.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Archiwum - Podłączenie przewodów paliwowych od zera

Ibanezov - Sro 24 Paź, 2012
Temat postu: Podłączenie przewodów paliwowych od zera
witam, mam problem, przy demontazu zbiornika i gaznika do czyszczenia poodlaczalem wsztstkie przewody paliwowe i teraz zakrecilem sie jak powinny byc prawidlowo popodlaczane, czy ktos moglby mi to wytlumaczyc najprostszym sposobem (jak chlopu na miedzy) co do czeko powinno byc podlaczone? dzieki z gory :)
sezrg - Sro 24 Paź, 2012

kolego z całym szacunkiem dla ciebie
jesteś leniem.
poszukaj sobie na naszym forum serwisówki w której to jest obrazkowo narysowane gdzie jaki przewód podpiąć
także usuwam tamat do archiwum

ps serwisowka jest na samej prawie górze w dziale mechanika lub :

http://forum.gs500.pl/ftp...vice_Manual.pdf

lomax - Sro 24 Paź, 2012

Na chłopski rozum to trzeba mieć pod ręką serwisówkę jak się coś dłubie przy motocyklu. Tam są takie obrazki:

Co to jest serwisówka i skąd ją wziąć to znajdziesz już sam. To tyle z pomagania. Teraz tak, prosiłem Cię na PW żebyś się przywitał i poczytał dział "Mechanika". To jest Twój drugi temat nadający się do zamknięcia, dlaatego że wystarczyło logicznie pomyśleć i poszukać informacji u źródła. Ja rozumiem, że czasami adrenalina bierze górę, coś się rozkręci i nie wiadomo jak złożyć, ale chyba nie bierzesz się do roboty bez narzędzi?? A jednym z nich jest książka serwisowa. Jak mówię, drugi Twój temat zamykam. Jeśli pojawi się następny, który wyniknie z tego, że nie zachowujesz podstawowych zasad rozsądku to będzie traktowany jak spam i odpowiednio rozliczony.
Zamykam <zmeczony>

EDIT: kolega mnie ubiegł, znowu... :luka:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group