.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - Śmiganie krk

dragon11115 - Pią 29 Cze, 2012
Temat postu: Śmiganie krk
Jak w tytule szukam osób chętnych do pośmigania po krk i okolicach
Pozdro de Roberto:)

wiktor - Sob 30 Cze, 2012

W końcu jakiś konkret. Dzisiaj, niestety nie dam rady bo latam wieczorem z kumplami z okolic wadowic. Może na niedziele coś się ustawi.
skazawisla1 - Nie 01 Lip, 2012
Temat postu: hi;]
Witam ja też jak co chętna;p muszę potrenować;]
kajetanski - Nie 01 Lip, 2012

Cześć,

Wybieram się z kumplem na przejażdżkę, startujemy o 16.00 (+/- 10 min) z BP na Zakopiańskiej na przeciwko Solvayu.

Planowana trasa Kraków - Myślenice - Lubień - Kasinka Mała - Kamienica - Przełęcz pod Ostrą - Limanowa - powrót do Krakowa przez Wiśniową, Dobczyce itd.

Powinno wyjść koło 160km

Tempo lajtowe (GS 500 i Honda NTV 650), więc trasa może ulec skróceniu, żebyśmy zdążyli na finał jewro.

Zapraszamy jeśli ktoś chce się dołączyć.

Pozdrawiam,
Kajetan

dragon11115 - Pon 02 Lip, 2012

widzę ze ominęła mnie weekendowa zabawa (net is ded) zatem ponawiam temat na nadchodzący week?
Myślałem coś o zakopcu ( od dłuższego czasu planuje skok z 90m bungee:)

skazawisla1 - Wto 03 Lip, 2012

ja sie pisze na takie zjazdo-wycieczki, ale narazie do pt motorek jest u mechanika:) wiec musze cierpiec.. :zdegustowany:
skazawisla1 - Czw 05 Lip, 2012

ma ktos czas w tyg na wycieczki ??
dragon11115 - Czw 05 Lip, 2012

jest ktoś chetny na week?
wiktor - Czw 05 Lip, 2012

Ja w niedzielę mogę, sobota odpada bo mam imprezę
andrzej608 - Czw 05 Lip, 2012

Podajcie jakieś konkrety na niedzielę to też się może skuszę :)
żareł - Pią 06 Lip, 2012

I ja również :)
dragon11115 - Sob 07 Lip, 2012

wszytko zalezy od tego jaka długość trasy wchodzi w grę?
100km ?

andrzej608 - Sob 07 Lip, 2012

jak dla mnie to nie ma limitu ale może trochu więcej niż 100 bo do krakowa mam 50 :)
skazawisla1 - Nie 08 Lip, 2012
Temat postu: ?
jest ktos chetny na wyciezczke jutro po 12??
Podkopnik - Pon 30 Lip, 2012

Coś się dzieje w krakowie ?? ?:) Jakieś Gs-owe ustawki???
wiktor - Pon 30 Lip, 2012

Raczej martwa cisza. Jeśli ktoś ma ochotę to w sobotę wybieram się do Niedzicy, więc serdecznie zapraszam.
Droga http://goo.gl/maps/4pk9

Ja ruszam z Kalwarii.

Podkopnik - Pon 30 Lip, 2012

Hehe poleciałbym z Tobą ale wczoraj byliśmy w Niedzicy więc jak bedę się wybierał to pewno w inne rejony i w niedziele:) Jakby coś ja proponuję szczególnie osobom z krk i bliskich okolic jakieś wieczorne krótkie wypady do 50km . Jak ktoś również respektuje takie krótkie latanka to pisać na PW:)
banan - Wto 31 Lip, 2012

Z takich krótkich spotkań, można by rozruszać krakowską ekipę GSiarzy - proponowałbym spotykać się co któryś czwartek np. na Lukoilu na opolskiej trochę pojeździć i dołączyć do czwartkowego nocnego. Byłby ktoś chętny na tego typu minizloty :) ? Na czwartkowym jeszcze nie byłem zawsze mi coś wypada a razem byłoby raźniej.
wiktor - Wto 31 Lip, 2012

Można by na coś takiego się umówic, ja też jeszcze nie byłem na nocnym.
andrzej608 - Wto 31 Lip, 2012

a co byście powiedzieli na niedzielny wypad nad jezioro solińskie tylko trzeba by wyjechać rano a powrót wieczorem???
Podkopnik - Wto 31 Lip, 2012

Banan jestem za :) rzuć tylko dokładną godzinę jak będzie bliżej czwartku:) Andrzej mówisz o solinie w bieszczadach?
andrzej608 - Wto 31 Lip, 2012

tak, południowo wschodnia część polski obok Ustrzyków Dolnych
Podkopnik - Wto 31 Lip, 2012

Na jeden dzien taką traskę to średnio mi się widzi jak mam być szczery:) Odkładam siły na jakiś wypad ale 2-3dniowy.
andrzej608 - Wto 31 Lip, 2012

to jest około 250 km w jedną stronę z tym że nie jedziemy cały czas, można odpocząć i podziwiać widoki albo pośmigać na winklach.
banan - Sro 01 Sie, 2012

OK, widzę że uzbiera się trochę chętnych ja napewno namówiłbym jeszcze 1 kolegę z GSem na te nocne. Tylko niestety w ten czwartek tego nie ogarnę bo maszynę - zostawiłem w domu. W Krakowie do końca tygodnia jestem "zapuszkowany". Także umówmy się na przyszły czwartek - szczegóły na początku przyszłego tygodnia. Może znajdzie się więcej chętnych osób.
skazawisla1 - Pią 03 Sie, 2012
Temat postu: nudy
jeździcie coś w weekend??
Podkopnik - Nie 05 Sie, 2012

Ja mogę dzisiaj w godzinach od teraz do oporu:D Jak coś to namiar na mnie bo nie koniecznie bede miał komputer odpalony:) 694 735 973
Jake - Sro 15 Sie, 2012

Panowie!
Odradzam wycieczke jednodniową nad Soline! :D Sam jestem z Sanoka (jakieś 40 km od najbliższego pktu na Solinie) i na pewno nie wybrałbym sie tam, gdybym miałe wiecej niż może 70. Teren już totalnie niemiejski. Jak dojedziecie, to już trzebaby wracać, bez sensu.

No chyba, że chcecie sobie maraton zrobić ;) i paliwa troche spalić.

meg_nh - Czw 16 Sie, 2012

wybieracie sie 24.08 na zlot do Radawy koło jarosławia?

http://www.zlotymotocyklo...-W-Radawie.html

wiktor - Czw 16 Sie, 2012

Piątek praca niestety. Ja w sobotę 25.08 jadę na pielgrzymkę do Kalwarii, a potem gdzieś na wycieczkę. Jak ktoś będzie, to dajcie znać.
Jake - Pią 17 Sie, 2012

hej ludziska, ja wracam do Krk 13. września i robie traske miedzy 14. a 16. do Sanoka, tak informacyjnie jakby byli chętni ;)
wiktor - Sob 18 Sie, 2012

Pogoda ma być jutro bardziej niż piękna. Jest jakaś osoba chętna na wycieczkę?
meg_nh - Sob 18 Sie, 2012

jaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! Jeśli masz duzo cierpliwości i tolerancji na świeżaka i po godz 16 ;p
wiktor - Sob 18 Sie, 2012

Nie ma problemu z cierpliwośćią. Rano lecimy gdzieś ze znajomymi, ale po 16 możemy się przejechać np gdzieś w stronę zawoji bo krakowskich stron to ja nie znam :D

[ Dodano: Nie 19 Sie, 2012 ]
meg_nh daj znać czy jedziesz czy nie, bo muszę sobie zaplanować wszystko.

meg_nh - Nie 19 Sie, 2012

Pewnie ze jade!! :)

[ Dodano: Nie 19 Sie, 2012 ]
Było ekstra !! 3 zakrety głatko, nisko,be paniki, jak na motocyklistke przystało :D 2 zakrety wyprostowana a 1 za szeroko, jak na początek ranking nie najgorszy :P

wiktor - Pon 20 Sie, 2012

Trasa całkiem przyjemna. Jak na początek całkiem nieźle i progres zauważalny już w drodze powrotnej. Dzięki za towarzystwo meg, do następnego.

I obowiązkowe zdjęcie. Incognito :D


meg_nh - Pon 20 Sie, 2012

o nie , zdjecie?? a ja taka nie umalowana :P hehe;p
juby - Czw 30 Sie, 2012

lata ktoś w ten weekend ? :) bardzo chętnie bym się podpiął :)
banan - Czw 30 Sie, 2012

Chętnie bym polatał ale maszyna w warsztacie ;/ Rezerwujcie sobie przyszły piątek :)
wiktor - Czw 30 Sie, 2012

Ja pewnie będę jeździl, w pt dam info.
juby - Czw 30 Sie, 2012

w takim razie wiktor jeśli mogę to bardzo chętnie do Ciebie dołącze :) czekam na info
ja jestem dostępny od około 20 do w zasadzie świtu ;)

wiktor - Pią 31 Sie, 2012

I co? nikt więcej. Myślałem, że coś się rozkręci...
Fantom - Pią 31 Sie, 2012

Też bym coś polatał macie może jakiś pomysł na traske??
meg_nh - Nie 30 Wrz, 2012

10:00 wyjazd z BPB w strone ogrodzieńca, ktoś chetny?? :)
Jake - Nie 30 Wrz, 2012

troche za późno napisane jak dla mnie ;)

a byliby chętni na wyjazd całodniowy lub 2-dniowy w najbliższy weekend, jeżeli by pogoda by dopisała (może to być ostatnie ładny weekend w tym sezonie!)??

Myślałem nad kierunkiem Słowacja, blisko granicy, ale jestem też otwarty na inne propozycje. Nocleg jakieś domki, namiot? W zależności od chęci i ilości osób ;) . Tak, żeby też zejść z moto i coś zobaczyć może.

Pozdrawiam.

skazawisla1 - Wto 02 Paź, 2012

chętnie pojeżdżę ale w tyg tak od 16 :) pozdrawiam
Jake - Sro 10 Paź, 2012

hej,

śmiga ktoś dziś między teraz a 22.? :)
pozdr.

Jake - Sob 13 Paź, 2012

to może coś w niedziele ??
wiktor - Sob 13 Paź, 2012

Lecę jutro do zawoji, możesz się Kuba dołączyć :D
Jake - Sob 06 Kwi, 2013

CALLING ALL KRAKOW GS500 RIDERS !! :D

śmiga ktoś jutro koło godziny jak już nam sie to gorące 5 stopni zrobi ??

mnie już osobiście szlag trafia i na pewno ide, dzisiaj chwile też latałem i było ok ;)

leon - Nie 07 Kwi, 2013

Jaka prędkość, jaki kierunek, około której godziny start? :)
swistaq - Nie 07 Kwi, 2013

Wariaty :) uważajcie tylko bo syfu na drodze co nie miara!
Jake - Nie 07 Kwi, 2013

no.. i dziur niestety też!

prędkość 'zimowa' (nie sportowa), co by nie zamarznąć. myślałem o mieście, ale jestem i za krótką traską za. Z tym że właśnie myśle, że po godzinie będzie już zimnawo ;)

Pasuje mi od 13. wzwyż. Daj znać, czy pasuje.

leon - Nie 07 Kwi, 2013

Sprecyzuj pojęcie prędkości zimowej. :)

Około 14tej powinienem być gotowy. :)

Jest jeszcze taki malutki problem, że u mnie w tym momencie śnieg zaczął padać więc nie wiem czy coś z tego będzie. :mur:

Jake - Nie 07 Kwi, 2013

haha, tak jak napisałem nie-sportowa, bez odkręcania manetek na max itp.

to daj znać do 1330. jaka jest sytuacja, żebym wiedział czy czekać ;)

leon - Nie 07 Kwi, 2013

OK, przestało padać i schnie. :ok:

Gdzie się umawiamy? BP Mateczny czy BP Bora Bora? :)
O której? 14:30 może być? :)
Gdzie lecimy? Może na kremówki do Wadowic? Nie za daleko? :)


Co do prędkości to OK, chociaż boję się, że mimo wszystko jeden z nas będzie musiał odkręcać manetkę na max żeby za drugim nadążyć. :P

Jake - Nie 07 Kwi, 2013

zdecydowanie za daleko :D , dłonie mi odmarzną 3 razy haha. Wymyśl coś bliżej, bo ja rękawic nie mam na taką temp. niestety. A spotkamy sie tam, gdzie bliżej bedzie do celu.

Pamiętaj , że ja mam 140 maks hjehje.

leon - Nie 07 Kwi, 2013

OK, 14:30 BP Mateczny. :)

Do zobaczenia!

Jake - Nie 07 Kwi, 2013

Ok do zobaczenia.
leon - Nie 07 Kwi, 2013

Ubierz pod rękawice motocyklowe drugie zwykłe włóczkowe rękawiczki. To pomaga. :)

Numer koma poszedł na PW. :)

Jake - Nie 07 Kwi, 2013

Wcale nie było tak zimno i na szczęście jakoś nadążyłem! :D
Wrzucaj jaką fote Leon, żeby towarzystwo coś na sezon rozruszać.

Pozdrawiam i do następnego!

leon - Nie 07 Kwi, 2013

Polatane! :hurra: Prawie stówa do przodu. Skoczyliśmy sobie do Mnikowa pod Krakowem. :) Śniegu tam jeszcze sporo niestety. :kwasny: Pogoda dziś całkiem, całkiem była. :) Romet znów dał rady. :] W drodze powrotnej stracił co prawda wolne obroty, ale tylko na chwilę. :P GS nadążył, chociaż w mieście jednak trochę w tyle zostawał. :hyhy:

Warunki na drodze różne. Z jednej strony sucho i fajnie, a z drugiej można trafić na sporo nowych dziur oraz na takie niespodzianki jak tłumiki, swetry, czy buty leżące na środku drogi. :kwasny: Ilość motocykli zaskoczyła. Po spotkaniu około dziesięciu przestałem liczyć. Wiosna coraz bliżej. Do następnego!









DSRTEagle - Nie 21 Kwi, 2013

No panie i panowie, dukat odpalony i przeprowadzony na stale do krakowa - w zwiazku z tym, ma ktorys z krakusow ochote jutro albo we wtorek w godzinach poroboczych (16:30+) smignac jakas traske tak na maks 1,5-2h ? Tempo raczej swiezakowe...
andrzej608 - Pon 13 Maj, 2013

Ma ktoś ochotę na małe latanko w środę po południu tak około 16 kierunek raczej na południe tempo spokojne trasa do uzgodnienia tak na godzine może dwie.

[ Dodano: Wto 14 Maj, 2013 ]
Małe sprecyzowanie do latania zbiórka środa 18 15 bp mateczne
trasa podstawowa https://maps.google.pl/maps?saddr=Wadowicka,+Krak%C3%B3w&daddr=Wieliczka+to:Dobczyce+to:My%C5%9Blenice+to:Zakopia%C5%84ska,+Krak%C3%B3w&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.034375,19.940443&sspn=0.031811,0.077162&geocode=Fcdw-wIdFT0wASnBY77ooFwWRzF1HMHmtNrfsw%3BFfa9-gIdHSoyASmHL9hqxEMWRzFTBHT8cWaCHQ%3BFeBp-QIdoLMyASmHu8hIv2oWRzFtiwOj7xRffA%3BFf5l-AIdQkEwASmlp4k4gm4WRzG5k8XanlPJlA%3BFTcE-wId3gMwASk5m8ct21wWRzEu2ZY1afQc0g&oq=zakopi&t=h&mra=ls&z=11
ewentualnie gdy będziemy na siłach https://maps.google.pl/maps?saddr=Wadowicka,+Krak%C3%B3w&daddr=Wieliczka+to:Dobczyce+to:49.67461,20.08203+to:My%C5%9Blenice+to:Zakopia%C5%84ska,+Krak%C3%B3w&hl=pl&ie=UTF8&sll=49.762639,20.047989&sspn=0.255923,0.617294&geocode=Fcdw-wIdFT0wASnBY77ooFwWRzF1HMHmtNrfsw%3BFfa9-gIdHSoyASmHL9hqxEMWRzFTBHT8cWaCHQ%3BFeBp-QIdoLMyASmHu8hIv2oWRzFtiwOj7xRffA%3BFXL59QIdbm0yASkdrJq2AwwWRzHVY6V_N6hrKw%3BFf5l-AIdQkEwASmlp4k4gm4WRzG5k8XanlPJlA%3BFTcE-wId3gMwASk5m8ct21wWRzEu2ZY1afQc0g&oq=zakopi&t=h&mra=dpe&mrsp=3&sz=11&via=3&z=11
Jak już pisałem tempo spokojne narazie lecimy we dwóch, zapraszam chętnych

Exodus - Sob 18 Maj, 2013

Małopolska żyje? Ktoś lata po mieście albo okolicach? Chętnie bym się przyłączył, może uda nam się coś regularniej zorganizować..
Jake - Pon 20 Maj, 2013

Małopolska żyje, ale z forum gorzej, bo powiadomienia nie dochodzą znowu.. ;/ ;/

Ja chętnie, bo powyżej uszu mam jeżdżenia po całym Krakowie, lepiej jakieś małe traski za miasto. Choćby raz na tydzień/dwa.

ingaginger - Wto 21 Maj, 2013

Cześć Krakowie! Mam taką sprawę - jadę dziś do Krakowa z Lublina, docelowo mam trafić pod Hotel Ibis Centrum (ten blisko Wisły ;) ). Niby mam GPS choć super czytelny to on nie jest i wydrukowane mapki ale jakby ktoś chciał poratować i poprowadzić przez Kraków to będę wdzięczna. Jadę tak jak prowadzi mnie GoogleMaps, gdyby ktoś chciał pomóc to ja powinnam wyjechać koło 15 i nie mam pojęcia w ile przejadę niestety ale jak coś mój numer kom jest na forum.
andrzej608 - Wto 21 Maj, 2013

Jeśli macie pomysł na trasę czy jakiś przelot to dawajcie znać tylko trochę wcześniej żeby można było sobie czas zorganizować i zaplanować. Napewno będą chętni.
Ostatnio lecieliśmy tylko we dwóch nie było nikogo zainteresowanego :(

Jake - Czw 13 Cze, 2013

siema, dzisiaj w pare moto zbieramy sie pod AGHem o 20. (przed chwilą ustalone) i potem albo jakaś traska albo nocne czwartkowe :D ktoś chętny ??
jakby co moj kom 668 731 cztery dwa dwa

P.S. pod AGHem bedziemy stali z pol godz albo dłużej (bedziemy oglądać nasz bolid), więc można później dołączyć.

leon - Nie 15 Wrz, 2013

Jak ktoś już wstał i nie ma jeszcze planów, zapraszam na małe latanie: :)

---> TRASA

Wyjedzie tak ze 100km z hakiem. W Wadowicach pewnie zrobimy postój na kremówkę. :) Z racji, że przekrój pojemnościowy uczestników, którzy zapowiedzieli swoją obecność jest dosyć duży, prędkości będą mocno turystyczne. Na chwilę obecną leci: 125, 250, 500, 600, 1100 & 1300ccm.

Start o 11tej z BP Bora Bora! Do ewentualnego zobaczenia! :)

Exodus - Nie 15 Wrz, 2013

Grrrrrr... Gdybym miał chociaż 2 godziny to bym zdążył się dopchać po moto.. :(
leon - Nie 15 Wrz, 2013

No niestety dopiero dziś wyszło, że lecimy. Ale na GSie spokojnie nasz dogonisz. :P
Jake - Czw 03 Kwi, 2014

zerknąć ;) :
http://www.forum.gs500.pl...p=197042#197042

Qbol - Nie 06 Kwi, 2014

Co to, nikt nie lata po Krakowie ? :przestraszony:
Vankel - Nie 06 Kwi, 2014

Pewnie ktoś tam lata, ale wstydzi sie odezwać :rotfl:
W zeszłym roku chciałem żeby się zorganizować na spotkanko na limanowskich winklach i zero chęci :przestraszony:
Czasem lece do krk na weekend więc można sie styknąć ;) ew jak będziesz leciał w strone Podhala i okolic to pisz.

Qbol - Nie 06 Kwi, 2014

Generalnie, to prawko będę miał za jakieś 3 tygodnie, teraz tylko po autostradach latam, bo mniejsze ryzyko kontroli :wstyd: ale jak już będzie prawko to ja bardzo chętnie się ugadam na jakieś loty. Możemy sobie traskę zrobić gdzieś na południe od Krakowa, w stronę Dobczyc np :)

Tak w ogóle to bardzo często widuje grupki latające po alejach, GSów też jest tam kilka więc ktoś jeździ :)

Exodus - Pon 07 Kwi, 2014

Mi aktualnie silnik wyskoczył z ramy, ale ma w planach wrócić.. Więc wtedy można myśleć o śmiganiu.. :)
Murphy - Wto 08 Kwi, 2014

Ktoś tam lata. ;)

Ja bym chętnie zrobił jakąś krótszą trasę w niedzielę, tak ze 2-3 godziny.

skazawisla1 - Wto 10 Cze, 2014

Czy ktoś będzie latać w weekend??
Qbol - Sro 11 Cze, 2014

Ja chętnie bym pośmigał. W prawdzie miałem na weekend wracać do Tarnowa, ale chętnie przejechałbym się w sobotę lub w piątek wieczorem do dobczyc nad jezioro albo inną ciekawą traską w okolicach Krakowa :)
JayDee - Sro 11 Cze, 2014

Jak ktoś dzisiaj idzie pośmigać, to zapraszam. Nr. tel w profilu.
Exodus - Czw 12 Cze, 2014

Ja postaram się pojechać na Motoserce do Krzeszowic.. Tylko muszę się z uczelni urwać.. :P


JayDee - Wto 17 Cze, 2014

Czy ktoś stąd jeździ na czwartkowe zjazdy na BP, przy Realu/Multikinie?
Pytam, bo w ten czwartek chcę się tam zjawić na pewno.
Jest fajna stronka na Facebooku, tycząca się tych zjazdów, pt.: "Nocna jazda motocyklem bez celu - Kraków".

skazawisla1 - Czw 03 Lip, 2014

Wybiera się ktoś może na http://krakow.naszemiasto...42420,t,id.html ??
Exodus - Czw 03 Lip, 2014

Nie wiem, nie wiem.. Ale spróbuję być za to na Moto Grillu w sobotę.. :)
Qbol - Czw 03 Lip, 2014

Pod hotelem forum robią znowu moto grilla ?
Exodus - Czw 03 Lip, 2014

Grupa Południe napisał/a:
SMGP zaprasza na cykl MOTOGRILLI 2014,
który odbędzie się na placu szkoleniowym przy hotelu FORUM

Terminy na ten rok:
10 maja
07 czerwca
05 lipca
02 sierpnia
06 września


A więcej info tutaj.. :)

Qbol - Czw 03 Lip, 2014

Znam znam, bo to organizuje Małopolska Szkoła Motocyklowa na ich placu w której robiłem prawko :)
Exodus - Czw 03 Lip, 2014

Polecasz? Bo ich ceny nie należą do najniższych i chciałem wiedzieć czy jednak przekłada się to na jakość szkolenia..
Qbol - Czw 03 Lip, 2014

Hmm...ceny chyba najwyższe w Krakowie. Uczyć potrafią. Uważać tylko trzeba przy jazdach na mieście, bo bardzo nalegają na dokupienie jazd. 2h = 150 zł. Ale gdyby nie liczyć tego to polecam. Na egzaminie zdałem za pierwszym, a byłem z 3 innymi chłopaczkami, którzy robili prawko w szkole "Stach" i podchodzili już 6 raz bo z placu wyjechać nie mogli ^^

W MSM dużo motocykli od 125 przez 250, GS500 CB500 po Gladiusa.

JayDee - Sob 05 Lip, 2014

I wybiera się ktoś dzisiaj na ten Moto Grill? Bo jakby ktoś tam był, to mógłbym wpaść nieco później, np. koło 17.

[ Dodano: Nie 06 Lip, 2014 ]
Jak ktoś idzie dziś pośmigać, to ja chętnie :)

Murphy - Nie 13 Lip, 2014

Jest ktoś chętny dzisiaj na przejażdżkę? Start koło godziny 14/15 w Krakowie/Skawinie albo okolicach, kierunek jezioro Dobczyckie (albo do uzgodnienia :)) .
Qbol - Nie 13 Lip, 2014

Ja chętny ale wieczorem. Około 22-23 ;)
Murphy - Nie 13 Lip, 2014

Zbyt późno, bo mam na rano do pracy. :/
Exodus - Nie 13 Lip, 2014

Qbol, a gdzie chcesz wieczorem lecieć?
JayDee - Nie 13 Lip, 2014

Ehhh, ludzie, zostawiajcie do siebie jakiś kontakt... Jest akurat 15 z groszem i szukam kogoś do polatania. A zanim to ktoś przeczyta już ciemno będzie znając życie -_-
Akurat Muprhy pewnie lecisz już, albo się wybierasz, a ja nie mam kompletnie kontaktu. Piszesz o 10:30, więc nie spodziewaj się chóru 5 minut później... Zostaw nr do siebie, wtedy problem z głowy. Ja mam nr kontaktowy w profilu i jakoś żyję, a reklam i badziewia nie dostaję ;)

Qbol - Nie 13 Lip, 2014

Ja zostawiam do siebie numer w profilu. Dzwońcie, piszcie jak będzie ładna pogoda to ja chętnie polatam wieczorami. Po 18 jestem wolny praktycznie codziennie, a w weekendy to panie kochany... ;)

@Exodus,

Trochę za późno przeczytałem ;) Ps. Rękawice odebrane ;)

Murphy - Pon 14 Lip, 2014

Racja, numer w profilu. ;)

Na nadchodzącą sobotę albo niedzielę mam w planach Rabkę i Wadowice. Pogoda zamówiona. Chętni?

Qbol - Pon 14 Lip, 2014

W sobotę faktycznie ma być pięknie. Ja się wstępnie może pisze ;)

18-20 mają być dni Dobczyc. Można przelecieć wieczorkiem z ciekawości popatrzeć co słychać ;)

Exodus - Pon 14 Lip, 2014

Qbol napisał/a:
18-20 mają być dni Dobczyc. Można przelecieć wieczorkiem z ciekawości popatrzeć co słychać

Tak z ciekawości popatrzyłem na program i jak dla mnie to szału nie ma..


Qbol - Pon 14 Lip, 2014

Chłopcy z placu broni i łzy mogą nie być takie tragiczne. Poza tym to podróż jest celem ;)
JayDee - Wto 15 Lip, 2014

Fakt, celem jest przejażdżka, a jakiś w miarę mądry cel nie zaszkodzi. Chętnie bym śmignął w niedzielę, na wybory miss powiatu myślenickiego :D
Qbol - Wto 15 Lip, 2014

Przekonałeś mnie :D
Vankel - Wto 15 Lip, 2014

To co, lecim w niedzielę na wybory miss :D
Qbol - Sro 16 Lip, 2014

Ja jestem za :D
Murphy - Sro 16 Lip, 2014

Może być. ;)
skazawisla1 - Czw 17 Lip, 2014

Hej, jakby co będę w Krakowie mam trochę czasu na latanie, tempo średnie, numer w profilu.
Murphy - Pią 18 Lip, 2014

Ktoś leci jutro, koło 15?
Qbol - Pią 18 Lip, 2014

Na dziś chętnych nie było. Taki widok przegapiliście ;)


andrzej608 - Sob 19 Lip, 2014

Dajcie znać gdzie i o której się zbieracie chętnie bym zrobił jakąś traskę, tylko potrzebuję do godzinki żeby dojechać do krk. jak coś to tel w profilu.
Murphy - Sob 19 Lip, 2014

Jutro jedziemy na dni Dobczyc, chociaż ja bym wcześniej wstąpił chociażby na wodopój do Rabki, żeby coś więcej pojeździć. :P
Qbol - Sob 19 Lip, 2014

Ja wczoraj tankowałem do pełna i już mam 60 km zrobione :P Powiem tak - jutro mogę zrobić maksymalnie 200 km. Proszę propozycje poddać, ja się dostosuje :D Co do godziny, to jestem elastyczny jak panie do towarzystwa w trakcie Euro 2012. Najchętniej na sam finał o 21.45 bym pojechał.
Vankel - Sob 19 Lip, 2014

To na która wbijamy do tych Dobczyc? 16, 17? Ew. propozycje miejsca spotkania? Ja tych terenów do końca nie znam:P

A Murphy. jak? wbijasz jutro do Rabki? możemy sie tam styknąć :)

Qbol - Sob 19 Lip, 2014

Do Rabki to i ja jutro mogę śmignąć ;)
Murphy - Sob 19 Lip, 2014

Mając na uwadze prognozy pogody, że wieczorem ma padać :( (a finał trwa tylko 15 min), proponuję zebranie w Krk o 15.00, wyjazd do Rabki, mała przerwa i jedziemy do Dobczyc, żeby zdążyć na turę o 17.10. ;)
Qbol - Sob 19 Lip, 2014

Super ;) Proponuje o 15 na BP przy wielickiej (https://goo.gl/maps/e1f1h).
andrzej608 - Sob 19 Lip, 2014

mi pasuje zbiórka w krakowie co do limitu km nie mam ograniczeń jeszcze tylko gdzie się widzimy
Vankel - Sob 19 Lip, 2014

No i plan dobry. To może podjedziecie odrazu w rejon "patelni" na Chabówce?. Zrobimy im wjazd na GS-ach :P
Qbol - Sob 19 Lip, 2014

Vankel, chcesz żeby nas wyśmiali ? xD
Vankel - Sob 19 Lip, 2014

Właśnie w "kupie" siła :rotfl: Sam tam sie nie pokazuje :P
Qbol - Sob 19 Lip, 2014

Pojedziemy całą szerokością, to nie będą mieli jak nas objechać :troll2:

Co na to pozostała świta żeby spotkać się tak jak mówił Murphy o 15 ? Na wielickiej na BP lub gdzie tam Wam pasuje ;)

andrzej608 - Sob 19 Lip, 2014

ok 15 bp wielicka będę napewno
Vankel - Sob 19 Lip, 2014

Czyli po 16 na patelni :troll2:
Proponuje spotkanie tutaj:
Kod:
https://www.google.pl/maps/dir//49.5832382,19.9362025/@49.5842008,19.9374161,17z/data=!4m3!4m2!1m0!1m0


lub poniżej na łuku od zewnętrznej.

Qbol - Sob 19 Lip, 2014

...ale będzie wstyd :P
Vankel - Sob 19 Lip, 2014

Co na Gsie sie nie da? :D
Qbol - Sob 19 Lip, 2014

Się okaże jutro czy się da :P
Murphy - Nie 20 Lip, 2014

Ok, git. To jedziemy:

Qbol
andrzej608
Vankel
skazawisla1
no i ja

Czy jeszcze na kogoś mamy czekać? ;)

Qbol - Nie 20 Lip, 2014

Jaszcze JayDee się wybiera z nami ;)
yezozwierz - Nie 20 Lip, 2014

Kurde, fajna inicjatywa, ale ja nie dam rady choć bardzo bym chciał :( a może ktoś też się nie wybiera na patelnie a chciałby polatać tu gdzieś bliżej rejonu Kraków-Olkusz?
Exodus - Nie 20 Lip, 2014

Odpisując na smsy grupowo, zrobię to tutaj:
1. Wg pogodynka.pl to nie ma padać ani w Krakowie ani w Dobczycach dzisiaj..
2. Też się przejadę z Wami, z plecaczkiem przyjadę..
3. Jaka trasa? Zakopianką do Rabki a potem przez Mszanę i Kasinę do Dobczyc?

Qbol - Nie 20 Lip, 2014

Nie jedźmy zakopianką tylko przez dobczyce. Jechałem tamtędy ostatnio jak śmigaliśmy na Słowacje i trasa super. Ciekawsza niż zakopianka.
Murphy - Nie 20 Lip, 2014

Jak sprawdzałem wczoraj to jeszcze zapowiadali deszcz. Na szczęście dzisiaj to zmienili. :)

Zakopianką do patelni, zaraz za nią nawrócimy do Rabki, a potem tak jak mówisz Mszana, Kasina.

To widzimy się na BP.

Qbol napisał/a:
Nie jedźmy zakopianką tylko przez dobczyce. Jechałem tamtędy ostatnio jak śmigaliśmy na Słowacje i trasa super. Ciekawsza niż zakopianka.


Przez Dobczyce będziemy wracać.

Qbol - Nie 20 Lip, 2014

Ok ;) to do 15 ;)
Vankel - Nie 20 Lip, 2014

No Quba także ten... jest ekipa na patelnie :troll2: :przestraszony:
JayDee - Nie 20 Lip, 2014

I ja będę o 15, do zobaczenia :)
Exodus - Nie 20 Lip, 2014

Dzięki Panowie za dzisiejszą jazdę.. Szkoda tylko, że nie jechaliśmy zgodnie z planem z Rabki (czyli przez Mszanę), bo ta Zakopianka to nic ciekawego..

Jak to zwykle podczas pierwszych jazd bywa grupa była lekko zdezorganizowana (przynajmniej jak dla mnie), tak więc dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy swojego i innych polecam zapoznać się z poniższymi pozycjami..

Jazda w grupie - obrazkowo
Poradnik zlotowy - informacje o jeździe w grupie na początku

JayDee - Nie 20 Lip, 2014



http://oi62.tinypic.com/euii6o.jpg
http://oi60.tinypic.com/24mfjpu.jpg
http://oi62.tinypic.com/2hqaqgj.jpg

Dzięki za przejażdżkę panowie i pani ;)

Murphy - Nie 20 Lip, 2014

Mój błąd, wybaczcie. Z widoku w moich lusterkach nie było tak źle, udało nam się utrzymać ładny szyk i całkiem zgrabnie przepuścić karetkę. :P Ale te linki są bardzo przydatne, sam chciałem wkleić coś podobnego (fajnie jest posługiwać się sygnałami informacyjnymi - na końcu strony)

Przynajmniej pogoda dopisała, no i fajnie że udało się pojechać w tyle osób. Dzięki wszystkim.

Jedynie coś z miskami nie wyszło. :P

Qbol - Nie 20 Lip, 2014

Coś mao tych zdjęć, myślałem, że będzie więcej ;)
Vankel - Nie 20 Lip, 2014

No powiem wam, że na Kasinkę warto jechać :P

Próbowałem pociągnąć za porszakiem i bmw m3 po tych pipidówach, ale musze to powiedzieć ze smutkiem.... GS nie dał rady :wstyd:
Za to wjazdy na zakazach idą dobrze :troll2:


JayDee - Pon 21 Lip, 2014

Szkoda tylko, że ujechaliśmy całe powalające 150 metrów :rotfl:
Murphy - Pon 21 Lip, 2014

A wyjazdy z zakazów idą jeszcze lepiej. :P
Vankel - Pon 21 Lip, 2014

Kto wyjechał to wyjechał, a kto wyprowadził to wyprowadził :rotfl: :P
JayDee - Pon 21 Lip, 2014

Gdyby coś ktoś dziś to ja chętnie :) Tylko dzwonić głośno i skutecznie :oczami:
Qbol - Pon 21 Lip, 2014

Vankel napisał/a:
Kto wyjechał to wyjechał, a kto wyprowadził to wyprowadził :rotfl: :P


Taa i teraz za nami listy gończe wiszą w dobczycach :P

Exodus - Pon 21 Lip, 2014

Poczekajcie, poczekajcie.. Jak tylko będę miał chwilę to dostaniecie filmik z wyścigu na 1/10 mili w pchaniu moto.. :P
JayDee - Pon 21 Lip, 2014

Exodus, wrzuciłbyś jakieś urywki fajne z przelotu? Montowałeś ciągle ta kamerkę, więc pewno masz nagrane większość albo i całość ;>
Exodus - Pon 21 Lip, 2014

Tak jak mówiłem, jak znajdę chwilę i ogarnę na szybko jakiś sensowny program to poskładam coś.. :)

Poniżej kilka klatek z filmów i zdjęcia z zapory.. :P

wemes - Pon 21 Lip, 2014

Dziękuję za wczorajszy zlot Panowie :)
Dorzucam zdjęcie przy zaporze.

Exodus - Pią 25 Lip, 2014

Ostatnio ktoś z Was wspominał o jakiejś ekipie co jeździ na nocne czwartkowe i jest wśród nich GS i że mają jakiegoś fejsbóka.. Podacie tutaj jakieś konkrety typu link?
JayDee - Sob 26 Lip, 2014

A i owszem, wspominałem. 1 gość na czarnym GSie kiedyś tam przyjechał (oprócz mnie i mojego czarnego GSa :troll2: )

W czwartki koło 20, BP przy Bora Komorowskiego - bliżej Multikina. Co do strony FB: https://www.facebook.com/NJMBCKRK?fref=ts
Nocna jazda motocyklem bez celu - Kraków.

Vankel - Wto 12 Sie, 2014

Rzucam temat :] na zaliczenie tych miejscowości Ojców - Skała - Olkusz i okolicznych terenów ;) Planuję trochę tam pozwiedzać. Proponowane dni to piątek lub niedziela jeśli pogoda dopisze. (raczej ze wskazaniem na niedziele :P ) Jak kto chętny to ustawka w Krakowie i stamtąd wylot na traske.
yezozwierz - Wto 12 Sie, 2014

Vankel ja w niedziele wracam z sacza z urlopu :) wyslij mi pw z nr tel, moze sie zlapiemy :)
1_shot_1_miss - Sro 13 Sie, 2014

Ojców znany wszystkim ze słynnych winkli, polecam jazde przez Czerną z równie pięknymi widokami. Z krakowa do olkusza w przegini skręcacie w lewo na 307km na Krzeszowice(lub paczółtowice nie jestem pewien jak na znaku jest :) ) i dajecie cały czas prosto, mijacie dwa 500letnie kościoły, 400 letni klasztor w Czernej z zajefajnymi widokami, dobijacie do Krzeszowic i z powrotem przez Czatkowice-Witeradów-Osiek i na DK94 na kraków ;)

Jak się zdecydujecie na taką trase to MOŻe (o ile czas pozwoli) w 4 osoby się dołączymy :)


Pozdrawiam

JayDee - Czw 14 Sie, 2014

1_shot_1_miss napisał/a:
Ojców znany wszystkim ze słynnych winkli
, na których co chwilę są jakieś dzwony. Za dużo jeździ tam kozaków, którzy umieją oraz za dużo cwaniaków, którzy myślą, że umieją, a chcą się pokazać. Za dużo skrajności, także osobiście nie polecam tych winkli... Lepiej wybrać się gdzieś gdzie nie ciśnie 3/4 Krakowa (zwłaszcza jeśli traficie w ładną pogodę + niedzielę, to ludzi tam jak mrówek, w tym cyklistów szalejących po drogach).

Szerokości :)

matrok - Czw 14 Sie, 2014

Vankel napisał/a:
Jak kto chętny to ustawka w Krakowie i stamtąd wylot na traske.

jak mozna, to ja rowniez z checia dolacze

Vankel - Pią 15 Sie, 2014

Mała zmiana planów, nie wlatuje bezpośrednio do krk tylko lece obwodnicą do Skotnik. Stamtąd w stronę wg. mapy na Częstochowską 48. Jest tam boczna uliczka więc można się tam spotkać powiedzmy o 14.30.
Od DK 94 powrót w stronę krk.
https://www.google.pl/map...95255,13z/data=

Ew. sugestie co do trasy mile widziane. Jeśli ktoś chętny to kontakt na pw, wymienimy sie numerami.

Vankel - Nie 17 Sie, 2014

Pamiątka ze spotkanka pod Pieskową Skałą z yezem :)

Łącznie nalatane dziś 350km :hyhy:

skazawisla1 - Pią 29 Sie, 2014

jedzie ktoś gdzieś?;p bo taka pogoda..
Vankel - Czw 04 Wrz, 2014

Ktoś chętny lecieć w niedzielę w stronę Żywca, tam się pokręcić i wrócić przez Słowację w stronę Jabłonki? Można się stykąć przy kościele w Skomielnej Białej. Czas do uzgodnienia :)
leon - Pią 05 Wrz, 2014

Jeśli ktoś by miał ochotę i czas, to jutro z kilkoma znajomymi lecimy na obstawę Bartka i Ewy z Forum Grupy Południe. Ruszamy z pod Centrum Motocyklowego Rider przy ul. Kamieńskiego 53, gdzie na co dzień pracuje Bartek.
Wjazd przez BP i Castoramę. Zbiórka o 12:00. Wyjazd o 12:15. Przelotowa spokojna. Chętnych zapraszam do dołączenia się.

Więcej szczegółów na Forum Grupy Południe w temacie ---> Zaproszenie na Ślub Ewy i Bartka - prośba o obstawę :)

Do zobaczenia! :)

skazawisla1 - Sro 17 Wrz, 2014

Jadę z Krakowa do Libiąża jakby co to kom=>profil
matrok - Sob 25 Kwi, 2015

odświeże troche temat :D ktos chetny na jutro?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group