.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - koszulki 2013

RedShadow - Nie 13 Sty, 2013

Powoli nadchodzi zlot. Myślę że dobrze byłoby wznowić dyskusję nt. koszulek i zorganizować akcję żeby nowe osoby miały okazję się w nich pojawić na zlocie ;)
olecki - Pon 14 Sty, 2013

albo zrobić zlotowe ;)
danny - Pon 14 Sty, 2013

Chciałbym chciał koszulkee :(
RedShadow - Pon 14 Sty, 2013

Ja tak napisałem o zlocie, ale faktem jest też że pewnie nie wszyscy którzy chcieliby koszulki będą mogli pojawić się na zlocie. Ja np. jeszcze nie wiem czy dam radę być, a koszulkę zdecydowanie bym kupił bo stara wygląda już tak sobie.
Set3 - Pon 14 Sty, 2013

zobacze jak z kosztami ale zlotowe koszulki postaram sie by były od sponsorów dla tych co będą na zlocie za darmo. Dla innych ok ale już za odpowiednią opłatą za koszulkę i transport.
Jak będę więcej wiedział opisze temat i wstawie odpowiednią informacje.

claudii - Pon 14 Sty, 2013

Ja też jestem chętna na koszulkę bo swojej konkursowej do dziś nie dostałam :(
Więc kupię sobie sama, niech się bujają oszuści Błaha & Huck. :zly:

Krzychu92 - Pon 14 Sty, 2013

claudii, uuu to ja na swoją konkursową też nie mam co liczyć? ;/ :(
claudii - Pon 14 Sty, 2013

Z moją był niby problem bo damski krój, firma specjalizująca się w koszulkach nie ma damskiego kroju :kwasny: żenada.
affectpct dostał a był miesiąc po mnie w konkursie.

A tak w ogóle to te będą w damskim kroju? :)

m - Wto 15 Sty, 2013

W meskich tez nie wygladacie źle, wrecz przeciwnie ;)
k - Wto 15 Sty, 2013
Temat postu: Re: Forumowe koszulki - edycja 2012 vol. 1
Irys napisał/a:
Szanowni.
W tym roku koszulek jeszcze nie organizowałam, więc najwyższy czas, bo nowych użytkowników trochę przybyło ;)

W chwili obecnej szukam rzetelnego i sprawnego producenta, który mógłby takie zamówienie dla nas wykonać.

I tu pytanie pierwsze do Was: czy macie może znajomą firmę która tego typu zleceniami się zajmuje? Może ktoś z Waszych znajomych kto nie zrobi nas w bambuko jak producenci z zeszłej edycji?

Pytanie drugie: planowo koszulki będą takie jak z zeszłorocznych edycji (wersja A i B). Białe lub czarne. Może mimo to, ktoś ma pomysł na "urozmaicenie" tegorocznej edycji? Pomysły proszę podsyłać na maila - wszystko jest do przemyślenia.

Jak tylko wyklarują się jakieś zasady i ustalenia, ruszę z zapisami.

Pozdrawiam,


witam wszystkich,
zajmuję się nadrukami na koszulkach i w ogóle na odziezy , kubki itp... od 3 lat
firma jest mała, znajduje się w TRZEBINI woj. małopolskie, jeśli jest ktoś chetny zająć sie zamówieniami , to prosze o kontakt ze mną : Katarzyna Cwynar, kom, 513 081 969, pozdrawiam wszystkich forumowiczów.



I.

tholin85 - Wto 15 Sty, 2013

ja tez nie dostałem za konkurs:( dzięki za przypomnienie
Irys - Wto 15 Sty, 2013

Szanownemu Państwu sugeruję założyć odpowiedni temat w odpowiednim miejscu a nie zaczynać dyskusję w temacie dotyczącym zeszłego roku - z czego jak widać nic nie wyszło, bo wiele osób się "wymądrzało" ale nikt na poważnie tematu nie podjął ;)
danny - Wto 15 Sty, 2013

Nowy temat nic nie zmieni, a skoro ten jest to mozna go wykorzystac ;) .
Ewentualnie jak administracji niepasuje, moze wydzielic te posty do nowego tematu - choc wedlug mnie to jeden i ten sam temat = koszulki :)

ziomek4000 - Sro 16 Sty, 2013

wydzieliłem posty do nowego tematu.
k - Sro 16 Sty, 2013

witam wszystkich
prowadzę małą firmę wykonującą KOSZULKI z DOWOLNYM NADRUKIEM.
JEŚLI ktoś jest zainteresowany wyceną 1 lub większą ilością to proszę się kontaktować.
TEMAT NADRUKÓW NIE ZAMYKA SIE TYLKO NA KOSZULKACH , możemy wykonać tez na innej odzieży w tym MOTOCYKLOWYCH KURTKACH .

zapytania kierujcie na :
KASIA - KOM - 513 081 969
E-MAIL: studio.kolor@interia.pl
TRZEBINIA, woj.Małopolskie
ul.Krakowska 24 a

AirMJ - Nie 20 Sty, 2013

a gdzie można się zgłaszać na listę chętnych na forumowe koszulki ? :rotfl:
Exodus - Nie 20 Sty, 2013

Najpierw trzeba zrobić/wybrać projekt oraz upolować firmę, która je wykona w dobrej jakości i sensownej cenie..
danny - Nie 20 Sty, 2013

= najpierw ktos ogarniety i posiadajacy czas musialby podjac sie organizacji.
AirMJ - Pon 21 Sty, 2013

a co do projektu... jednokolorowy? czy kolorowy? i czy na koszulce każdy chciałby mieć własną ksywkę z forum? bo adres forum to wiadomo, że obowiązkowo! :]
k - Pon 21 Sty, 2013

PISZĘ PO RAZ KOLEJNY , BO WIDZĘ ŻE CHYBA NIKT NIE ODCZYTUJE WCZEŚNIEJSZYCH POSTÓW :

prowadzę małą firme w TRZEBINI i zajmujemy się głównie NADRUKAMI NA KOSZULKACH i NA innej odzieży.

PROSZĘ KOMPETENTNĄ OSOBĘ Z FORUM , KTÓRA zechce się zająć ZŁOŻENIEM ZAPYTANIA lub też ZAMÓWIENIAMI NA FORUMOWE KOSZULKI.

JA jestem nowym użytkownikiem dlatego tez najlepiej jeśli zgłosi sie z zapytaniem o koszulki do mnie - osoba zajmująca sie w zeszłym roku tym, tematem .

PODAJĘ KONTAKT W SPRAWIE KOSZULEK 2013:

STUDIO REKLAMY KOLOR
KASIA - kom.513 081 969
32-540 TRZEBINIA
UL.Krakowska 24 a
e-mail:
studio.kolor@interia.pl
www.studio-kolor.pl ( trwają prace )

blueboys16 - Pon 21 Sty, 2013

Najlepiej k napisz tutaj w temacie mniej wiecej jakie ceny za nadruki na koszulki w różnych formach kolorach/rozmiarach wtedy będzie wiadomo jak zacząć projektowanie tp.
k - Pon 21 Sty, 2013

ceny są uzaleznione od:
- ilości sztuk
- grubosci koszulki ( 140, 150 ,190, 210 g )
- wielkości nadruku
- wyboru nadruku ( grafika prosta czy tez z cieniami )

powstałaby tu tabela , która nic WAM nie powie

ROZMIARY TO NIE PROBLEM - OD SZCZUPŁYCH DZIEWCZYNEK TO FACETÓW słusznych rozmiarów -wszystko jest dostepne.
OSOBNO SA DAMSKIE a OSOBNE ROZMIARY MĘSKIE

DOPÓKI NIC BLIZEJ NIE WIEM ILE SZTUK , - NIE JESTEM W STANIE NIC WYLICZYĆ. :(

danny - Pon 21 Sty, 2013

Oczywiscie czytamy wczesniejsze posty i mamy je na uwadze, ale jak sama zauwazylas,
najpierw musimy:
1 - ustalic kto w tym roku sie tu na forum tym zajmie
2 - zrobic liste chetnych osob
3 - zrobic projekt
etc.
punkt wyboru firmy ktora zajmie sie nadrukiem jest gdzies na samym koncu i do niego dojdziemy.

Grzechu16 - Pon 21 Sty, 2013

Patrząc na poprzednie edycje napisz jak kształtowałaby się cena dla powiedzmy 50 koszulek czarnych 190g z takimi nadrukami? Będziemy mieli jakiś wyznacznik.

Piotras_5 - Pon 21 Sty, 2013

Racja to co danny napisał. Inna sprawa, że koszt jednostkowy powinno się podać. Jedna firma ma cenę wyjściową 60 zł, a druga 30. Różnica już na początku jest :)
Pęku - Pon 21 Sty, 2013

Piotras_5 napisał/a:
Racja to co danny napisał. Inna sprawa, że koszt jednostkowy powinno się podać. Jedna firma ma cenę wyjściową 60 zł, a druga 30. Różnica już na początku jest :)


A ta różnica może się zacierać przy dużym zamówieniu. Część firm daje kosmiczną stawkę za parę koszulek bo nie chce im się bawić w małe zamówienia. :)


Ja w tym roku jakby co też się piszę na koszulkę. Pytanie czy w tej edycji będą dostępne polskie znaki w nicku? :P

agata89 - Pon 21 Sty, 2013

A ja sobie już jakiś czas temu zrobiłam białą koszulkę z takim nadrukiem :)



AirMJ - Pon 21 Sty, 2013

owszem spoko, wygląda fajnie:) ale... mam jedno ale... :D co z posiadaczami F'ki ? :D przydałoby się to jakoś połączyć... F i E :)
ziomek4000 - Wto 22 Sty, 2013

skoro masz firmę która się tym zajmuje i i tak się tym chwalisz na forum to może sama byś się zajęła organizacją kolejnej edycji koszulek? wtedy likwidujemy opcję pośrednictwa między firmą a organizatorem.

jeśli chodzi o wzór koszulki to nie ma co wybierać i głosować jaki ma być. wzór powinien być taki sam jak w poprzedniej edycji.

k - Wto 22 Sty, 2013

ziomek4000 napisał/a:
skoro masz firmę która się tym zajmuje i i tak się tym chwalisz na forum to może sama byś się zajęła organizacją kolejnej edycji koszulek? wtedy likwidujemy opcję pośrednictwa między firmą a organizatorem.

jeśli chodzi o wzór koszulki to nie ma co wybierać i głosować jaki ma być. wzór powinien być taki sam jak w poprzedniej edycji.


Wiesz, nie rozumiem Twojego podejścia do moich wcześniejszych postów i ataku słowem " chwalisz"
- po pierwsze odpowiadałam kilku osobom na podobne pytania które zadawali , nie sadziłam że odbierzesz to jako "chwalenie"
- po drugie ceny podałam, kontakt podałam, adres, telefon , wszystko jest
- nie wiem jak się to u WAS odbywało w poprzednich latach , dlatego nie chciałam sie wychylać od razu z listą chetnych , bo moze macie juz kogos sprawdzonego z poprzednich lat, kto wykonywał te nadruki i jesteście zadowoleni
- poza tym, dzis podałąm dopiero ceny , więc nie wiem czy to jeszcze idzie do akceptacji jakiejś przez ogół forumowiczów czy inaczej to jest

A tu taka mnie niespodzianka spotkała z Twojej strony
GRATULUJĘ tupetu

ziomek4000 - Wto 22 Sty, 2013

organizacją tematu może zająć się każdy kto ma na to chęć. jeśli uważasz że możesz to być ty to nie bój się tylko zakładaj nowy temat z listą chętnych i niech sprawa idzie do przodu. ceny mniej więcej podałaś więc podaj jeszcze tabelę rozmiarów i daj jakiś czas na dopisanie się do listy. po tym czasie będzie wiadomo ile osób chce koszulki więc podasz dokładny koszt, zbierzesz kasę od chętnych, zrobisz koszulki w swojej firmie i roześlesz tym co kupili.

jeśli chodzi o wzór to taki jak przedstawił Grzechu16 chyba był w poprzedniej edycji która doszła do skutku więc tego nie zmieniajmy (nie mam poprzedniej koszulki więc nie jestem na 100% pewny). niech potwierdzi to ktoś kto ma koszulkę.

olecki - Wto 22 Sty, 2013

ziomek4000 napisał/a:
jeśli chodzi o wzór to taki jak przedstawił Grzechu16 chyba był w poprzedniej edycji która doszła do skutku więc tego nie zmieniajmy (nie mam poprzedniej koszulki więc nie jestem na 100% pewny). niech potwierdzi to ktoś kto ma koszulkę.


tak, to są koszulki z ostatniej akcji.

Ja osobiście bym wolał coś nowego, nie to że ten wzór mi sie nie podoba ale czemu ma być zawsze tak samo ;)

k - Wto 22 Sty, 2013

według tabeli producenta podaję

DŁUGOŚĆ - KOSZULEK MĘSKICH ( 150 g i 190 g )

XS - 64 dł
S - 66 dł
M - 70 dł
L - 72 dł
XL - 74 dł
XXL - 76 dł
XXXL - 78 dł


DŁUGOŚĆ - KOSZULEK DAMSKICH ( 150 g )

S - 58 dł
M - 60 dł
L - 62 dł
XL - 64 dł
XXL - 66 dł

:oczami:

ziomek4000 - Wto 22 Sty, 2013

olecki napisał/a:
czemu ma być zawsze tak samo


to tak jakby zmienić logo forum co roku bo stare już się znudziło.

k - Wto 22 Sty, 2013

nie musimy projektu radykalnie zmieniać,
tylko lekko odświeżyć

proponuję:
TYŁ KOSZULKI
- GS 500 E ( F) - nadrukiem odblaskowym :hyhy: tzn. to jest nadruk który stosujemy w POLICJI i STRAŻY - zaleta jest taka , że nas dobrze widać - konkretnie błyska ta część nadruku , przy przyświeceniu reflektorem samochodu czy tez innego pojazdu , gdy ktoś jedzie za nami

- oraz dopisać rok 2013 najlepiej nad logo

- można tez każdemu ksywę ( imię ) wykonać na rękawku zamiast GS500E lub na drugi rękawek dołożyć ....


czekam na pomysły :oczami:

ziomek4000 - Wto 22 Sty, 2013

k napisał/a:
przy przyświeceniu reflektorem samochodu czy tez innego pojazdu , gdy ktoś jedzie za nami


nie żebym się czepiał ale jeździsz na moto w samej koszulce?

k - Wto 22 Sty, 2013

ja nie - ale niektórzy moi znajomi w zeszłym roku w te upalne dni po mieście - tak

to tylko propozycja

ja to mam akurat na kurtce ale koszulki bardzo fajnie z tym efektem tez wyglądają , nawet jak już ściągniesz na chwilę kurtkę np na postoju, zwłaszcza wieczorem

dobra

ja zamykam na razie temat projektu jeśli chodzi o mnie
niektórzy klienci z GLIWIC co roku takie zamawiają , jeżdżą na różne imprezy, zloty itp, w tych koszulkach pod kurtkami ale ... o gustach się nie dyskutuje przecież

myślę że się dogadacie na forum :)

powodzenia

olecki - Wto 22 Sty, 2013

ziomek4000 napisał/a:
to tak jakby zmienić logo forum co roku bo stare już się znudziło.


k napisał/a:
nie musimy projektu radykalnie zmieniać,
tylko lekko odświeżyć



o, cos takiego miałem na myśli ;)

tmi - Wto 22 Sty, 2013

Kolor koszulki tylko czarny czy można zażyczyć sobie białą?
ziomek4000 - Wto 22 Sty, 2013

k napisał/a:
i małym nadrukiem ( ale trwałym )


możesz to wyjaśnić? jeśli brać to dosłownie to mały nadruk jest dobry i wytrzymały na pranie a większy nadruk jest gówno warty i zaraz zejdzie?

AirMJ - Wto 22 Sty, 2013

Pozwolę sobie wtrącić/zaproponować...

Może coś takiego żeby nie powtarzać :)



sorki za jakość ale na szybko robiłem w super programie graficznym PAINT! :P

Grzechu16 - Wto 22 Sty, 2013

Jeżeli ma być jakiś motocykl na koszulce to tylko GSka a nie jakaś oklepana grafika.
Faktograf - Sro 23 Sty, 2013

może fajnie wyglądać ( na rękawach, z jednej strony GS500E/F, z drugiej nick, na tyle fotka GS, przód napis GS 500 E/F) - odblaski, coś jak policaj :)
mocar - Sro 23 Sty, 2013

moim zdaniem odblaski powinny być z tyłu a nie z przodu... mają one pełnić rolę bezpieczeństwa więc lepiej jak ktoś Cie zobaczy jak będziesz stał tyłem do kogoś, przed sobą to już sam widzisz co się dzieje. Ewentualnie odblaskowe mogły by być napisy na rękawie.
Faktograf - Sro 23 Sty, 2013

bardziej chodziło, że odblaski ogólnie, a nie że z przodu. Przestawiłem nawias, żeby bardziej to było widoczne ;)
k - Pią 25 Sty, 2013

tmi napisał/a:
Kolor koszulki tylko czarny czy można zażyczyć sobie białą?



białą
żółta
pomarańczową
czerwoną
różową
niebieską
zieloną
brązowa
khaki
zieleń wojskową
szary itp

nawet
fioletową

[ Dodano: Pią 25 Sty, 2013 ]
ziomek4000 napisał/a:
k napisał/a:
i małym nadrukiem ( ale trwałym )


możesz to wyjaśnić? jeśli brać to dosłownie to mały nadruk jest dobry i wytrzymały na pranie a większy nadruk jest gówno warty i zaraz zejdzie?



- wielkości nadruku nie mają znaczenia do trwałości
( określiłam tak , żeby było wiadomo ze NAWET MAŁE ! - ale też są trwałe )
- faktycznie słownictwo masz ostre
- wydaje się, że wyszukujesz w tym co piszę najmniejszych potknięć słownych, do których możesz się w jakikolwiek sposób przyczepić

ale....

może się mylę ?

ziomek4000 - Pią 25 Sty, 2013

jeśli mały nadruk jest tak samo wytrzymały jak duży to gites. po prostu źle dobrałaś słowa i można to było zrozumieć na 2 sposoby.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group