.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

podlaskie (B) - Oddział Klubu Motocyklowego "GROM" w Białymstoku

doktÓr - Pią 16 Lis, 2012
Temat postu: Oddział Klubu Motocyklowego "GROM" w Białymstoku
Witam!

Na wstępie przepraszam za dłuższą absencję na Forum. Nie będę się teraz tłumaczył, przejdę od razu do rzeczy;)

Otóż mój dobry znajomy z Białej Podlaskiej (skąd pochodzę) jest od wielu lat prezesem Klubu Motocyklowego "GROM" ( www.grom.wtorek.net ), działającego przy Polskim Związku Motorowym.

Zaproponował, żebym zorganizował oddział Klubu w Białymstoku. Potrzeba sześciu osób, bez względu na wiek, płeć i sprzęt. Podobny oddział jest w Grójcu, działają już kilka ładnych lat i idzie im świetnie.

Warunkiem wstąpienia do klubu jest zapisanie się do PZMot, opłacenie wpisowego i składki członkowskiej. Okres próbny, w czasie którego na plecach ma się tylko logo "Polski Związek Motorowy", a z przodu nieduże logo "GROM" wynosi 1 rok. Zatwierdzenie członkostwa i nadanie barw mają charakter uroczysty.

Klub zajmuje się nie tylko integracją środowiska motocyklowego, ale również organizowaniem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, doskonaleniem techniki jazdy na motocyklu i samochodem (prezes jest świetnym szkoleniowcem, wiele osób dzięki niemu zdobyło prawko rajdowe) oraz organizacją spotkań z dziećmi, dorosłymi, całymi rodzinami... Najważniejsze nie jest tutaj spotykanie się "dla samych siebie", ale wychodzenie do ludzi. Uważam to za świetną perspektywę. Wszystkie pozostałe informacje macie na stronce grom.wtorek.net

Co więcej... W Białej organizują szkolenia z jazdy praktycznie co weekend, na lotnisku. U nas też jest lotnisko, można byłoby wystąpić do władz o podobną możliwość. Oprócz np. palenia gumy w BMW E-34 można byłoby się podszkolić np. z wchodzenia w zakręty GS-ką;-)

Potrzeba min. 6 osób. Ja jestem, jest też mój kolega i być może jego brat. Kto chętny?

maruder07 - Pią 16 Lis, 2012

Całkiem nie głupie. Też chętnie się do tego zapiszę. Ciekawe szkolenia proponujecie które akurat mogą mi się przydać. :) Ale jak już to po nowym roku bo ja już sezon skończyłem. I narazie nie mam zbytnio floty by w to się angażować. Ale później to jak najbardziej.


Zaraz puszczę SMSa do Loraka1988 i szymona, może byli by zainteresowani. :)

hunter313 - Sob 17 Lis, 2012

Mimo iż też jestem z Białej nawet nie wiedziałem że taki twór istnieje. Wypadałoby się zapisać w najbliższym czasie ;) Mam nadzieję że stronka klubu tylko chwilowo nie działa.
doktÓr - Pon 19 Lis, 2012

Stronka klubu już działa.

grom.wtorek.net

Lepiej chyba wpisywać bez www, chociaż ostatnio próbowałem i tak i tak. Bez skutku.

Miło wiedzieć, hunter313, że jesteś z Białej i jeździsz GS-ką. Bywasz czasami w Białymstoku?;)

Maruder07, a my to się w końcu musimy ustawić na szklaneczkę czegoś w jakiejś knajpce.:-) Jeżeli chodzi natomiast o kasę, to tutaj bez szaleństw. Wystarczy wpisowe, roczna składka dopiero po nowym roku.

hunter313 - Sro 21 Lis, 2012

W październiku dopiero kupiłem wiec nawet dobrze na Gsce nie posiedziałem :P . Niestety w Białymstoku nie bywam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group