.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

N - Kto byłby w stanie zaprezentować mi swojego GSa w Olsztynie?

Nemetrix - Nie 08 Lip, 2012
Temat postu: Kto byłby w stanie zaprezentować mi swojego GSa w Olsztynie?
Witam,

powoli zbieram fundusze na Suzuki, jeszcze trochę pozbieram ;) Na żywo sprzęt tego typu widziałem tylko jak mi kiedyś śmignął koło auta, więc pytanie czy ktoś mógłby mi zaprezentować jak taki GS wygląda z bliska, dać się przymierzyć w siodle, opowiedzieć o eksploatacji itd. ? W ramach podziękowania będzie jakieś dobre piwko ;) Oczywiście zapytanie skierowane do ludzi z Olsztyna, ewentualnie okolic :) Jak ktoś nie reflektuje na browarka to możemy się umówić na lotnisku na Dajtkach, oprowadzę po terenie, pokażę wszystkie sprzęty, będzie można pobawić się za sterami, mogę umówić na lot motolotnią ;)

Pozdrawiam, Piotrek.

kempes - Nie 08 Lip, 2012

Siema. Jeśli bardzo ci się nie spieszy to mogę pomóc. Problem w tym, że w Olsztynie będę dopiero za tydzień.
nospoon - Nie 08 Lip, 2012

Ja tez bede pod koniec przyszlego tygodnia, to mozemy we dwoch wpasc tam do Ciebie. Podpytalbym przy okazji conieco odnosnie szkolen pilotazu w naszym lokalnym aeroklubie (o ile sie w tym orientujesz).

P.S. Sorry za brak polskich znakow ale niestety akurat pisze z kompa ktory ich nie obsluguje.

Nemetrix - Pon 09 Lip, 2012

wysłałem do was PW :)

jeśli chodzi o wszelkie info o szkoleniach itd. to nie ma problemu, będziesz miał informacje z pierwszej ręki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group