.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - kogo dziś widziałem/am?

nightrider1983 - Sob 25 Sie, 2012
Temat postu: kogo dziś widziałem/am?
Temat obecny na innych forach regionalnych, zakładam i u nas. Działanie swoje motywuję kolejnym zauważonym Gieesem w naszym rejonie, a konkretnie 24.08 (piątek) ok. 17 w sklepie/serwisie motocyklowym "Monster Bike" w Kalinówce k.Świdnika/Lublina. Moto w kolorze czarnym, bez owiewek, z charakterystycznym napisem na zadupku "Eat my shorts", rejestracja z tego co pamiętam LKR. Ktoś od nas?
bilder - Nie 26 Sie, 2012

Ja widziałem gsa F'ke pszczółkę (żółta) na na poboczu przy remoncie trasy Lublin - Piaski.
Stał za daleko, żeby złapać rejestracje. Ktoś od nas?:d

nightrider1983 - Nie 26 Sie, 2012

Jak w temacie: Granatowy GS z rejestracją LU i pasażerem w wieku około 10 lat. Miejsce: Świdnik, lotnisko-Memoriał Janusz Kasperka ok.godz.13. Ktoś z użytkowników forum?
bonk - Wto 04 Wrz, 2012

Sting, to Ty jechałeś dzisiaj za jakąś Yamahą około 17.30 między Kijanami a Lublinem? ;)
sting126 - Sro 05 Wrz, 2012

Ja :) a jak to się stało, że ja Cię nie zauważyłem ? :)
bonk - Czw 06 Wrz, 2012

Jechałem wielce rozpierdzielonym, starym jak świat, białym busem, Mercedesem 'kaczką'. Wracałem z roboty, bo aktualnie w lublinie kostkę układamy (pod kliniką, na przeciwko WSEI).
Krzychu92 - Sob 08 Wrz, 2012

Wczoraj około 18:20 stałem przy pubie JOKER na os. Przyjaźni w Szczecinie przy swoim moto. Kogo widzialem na ładnym czarnym Gsie na skrzyżowaniu? Ktoś od nas? :)


edit: nie zauwazylem ze to podforum lubelskie - sorki ;p

bilder - Sob 08 Wrz, 2012

Tak wchodząc w temat. Pomyślałem, że forumowicz nam przybył. A tu psikus:D
karollo94pl - Wto 25 Wrz, 2012

Kto śmiga na GS500F koło samochodówki na al. Długosza? :)
sting126 - Pią 28 Wrz, 2012

Bonk - to Ciebie dziś widziałem na Drodze Męczenników Majdanka ok. 7? GS na lubartowskich blachach, ale szczegółowo się nie przyjrzałem.
bonk - Sob 29 Wrz, 2012

Nein ;) W Lubartowie są już ze trzy GSy, ale chyba tylko ja się tutaj udzielam.
bilder - Pią 12 Paź, 2012

Widziałem dzisiaj gs 500 czarny wersja five star pod UMCS. Ktoś od nas ??
bilder - Pon 22 Paź, 2012

W tle gs, ktoś z forum???
https://www.facebook.com/...pe=1&permPage=1

ingaginger - Pią 09 Lis, 2012

bilder napisał/a:
Widziałem dzisiaj gs 500 czarny wersja five star pod UMCS. Ktoś od nas ??



Cześć! To ja, to ja! <hejka>

marcinlbn18 - Nie 09 Gru, 2012

Czy dzisiejszy motomikołaj na czerwonym GS jest obecny na naszym forum?:P
nightrider1983 - Pon 10 Gru, 2012

jak mnie wzrok nie myli to o tym mówisz:

http://lublin.gazeta.pl/l...e_w_DSK,,2.html

Też mi się rzucił w oczy, niestety nr rejestracyjny nieczytelny. Fajnie mu się moto komponowało ze strojem :)

Na marginesie, szacun dla uczestników, bo temperatura znacznie poniżej zera i jezdnie nie wszędzie były czarne....

marcinlbn18 - Pon 10 Gru, 2012

dokładnie o tym mówiłem i również respect :)
Narazie za mały w uszach jestem ale może za rok też się wybiorę, fajna akcja:)

bonk - Wto 11 Gru, 2012

Ja w tym roku nie miałem czym pojechać, ale za rok... :)
ingaginger - Pon 29 Kwi, 2013

Ja dziś na Okopowej w Lublinie widziałam czarną Suzę z 96 bodajże bo ciemno-grafitowa rama :) Ładna, zadbana... wydaje mi się, że to ta sama, którą widzieliśmy wraz z właścicielem stojąc na stacji po wypadzie do Kazika :D
marcinlbn18 - Sro 08 Maj, 2013

dzis 40 minut temu na 3 maja czasna GS 500 E, kto to?
poldek171 - Sro 08 Maj, 2013

No powiem Ci że to nie ja :D
ingaginger - Sro 08 Maj, 2013

Może to ta, co ją widzieliśmy stojąc na stacji a później ja widziałam zaparkowaną na Okopowej? :D
nosp - Czw 09 Maj, 2013

Wczoraj ok 16:30 czarny gs 500 E na Staszica koło szpitala. Kierownik w kurtce skórzanej. Ktoś z forum?
poldek171 - Czw 09 Maj, 2013

Jak ktoś dziś zobaczy fioletowego GS'a w okolicach raclawickich i głębokiej to ja jakby co :P
ingaginger - Czw 09 Maj, 2013

Mam wrażenie, że widujemy wszędzie tego samego czarnego ;)
poldek171 - Czw 09 Maj, 2013

Ktoś jeźdźi ale niechce sie przyznać :P
marcinlbn18 - Czw 09 Maj, 2013

Albo to GS-widmo. Dosłownie "czarna perła" piratów z Lublina:D
poldek171 - Czw 09 Maj, 2013

Hehe bardzo możliwe :D pojawia się i znika :P
ingaginger - Czw 09 Maj, 2013

marcinlbn18 napisał/a:
Albo to GS-widmo. Dosłownie "czarna perła" piratów z Lublina:D


:super:

nosp - Wto 14 Maj, 2013

No to "czarna perła" znów się pojawiła- o 19 stała pod Riders Pubem ;)
ingaginger - Wto 14 Maj, 2013

Może trzeba kiedyś zrobić najazd ;)
nightrider1983 - Wto 14 Maj, 2013

dziś, Świdnik, rondo przy helikopterze, gs w niespotykanym kolorze "kremowym" lub zbliżonym,skręcał z Racławickiej w Aleję Lotników Polskich, ktoś się chce ujawnić?
sting126 - Sro 15 Maj, 2013

W ogóle to mam wreżenie, że jakoś dużo się tych gs'ów pojawiło. Po moim osiedlu (Ponikwoda) np. śmiga jeden, widzę go prawie codziennie, błękit. Może też ktoś z forum?
ingaginger - Sro 15 Maj, 2013

Ja mam pomysł - może zrobimy kiedyś jakąś obławę? :hyhy:
poldek171 - Sro 15 Maj, 2013

Może zrobimy im wjazd na chatę :D ?
ingaginger - Sro 15 Maj, 2013

:cwaniak:
Exodus - Sro 15 Maj, 2013

Wydrukujcie sobie karteczki i zaczepiajcie na moto jak zobaczycie.. Może dzięki temu powiększy nam się forumowa rodzina nawet.. :)
poldek171 - Sro 15 Maj, 2013

Dobry pomysł :) trzeba tak zrobić :P Jak go ktoś zobaczy nie mu nakleji :)
ingaginger - Czw 16 Maj, 2013

Ja dziś widziałam bardzo bardzo dużo policji :D a jechałam łącznie może 25-30min ;)
poldek171 - Czw 16 Maj, 2013

Ooo a z jakiej to racji ich się tyle nabrało :P ?
ingaginger - Czw 16 Maj, 2013

Nie wiem, może wyrośli jak grzyby po deszczu?
poldek171 - Czw 16 Maj, 2013

Ej a dziś podobno ma lać ..... mam nadzieję że dojadę do domu P:P
ingaginger - Czw 16 Maj, 2013

Z tym deszczem w Lublinie nigdy nie wiadomo - tu jest coś o sobocie http://www.meteo.pl/
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

Inga widziałem Cię wczoraj jak jechałaś od UMCS w stronę Skłodowskiej :P
ingaginger - Czw 30 Maj, 2013

<skromny>
poldek171 - Czw 30 Maj, 2013

:P
sting126 - Pią 31 Maj, 2013

A kogo widzialem w poniedzialek kolo 7.00-7.10 przy Lidlu na Lwowskiej ?
ingaginger - Pią 09 Sie, 2013

nie dziś a w czasie pucharu motocyklowego na torze w niedzielę - jakaś dziewczyna jechała w jednym z wyścigów, motocykl wersja E po lifcie, taka niebieskawa jak Marcina (może sprawdź jak jesteś jeszcze w tej Belgii czy nikt nie pożyczył z garażu :P )
sting126 - Sro 21 Sie, 2013

Wczoraj F'ka, na Wronskiej, a potem na Mecz. Majdanka kolo 17-18. Ktos z forum ?
Maćko - Nie 06 Kwi, 2014

Czerwony Gs w wersji E, z naklejką LS 2 na ramie, na parkingu strzeżonym przy Szafirowej- ktoś z forum może?
bimber - Nie 11 Maj, 2014

Piątek 9 maja na MotoShow czarny GS, wersja E na Puławskich numerach i dziś na Moto Session szary - wersja po liftingu, ale numerów nie pamiętam...
Panowie z forum? :)

nightrider1983 - Sob 31 Maj, 2014

"wiśniowy" GS pomykajacy w deszczu, okolice budowanej galerii "zamkowej"czy jak tam ona bedzie się nazywać. Czwartek ok. godz. 13
sting126 - Wto 03 Cze, 2014

Niebieski GS w sobotę w okolicach Daszyńskiego ?
_adam_ - Sro 11 Cze, 2014

Przyznawać się, kto czerwoną GS`ką stał dziś na Polibudzie pod pentagonem ? :)
poldek171 - Sro 11 Cze, 2014

Tyle GSów na wsi a nikt sier niechce przyznać:D
_adam_ - Sro 11 Cze, 2014

A no niestety :D
ingaginger - Pon 23 Cze, 2014

Maćko napisał/a:
Czerwony Gs w wersji E, z naklejką LS 2 na ramie, na parkingu strzeżonym przy Szafirowej- ktoś z forum może?


Też go dziś widziałam! Żeby było śmieszniej - w warsztacie Motocykle Grześ. Stała taka biedna ze zdjętym bakiem :D Ale jak widać nikt się nie przyznaje...

Maćko - Sro 25 Cze, 2014

Wydaje mi się że właściciel mało nią jeździ- zazwyczaj jak odstawiałem swój motór, to ta GS-ka w tym samym miejscu stała.

A przy okazji- na drugim parkingu strzeżonym, też przy Szafirowej: czarny GS E po lifcie. Może do tego ktoś się przyznaje? :oczami:

ingaginger - Sob 11 Kwi, 2015

Bimber, Damian i Poldek - widziałam Was dziś jak wyjeżdżaliście z terenów Areny. Bimbrowego motocykla to w ogóle nie poznałam jako GSki nawet :P

Pod Areną widziałam jeszcze jedną w malowaniu fioletowym i niebieską po lifcie. Może kiedyś się pojawią na forum.

poldek171 - Nie 12 Kwi, 2015

He he a my Cię nie widzieliśmy :D a tak chciałem zobaczyć Twoje moto ;D
_adam_ - Nie 12 Kwi, 2015

Też widziałem 4 GieSy i Twoją TDMkę ;D
ingaginger - Nie 12 Kwi, 2015

poldek171 napisał/a:
He he a my Cię nie widzieliśmy :D a tak chciałem zobaczyć Twoje moto ;D


No ja akurat stałam w grupce innych moto tuż przed wjazdem na parkingi - jak wyjeżdżaliście to przed tym jak skręciliście w lewo to my staliśmy po prawej przy znaku zamykającym drogę :D

bimber - Nie 12 Kwi, 2015

Fakrycznie była tam grupka, ale nie widziałem Cię.
Mówisz że moja rakieta nie przypomina GSa? :D

ingaginger - Nie 12 Kwi, 2015

Mój GS schował się między ścigacze i udawał jednego z nich ;)
poldek171 - Nie 12 Kwi, 2015

Kurde jak zwykle nie można spotkać nikogo znajomego :P
foka - Nie 12 Kwi, 2015

poldek171 napisał/a:
Kurde jak zwykle nie można spotkać nikogo znajomego :P


Nieznajomego tez nie :)

ingaginger - Pon 13 Kwi, 2015

A niby Lublin taki mały i co chwilę wpada się na kogoś znajomego :oczami:
ingaginger - Czw 23 Kwi, 2015

Dziś ok. 17 do Motocykle Grześ przyjechał jakiś chłopak na Gs500 fioletowej z różowymi naklejkami, ogarnęłam jeszcze, że kurtka biała Marlboro - nie miałam siły ruszyć i się zapoznawać ale może kiedyś tu trafi
bimber - Czw 23 Kwi, 2015

Może to ten co widzieliśmy go w zeszłym sezonie pod motoGP, pamiętasz?
Opis motocykla się zgadza

ingaginger - Czw 23 Kwi, 2015

Kurde, nie pamiętam już :wstyd: pora kupić bilobil.

A i rano w Motocykle Grześ był podobno jakiś Łukasz na Gs500 pomarańczowym, przyznać się kto to :D

foka - Czw 23 Kwi, 2015

Fioletowy... z rozowymi naklejkami .... hm... myslicie ze warto by sie "ujawnił". :)
A miał torebkę ? jesli tak to w jakim kolorze :)

Dzis kilka egzemplarzy na miescie mijałem, pogoda sprzyjała. Ale ... fioletowa, ? chłopak... ? z rózowymi naklejkami... hm... ciekawe :)

ingaginger - Czw 23 Kwi, 2015

Torebki nie widziałam - ale buty wyglądały z daleka na zamszowe :D

Pogoda w mieście owszem fajna, gorzej jak się wyjechało poza i musiało się walczyć z bocznymi podmuchami wiatru :oczami:

bimber - Pią 24 Kwi, 2015

Foka, niektórzy mają budżet na motocykl 10, 20 tysięcy i mogą sobie wybierać co chcą, łącznie z kolorem.
A niektórzy mają 2 lub 3 tysiące bo różnie w życiu bywa i ci właśnie szukają motocykla takiego, który jest w przyzwoitej kondycji, żeby tylko go mieć i realizować swoją pasję. Uwierz mi, że w dupie mają wtedy w jakim on jest kolorze.
Poza tym skąd wiesz że gość nie kupił go wczoraj?
Nasz forumowy kolega jeździł parę lat fioletową GSką i nie pamiętam żeby ktokolwiek się z niego nabijał, mi też nigdy nie przyszło do głowy żeby uznawać to za coś czego powinien się wstydzić.
GS 500 to w dużej części stare maszyny przechodzące przez ręce wielu młodych, uczących się motocyklistów, tu się patrzy na stan nie na kolor, kupowanie tego 'po kolorze' to głupota.

foka - Pią 24 Kwi, 2015

Bimber, szkoda ze slowo pisane nie oddaje nastroju slowa mowionego. PrEca zartowalem i. Kolezanka zalapala, a ty cos nerwowo zareagowales. Sam nie dalemsporo za motor choc akurat ( stac mni) i to mnie najmnirj przeszkadazlby kolor pewnie czy rocznik. Zabawny byl kontekst tego ze chlopak , rozowe ... i tyle. Moj kolega przez pare lat , a ma po 50 ce, latal, tyle ze na paralotni, za gruba kase w kask rozowym z jakimis ptaszkami i maskotkami przyczepionymi i chc kazdy zartowal to ... tylko zartowal. Totalne nie zalapales mojej wypowiedzo i nastroju, no ale aie nie znamy wiec,.. mogles. Kiedys ktos zarzucil mi obrazanie instruktora artykulem w sieci, ii zdziwil sie gdy aie okazalo ze wraz z osmieszanym lubilismy sie bardzo i to byl gest sympatii. Jak dla mnoe mozemy sobie w groszki zielone na rozowym pomalowac , nasze motortnki :) i za takie nazwanie gsa tez sie nie obraz :)
Pease . Ps, ja chcialbym miec najbrzydszego gsa ale za to... wlasnie mojego.

poldek171 - Pią 24 Kwi, 2015

Bimber kogo masz na mysli z fioletowym GSem :D ? Może i fioletowy ale zato był bez rózowych naklejek :P Kolor może nie bardzo męski ale bardzo miło wspominam ten motocykl :) Nigdy mnie nie zawiódł i zawsze dowiózł tam gdzie chciałem :)
ingaginger - Pią 24 Kwi, 2015

Panowie ja proponuję zapasy w błocie. Albo w kiślu. Różowym obowiązkowo :D Tylko dajcie znać kiedy to wezmę kamerkę ;)
poldek171 - Pią 24 Kwi, 2015

Hehe chyba koleżanki a nie kamerkę :D
ingaginger - Pią 24 Kwi, 2015

Koleżanki to oczywiste - dopingująca widownia to podstawa :P
foka - Pią 24 Kwi, 2015

W sumie rozowy to kolor dla Gs-owych chlopakow.
Skoro nie mamy odwagi na jakies "męskie moto" to moze rozowy powinien byc obowiazkowy. :)

Troche dystansu do siebie

Motocykla nie przemaluje na razie bo nie mam czasu ale tez mam cos rozowego na sobie :)

Zapomnialem o imaginger. Sorki. juz sie poprawiam.
Jest i cos dla cie:



[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2015 ]
To jest odwaga i dystans do siebie:


[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2015 ]
W sumie... przemalowalem i ja swojego, bede bardziej widoczny na drodze.


ingaginger - Pią 24 Kwi, 2015

A przepraszam, dlaczego dla panów takie opięte a wersja dla Pań już w obwisłym stylu, że pielucha się tam zmieści? :D No jak tak można!! Bo poczuję się urażona insynuowaniem, że mam aż tak grubą dupę :rotfl:

Wczoraj po moim osiedlu na rowerze jeździł chłopaczek, któremu ze spodni wychodziły różowe bokserki. Jak go spotkam to zapytam gdzie kupił i dam Wam namiary - kolor był idealny :hyhy:

[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2015 ]
Ja miałam propozycję, żeby moją zrobić jednak w takim stylu zamiast taką ponurą czarno-grafitowo-czerwoną:



Nie zapomnijmy jeszcze o tak ważnym elemencie motocykla jak naklejki!

foka - Pią 24 Kwi, 2015

O .... szacun
Wersja z futrem ... rewelka.... zawlaszcza na deszcz i kurz.

Majtasy... przeca nic nie insynuowalem... zakładalem ze Panie wlasnie w takowych chodzą :) ... a moze w moich czasach chodzily :)

Zreszta ja tam uwazam ze sa seksi :) ... nogi fajne i po prostu "opakowanie prezentu " spore. Ja podobnie pakuje pod choinke tacie grzebień w pudło po telewizorze :)


Troche w watku namieszalismy z tymi zdjeciami , aby wiec pasowalo powiem ze: "Nie widziałem wczoraj nikogo na rózowym, zielonym, fioletowym ani brazowym".

ingaginger - Pią 24 Kwi, 2015

Z futerkiem sporo zabawy - wyobraź sobie wszyscy idą myć moto a właściciel takiego co robi? Czesze moto :D Pewnie trzeba od razu jakieś specjalne szampony. No ale dochodzi opcja gumeczek, spinek, wstążeczek i miliona fryzur ;)

Gaciochy wrzucił w rozmiarze wiszącycm na tyłu i teraz, że nie, to nie sugerowanie wielkości tyłka, skądże :P

Ja dziś nawet swojej nie widziałam bo stoi pod pokrowcem ale coś chyba niedługo wyjedziemy złapać trochę witaminki D, może się ktoś napatoczy po drodze.

nightrider1983 - Nie 26 Kwi, 2015

Nie fioletowy, tylko jak już to Light Purple Metalic :)
Mam takiego i jestem z tego dumny ;)
Zresztą jak już ktoś pisał, że przy wyborze używki kolor schodzi na 3 plan. Wolę komfortowo i pewnie śmigać na fiolecie niż pchać jakąś czarnulkę ;)
Ale na różowym to szacun, pewność siebie na maxa.
Ostatnio widziałem gdzieś japońskiego fightera w MMA w stroju hello kitty, który oficjalnie robi rozpierduchę bez żadnych kompleksów. Jak znajdę foto to wrzucę.
Na marginesie w roczniku 1995 z którego jest moje moto był jeszcze tylko kolor Candy Teal Bluish Green, który do najbardziej męskich też nie należy, poniżej malowania w poszczególnych latach

http://www.gs-500.info/index.php?title=Colours

bimber - Nie 26 Kwi, 2015

nightrider1983 napisał/a:
Nie fioletowy, tylko jak już to Light Purple Metalic :)
Mam takiego i jestem z tego dumny ;)
Zresztą jak już ktoś pisał, że przy wyborze używki kolor schodzi na 3 plan. Wolę komfortowo i pewnie śmigać na fiolecie niż pchać jakąś czarnulkę ;)


Proste że tak.
Ja też nie sugerowałem się kolorem przy kupnie, kolorami kupują Kobiety :D
Kolejna sprawa jest taka, że naśmiewanie się z takich rzeczy najczęściej świadczy o kompleksach - nie ruszy taki czegoś w niestandardowym kolorze bo według niego fioletowe moto nie ocieka męstwem i nie rosną wtedy jaja. (a muszą jakoś rosnąć bo kompleks trzeba leczyć :D )

Mi się akurat trafiła czarna, ale to przypadek bo przy budżecie 3 - 3,5 tys zł skupiałem się bardziej nad tym co stuka i co się kończy.

ingaginger - Nie 26 Kwi, 2015

Ponowie, to były żarty, take it easy! :) Serio nikt nie ma tu na celu wyśmiewanie innych motocyklistów ze względu na kolor maszyny. Gdyby mnie się traifło takie malowanie to sama bym się z niego śmiała czasami :)

Prawda! Ja kupiłam po kolorze i jeszcze polowałam, żeby miała owiewki. Na szczęście pchać jej nie muszę, jeszcze jeździ :hyhy: Jest czarna i zła, to dziecko szatana, zuooo!

A co do koloru to oficjalnej nazwy nie znam - byłam kawałek od moto, jestem nienormalną babą która nie zna palety miliona barw. Szerokości i spokojniej z reakcjami na żarty :)

foka - Nie 26 Kwi, 2015

A ja kolor sprawdzalem tylko by wiedziec czy w danym roku takowe produkowali (by nie kupic skladaka z 10 lat) i tu wielkie dzieki za pomocne tutoriale zamieszczone na forum.
Kupilem motocykl najblizej domu jak sie dalo (by nie tracic czasu na jazde po kilkaset kilometrow), kolor nie mial zadnego znaczenia choc przyznaje rozowego bym nie kupil, za bardzo zwraca uwage. Kask kupilem z wyprzedazy bo podobno to malowanie nie podobalo sie zbytnio (mam jakiegos smoka) ale szczerze zwisa mi to totalnie i zeszlifowalbym go na mat papierem gdyby nie brak czasu i obawa ze zniszcze tym cos niepotrzebnie. Po zakupie nastepnym razem bralbym bialy (chlodniej w lepetyne :))
Co do meskosci jeszcze rok temu jezdzilem jednym z najbardziej damskich aut na swiecie, i w dupie mialem ze mam lusterko do poprawy make up-u nad glowa :) . Tam znaczenie miala cala reszta czyli niezawodnosc. Ale kolor byl czarny :) no i naglosnienie oryginalne "męskie" :)

Co do malowan. Szczerze zauwazcie co polecacie kazdemu kto kupuje motocykl, sprawdzanei oryginalnosci i koloru, lepszy porysowany leekoo ale oryginalny niz malowany... bo nie wiadomo dla czego. Wcaz czytam o ... oryginalnych czeesciach i drwinach z akcesoriow. Sam teraz zmienialoem manetki i okazalo sie ze chyba mialem nawwet oryginalne i ... nie wyrzuce ich, zostana dla kogos, moze dla mnie, nawet odwazniki do kiery... za 20 zl kupisz jakies cuda niewidy aluminiowe a za 60 jeden oryginalny uzywany. Jest tu kilku magikow na forum ktorzy w wieku 20 lat rozkrecili juz po pare motocykli o podstaw i odpicowali na tip top. Podziwiam bo sam niestety czasu na to nie mam i warunkow, ale przyznacie chyba ze pozniej trudniej sprzedac motor kupiony za 2 tys, wypicowany za 3 tys, i dac za niego 5 tys. Tylko forumowcze i wlasciciel wiedza ze w motocykl "doinwestowano".

Aby jednak nie bylo tak slodko powiem jednak ze kolor jak i wielkosc ma znaczenie :) i nie tylko dla kobiet. Kilka postow wczesniej pisalem juz o tym i to byla prawda, nie drwilem tylko zartowalem, chcialem "zagadac" ze sie tak wyraze zartem slownym.
Jednakze prawda jest rowniez to ze:
Kupujac mozna brac pod uwage rozne czynnniki i ... kupic z glowa, czyli tak jak nalezy jednak jak lubisz swoja maszyne to chcesz by nie wytykano cie palcami, albo bys nie przyciagal zbytnio uwagi.
Moze przy GS-ach to zbyt daleko idaca teoria ale facet chce by jego maszyna podobala sie plci pieknej. Jak pojdziecie z wypchanym portflem do kupic prawdziwa maszyne to placac odpowiednio nie wybierzecie groszku, czy rozu, nawet wam takowych nie zaproponuja.
Kiedys pomylilem salony i zajralem tutaj:
http://libertymotors.pl/p...kie,ducati.html
Znam takich ktorzy kupuja tam motocykl by np jeden raz przejechac sie po miescie i zapewniam ze dla nich kolor ma znaczenie.

Podsumowujac:
Kolor nie ma znaczenia dla tego ktorego nie stac i dla tego ktorego stac by taki kolor byl :)
Taka jest prawda. Po srodku sa ci ktorzy staraja sie o tym gadac i dyskutowac pewnie niepotrzebnie :)

Ps. W pewnym srodowisku mam ksywe kiła, ktos kiedys myslal ze nie tym urazi a ja z dumą nosze ja bo "stac mnie na nia" i tak sie sklada ze budzi powszechny "szacun" :) - To taki moj "róż".
Ps2. Tak jakos ciagle nie ma okazji by poznac "realnie" kogos z lublina wiec nawet nie wiem jakimi "skuterami" kazdy z was/nas pomyka, mozliwe ze z mojego kufra by ktos zadrwił :) albo nie daj bog z maszyny (za to zabije) :)

bimber - Pon 04 Maj, 2015

Czerwony GS pińcet ze srebrną ramą, wersja naked.
...ale nie taki typowy czerwony - ciemniejszy trochę, wyglądało to na kolor Candy Antares Red (nightrider, twój link z kolorami zajebiście się przydaje :D )
Widziałem go na rondzie krwiodawców, wyjeżdżał od strony Sławinka i poleciał w Aleją Kraśnicką.

Czy właściciel się tu gdzieś ukrywa? :)

ingaginger - Pon 04 Maj, 2015

Hm, bimber, pamiętasz kiedyś widzieliśmy czerwony przy okazji żużla. Może to ten sam?

Co do fioletowego z różowymi naklejkami to kolega był znów w moto grześ jak ja regenerowałam się po szlifie ale chyba się zraził bo nie chciał podejść się przywitać. Ja niezbyt byłam w stanie :wstyd:

bimber - Pon 04 Maj, 2015

Raczej to nie tamten, ten z żużla miał naklejki z tyłu na kasku i kolor moto Marble Italien Red a on różni się sporo od Candy Antares Red :D :D :D
Ale teraz jestem znawcą kolorów! :rotfl:

A ten z warsztatu to nie taki chudy gość w okularach?

ingaginger - Pon 04 Maj, 2015

hm, no szczupły, okularów chyba nie miałam - nie mogłam zbytnio majtać szyją niestety ;)
bimber - Pon 04 Maj, 2015

Bo przypomina mi się ten co podjechał pod moto GP jak byliśmy tam z Twoim łańcuchem, pisałaś już że go nie pamiętasz, mi zapadł w pamięć bo jakiś taki wystraszony był, też przeszedł obok nawet się nie przywitał i poza kaskiem nie miał żadnego innego elementu odzieży na moto :D Podjechał fioletową, a raczej Light Purple Metalic :D na białych felgach ;)
foka - Pon 04 Maj, 2015

No dis widziałem "black widow" skrytą pod wiatą u Grzeska.
Przyznaje fajna maszyna, nawet ta kiera zaczela mi sie podobac zwlaszcza ze ona na jakichs takich "wysiegnikach jest"
Ladnie odpicowana, widac ze ktos dba i wlozyl /wklada sporo kasy. Na ulicy nawet bym nie rozpoznal ze to giees.

Ginger gratulacje, fajny sprzet.

foka - Pią 08 Maj, 2015

Dzis czarną Suza, szara rama (chyba grafit) z nadbystrzyckiej w narutowicza mijałem ok 17:10 -17:15
Ktos, cos ?

bimber - Pią 08 Maj, 2015

Foka - z opisu jak moj, rejon też taki w którym jestem prawie codziennie, ale o tej godzinie to nie mogłem jednak być ja :) no chyba że zakrzywiłem czasoprzestrzeń :D

Za to chyba widziałem Twój sprzęt dziś na Nałęczowskiej, przed godziną 18:00 przed wjazdem na posesję :)

ingaginger - Pią 08 Maj, 2015

Kurcze ja tamtędy przejeżdżałam godzinę wcześniej :D I chyba w przeciwnym kierunku ale baba jestem to się nie znam :cwaniak:

A dziś widziałam bimbera, nawet sobie razem zatankowaliśmy :oczami:

foka - Sob 09 Maj, 2015

bimber, zgadza sie na naleczowskiej to mojego widziales... znaczy sie GS-a przed bramą na posesje.
Uff to juz mnie ktos rozpoznaje :)

[ Dodano: Sob 09 Maj, 2015 ]
bimber - hm w korku jechalem wiec zauwazylem tylko ze dostalem "łapke" od kierowcy i ze to giees byl, kierowca na czarno i czarna bryka, pasowalbys ale na pewno to bylo po 17-ej bo jechale z hempla w narutowicza do glebokiej. Wiec jesli czas nie ten to moze ktos towim moto jezdzi gdy spisz :)
albo to ktos inny :)

ingaginger - Wto 12 Maj, 2015

Przyznać się kto dziś zajechał pod Rektorat/WE UMCS bo prawie się potknęłam tam o nieznanego GSa ok. 11:15-11:30 ;)
bimber - Wto 12 Maj, 2015

W malowaniu z 1991 roku, kolor czerwony, to znaczy Marble Italien Red :rotfl:
ingaginger - Wto 12 Maj, 2015

O taki o:


ps. polecam jednak parkować na chodniku, kilka maszyn tak stoi czasem - nie ma się czego bać! a bezpieczniej chyba niż na ulicy, potrafią tam niezbyt bezpiecznie jeździć

carolyna - Wto 12 Maj, 2015

Czesć, przyznaję się to byłam ja i dzięki za radę, widziałam w tamtym roku ktoś parkował tam gdzie miejsca na rowery przy umcs, jak tam wjechać, może ktoś oświecie bo ciekawość mnie dopadła ? :)
Bartek89 - Wto 12 Maj, 2015

Witamy nową koleżankę w lubelskiem ;)
Jeśli ochota na latanie jest to zapraszamy do kółeczka, nie krępować się ;)

P.S Dzisiaj nikogo nie widziałem na drogach Lublina :D

ingaginger - Wto 12 Maj, 2015

carolyna - super mini-zlot GSów dziś się zrobił dzięki Tobie pod UMCS :)
Ja tam kiedyś parkowałam tylko w czasie deszczu, znajoma zawsze - wjeżdżało się po podjeździe dla inwalidów :wstyd: ale teraz jest zastawiony przez budowę windy... jak coś śmiało parkuj tam gdzie moja czarna dziś stała (ten taki "trójkąt" przy głównych miejscach parkingowych - ale trzeba uważać nad czym akurat tam pracują i tylko ten daleszy od szlabanu! ten bliżej to miejsce dziekana... a no i ja mam nieoficjalną rezerwację we wtorki i środy ale to się możemy dogadać, że dwa wejdą na to miejsce :hyhy: ) albo tak jak wspomniłam na chodniku tak jak samochody. Obecnie w przypadku deszczu parkuję tam w tej wnęce przy budynku biblioteki (to co jest niemalże pod kładką. No i nie stawiaj moto pod samą kładką bo syf z niej leci i potrafi namieszać w lakierze.

Bartek89 jakiego kółeczka? Weź bo nas za sektę wezmą :D

carolyna - Wto 12 Maj, 2015

ingaginger Nawet nie wieedziałam ze tak nas duzo na samym UMCS... chociazby :) W takim razie musiałam Cię widzieć jakoś w tamtym roku i tą czarnulę Twoją ależ to było zazdro dopóki nie miałam swojej ;)
Co do kładki to nawet nie zwróciłam uwagi że moze z niej na leciec :orany: a co do parkowania pewnie, jak będę Twój widziała to sie dołączee, niestety za czesto mnie na uczelni nie ma ale z tego co widze to GSy we wtorki lubią przyjechac :)

Bartek89 Chętne tylko świeżaki z reguły lecą na końcu w tym kółeczku :niepewny:

ingaginger - Sro 13 Maj, 2015

Czarnulka w tamtym roku była w innym malowaniu i trochę częściej na uczelni - teraz uroki ostatniego roku ;)
A z kładki potrafi lecieć coś, co lakier ponoć ładnie wyżera więc trzeba uważać no ale dużo miejsca dookoła. Będę pamiętać, żeby we wtorki parkować tak, żebyś i Ty się zmieściła na nieoficjalnym miejscu na moto :oczami:

Co do latania na końcu to się nie martw - GSki to w końcu nie są ścigacze i jeśli jest jakiś wspólny wypad to tempo zawsze się dostosowuje tak, żeby każdemu się przyjemnie jechało

bimber - Sro 13 Maj, 2015

Witam nową koleżankę :) Jak najbardziej zapraszamy do wspólnego jeżdżenia, grupa aktywnie działających i jeżdżących z tego forum w Lublinie to raptem 5 może 6 osób, nie jeździmy szybko bo i nie ma czym, ja osobiście wolę jechać komfortowo niż zap......ać na złamanie karku, więc o tempo się nie martw :)
Zaglądaj do wątku "Latanie 2015" jak masz ochotę nas poznać, jest nas tu mało ale wyjazdy mamy fajne :) Super by było gdyby forumowa grupka się trochę rozrosła ;)

foka - Sro 13 Maj, 2015

Bimber Troche to zabrzmialo dwuznacznie :)
Cytat:
Super by było gdyby forumowa grupka się trochę rozrosła

ingaginger - Sro 13 Maj, 2015

Strach będzie się teraz umówić na jeżdżenie, nie mówiąc już o jakimś piwie :hyhy:
burczas80 - Sro 13 Maj, 2015

Moze lubelaki powinno sie pomyśleć nad jakimś spotkanku gdzies w plenerze któregoś słonecznego weekendu?
foka - Sro 13 Maj, 2015

nie ma takich wekendow a jak są to nieprawda. :)
Maćko - Sro 13 Maj, 2015

burczas80 napisał/a:
Moze lubelaki powinno sie pomyśleć nad jakimś spotkanku gdzies w plenerze któregoś słonecznego weekendu?


Najprościej spotkać się przy okazji jakiejś imprezy. Parę osób wybiera się chyba na motoshow w niedzielę 24 maja, można umówić się gdzieś wcześniej i razem polatać :)


carolyna napisał/a:


Bartek89 Chętne tylko świeżaki z reguły lecą na końcu w tym kółeczku :niepewny:

Powinno być raczej na odwrót -to najwolniejszy jedzie na początku, a reszta grupy powinna się dopasować ;) Zresztą Bimber ma rację, o tempo się nie martw- ja też spokojnie jeżdżę i na żadnym wyjeździe z ekipą z forum nie było tak żeby ktoś odstawał.

bimber napisał/a:
ja osobiście wolę jechać komfortowo niż zap......ać na złamanie karku,)
Całkowicie podzielam taki pogląd, też wolę spokojnie delektować się jazdą :]




Ehh, jak czytam to co piszemy to wygląda na to, że powinniśmy się z Bimbrem na Choppery 125 przesiąść :hyhy:

carolyna - Czw 14 Maj, 2015

Właśnie to może ten 24 tylko muszę jakoś wolne załatwić w pracy i przybędę :)
Kto na 100% będzie?

burczas80 - Czw 14 Maj, 2015

A wiec o ile moja Seniorka Gs-ka znów mi sie nie obrazi to jestem :hyhy: Mam ja od miesiąca tak ze jeszcze kupa pracy przede mną by doprowadzić ja do ladu , bo wyrwalem ja od partacza i jest co robic,zaczynawszy od malowania :/
Ustawmy sie gdzies w jakimś znanym miejscu ,bo ja osobiście nie znam w ogóle Lublina,zladowalem tu z zachodnio pomorskiego jakies 8 lat temu z ttad ta moja dezorientacja po Lb.i chec poznania ludzi zarażonych ta sama choroba ;)

bimber - Czw 14 Maj, 2015

Jeśli chodzi o 24 maj, to mnie żadna siła nie zatrzyma w domu, lubię tą imprezę i będę na 100% :)
pewnie będzie to wyglądało tak, że posiedzimy tam trochę a później się gdzieś przejedziemy grupą.

I przenieśmy dyskusję do odpowiedniego wątku, bo w tym sezonie mocno nam się tu bałagan robi :D

poldek171 - Czw 14 Maj, 2015

I przenieśmy dyskusję do odpowiedniego wątku, bo w tym sezonie mocno nam się tu bałagan robi :D [/quote]

Dokładnie też tak myślę :P

bimber - Pon 18 Maj, 2015

Czerwony naked, stara wersja na Kraśnickich numerach - dziś namierzyłem coś takiego na skrzyżowaniu przy Decathlonie, chwilę po 14:00 mknął sobie w stronę Olimpu. Ktoś się przyznaje?

Będziemy szukać GSowiczów w czasie MotoShow i niczym świadkowie jehowy werbować ich do rejestracji na forum :rotfl:

Maćko - Wto 19 Maj, 2015

Kolejny widziany :P : Wczoraj po południu, rondo koło Statoila na Tysiąclecia, fioletowa N'ka, jeździec w kasku LS 2. Przyznaje się ktoś?


bimber napisał/a:

Będziemy szukać GSowiczów w czasie MotoShow i niczym świadkowie jehowy werbować ich do rejestracji na forum :rotfl:


Puk, puk, czy ma pan chwilę zeby porozmawiac o Suzuki :D


BTW: Właśnie rozmawialem z kolegą który stał się szczęśliwym posiadaczem GS-a. Ma przyjechac na MotoShow, a informacje o koniecznosci rejestracji na forum w zwiazku z zakupem juz mu przekazalem ;)

jolzi - Sro 20 Maj, 2015

Prawdopodobnie bylem to ja na fioletowej Suzi :-)
poldek171 - Sro 20 Maj, 2015

Hmm fioletowa powiadasz :P ? Być może to moja ''była" miłość :P
jolzi - Czw 21 Maj, 2015

Kupilem od forumowicza ale niestety nie znam nicku, Damian500 to jak sie nie myle to od Twojego kolegi zostal kupiony :-)
carolyna - Czw 21 Maj, 2015

jolzi, może to Twój często widzę na parkingu METODYSTÓW przy Borelowskiego, ktos tam często w godzinach porannych zajeżdza ? tylko to bardziej fioletowo-czarny GS a nie bardzo mam czas dokładnie mu się przyjrzeć :D
poldek171 - Czw 21 Maj, 2015

Hehe jestem przekonany na 90 % że to ode mnie go kupiłeś jolzi :P Rama pędzlem malowana na srebrno :P ?
Maćko - Czw 21 Maj, 2015

jolzi napisał/a:
Prawdopodobnie bylem to ja na fioletowej Suzi :-)


A ja akurat ze Statoila wyskakiwalem ;)

damian500 - Czw 21 Maj, 2015

jolzi napisał/a:
Kupilem od forumowicza ale niestety nie znam nicku, Damian500 to jak sie nie myle to od Twojego kolegi zostal kupiony :-)
to musi być była poldka
bimber - Czw 21 Maj, 2015

Spokojnie Panowie, bimber za chwilę rozwieje Wasze wątpliwości :D
mam zdjęcie z zeszłego roku :)
jolzi jeździsz tym zaparkowanym z lewej? :)


jolzi - Pią 22 Maj, 2015

Zgadza sie poldek :-d mowiles mi nick ale zapomnialem. Super rama jest i czeka na koniec sezonu :-)
ingaginger - Pią 22 Maj, 2015

bimber, gorzej gdyby wyszło, że kolega jolzi jeździ tym z prawej :D
poldek171 - Pią 22 Maj, 2015

Hehe wiedziałem że to moje byłe moto :P Jak tam się sprauje ? Dużo kilometrów nabiłeś :P ?
jolzi - Pią 22 Maj, 2015

Nie pamiętam ile było dokładnie jak kupiłem ale myślę, że koło 700-800 km zrobiłem. Nie dawno uszczelniacze lag i olej robił mi mechanior, od razu napęd wymieniłem a teraz zaczyna pocić się uszczelka pod pokrywą zaworów ale ogólnie jestem zadowolony z Suzi :) Szukaliśmy dla kolegi GSa ale nie ma nic za mniejsze pieniądze

[ Dodano: Pią 22 Maj, 2015 ]
carolyna napisał/a:
jolzi, może to Twój często widzę na parkingu METODYSTÓW przy Borelowskiego, ktos tam często w godzinach porannych zajeżdza ? tylko to bardziej fioletowo-czarny GS a nie bardzo mam czas dokładnie mu się przyjrzeć :D


Niestety to nie ja :)

poldek171 - Pią 22 Maj, 2015

Uszczelki pod pokrywą zaworów tak mają że szybko lecą. Sam je dwa razy wymieniałem jak jeździłem. No ale dobrze że służy :)
jolzi - Pią 22 Maj, 2015

No mechanior przejrzał i mówił, że można by spróbować jeszcze tą uszczelkę na silikon podkleić. Aa i klamkę od sprzęgła wymieniałem bo gleba była :D Ćwiczyliśmy na placyku, takich 5 bramek zrobiłem i już miałem nie jeździć pod koniec bo czułem się zmęczony no ale ostatni raz się przejadę i spadamy. Zawracałem, dałem mało gazu i gleba, klamka się skrzywiła, chciałem naprostować i w rękach mi została :D
poldek171 - Pią 22 Maj, 2015

Już lagi poszły :P ? Ja je w tamtym roku robilem. Chyba na kole jeździłeś albo po strasznych dołach :P
jolzi - Pią 22 Maj, 2015

Na kole nie jeżdżę :P Były dwa takie wżery na teleskopach plus placyk, omijanie przeszkód, szybkie hamowanie, przyśpieszanie i poszło. Spolerował mi te wgniotki na teleskopach i troszkę utwardził przód bo jak dla mnie jest za miękki :D
poldek171 - Pią 22 Maj, 2015

No i gitara ;)
nightrider1983 - Pią 29 Maj, 2015

przyznawać się kto jeździ po Świdniku szarą gieską i parkuje za blokami na Niepodległości, za dawną siedzibą Policji?
jolzi - Pią 29 Maj, 2015

W miare sporo jezdze po swidniku i zadnego gsa nie widzialem
nightrider1983 - Pią 29 Maj, 2015

już z trzeci raz mi przejechał przed nosem, a Ty jozli jakim się poruszasz? Mnie to wŚwidniku raczej w nocy można uswiadczyć
jolzi - Pią 29 Maj, 2015

Fioletowa Suzi, teraz przyciemnione kierunkowskazy oraz tylna lampa i naklejka pod tablicą rejestracyjną "Nie mam hamulców" :)
jolzi - Czw 04 Cze, 2015

Wczoraj tj. 3.06.2015 czerwone Suzuki GS 500 na alejach kraśnickich koło tesco oraz dzisiaj 4.06.2015 prawdopodobnie ta sama osoba też gdzieś w tych okolicach. Kto to taki? :)
bimber - Czw 04 Cze, 2015

Ja za to widziałem dziś w Kazimierzu taką laleczkę:


A na wylocie z Kazimierza parę minut po 20:00 mijałem się jeszcze z jednym - czerwony, srebrna rama, wersja przed liftem.

Czy właściciele tych dwóch maszyn to ktoś z naszej forumowej armii? :)

bimber - Nie 07 Cze, 2015

Wczoraj na paradzie przed nocą kultury widziałem kilka sztuk. Spotkałem się z Jolzim (dobrze widoczny w 10m 03s filmu) , do tego widziałem niebieskiego nakeda, to ten którego zdjęcie wrzucałem we wcześniejszym poście (na filmie 11m 04s), a drugi to czarny w owiewkach, za sterami chłopak w żółto czarnym kombinezonie (na filmie 06m 32s) tego ostatniego znam, nie ma go na naszym forum.
Siebie znalazłem w 2m 32s, później przez moment od 3m 37s, znów przez moment od 10m 09s i jeszcze z tyłu w 12m 38s :)

Konkurencyjnych CB500 było miliard :P

film: https://www.facebook.com/...22/?pnref=story

jolzi - Nie 07 Cze, 2015

Dzięki za filmik podesłany na fejsa :D Widziałem się kilkukrotnie, ogólnie jestem zadowolony :) Parę zakazów i nakazów się złamało ale bez konsekwencji :D
burczas80 - Nie 14 Cze, 2015

a ja dzis sie widziałem z włascicielami tych ślicznotek którzy również postanowili wesprzec dzieciaki


mam nadzieje że Koledzy nie maja za złe tych fotek

bimber - Nie 14 Cze, 2015

Dobrze że zrobiłeś zdjęcia, bo ja niby też zrobiłem i właśnie przed chwilą ogarnąłem, że zamiast pstryknąć foto nagrałem 6 sekundowy film na którym nie ma nic :D

Oprócz GSów widocznych na zdjęciu był jeszcze Damian500 i Foka ;)

Tu jeszcze się załapałem:

burczas80 - Nie 14 Cze, 2015

bimber, to porażka jak u mnie z filmem podczas przejazdu , dosyć dlugo trzymałem sie za wami by Was złapać no ale niestety cos mnie podkusiło na montaż kamery do lusterka :zly: Gdy wlaczylem w domu masakra, trzepie jak sieczkarnik :rotfl: Mimo to jutro cos zmontuje i podesle link.
jolzi - Pon 15 Cze, 2015

Spoko spoko :-) fajnie bylo i do nastepnego :-)
jolzi - Sro 24 Cze, 2015

W tamtym tygodniu (nie pamiętam jaki to był dzień) W Świdniku przed WSK od głównej bramy stała koło mnie czerwona Suzi. Przyznaje się ktoś? :D
damian500 - Sro 24 Cze, 2015

Dzisiaj wieczorkiem na krasnickich widziany czerwony gs. (Kierowca nawet mi machną). Ktoś z forum??
carolyna - Czw 25 Cze, 2015

Światła przy skrzyżowaniu z nałęczowską i głęboką ? ;)
bimber - Czw 25 Cze, 2015

A ja widziałem na Kraśnickich w okolicach OBI/Tesco fioletowego z różowymi naklejkami - jakiś oldskul bo jeszcze na białych felgach, nie zdążyłem się przyjrzeć czy to pan czy pani, widziałem tylko że czerwono biała kurtka :)
jolzi - Pią 26 Cze, 2015

Dzisiaj pod wsk stoi czerwona strzała na blachach Lu kto to taki? :-)
damian500 - Pon 29 Cze, 2015

Tak dokladnie na tamtych swiatlach
carolyna - Wto 14 Lip, 2015

o widzisz to musiałam być ja :)
burczas80 - Wto 21 Lip, 2015

Czarny mat Gs w nakecie okolo 17 stej wylatywal dzis z Firleja na krajowa 19stke .Ktos z Forum?Pucowac sie Tu szybciutko ;)
carolyna - Czw 30 Lip, 2015

Dziś widziany Czerwony Gs w Motyczu, skrzyżowanie z Jedliną 16-17 bodajże, przyznać się ;)
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Na pewno to nie był mój były :P
jolzi - Pią 31 Lip, 2015

Twoj byly czeka na zalozenie tlumika od bimbera :-D
bimber - Czw 06 Sie, 2015

Czarny 500E dziś na Ul. Wyzwolenia zaparkowany przed wjazdem na posesję.
Stał sobie i czekał aż wymontuję z niego silnik, bo mój jest rozebrany :D
...Jakoś się powstrzymałem, ale jak nikt się nie przyzna to po niego wrócę :rotfl:

poldek171 - Czw 06 Sie, 2015

Też go widziałem i też o tym samym pomyślałem :D
bimber - Pon 24 Sie, 2015

dzisiaj widziałem 2 razy ten sam motocykl, raz pod sądem na Wallenroda a później leciał przez Czechów, Kalinę i pojechał w końcu w stronę Łęcznej. Goły stary GS w kolorze o takim, ale plastiki pod dupą czarne. Widziałem jeszcze niestandardowe obicie kanapy i słyszałem jakiś ładnie brzmiący tłumik. Za kierą siedział sobie gość w białej koszulce.
Jeśli tu jesteś człowieku, to wiedz że jechałem kawałek za tobą żeby pogadać a nie po to żeby się ścigać, więc Twoje zapier..lanie między samochodami po dziurawych drogach nie było mądre a biorąc pod uwagę fakt że nie miałeś nawet rękawic, to nazwał bym nawet szczytem głupoty.

poldek171 - Pon 24 Sie, 2015

Bimber pogromca piratów drogowych :D
jolzi - Wto 25 Sie, 2015

No ale co racja to racja :-)
ingaginger - Wto 25 Sie, 2015

bimber napisał/a:
Goły stary GS w kolorze o takim, ale plastiki pod dupą czarne. Widziałem jeszcze niestandardowe obicie kanapy i słyszałem jakiś ładnie brzmiący tłumik. Za kierą siedział sobie gość w białej koszulce.


Też dziś go widziałam na skrzyżowaniu przy Decathlonie - chyba wciąż miał białą koszulkę :D

ryba93sr - Sob 05 Wrz, 2015

Ja rowniez go widzialem w bialej koszulce kolo decathlonu pare dni temu i jakis pomodzony wydeszek
ryba93sr - Pią 11 Wrz, 2015

I dzisiaj na LLB niebieski nowszy gs z fajnym akcesoryjnym siedzeniem, gadaliśmy na czerwonym,jestes tu ziomuś?

Edycja. Sory za posta pod postem

bimber - Pią 02 Paź, 2015

Dziś (02.10.2015) chyba po godzinie 15:00 na skrzyżowaniu Racławickich, Krakowskiego i Lipowej fioletowy naked z czarnym zadupkiem i białymi felgami. Jechałem z naprzeciwka na moto, machnęliśmy sobie "lewą"
A wczoraj po 16:00 na Rondzie Krwiodawców czerwony, też w nakedzie.

Ktoś od nas? :)

jolzi - Pią 08 Kwi, 2016

Wczoraj (7.04.2016) około 16 niebieski GS 500 na ul. Turystycznej w Lublinie. Ktoś od nas?
ryba93sr - Wto 12 Kwi, 2016

http://www.lublin112.pl/a...d-osobowy-foto/

zna ktos ? ja widzialem pare razy na miescie ten motocykl :(((( ((

ryba93sr - Czw 14 Kwi, 2016

Unii lubelskiej ok 12.30. Fioletowy gs, kto to?
burczas80 - Nie 17 Kwi, 2016

Niebieski Gs dzis ,jak sie nie mylę niebieski w Kozłówce wjechał w pasie Polska do muzeum Zamoyskich. Ktos z Tad? :hyhy:
Kurczi - Wto 19 Kwi, 2016

@Burczas80 Fioletowy ;) Kamizelka "POLSKA". Witam serdecznie :)
burczas80 - Wto 19 Kwi, 2016

Przez moje okularki byles niebieski :P A no witam kolegę ja stałem pod sklepem :hyhy:
Mikevil6 - Nie 08 Maj, 2016

'Idealny' weekend :( :zalamany:

http://www.lublin112.pl/g...oby-ranne-foto/
http://www.lublin112.pl/t...iejscu-zdjecia/

Uwazajcie.

jolzi - Nie 08 Maj, 2016

Dzisiaj widziałem się z poldek171 na targu pod zamkiem. Zakupy udane? :)
poldek171 - Nie 15 Maj, 2016

Dawno mnie tu nie było przez dłubanie przy Podka GSie :D Tak jolzi zakupy udane :P Wszystko kupione w 1,5 godziny :D
jolzi - Pon 16 Maj, 2016

To i tak dobry czas, ja wrocilem ze szwagrem i siostra po 16 bo jeszcze do felicity zajechalismy zeby jakies blyskotki sobie kupiła... najlepsze slowa szwagra "Kamil dzisiaj jakos szybko poszło, bedziesz jezdzil z nami na zakupy dobra?" Mi rece opadly :-p
poldek171 - Pon 16 Maj, 2016

Hehe człowiek od motywacji do zakupów :D
bimber - Pon 19 Wrz, 2016

Często widuję czarnego GS500 w okolicach Motycza.
Na Nałęczowskiej, w Uniszowicach, o te rejony. W zeszłą środę jechał za mną kawałek w Uniszowicach właśnie.

Je tu, czy nima?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group