.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

B - Witam Kolegów z Białegostoku!

doktÓr - Sob 14 Lip, 2012
Temat postu: Witam Kolegów z Białegostoku!
Jestem nowy na forum, jeżdżę widocznym na zdjęciach poniżej GSem, który zakupiłem rok temu. Trzeba się spotkać!

Moją Sukę pieszczotliwie nazywam Kataszą, bo ma samobójcze skłonności;) Do 7tys. RPM jest spokojna, choć potrafi zrzucić. Powyżej dostaje szajby i lepiej się trzymać.

Pozdrawiam!


P.S. Mieszkam na Zielonych Wzg., a Suka mieszka przy Ślusarskiej, pod nowym budynkiem Jaz-Budu.

maruder07 - Nie 15 Lip, 2012
Temat postu: Re: Witam Kolegów z Białegostoku!
doktÓr napisał/a:

Moją Sukę pieszczotliwie nazywam Kataszą, bo ma samobójcze skłonności;) Do 7tys. RPM jest spokojna, choć potrafi zrzucić. Powyżej dostaje szajby i lepiej się trzymać.



Tiiaa jasne do R6 to mu daleko :rotfl: kiedyś tez podniecałem się mocą swego GSa a teraz ot jakoś to jedzie bez rewelacji. jak tylko chłopaki Szymon i Karol się odezwą to będzie można spota jakiegoś zrobić. Co do miejsca zamieszkania to kolega by się zaznaczył na mapce jaka ma w profilu. Tak jak ja i pozostali to zrobili, zawsze to łatwiej będzie się odnaleźć w razie czego.

A Michałowo jest znane panu?

doktÓr - Nie 15 Lip, 2012

Wszystkie drogi prowadzą do Mieleszek... Michałowo niedaleko, podobnie jak Królowy Most ;)

A po jeździe na R6 nadgarstki bolą, że o plecach nie wspomnę;P

maruder07 - Wto 17 Lip, 2012

Mieleszki to ja codziennie mijam, mam taką pracę że 6dni w tygodniu miedzy 4:30 a 5:00 mijam je więc wiem gdzie to. ;) no Racja tylko coś chłopaków tu nie widzę by się przywitali.


Szymon, Karol, co jest z wami śpicie?? :hyhy:

Szymonekz - Wto 17 Lip, 2012

Siema i na wstępie pozdrawiam nowego forumowicza
Kurde ostatnio mało czasu i zarombisty zawrót głowy nawet nie mam czasu wejść spokojnie na internet. Kiedy raz trzeba bedzie jakąś traske machnąć ekipa :hyhy:

maruder07 - Sro 18 Lip, 2012

Wobec tego proponuję do Augustowa, może odezwie się jak nas tam zauważy nasza Amazonka Katharina89 która jest zalogowana na forum ale jakoś się nie udziela zbytnio. W sobotę w Bodnarach nad Siemianówką jest imprezka folkowa ja tam będę jak by co, a z stamtąd do Białowieży niedaleko. Co wy na to?? :P
Szymonekz - Pią 20 Lip, 2012

w tą sobote mam w planach wymienć łańcuch wiec raczej nie mam co liczyć na jakieś wypady
lorak1988 - Pią 10 Sie, 2012

Witam nowego forumowicza,
widze ladnie w garazu trzymasz suzke, nie tak jak ja z szymenekz pod blokiem :p

W końcu mam troche czasu zeby wejsc na forum po obronie i wakacjach, to bedzie mozna sie gdzies kiedys ustawic, jak sie deszczowe dni skoncza.

Jedzie ktoś może na zlot 24-26. 08 do Łeby?

maruder07 - Sob 11 Sie, 2012

lorak1988 napisał/a:

Jedzie ktoś może na zlot 24-26. 08 do Łeby?


ja odpadam nie mam czasu na to by pojechać 600km w tamtym kierunku aż. Prędzej bym się do Skorzęcina wybrał, nie co bliżej a imprezka ciekawsza będzie zapewne.

iggi2874 - Pon 13 Sie, 2012

panowie witam po krotkiej przerwie, my z grupa z bialego lecimy do elku w niedziele na jakis tuning show
jak tos chetny to zapraszam

[ Dodano: Pon 13 Sie, 2012 ]
spotykamy sie codziennie na rynku kosciuszki i tam takie sprawy obmawiamy, zapraszam wiec codziennie jak tylko jest pogoda, zawsze ktos tam jest okolo 19-20, a jak nie ma nikogo to pewnie jestesmy na lotnisku
pozdro

szampan - Sro 22 Sie, 2012

cześć doktÓr, ładny sprzęt :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group