.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Owiewka tuningowa

Grzesiek2208 - Sro 23 Kwi, 2008
Temat postu: Owiewka tuningowa
Witam wszystkich mam takie pytanie jesli ktos zna odpowiedz to prosze napisac. Chodzi o to ze znalazłem fajna owiewka na allegro do gs 500 moje pytanie brzmi czy ta owiewka nie lamie prawa?? moge ja zalozyc zamiast lampy w gs i nie doczepia sie do mnie np na przegladzie?? prosze o odp a chodzi o taka owiewka
http://www.allegro.pl/ite...a_promocja.html

Grzechu16 - Sro 23 Kwi, 2008

był już u nas poruszany temat tych tjuningowych owiewek i one nie mają atestów. mam racje? z tego co wiem to zalezy na przegladzie czy będzie upierdliwy koleś czy nie, ale z tego co pamiętam to nie są one aż takie fajne duzo gorzej swieca od oryginalnej lampy. "demondemidi" z naszego forum mial taka owiewke wiec popytaj. moze odpisze w tym temacie :)
pootietang - Sro 23 Kwi, 2008

pewnie łamie a czy się przyczepią to trudno powiedzieć bo zależy na kogo się trafi.
Grzesiek2208 - Sro 23 Kwi, 2008

sorki ze smiece nie wiedziałem ze taki temat byl wczoraj szukałem i nie znalazlem . Powiem teraz o co mi chodzi dokladniej chce zmienic lampe z przodu na jakies dwie mniejsze tak jak w przerabianiu na streeta wiecie o co chodzi. Jak ktos ma takie zamontowane to prosze napisac.
leon - Sro 23 Kwi, 2008

Co do przeglądu to tak jak koledzy piszą - zależy na kogo się trafi. Kiedyś jeździłem starym maluchem i przeszedł dwa przeglądy z gałką kierowniczą która zamiast śruby była zabezpieczona kawałkiem druta. Za trzecim razem się nie udało ;-) .

Grzesiek2208 napisał/a:
...chce zmienic lampe z przodu na jakies dwie mniejsze...


Dużo w tym temacie nie pomogę. Co najwyżej mogę parę fotek wrzucić.








Grzesiek2208 - Sro 23 Kwi, 2008

wytrzepana ta lampa własnie o taka mi chodziło a ona ma ringi w obu soczewkach ?? bo na zdjeciu swieci sie jeden? no i przedewszystkim gdzie ja kupiłes i za ile jak mozesz powiedziec to jest raczej lampa uniwersalna nie?? miałes duzo problemow z podlanczaniem??
InFlame - Sro 23 Kwi, 2008

Wlasnie, gdzie tam instalacje sie mieści?? OB ja ostatnio sie troche naskakałek żebo do akcesoryjenej lampy z allego to wszstkio zmieścić i powiem że nie było łatwo...
Kuraś - Sro 23 Kwi, 2008

w tej owiewece zarowki to jakies halogeniki jak ze sufitu i kazdy ma 18W.
leon - Sro 23 Kwi, 2008

Grzesiek2208 napisał/a:
...przedewszystkim gdzie ja kupiłes i za ile jak mozesz powiedziec to jest raczej lampa uniwersalna nie?? miałes duzo problemow z podlanczaniem??


A gdzie ja napisałem, że to moje moto i moja lampa :D :D :D Fotki znalazłem kiedyś na necie, a że mi się spodobały to sobie ściągnąłem :D

Grzesiek2208 - Sro 23 Kwi, 2008

hehehe no rozumiem ;-P faktycznie nic nie wspomniałes ale wyglada fajnie naprawde
leatz - Pią 25 Kwi, 2008

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=353578622 Na tej aukcji podobna owiewka IMHO agrotuning
Cezarek - Pią 25 Kwi, 2008

ogolnie to widac ze fajne moto :D 90 rok, 20tys przebiegu ale wszystko juz wymienione w silniku :D :D:D pewnie licznik sie trzeci raz kręci :D :D i wcale nie był malowany :D

mnie nie podoba sie ta owiewka, GS traci przez nia caly swoj urok :(

derson3miasto - Nie 07 Cze, 2009

witam, mam zamiar wstawić do gsa ktoras z tych lamp:

1. http://allegro.pl/item648...isport_mmx.html

2. http://allegro.pl/item651..._5_kolorow.html

3. http://allegro.pl/item652...eet_diablo.html

mial ktos z was ktoras z tych lamp? mnie osobiscie najbardziej widzi sie ta pierwsza;)

Podkopnik - Nie 07 Cze, 2009

Popytaj uzytkowników na forum niektórzy maja zmienione lampy lub mieli bo powrócili do normalnych... W większości te lampy to tylko ładnie na zdjęciach wyglądają gorzej ze świeceniem no i nie masz na to homologacji... Osobiście bym sie w takie cos nie bawił ale to juz Twoja decyzja.
Niech się jeszcze ktoś wypowie na ten temat moze kicek?? :D

YaCek - Nie 07 Cze, 2009

sorrki, że to powiem ale wyglądają komicznie ... ale o gustach sie nie dyskutuje ...
ale gdybym miał juz wybrać to ta pierwsza lepiej się prezentuję...

dregan - Nie 07 Cze, 2009

hmm a nie lepiej wzucic owiewkę five stars przecież szla czacha five bez bocznych owiewek jest identyczna z wyglądu tyle ze niema mocowań z boku do bocznych wygada bardzo ładnie
Pęku - Nie 07 Cze, 2009

Wiesz, może i lepiej tyle, że five stars to rarytas i dostać to w rozsądnej cenie nie jest tak łatwo :/
Lenku - Nie 07 Cze, 2009

ja bym swojej Zuzi takiej krzywdy nie zrobił, jakoś totalnie w mój gust nie trafia.
ale co do samej lampy kumpel miał taką jak kupił i przy przeglądzie facet mu powiedział, że nie podbije. co prawda znalazł drugiego co mu podbił ale jak widać chyba to nie jest do końca ok

jocker01 - Nie 07 Cze, 2009

ja mam owiekwe (kompletna z plugien etc.) i uwazam ze wyglada nie najgorzej! kwestia gustu. mnie poprostu podobaja sie motory z podwojna lampa. Pozdrawiam Jocker01
Szymek609 - Pon 08 Cze, 2009

Jesli chcesz taką owiewke zakładać to polecam taką jak ja używam.

Tutaj link do foto
Owiewka może i droga bo na allegro około 220zł jednak warta swojej ceny.
Te tańsze są na halogenikach kuchennych a ta jest na żarówkach.
Musze powiedzieć że daje rade w nocy, już przeszło rok na niej jeżdze ;]
Co do wyglądu to kwestia gustu, ja jednak już kupiłem oryginalne mocowania teraz szukam okrągłej lampy do kompletu ;]
Pozdro.

metalbeast - Pon 08 Cze, 2009

bez urazy panowie, ale jak dla mnie te wszystkie owiewki są śmiesznie-dziecinne. Żeby nie było - to moje zdanie i nikmu nie chce dopiec. Nie wiem jaka by musiała być ta owiewka, żebym ją założył... GS (podomnie jak seven fifty, czy hornet lub bandit) podoba mi się właśnie dla tego, że ma klasyczny kształt połączony z nowoczesnym moto. A takie plastikowe bajery uważam za zabaweczki :)
Ale co tam, każdy ma to co lubi...
...mnie się dla przykładu pług w GSie podoba :]

kicek - Wto 09 Cze, 2009

ODRADZAM. Mialem i leży w garażu. Owszem może i fajna ale w dzień, bo w nocy za chiny nic nie widać

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 ]
Szymek609 napisał/a:
Jesli chcesz taką owiewke zakładać to polecam taką jak ja używam.

Tutaj link do foto
Owiewka może i droga bo na allegro około 220zł jednak warta swojej ceny.
Te tańsze są na halogenikach kuchennych a ta jest na żarówkach.
Musze powiedzieć że daje rade w nocy, już przeszło rok na niej jeżdze ;]
Co do wyglądu to kwestia gustu, ja jednak już kupiłem oryginalne mocowania teraz szukam okrągłej lampy do kompletu ;]
Pozdro.


Jak chcesz taką to daj znac sprzedam dużo taniej :)

karoleq_90 - Sob 13 Cze, 2009

Jeśli ktoś kupuje te owiewki bo są tańsze od oryginalnej lampy to ja polecił bym raczej lampę od mz. Ja dałem za taką lampę 32 zeta i nie wygląda gorzej od oryginalnej: średnica ta sama, i nawet otwory boczne pasowały. Różni się ona jedynie tym że nie ma chromowanej obudowy:(
JarkoRBK - Wto 23 Wrz, 2014

widze że stary post ale swoje trzy grosze napisze w temacie :D oryginalna lampe zmieniłem na owiewke diablo jaką widać na pierwszej stronie i juz tak trzeci rok jeżdże i w nocy widze dobrze i z przeglądem nie miałem nigdzie problemów( 3 przeglądy w 3 różnych stacjach) montaż bardzo prosty, jedyne co musiałem sobie dorobić to dodatkowy przełącznik żeby można było osobno zapalać światła zew. i osobno te wew. bo zapalić je razem bez przeróbek to nie problem ale moga przeszkadzać innym uczestnikom ruchu :rotfl:
wojtasGS - Sob 18 Lip, 2015

Chciałem zamontować spoliler pod silnik do swojego GS-a widziałem ostatnio takiego we wrocku od czego by pasował może od GSXR-a?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group