.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocyklowe wyprawy, zloty, imprezy, spotkania - woodstock 2012

midd - Pią 20 Lip, 2012
Temat postu: woodstock 2012
jedzie ktos?
ziomek4000 - Pią 20 Lip, 2012

tak. ja jadę. będę już w środę 1 sierpnia. jak coś to mój numer 509 463 515 jeśli nie odbiorę to piszcie sms że jesteście z forum gs i podajcie nick. na pewno oddzwonię.
squarek - Pią 20 Lip, 2012

Być może ja dojadę w piątek.
RedShadow - Sob 21 Lip, 2012

Ja będę, ale nie na moto. No ale fajnie byłoby się zorganizować na jakiegoś forumowego browara.
ziomek4000 - Sob 21 Lip, 2012

ja wczoraj poskładałem moto, dziś zrobiłem przegląd więc na pewno będę na 2 kołach.
simin - Sob 21 Lip, 2012

Ja się wybieram, ale nie wiem jeszcze kiedy. Może być tak że dopiero w piątek mi się uda dotrzeć.
Set3 - Sob 21 Lip, 2012

Zastanawiam się nad wyjazdem w sumie dla wyjazdu i spotkania kilku osób. Ciekawe czy tam są też dziadki:) takie jak ja oczywiście poza Owsiakiem. Który jest o kilka lat starszy.
simin - Sob 21 Lip, 2012

Muszę zweryfikować mój wyjazd - napotkałem dziś kolejne problemy z moto ( :rozpacz: ) i jeśli nie uda mi się do wyjazdu go do stanu "pewnego" to wybiorę się ze znajomymi samochodem albo całkowicie zrezygnuje z wyjazdu... :(
ziomek4000 - Sob 21 Lip, 2012

Set3 napisał/a:
Ciekawe czy tam są też dziadki:)

na pewno będą osoby w twoim wieku i starsze więc przyjeżdżaj. ja moto mam już zrobione więc na pewno będę

simin napisał/a:
wybiorę się ze znajomymi samochodem albo całkowicie zrezygnuje z wyjazdu...

przyjeżdżaj ze znajomym. gdy ja ostatnio jechałem na zlot i w trasie padł mi motocykl to wstawiłem na lawetę a na zlot dojechałem na stopa.

Set3 - Nie 22 Lip, 2012

No Ziomek ale jaki kierowca oparł by się Twojemu wdziękowi.
Potwierdzam dotarłeś na stopa. A potem chciałeś wracać maluchem. Lubisz wyzwania.

ziomek4000 - Nie 22 Lip, 2012

jakoś trzeba było kombinować.
Tadeusjus - Nie 22 Lip, 2012

ja się pewnie wybieram, ale na pewno nie na 2koła:P za daleko jak dla mnie...
pewnie na stopa, albo bydłowozem;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group