryjnego hamowania na torze:p Jak tylko finanse pozwolą zapisuje sie na lekcje. Jak to mówią polak mądry po szkodzie;/

poldek171 - Sro 05 Cze, 2013

Krzychu jak będzie kasa to polatamy :P Jutro przegląd mi się kończy a w poniedziałek 10.06 OC więc zobaczymy jak to będzie. Btw Marcin ewentualnie do sklejenia spróbuj klejem dwu składnikowym epoksydowym. Koszt koło 20 zł ale za to trzyma zajebiście i można go szlifować i wiercić w nim :)
ingaginger - Sro 05 Cze, 2013

Słuchajcie, szykuje się akcja dla dzieciaków organizowana przez członków Lubelskiego Forum Motocyklowego. Z tego co pamiętam, nie wszyscy się tam udzielają więc podsyłam tutaj:

Cytat:
Niestety nie udało nam się załatwić głównej rozrywki dla dzieci czyli NO POTATOES (siła wyższa :( ) ale pomysł mamy taki, żeby pojechać mimo wszystko do szpitala.
Piotrek rozmawiał z rzeczniczką, która powiedziała, że możemy przyjechać w sobotę 8 czerwca o godzinie 10:30 na dziedziniec szpitala dziecięcego. Te dzieciaczki, które będą mogły wyjść, będą mogły sobie siąść na moto czy może nawet będzie można je przewieźć w kółko, natomiast te, które z łóżka szpitalnego wstać nie mogą zostałyby odwiedzone przez delegację (jak w ubiegłych latach).
Jeśli chodzi o prezenty - mamy jeszcze bardzo dużo kubków termicznych "Duże dzieci małym dzieciom - motocykliści z lubelszczyzny", które rozdamy tym osobom, które kupią jakieś zabawki, kredki, kolorowanki, układanki, książki....... dla dzieci. Tylko w ten sposób możemy wam wynagrodzić chęć współpracy, ponieważ nie możemy zbierać fizycznie pieniędzy.
Czasu mamy niewiele także chętnych proszę o kontakt ze mną (tu na forum, fb, ewentualnie telefonicznie ale mam popsuty głośnik więc możemy się nie dogadać), bądź do Piotrka (Szkoła policealna Cosinus na Krakowskim Przedmieściu 32).
Proszę również o pisanie czy w ogóle taki termin oraz taka forma wam odpowiada.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)


Zbiórka 8.06.2013 godzina 9:45 pod Zamkiem.

Ja będę i zapraszam :)

Krzyś LU - Sro 05 Cze, 2013

ingaginger napisał/a:
Słuchajcie, szykuje się akcja dla dzieciaków organizowana przez członków Lubelskiego Forum Motocyklowego. Z tego co pamiętam, nie wszyscy się tam udzielają więc podsyłam tutaj:

Cytat:
Niestety nie udało nam się załatwić głównej rozrywki dla dzieci czyli NO POTATOES (siła wyższa :( ) ale pomysł mamy taki, żeby pojechać mimo wszystko do szpitala.
Piotrek rozmawiał z rzeczniczką, która powiedziała, że możemy przyjechać w sobotę 8 czerwca o godzinie 10:30 na dziedziniec szpitala dziecięcego. Te dzieciaczki, które będą mogły wyjść, będą mogły sobie siąść na moto czy może nawet będzie można je przewieźć w kółko, natomiast te, które z łóżka szpitalnego wstać nie mogą zostałyby odwiedzone przez delegację (jak w ubiegłych latach).
Jeśli chodzi o prezenty - mamy jeszcze bardzo dużo kubków termicznych "Duże dzieci małym dzieciom - motocykliści z lubelszczyzny", które rozdamy tym osobom, które kupią jakieś zabawki, kredki, kolorowanki, układanki, książki....... dla dzieci. Tylko w ten sposób możemy wam wynagrodzić chęć współpracy, ponieważ nie możemy zbierać fizycznie pieniędzy.
Czasu mamy niewiele także chętnych proszę o kontakt ze mną (tu na forum, fb, ewentualnie telefonicznie ale mam popsuty głośnik więc możemy się nie dogadać), bądź do Piotrka (Szkoła policealna Cosinus na Krakowskim Przedmieściu 32).
Proszę również o pisanie czy w ogóle taki termin oraz taka forma wam odpowiada.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)


Zbiórka 8.06.2013 godzina 9:45 pod Zamkiem.

Ja będę i zapraszam :)



Fajna akcja ale mam zjazd i sesje, cały dzień na uczelni przez najbliższe 3 weekendy.

Innym razem.

Poldek powodzenia i czekam na cynk na koma, że latamy.
Mam pierwsza zmianę wiec od 1530 do 22 już mogę cały tydzień.
Gdyby byli inni chętni na małą przejażdżkę przy pogodzie w następnym tygodniu, dajecie znać pod nr. 79-37-37-345.
Nie znam nikogo z forum w realu ale najwyższa pora :)

Kasiek :)
Dzięki za info o szkoleniu i technicznie o wiadomościach na priw.
Niestety w ten Piątek praca mnie ogranicza.
Może 16nastego, uda mi się wyrwać wcześniej z uczelni, ale kiepsko to widzę bo do 1920 siedzę w Niedziele.
Znowu kolejny piątek 28-ego spędzę w pracy.
Chciałby człowiek a Tu praca, studia, we...:(

Ps. Może jeszcze jakieś szkolenia są w inne dni?
Gdzieś na torze organizowane?
Ktoś coś wie?


Pozdrawiam Krzysztof

poldek171 - Czw 06 Cze, 2013

Pojechał bym i ja ale w tą sobotę do roboty idę... ;/
Hitman - Czw 06 Cze, 2013

ja z kolei nie mam opon i mnie na nie nie stać :rotfl: (dlatego się tak mało udzielam), poza tym prawdopodobnie będę siedział w stolycy na tyłku aż do końca sesji :zalamany:


PS. Marcin. Dawaj, klej to na poxyline i się nie martw ;) kumpel tu w wawce też ostatnio miał małą przygodę i dziura w tym deklu jak nie wiadomo co :P Z błota robione to i się rozlatuje przy byle czym. Dobrze żeś cały bo u mnie te trzy półlitrówki z wesela leżą a do lustra pił nie będę :oczami:

marcinlbn18 - Czw 06 Cze, 2013

Hitman napisał/a:
Dobrze żeś cały bo u mnie te trzy półlitrówki z wesela leżą a do lustra pił nie będę


Nie miałbym sumienia zostawić cie z nimi samego :) :)
ty nie masz opon, ja nie mam dekla, zapijemy razem smutki hehe :D :D

ingaginger - Czw 06 Cze, 2013

a ja mam zblokowany tylny hamulec znów, pod blokiem jak miałam jechać na zaliczenie fakultetu, grejt po prostu. kasa na tel się skończyła więc czekam aż ktoś do domu wróci żeby pożyczyć telefon. rewelacja, a mam tylko jedną półlitrówkę z parady :((
poldek171 - Czw 06 Cze, 2013

Możemy zrobić jakiś zlot %%% lubelskich forumowiczów nad jeziorkiem jakimś :) Co wy na to :P ?

[ Dodano: Czw 06 Cze, 2013 ]
Inga jak Ci się ten hamulec zblokował :P ?

ingaginger - Czw 06 Cze, 2013

Raz mi się już zblokował po wymianie opony w MotoGP, chyba opowiadałam. No w każdym razie wytaczam się spod klatki tyłem, coś szoruje hamulec i koleś mówił, żeby wtedy popracować nim trochę. No to nacisnęłam z 3 razy i już nie puścił. Ja Pierd... po prostu.

Po co nad jeziorkiem jak Marcin ma działkę z kominkiem? Ja nie mam kominka i dużo rodzinki tak potrafi przesiadywać :(

Co do akcji dla dzieciaków pojawiło się nowe info:
Cytat:
Dzieciaki wiedzą, że będziemy u nich w sobotę 08.06 o 10.30. Jak napisała Paula, zbiórka 9.45 , tyle że z powodu MARATONU http://www.maraton.lublin.eu, zmieniamy miejsce zbiórki. Na Placu Zamkowym, będzie meta biegu, więc umówmy się na parkingu E. Leclerc, pod MediaExpert.
Co prawda trasa maratonu przebiega w okolicach szpitala, ale mamy nadzieję, że jeśli wyruszają o 9.00, to do naszego startu, ulice będą już przejezdne.


Poszukiwana jest też osoba, która mogłaby przyjechać samochodem, żeby zabrać prezenty dla dzieciaków więc jak ktoś nie może moto to jest to jakaś opcja. Jak mnie tego hamulca nie zrobią to chyba będę wręcz zmuszona.

poldek171 - Czw 06 Cze, 2013

Pewnie to się dzieje bo masz brud w zacisku :) Trzeba by go rozebrać i wyszyścić :) Ja jak zmieniałem klocki to sporo tam syfu było :)

PS: Nie wiedziałem że ma działkę z kominkiem :P To jakoś się zgadamy już :)

ingaginger - Czw 06 Cze, 2013

Ja się sama do tego nie zabiorę, nie mam pojęcia jak i coś bym na pewno zepsuła :wstyd: Poczekam na telefon, zadzwonię i zobaczę co się da zrobić.
poldek171 - Czw 06 Cze, 2013

Hehe prosta czynność :) Jak masz serwisówkę to bardzo prosta czynność :P Ale może jak masz coś popsuć to niech ktoś to Ci zrobi :P
Hitman - Czw 06 Cze, 2013

marcinlbn18 napisał/a:
Nie miałbym sumienia zostawić cie z nimi samego :) :)


Miałem taką nadzieję :hyhy:

poldek171 napisał/a:
Możemy zrobić jakiś zlot %%% lubelskich forumowiczów nad jeziorkiem jakimś :) Co wy na to :P ?


Ja jestem jak najbardziej za! Jak mam czas to mnie do flaszki dwa razy namawiać nie trzeba :]

bonk - Czw 06 Cze, 2013

Ej ludziki, ja jestem trochę w domu w weekend to się możnaby cośtam spotkać i pojeździć. Proponuję niedzielne przedpołudnie, co myślicie? :) Tak żeby na obiadek zawinąć do domów. Jakaś nie za długa traska (ze 200km) gdzieś (gdzie?). Co myślicie?
kasiek66 - Czw 06 Cze, 2013

Bonku, ustosunkowując się do Twojego zapytania stwierdzam, że ja chętnie. :]

Chłopaki, ja myślę, że będziecie potrzebowali pomocy przy tych flaszkach. ;P Zgłaszam się na ochotnika jako pomoc. :haha:

poldek171 - Pią 07 Cze, 2013

Ja w niedzielę będę po robocie więc wątpię.... A z drugiej strony to przegląd wczoraj mi się skończył więc dupa...
Hitman - Pią 07 Cze, 2013

kasiek66 napisał/a:

Chłopaki, ja myślę, że będziecie potrzebowali pomocy przy tych flaszkach. ;P Zgłaszam się na ochotnika jako pomoc. :haha:


Jestem na TAK! Myślę że Marcin też nie będzie miał nic przeciwko, tylko niestety ja z tym musze poczekać do kńca sesji :zdegustowany:

ingaginger - Pią 07 Cze, 2013

kasiek66 napisał/a:
Chłopaki, ja myślę, że będziecie potrzebowali pomocy przy tych flaszkach. ;P Zgłaszam się na ochotnika jako pomoc. :haha:


Dzięki! Nie będę jedyną babą!

Co do długiego latania - ja odpadam do środy włącznie. SESJA :D Tylny hamulec ogarnięty ale do poważniejszego zrobienia więc nie chcę daleko latać.

bonk wpadaj na akcję dla dzieciaków!

I jak tam, ktoś od nas jedzie oprócz mnie? Może ktoś samochodem? :D

sting126 - Pią 07 Cze, 2013

I ja jestem chętny :) może ten odkładany Sandomierz nawiedzimy ?
bonk - Pią 07 Cze, 2013

Ja bardzo chętnie! :) No to Sandomierz. Ktoś jeszcze chętny na przejażdżkę?

Proponuję wyjazd o max 10tej, co myślicie?

PS- jako, że od jutra do niedzielnego poranka zapewne nie będę miał dostępu do kompa podaję swój numer - 698 526 546.

sting126 - Sob 08 Cze, 2013

Mi pasuje i kierunek i godzina, zbiorka w takim razie pod makiem o 10. Dolaczajcie sie:)
wojtek811 - Sob 08 Cze, 2013

O to super w koncu cos sie dzieje, jak dzisiaj zdaze wrocic do domu i przygotowac moto, przyjade :)
ingaginger - Sob 08 Cze, 2013

Powiem Wam tak - żałujcie, że nie przyjechaliście dziś! :D Impreza świetna, mega dużo pozytywnej energii!!!

A tak w ogóle to chciałam poprosić po 25 jak już będę wiedzieć kiedy mam obronę jakiś wypad nad jeziorko. Chcę w końcu mieć to zdjęcie wybiegania z wody w kostiumie i kasku :rotfl:

poldek171 - Nie 09 Cze, 2013

ingaginger napisał/a:


A tak w ogóle to chciałam poprosić po 25 jak już będę wiedzieć kiedy mam obronę jakiś wypad nad jeziorko. Chcę w końcu mieć to zdjęcie wybiegania z wody w kostiumie i kasku :rotfl:


Inga Ty wariacie :D

ingaginger - Nie 09 Cze, 2013

Przecież nad jeziorkiem o tym rozmawialiśmy :D
poldek171 - Nie 09 Cze, 2013

Haha w sumie racja można zrobić taki harlem shake na plaży :D
ingaginger - Nie 09 Cze, 2013

Ja nie wiem wciąż co to jest i wolałabym w tej niewiedzy pozostać :D
marcinlbn18 - Pon 10 Cze, 2013

Hej! Ja juź po sesji więc jestem otwarty jak latanie. Na tygodniu również:))
Czy miałby ktoś ochotę na wyjazd w bieszczady za kilka dni? Tak na dwie lub jedną noc

poldek171 - Pon 10 Cze, 2013

Siema :P No to dobrze że wszystko do przodu :D Zrobiłeś dekiel :P ?? Ja niestety nie mam na razie kasy na taki wyjazd ale Inga coś wspomniała że masz działkę nad jeziorkiem czy coś :D Więc można by kiedyś zorganizować może coś :P Co Ty na to ? :)
Bartek89 - Pon 10 Cze, 2013

Ja niestety z najbliższych propozycji latania muszę się wypisać, praca mgr sama się nie napisze, bo termin mi się kończy, a w baku pusto, więc jedynie to mogę się z wami napić wiadomo co :hyhy:
poldek171 - Pon 10 Cze, 2013

Bartek to po obronie koniecznie jakieś opicie :) Trzeba to koniecznie uczcić :P
marcinlbn18 - Pon 10 Cze, 2013

Dekiel jeszcze nie doszedł do mnie więc narazie zrobiłem tylko malowanie (w garazowych warunkach) . Rama wyszła ok ale bak i nadkole słabo więc musze nad tym pomyśleć jeszcze. Udalo mi się też wykręcić urwane śruby.

Inga coś pomieszała:p Mam działke nad jeziorem ale pustą, nawet bez ogrodzenia więc słabo:p
Pewnie miała na myśli działkę na ogródkach typu ROD w dysie ( na przeciwko elizówki). Jest mały domek, grill, miejsce na ognisko. Zapraszam oczywiście tylko lepiej byłoby przed nocą się zmyć bo nie ma prądu:p

ingaginger - Pon 10 Cze, 2013

No właśnie o tej działce mówiłam :P Tej na ogródkach więc nic nie pomyliłam. Przed nocą wcale nie trzeba uciekać - masz ten kominek ponoć, bierze się świeczki i jest impreza ;)
poldek171 - Wto 11 Cze, 2013

W razie braku prądu weźmie się akumulator i damy radę :D

[ Dodano: Wto 11 Cze, 2013 ]
Mogą być świeczki ewentualnie znicze :D

marcinlbn18 - Wto 11 Cze, 2013

NO to chociaz troche wcześniej bo z doswiadczenia wiem ,że będziemy sie troche obijać w ciemnościach. Tak koło 16-17 .

Kominek mało daje bo nie ma szybki zaroodpornej i jeśli jest otwarty to dymi w środku. chyba ze bez kitu ma ktos stary akumulator ?:P jakby zapiąć do niego ledy to świeciloby kilka godzin:P

Proponuje ten piątek lub sobote

poldek171 - Wto 11 Cze, 2013

Hmmm ale co walimy jakieś alko :D ?
ingaginger - Wto 11 Cze, 2013

Ta, bierzemy wszystkie nasze alkohole z parad i inne :D Piątek mi bardziej pasuje, już powinno być po sesji (chociaż już to widzę, jak ją zaliczam skoro pon-czw mam 5 egz) a w weekend muszę się spakować i przygotować na konferencję ;)
Hitman - Wto 11 Cze, 2013

zazdroszczę wam, że już jesteście po sesji :( mi się jeszcze nawet nie zaczęła
ingaginger - Wto 11 Cze, 2013

jakie po, ja jestem w trakcie :D
Bartek89 - Wto 11 Cze, 2013

Ja dopiero chętny na %'y ale po obronie mojej pracy mgr czyli gdzieś za 2 tygodnie i fajnie byłoby zebrać wszystkich lubelskich forumowiczów gs'a i nie tylko :hyhy:
poldek171 - Wto 11 Cze, 2013

No dokładnie Byle nie 29 czerwca bo na wesele idę :P
marcinlbn18 - Wto 11 Cze, 2013

Hitman napisał/a:
zazdroszczę wam, że już jesteście po sesji :( mi się jeszcze nawet nie zaczęła


Ale będziesz w piatek lub sobote w lublinie ?

Poldek no proste ,że bedą %% :-)

Mam prośbe do was. Potrzeba mi wypełnić ankietę o sposobach radzenia sobie ze stresem.
W archiwum rar jest 6 skanów. Trzeba otworzyć je w paint , zaznaczyć odpowiedzi, zapisac i wysłać na marcinlbn18@o2.pl

http://sendfile.pl/8837/ankietA.rar

Z góry dziękuje

poldek171 - Wto 11 Cze, 2013

Jak będziemy pić to mi pasi taka impreza :D W barku mam trochę różnych wynalazków :P Ps; Ankiete już robię :)
Hitman - Wto 11 Cze, 2013

marcinlbn18 napisał/a:

Ale będziesz w piatek lub sobote w lublinie ?


No właśnie raczej nie bo w poniedziałek ostatni dzień semestru i pewnie jakiś kolos wypadnie a w sobotę rano pracuję :/ Będę dawał znać jak dowiem się czegoś konkretniej ;)

ingaginger - Wto 11 Cze, 2013

Czy ankietę można wypełnić u Ciebie w piątek? :D
marcinlbn18 - Wto 11 Cze, 2013

Hitman napisał/a:
marcinlbn18 napisał/a:

Ale będziesz w piatek lub sobote w lublinie ?


No właśnie raczej nie bo w poniedziałek ostatni dzień semestru i pewnie jakiś kolos wypadnie a w sobotę rano pracuję :/ Będę dawał znać jak dowiem się czegoś konkretniej ;)


Mi tylko do konca tego tyg. pasuje więc to jedyny termin:/
Można i w piątek Inga:)
To wstępnie piątek g. 17 na elizówce (koncowy czwórki).

dekiel doszedł. Wzmocnione aluminium, malowanie proszkowe. Jakby ktoś potrzebował takiego dekla to mam kontakt do osoby która obraziła się na serwis i sama takie potrafi zrobić za 70 zl.

ingaginger - Wto 11 Cze, 2013

Ja myślę, że jak zamierzamy pić to chyba bez moto, nie? :D
marcinlbn18 - Sro 12 Cze, 2013

No raczej :p

Jakby ktoś miał ochotę polatać dziś to jestem chętny i pod tel::)

kasiek66 - Sro 12 Cze, 2013

Dzisiaj to już się nalatałam do Warszawy i z powrotem, zatem na jeden dzień mi wystarczy. ;) Marcin, jestem pod wrażeniem tego, jak odmalowałeś Suzę. <brawo> Na fotce nie ma nawet śladu po przytarciu. Świetnie Ci to wyszło.

Z piątkowej imprezy niestety odpadam :rozpacz: , ale może w sobotę jakieś małe latanie uskutecznimy? :hyhy: Jest propozycja Stinga, żeby Zamek Liw nawiedzić i ja jestem za. :]

bonk - Sro 12 Cze, 2013

O niee ! Pojedziecie na zamek beze mnie? :(
kasiek66 - Sro 12 Cze, 2013

bonk napisał/a:
O niee ! Pojedziecie na zamek beze mnie? :(


Eee, jakoś zapomniałam, że Ciebie nie będzie. :wstyd:
A kiedy będziesz? To przesuniemy, albo drugi raz pojedziemy. ;)

sting126 - Czw 13 Cze, 2013

To plan Liwu odłóżmy na czas jak zjedzie Bonk, a weekend uderzmy gdzie indziej - no i jednak niestety niedziela, a nie sobota by mi pasowala... :/
ingaginger - Pią 14 Cze, 2013

Co do dzisiejszego wieczornego grillo-picia to niestety odpadam. Jestem w czarnej d jeśli chodzi o poziom ogarnięcia wszystkiego na konferencję więc nie mogę sobie pozwolić na zrobienie "day off" w sobotę.

W piątek jednak, gdyby ktoś chciał, śmigam do Kraśnika na występ grupy impro "No Potatoes". Zaczyna się o 14 więc wyjechać chcę ok. 13 i powrót zaraz po, czyli wg. planu 15:30. Jakby ktoś chciał się podczepić to niech da znać najlepiej na telefon, wstęp darmowy ;)

Krzyś LU - Pią 14 Cze, 2013
Temat postu: Latanie
Siema, połapałem się wczoraj, że zgubiłem kluczyk do moto.
Niech to szlak :(
Żeby temu zaradzić , namierzyłem już miejsce:
Naprawa zamków Hrust przy Cerfu-rze.

Krzyczą 95zł. zł na dzień dobry. Za dorobienie kluczyka i zapasu na postawie stacyjki.

Zajmę się jej wymontowaniem w poniedziałek; Może ktoś już temat przerabiał i podeśle tańszy punkt. ? Słyszałem, że oni robią wszystko w temacie zamków ale i są najdrożsi; a jak jest gdzieś taniej to zawsze na wachę zostanie.


Znajdę trochę czasu tej sesji w następnym tyg. Jak wszystko z kluczem pójdzie płynniej to W środę wstępnie na jakieś małe jeżdzonko>?
Coś w Godzinach 7-18; ktoś jak był chętny, piszcie?
POzdrawiam

poldek171 - Pią 14 Cze, 2013

Krzyś a jak kupowałeś moto to nie dostałeś 2 kluczyków ? Jak zgubiłeś to może być drogo i trochę problematycznie bo musi on pasować do baku stacyjki i do kufra więc niewiem czy da się taniej to dorobić....
Krzyś LU - Pią 14 Cze, 2013
Temat postu: kluczyk +latanie
poldek171 napisał/a:
Krzyś a jak kupowałeś moto to nie dostałeś 2 kluczyków ? Jak zgubiłeś to może być drogo i trochę problematycznie bo musi on pasować do baku stacyjki i do kufra więc niewiem czy da się taniej to dorobić....



Niestety był tylko jeden, a mi zawsze było nie po drodze do punktu z dorabianiem kluczy.


Zakładam na logikę, że jak dorobią do stacyjki to już pozostałe zamki oblecę, tak jak starym kluczykiem?
Z jakiegoś powodu bywa inaczej? Dla mnie to na razie nie wyobrażalne.

ingaginger - Pią 14 Cze, 2013

Do stacyjki i do baku są zwykle 2 różne kluczyki, do stacyjki i kanapy ten sam.

BTW - ja dziś jednak nie lecę na Kraśnik, w baku jakoś ubywa tej benzyny a kasy w portfelu nie przybywa :(

poldek171 - Pią 14 Cze, 2013

Ja mam dwa takie same kluczyki :) Jeden leży w domu w razie WU a z drugim śmigam i pasuje do wszystkich 3 zamków :P
sting126 - Pią 14 Cze, 2013

ingaginger napisał/a:
Do stacyjki i do baku są zwykle 2 różne kluczyki, do stacyjki i kanapy ten sam.


Nieee - w GS'ie jest jeden kluczyk do wszystkiego (zreszta w wiekszosci motocykli tez tak jest).

poldek171 - Pią 14 Cze, 2013

No czyli ja dobrze :P
marcinlbn18 - Pią 14 Cze, 2013

no chyba grill nam sie posypał :P odwołane/przekladane
poldek171 - Pią 14 Cze, 2013

Marcin a może w następny weekend byśmy się umówili bo ja też nie mogę.... Może w sobotę :) ?
ingaginger - Pią 14 Cze, 2013

sting126 napisał/a:
ingaginger napisał/a:
Do stacyjki i do baku są zwykle 2 różne kluczyki, do stacyjki i kanapy ten sam.


Nieee - w GS'ie jest jeden kluczyk do wszystkiego (zreszta w wiekszosci motocykli tez tak jest).


E... to chyba zależy, nie? Badań nie robiłam, ale z tego co słyszałam różnie jest. Moja Suza w każdym razie ma dwa :niepewny:

nightrider1983 - Pią 14 Cze, 2013

Potwierdzam wersję z dwoma kluczykami. Od stacyjki jest jeden, zbiornik i kanapa drugi. Dodatkowo różnią się znacznie długością.
Ja po zakupie dorobiłem sobie obydwa i tak zostały "doszlifowane" że działają lepiej jak oryginały, z którymi był mały problem- nie działał płynnie zwłaszcza ten w stacyjce.
Być może od któregoś roku zaczęli robić z jednym uniwersalnym kluczykiem, a może mamy do czynienia z inwencją własną poprzednich właścicieli.

ingaginger - Pią 14 Cze, 2013

U mnie jest jeden od stacyjki i kanapy a drugi od zbiornika tak jak pamiętam, więc jeszcze inaczej ;) Ale tam, ważne, że działa
bonk - Sob 15 Cze, 2013

W GSie miałem jeden od wszystkiego, w BMW też mam jeden uniwersalny ;)
damian500 - Sob 15 Cze, 2013

u mnie też jest jeden do wszystkiego
marcinlbn18 - Sob 15 Cze, 2013

ustalone jest w koncu na jutro jakies latanie? konkrety panowie i panie bo czasu niewiele zostało
ingaginger - Sob 15 Cze, 2013

dobra, dobra, nie od dawna wiadomo, że moja Suzi jest specjalna :hyhy:

ja nie polatam z Wami jutro - Suzi już odstawiona, jak wrócę do raczej dopiero po 27 albo 1 lipca bo wtedy mam się "bronić"

marcinlbn18 - Sob 15 Cze, 2013

Ja w każdym razie jutro planuje jakąś trasę. Może ktoś się dołączy?

wyjazd ok. 10-11
kierunek : Roztocze ok. 120 km ( chyba ,że są inne propozycje )

sting126 - Nie 16 Cze, 2013

Ja dzisiaj smigam do Rzeszowa na zuzel, wylatuje ok. 12, jakby ktos sie chcial dolaczyc to zapraszam:)
ingaginger - Nie 16 Cze, 2013

sting126 a czy Ty może należysz do tej grupy ludzi którzy wjeżdżają na motocyklach na naszych lubelskich meczach? zawsze chciałam się wkręcić a nie wiem jak :wstyd:
sting126 - Pon 17 Cze, 2013

Należę - dogadamy się przed następnym meczem :) tylko przypomnij się :) (przed sobotą).
Krzyś LU - Pon 17 Cze, 2013
Temat postu: Sa kluczyki, jest dobrze :)
Kluczyki dorobiłem,
Środa nie aktualna :(
Praca zmienną jest.
pozdrawiam Krzysztof.

ingaginger - Wto 18 Cze, 2013

Na najbliższy niestety nie dam rady bo z konferencji wracam dopiero w niedzielę :( Ale będę pamiętać!
poldek171 - Pią 21 Cze, 2013

Ktoś chętny na wieczorną pojeżdżawkę :P ?
marcinlbn18 - Sob 22 Cze, 2013

Czy jest ktoś chętny na firlej w poniedziałek lub wtorek?
Trasa jest genialna, od miejscowości niemce do samego jeziora asfalt gładki jak tafla lodu:)

41 km w jedną stronę

Mojej Su juz szlify nie straszne, ze mna gorzej ale jestem dobrej mysli :)

poldek171 - Pon 24 Cze, 2013

Orurowanie jest jak trzeba :) Ile Cię tak przyjemność kosztowała :) ?
marcinlbn18 - Pon 24 Cze, 2013

120zł +przesyłka

Ale musiałem je obdrapać z oryginalnej warstwy ( cos jakby folia termokurczliwa) i oczyścić z rdzy (wiertarka z kołem drucianym). Czarny spray miałem w garażu. Mój gs jak się okazało miał wcześniej gmole - są szpilki zamiast oryginalnych śrub( 2 szpile i jedna sruba) co znacznie ułatwiło montaż. Jakbyś chciał robić gmole poldek to sprawdź na czym u ciebie trzyma się silnik bo z dorabianiem szpilek jest trochę zachodu.

Jakąś mala aktywność na forum, ponawiam propozycje z lataniem na dzis wieczór lub jutro:)

poldek171 - Pon 24 Cze, 2013

Spoczko :) Ja to postaram sobie jakoś zrobić tylko wymiary by mi się dokładne przydały żeby szybko się z tym uporać. Marcin jakbyś miał kiedyś czas to pomierzył byś mi te gmole :) ? Ja na razie nie jeżdżę bo nie zrobiłem tego tarcia jeszcze....
ingaginger - Pon 24 Cze, 2013

ja z lataniem też na razie spokój, lekkie naprawy u Suzi i chorwacki alkohol nieco uszczupliły zawartość mojego konta
wojtek811 - Wto 25 Cze, 2013

marcinlbn18, firlej mam bardzo blisko, wlasciwie lubartów to moja okolica, chetnie dołącze
marcinlbn18 - Wto 25 Cze, 2013

to jak lecimy jutro koło 11-stej ?
damian500 - Sro 26 Cze, 2013

wiem że pogoda dzisiaj nie jest zbyt ładna ale ja bym gdzieś polatał. Ktoś chętny??
marcinlbn18 - Sro 26 Cze, 2013

cos sie zgrac nie mozemy:p ja leciałem dziś na ten firlej
z ta pogoda to sam nie wiem. Z jednej strony spoko bo nie grzało w skóre ale z drugiej mocno wieje na trasie....

kasiek66 - Sro 26 Cze, 2013

Ja miałam dziś do Wawy lecieć na moto, ale prognoza pogody mnie skutecznie zniechęciła. :kwasny:
W weekend bym chętnie gdzieś ruszyła, tylko chyba raczej w niedzielę, a jeśli w sobotę, to popołudniu, bo przed południem Rodrigo będzie miał zmieniany napęd i klamki i nie wiem, ile z tym chłopakom się zejdzie. Jak ktoś ma jakieś pomysły, to dajcie znać. Kierunek obojętny. :)

ingaginger - Czw 27 Cze, 2013

kasiek66 a jak się nowe opony sprawują? ;)

ja 1go mam obronę więc do tego czasu raczej off, wypadałoby się cokolwiek nauczyć z tych 80 pytań.

ale ale na forum lubelskim pojawiło się coś takiego:


Cytat:
Brama wjazdowa czynna od godz 14 w piątek.

Cennik jest taki :

35zł- kierowca
35zł- pasażer
10zł- na koncert
free- amazonki


W cenie, jest pole namiotowe, strzeżony park maszyn, koncerty i ATRAKCJE W MIĘDZYRZECU!


ktoś by może się wybierał?

poldek171 - Czw 27 Cze, 2013

Hmmm ciekawa propozycja. W piątek po południu się wybrać a w sobotę wieczorem wrócić. No zobaczę jeszcze :)
ingaginger - Czw 27 Cze, 2013

coś mi się wydaje, że powroty raczej to w niedzielę rano ;)
poldek171 - Czw 27 Cze, 2013

Lepiej nie przesadzać z % jak ma się wracać rano :D
ingaginger - Sob 29 Cze, 2013

będzie może ktoś gdzieś jechał 2 albo 3 nad jakieś jeziorko? chętnie bym zażyła trochę relaksu po obronie w miłym gronie motocyklistów ;)
kasiek66 - Pon 01 Lip, 2013

ingaginger napisał/a:
kasiek66 a jak się nowe opony sprawują? ;)


Oponki miodzio - szybko się rozgrzewają i dobrze trzymają. :] Właśnie w piątek na torze kolega mi je "rozdziewiczył", bo mi zbrakło tak z centymetr do zamknięcia. ;)

Inga, 2 i 3 u mnie odpadają, bo do Warszawki śmigam. Ale zróbmy jakiś plan wypadowy na najbliższy weekend, bo mi znowu cały zleci bezproduktywnie. :P
A 13-14 lipca szykuje się wyjazd w Bieszczady do Cisnej, ktoś chętny?

ingaginger - Wto 02 Lip, 2013

Ja 14go prawdopodobnie będę musiała być w Jaworkach więc jak coś to najwyżej wspólnie będzie można podjechać kawałek - tylko nie wiem jeszcze czy jadę 13go czy 14go i którą trasą (czyt. nie wiem czy muszę się "zameldować" wcześniej w Krakowie czy nie) ;)
damian500 - Czw 04 Lip, 2013

dziś o 20 na globusie jest spotkanie lubelskich klasyków nocą. ja jade jest ktoś jeszcze chętny??
Krzyś LU - Sob 06 Lip, 2013

Sobota 6 ty Lipca od 16nastej tor Lublin, zlot klasyków,jazdy po torze.
Ja będę motorem zapraszam.
Kontakt na 79-37-37-345

damian500 - Nie 07 Lip, 2013

Krzysiu jedną żarówkę masz z tyłu spaloną
Krzyś LU - Nie 07 Lip, 2013

Super spotkanie na torze,
Dzięki za troskę ale w moim gs-ie jedna żarówka świeci się na stałe od pozycji, a druga załącza się w chwili wciśnięcia hamulca.
Kolega co kamerował chłopaków na torze, jak ślizgają się swoimi klasykami w zakrętach składa dzisiaj firmy, jak wrzuci na YouTube, podeśle linki!

poldek171 - Pon 08 Lip, 2013

Śmigne tam z wami kiedyś :)
Krzyś LU - Wto 09 Lip, 2013

poldek171 napisał/a:
Śmigne tam z wami kiedyś :)


Zapraszamy, a tu do obejrzenia dwa filmiki nakręcone przez mojego kolegę. Z Zielonego VW.
http://www.youtube.com/watch?v=GcCxQcaVCdU

http://www.youtube.com/watch?v=Ld5W91d5cDQ

poldek171 - Wto 09 Lip, 2013

Krzychu widziałem Cię dziś jak skręcałeś z szerokiego na Lipniak :P
Krzyś LU - Wto 09 Lip, 2013

poldek171 napisał/a:
Krzychu widziałem Cię dziś jak skręcałeś z szerokiego na Lipniak :P


Niestety pomyłka,

W tym tyg. nocka w pracy, od Niedzieli, odsypiam do południa.
Motor na parkingu od Soboty.

Mama plan, by pojechać moto do Janowa Lubelskiego, tam mam sprawę na 10 min, w jednym hotelu. Hotel pracuje 7 dni w tygodniu, więc dzień dowolny.
Jak się uda ogarnąć uczelnie to będę to nagłaśniał. Wstępnie myślałem o najbliższym Piątku.

Z Tym, że wyjazd w kiepskich godzinach, około godz. 12. A na 1845 muszę być z powrotem by wybrać się do pracy.


Ktoś by chciał się przejechać?

poldek171 - Wto 09 Lip, 2013

Ja niestety nad jezioro w czwartek wyjeżdżam i wracam dopiero w niedziele więc odpadam...
ingaginger - Sob 13 Lip, 2013

Może ktoś chciałby wybrać się dziś do Lubartowa? dzieje się coś takiego: http://www.mmlubartow.pl/...u-tysiecy-fanow
damian500 - Sob 13 Lip, 2013

ja dzisiaj jadę do na taką impreze http://wojciechow.pl/file...o_internetu.gif
oczywiście o ile pogoda pozwoli

poldek171 - Wto 16 Lip, 2013

Kur..... szkoda że nic wcześniej nie wiedziałem bo bym pojechał na 1000 % :(
Paweu - Sro 17 Lip, 2013

Co powiecie żeby na weekendzie wybrać się gdzieś nad jeziorko ? Może Firlej? Jakieś propozycje ?
damian500 - Czw 18 Lip, 2013

moja propozycja na dziś to lubelskie klasyki nocą. ktoś chętny??
ingaginger - Czw 18 Lip, 2013

Ja proponuję coś niedługo zebrać jakąś ekipę i się gdzieś wybrać może?

Kasiek nie wiem czy pamiętasz, ale planowałyśmy coś wiosną że będzie trzeba namierzyć te słynne lody w Nałęczowie? :D

kasiek66 - Pią 19 Lip, 2013

Inga, oczywiście, że pamiętam. :) To co, w sobotę najpierw lody w Nałęczowie, a potem lans w Kazimierzu, czy odwrotnie? ;)
ingaginger - Pią 19 Lip, 2013

A można jakoś po poniedziałku albo w next weekend? Mnie wpadł wczoraj w nocy zupełnie przypadkowo i niespodziewanie wyjazd na Jarocin :hyhy:
sting126 - Pią 19 Lip, 2013

O... Ja niestety w tym roku nie jade :(
damian500 - Nie 21 Lip, 2013
Temat postu: zdjęcia ze wspulnych wypadów
http://forum.gs500.pl/vie...p=181357#181357
Krzyś LU - Sob 03 Sie, 2013

Polecam
Na Torze Lublin - wyścigi motocyklowe o Puchar Lubelszczyzny
Lubisz oglądać w akcji motocyklistów, a może chcesz pojechać w zawodach? W ten weekend będzie taka okazja. Na Torze Lublin odbędzie się I Runda Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Lubelszczyzny pod patronatem marszałka województwa lubelskiego i prezydenta miasta Lublin. Na torze zobaczymy głównie amatorów na maszynach klasy Supermoto, Super 600 i Super 1000. W planie są także wyścigi VIP-ów i kobiet.
Sobota - sesja treningowa, niedziela - zawody od godz. 10, Tor Lublin przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie, wstęp wolny

ingaginger - Sob 10 Sie, 2013

To kto by dziś chciał się zobaczyć - parada jest. Zbiórka na stacji Lukoil na Jana Pawła o godz 14:45.. Później przejazd pod kościół św. Rodziny i parada do domu weselnego "Czerwona Oberża" w Marysinie.

Ja (moja Suza z taką jedną zieloną Ninją) przed wyskakuję gdzieś na żarcie - być może McDonald albo jakieś coś innego więc jakby ktoś chciał jechać i wcześniej się gdzieś spotkać to piszcie tu do 13:15, ślijcie smsy albo dzwońcie i się jakoś ogarniemy :)

wojtek811 - Sob 10 Sie, 2013

Ktoś może jutro do firleja? http://lubartow24.pl/wyda...ance_w_firleju/
Maćko - Wto 13 Sie, 2013

ingaginger napisał/a:
To kto by dziś chciał się zobaczyć - parada jest. Zbiórka na stacji Lukoil na Jana Pawła o godz 14:45.. Później przejazd pod kościół św. Rodziny i parada do domu weselnego "Czerwona Oberża" w Marysinie.

Ja (moja Suza z taką jedną zieloną Ninją) przed wyskakuję gdzieś na żarcie - być może McDonald albo jakieś coś innego więc jakby ktoś chciał jechać i wcześniej się gdzieś spotkać to piszcie tu do 13:15, ślijcie smsy albo dzwońcie i się jakoś ogarniemy :)


No i za późno przeczytałem post :P

poldek171 - Pią 23 Sie, 2013

My jutro latamy z Damianem wieczorkiem poza LBN :) Doczepia się ktoś :) ?

[ Dodano: Pią 23 Sie, 2013 ]
PS jak toś to kontakt telefoniczny gdyż rzadko jestem na kompie :)

poldek171 - Czw 29 Sie, 2013

Leci ktoś w niedziele koło południa do Sandomierza z nami :) ? Puki co jest nas dwie osoby :) Taki wypad na zakończenie wakacji :) ?
poldek171 - Pią 30 Sie, 2013

To jak jest ktoś chętny :) ?? ?
ingaginger - Pią 06 Wrz, 2013

Mnie Berlin raczej nie wypali więc może ktoś chętny na jakiś niewielki trip jutro i/lub w niedzielę? :D Dawno nie jeździłam z innymi Suzami ;)
poldek171 - Nie 08 Wrz, 2013

My o 17 dziś lecimy do Kazimierza :) Leci ktoś z nami :) ?
ingaginger - Nie 08 Wrz, 2013

grunt to dobry tajming i czytanie wiadomości po fakcie :D a może jutro po południu jakiś wypad na lody/czekoladę do Nałęczowa? :) albo do McDonalda w Lublinie na szpanerstwo :D
poldek171 - Nie 08 Wrz, 2013

Inga ja raczej na tygodniu nie bardzo (praca) ale na weekendowy wypad to bardzo chętnie :)
ingaginger - Nie 08 Wrz, 2013

To jak weekend to ja będę mogła dopiero ten 21-22
poldek171 - Nie 08 Wrz, 2013

Spoko :) My co weekend prawie latamy gdzieś więc jak coś to jestesmy w kontakcie :)
marcinlbn18 - Pon 16 Wrz, 2013

Witam wszystkich po chwilowej nieobecności. Moje pytanie jest proste kiedy ,gdzie i o której następne latanie?:)

Chcialbym zrobic takze cos dłuższego. Np bieszczady tak na 2 dni. Czy jest ktos chętny? Termin pasuje mi kazdy oprocz dni 21 i 22 wrzesnia

Hitman - Pon 16 Wrz, 2013

Dołączam sie do pytania Marcina z tym, że od razu mówię że mogę tylko w weekendy i preferował bym jednodniowe wypady bo niestety kwestie finansowe raczej na dłuższe nie pozwolą. Ew. znam fajną miejscówke w Suścu. Nocleg z samochodem (nie wiem jak są liczone motocykle) kosztuje 20 zł i jest generalnie dosyć spora swoboda chociaż warunki trochę spartańskie ;)
poldek171 - Wto 17 Wrz, 2013

Polatamy jak pogoda się poprawi :P
marcinlbn18 - Pią 20 Wrz, 2013

Jest ktoś chętny na jutro? 40-50 km koło lublina ?
poldek171 - Pią 20 Wrz, 2013

Marcin a o kturej chcesz latac
:) ?

marcinlbn18 - Sob 21 Wrz, 2013

hmm teraz?
ingaginger - Sob 28 Wrz, 2013

może ktoś jutro chciałby gdzieś polatać, np. na Zamość?
BociekPL - Sob 28 Wrz, 2013

jeśli jutro nie pojadę do Przemyśla to chętnie skoczę do Zamościa :) ale wiadomo pogoda :looka:
marcinlbn18 - Wto 01 Paź, 2013

CO tutaj taka cisza? sezon jeszcze trwa ludziki,zorganizujmy coś. Może na niedziele?
ingaginger - Sro 02 Paź, 2013

ja jestem za!
BociekPL - Sro 02 Paź, 2013

Jak dla mnie ta niedziela odpada bo jadę na zakończenie sezonu w Kalwarii Pacławskiej (okolice Przemyśla)
Bartek89 - Sro 02 Paź, 2013

To co sobota popołudniu lub niedziela kierunek Nałęczów, polatać po winklach?
marcinlbn18 - Sro 02 Paź, 2013

Jestem za niedzielą. SObota niestety u mnie odpada. Nałęczów ok:)
sting126 - Czw 03 Paź, 2013

W niedziele ma byc kiszka z pogoda, ale jesli bylo by ladnie to w zasadzie czemu nie - moze uda mi sie podczepic.
marcinlbn18 - Czw 03 Paź, 2013

To trzymamy kciuki za aure zeby dopisała:)
ingaginger - Czw 03 Paź, 2013

W niedzielę podobno jakieś słoneczko ma być ale też i wiatr jak cholera :/
marcinlbn18 - Czw 03 Paź, 2013

dlatego trzymamy kciuki;) ja dziś o 7:30 na uczelnie pojechałem przy 4 stopniach , bylo ok alby nie wiało:P
ingaginger - Pią 04 Paź, 2013

Ja wczoraj jakoś podobnie wyjechałam, kupiłam sobie bluzkę termo w lidlu i ciepło było :D
Bartek89 - Pią 04 Paź, 2013

No i pięknie wszyscy mamy termo także jeździć do oporu :hyhy:
poldek171 - Pią 04 Paź, 2013

Ja nie mam ale też mogę na niedziele sie umówić :P Szkoda że całe wakacje nie chcieliście latać ;/ Z Damianem nawineliśmy troche km :P Gdzie byliście jak was nie było ?? ??? :D Jak będzie ciepło to ja po południu w niedziele mogę jechać :)
marcinlbn18 - Nie 06 Paź, 2013

Niedziela 6 padziernika
Temp. 14 stopni od godziny 13-stej do 16-stej, wiatr 7 km/h, opadów brak
jesli są chętni na ten nałeczów to proponuje 13:30 na wylotówce pod moto gp

Bartek89 - Nie 06 Paź, 2013

Będę jeśli będą chętni.
marcinlbn18 - Nie 06 Paź, 2013

To czekamy. Jakś coś się zbierze to dajcie znać na kom 667557100
ingaginger - Nie 06 Paź, 2013

Kurde, zaszaleliśmy trochę na after party i omija mnie taka pogoda i taki wypad, damn :(
marcinlbn18 - Nie 06 Paź, 2013

Nie wyszedl wypad z forum Inga .... pojechalem na tor i póżniej Nałeczów zrobilismy z ludzmi z toru. Pogoda faktycznie dzis super :)
nightrider1983 - Pon 07 Paź, 2013

A ja wczoraj sam latałem, tyle że się nie odzywałem bo zacząłem tak gdzieś ok.16. Wcześniej byłem uziemiony. Pogoda rzeczywiście rewelacja, mam nadzieję, że sezon jeszcze trochę potrwa. Jedyne zastrzeżenia do nisko zawieszonego słońca, momentami świecącego w oczy.
Dodatkowo muszę się pochwalić że to pierwsza dłuższa trasa po zakończonej rehabilitacji :)

Bartek89 - Pon 07 Paź, 2013

Panie i Panowie październik zapowiada się bardzo sympatyczny, także jak się zbierzemy w kupę to można jakiś trip forumowy zaliczyć, tylko zaplanować wcześniej żeby później nie było tekstów w stylu "oj coś mi wypadło nie mogę jechać" ;)
ingaginger - Pon 07 Paź, 2013

Jak mój akumulator przestanie sobie robić ze mnie żarty to ja bardzo chętnie od następnego weekendu mogę śmigać.
BociekPL - Czw 10 Paź, 2013

http://www.wskwiktor.org/ jedzie ktoś ?
ingaginger - Czw 24 Paź, 2013

sobota/niedziela - wybiera się ktoś gdzieś może? podobno ma być ciepło i słonecznie :hyhy:
marcinlbn18 - Pią 25 Paź, 2013

ja w sumie moge pojechac
ale tak o 16 chcialbym wrocic,

ingaginger - Pią 25 Paź, 2013

wstępnie jest ustalone 14 pod motogip, do 12 ma się odezwać Kasiek jakby coś się miało zmienić - jeśli nie będzie mogła to możemy się umówić wcześniej
marcinlbn18 - Pią 25 Paź, 2013

spox. dołaczać ludziska, ostatnie dnia nam zostały:)
BociekPL - Pią 25 Paź, 2013

ja będę w Lublinie jutro ale na weselu :P
Bartek89 - Sob 26 Paź, 2013

BociekPL, mało kogo interesuje, że Ty będziesz na weselu, Twoja wypowiedź nic nie wnosi to wątku latania :zdziwko:
Wracając do konkretów, to punkt wyjazdu znany a docelowy? Czyżby Nałęczów?

nightrider1983 - Sob 26 Paź, 2013

Lata ktoś jeszcze albo zamierza w najbliższym czasie?
sting126 - Sob 26 Paź, 2013

Ja się może jutro gdzieś wybiorę o ile się dzień dobrze ułoży. Jak coś to będę się odzywał.
BociekPL - Nie 27 Paź, 2013

Bartek89, ale jak trzeba to mało aktywny jesteś więc wiesz ...
poldek171 - Pon 28 Paź, 2013

Niedziela udana :) 130 km nawiniente po okolicy :) w tym zapchany puszkami i ludźmi Nałęczów :D Pogoda super :) Ciekawe jak długi weekend :)
BociekPL - Pon 28 Paź, 2013

to jakieś plany np na spotkanie w Krasnymstawie ?
poldek171 - Pon 28 Paź, 2013

Hmmm myśle że nasz wiejska ekipa da rade tam dojechać :) Na moto jeszcze tam nie byłem :P Ścieżka bardzo ładna jest więc myślę że można tam się udać jak będzie pogoda :)
BociekPL - Pon 28 Paź, 2013

spotkać się można na orlenie w Krasnymstawie na obwodnicy i tam obgadać co dalej a jaki dzień wchodzi w grę ? Sobota czy Niedziela ?
poldek171 - Wto 29 Paź, 2013

Hmmm może w piątek nawwt gdzieś się skoczy. Jeszcze będziemy w kontakcie :P
poldek171 - Czw 31 Paź, 2013

Jeśli pogoda dopisze to lata ktoś gdzieś jutro :) Tak między 13 -14 ? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group