.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Radar - GS 500 E - Gorzów / Szczecin

Radar - Sob 18 Sie, 2012
Temat postu: Radar - GS 500 E - Gorzów / Szczecin
Szukalem nakeda zastanawialem się miedzy:
Bandit 400
Kawa er-5
Gs 500

Tak wyszło, że trafił się GS i to jeszcze w mojej miejscowosci w dobrym stanie wiec zakupiłem, a miałem juz troche dosc jezdzenia i oglądania zwłok motorów.

Moj Gs to rok 1994, z ciekawych rzeczy posiada grzane manetki, regulowany przedni i tylny zawias co jest standardem dla tego rocznika. Ogolnie nie wymaga zadnego wkladu finansowego, procz wymiany olejów i filtrów. Z powodu gleby przez poprzedniego wlasciciela zmieniony był tlumik seryjny na z kwaski od aprillii. Motorek mozna wyczaić na ulicach Gorzowa Wlkp. gdzie mieszkam i Szczecina, gdzie studiuje.

Ponizej fotki z dnia zakupu:




Takie male zmiany upatrzone u was na forum, czyli obrócenie lampy tylnej i wstawienie ledów




Nastepie male zmiany, paski kupione na alledrogo efekt jak dla mnie ok





Zmienione podswietlenie zegarów


Kupiłem też zarówke na przód BOSH XENON BLUE h4 czego nie polecam, miala dawac efekt xenonu niebiesko biale swiatlo a swieci na zolto, fakt swieci mocno ale nie uzyskalem oczekiwanego efektu.

lomax - Sob 18 Sie, 2012

Bardzo ładnie się prezentuje :) Jaką masz kierę zamontowaną? Bo wygląda na wyższą niż ta w "poliftowych" wersjach...
sebas_bdg - Sob 18 Sie, 2012

Mógłbyś wrzucić filmik na forum i pokazać jak brzmi wydech? :)
danny - Sob 18 Sie, 2012

sebas_bdg napisał/a:
Mógłbyś wrzucić filmik na forum i pokazać jak brzmi wydech? :)

Też ciekawym :) .

Super wygląda :D

Turos - Nie 19 Sie, 2012

lomax napisał/a:
Bardzo ładnie się prezentuje :) Jaką masz kierę zamontowaną? Bo wygląda na wyższą niż ta w "poliftowych" wersjach...

+1 :) zapodaj filmidło

Radar - Sro 22 Sie, 2012

Kiera żadna firmowa, z taka juz kupiłem motor.

Filmik jakis nakrece jak to chodzi, ale ogolnie praca mi sie pdooba nie ma czystego przelotu wiec nie jest za glosno a pomruk ma.

Narazie mam tylko taki filmik:

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Turos - Czw 23 Sie, 2012

Mam nadzieję, że smoka odwróciłeś do takich zabaw ;)
Radar - Czw 23 Sie, 2012

Nie odwracałem bo na kole nie smigam. :D Jednorazowe proby w celu sprawdzenia czy gska da rade.
Turos - Czw 23 Sie, 2012

Heh mało to filmików na YT :P ale odwrócić możesz :) gdzieś na forum jest ze zdjęciami opis jak to zrobić, przez zimę będziesz mieć zajęcie ;)
Radar - Czw 23 Sie, 2012

Obróce tak czy siak tak jak mówisz ale nie chce rozbierac motoru w sezonie :) Spadnie snieg to będę się bawił, przydałoby się wyregulowac zawory i zostaje jeszcze problem sprzegla bo jak krece do 10tys i zmieniam np z 2 biegu na 3 to czuc uslizg. Po zmianie oleju jest troche lepiej ale jednak nadal slychac jak ciagnie przez ułamek sekundy.


A przy okazji mała aktualizacja:

Jak widać z tyłu malowałem zacisk na pomarancz no, a zeby nie było przesadnie przedniego zacisku postanowiłem nie malować w całości. Efekt wyszedl jak na fotach.
Jeszcze pozostaje mi usuniecie naklejki GS500E z jednej strony chociaz bo zawitała naklejka zaprzyjaznionego gorzowskiego klubu do którego należe.






chaltier - Czw 23 Sie, 2012

parking chyba z kauflandu ;p na fotkach a zapytam co za żarówki masz w podświetleniu tarcz zegarów ?? zarąbiaście świecą ;-)
Radar - Czw 23 Sie, 2012

Parking Askana Gorzów.

Podswietlenie zegarów to zarówki 5W pomaranczowe typowe do kierunkowskazów, pasują p2p do kupienia w kazdym lepszym elektronicznym

sebas_bdg - Czw 23 Sie, 2012

tak teraz zauważyłem nie masz emblematu suzuki po prawej stronie na pokrywie
Radar - Czw 23 Sie, 2012

sebas_bdg napisał/a:
tak teraz zauważyłem nie masz emblematu suzuki po prawej stronie na pokrywie


Zgadza się jak pisalem w pierszym poscie motor mial lekkiego szlifa.

Troche ladniejsze wheelie próba nr 2

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Radar - Wto 02 Paź, 2012

Nic się nie działo, więc takie po sezonowe prace.

Gska troche duzo palila, wyregulowałem i zsynchronizowałem gaźniki, motor pracuje i chodzi dużo lepiej, opuściłem iglice ( zabezpieczenie na 2 rowku licząc od góry, wczesniej było w polowie czyli na 3).






Zmienione zostały tez kierunkowskazy na mniejsze ale tez zarówkowe nie ledy.


mock - Czw 04 Paź, 2012

Widac, że dbasz o maszynę. Dobrze, bo jest o co, bardzo ładne zestawienie kolorów.
greg_011 - Sro 07 Lis, 2012

Ciekawe jak by wyglądała z czarną matową ramą?? Ale i tak prezentuje się super.
Radar - Sro 30 Sty, 2013

Własnie się zastanawiam nad pomalowaniem ramy w czarny kolor, mysle ciagle tez nad zmiana zadupka, chcialem wrzucic od wersji polifcie ale nie chcialbym zbytnio zmieniac baku. Po sesji bede mial troche czasu to zacznę kombonowac:)
Radar - Pon 22 Kwi, 2013

Była pogoda w weekend więc małe zmiany:

-Alarm z funkcją odpalania z pilota
-Nowa oponka przód
-Przerobiony tylny stelarz, caly tył poszedł w górę o 6cm
-Wywalony błotnik tył
-Zrobiony uchwyt pod kierunki i rejestrację
-Przednie lagi i wlew paliwa w foli Carbon 3M

Całość zajęła mi nie całe dwa dni, poniżej fotki z prac:

Oponka


Stelarz tylny, cięcie i przymiarki


Podwyższony i pospawany

Uchwyt kierunków


Efekt Finalny









Plany na najbliższy weekend:
-Lampa tył od Yamahy R1
-Półka i Obudowy zegarow w folii Carbon 3m


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group