.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

B - Zlot GS 500 - Wilkasy 2012

sting126 - Czw 31 Maj, 2012
Temat postu: Zlot GS 500 - Wilkasy 2012
Za poradą Marudera zapytuję, o której mniej więcej planujecie wyjeżdzać na zlot? Inetersuje mnie czy ktoś wybiera się w piątek z okolic Białegostoku około południa?
lorak1988 - Czw 31 Maj, 2012

A więc musimy sie tu razem zgadać.
Pierwsze pytanie, na którą chcemy być na miejscu. Myslałem o okolicach 19.
A więc trzeba b było wyjechac 15:30 - 16:00

sting126 - Czw 31 Maj, 2012

A Ty z Siemiatycz? To mozemy juz stamtad poleciec razem. Ja planowalem wstepnie na okolice 18 byc na miejscu. Do Bialegostoku mam jakies 4-5 godzin, takze wyjezdzajac o 10, o tej 15-15.30 powinienem byc u Was.
lorak1988 - Czw 31 Maj, 2012

Nie, z Bialegostoku jade, mam nadzieje ze z Szymonekz i Grzech85, ale sie jeszcze z nimi nie kontaktowalem o której sie ustawiamy.
maruder07 - Czw 31 Maj, 2012

Na mnie nie patrzcie ja już 4czerwca wyjeżdżam w Polskę chcę parę miejsc odwiedzić i natłuc tak ze 2000km co najmniej w tydzień i na zlot z okolic Gdańska pojadę. A ze zlotu z kolei będę wracał z wami już więc na zlocie się dogadamy co i jak.

jak zaliczkę wpłacili to powinni monitorować temat i odezwać się co do zlotu.

lorak1988 - Pon 04 Cze, 2012

Wyjazd z Białegostoku wstępnie na 14:00 - 14:30, dołączy do nas sting126.
Pora taka zeby zdązyć na mecz.

maruder07 - Pon 04 Cze, 2012

Lorak a nie wiesz że Białystok jest dosyć duży? Miejsce byś zaproponował jakieś. Ja jeśli tylko pogoda dopisze to już jutro do gdańska pojadę a z stamtąd na zlot dopiero, a z wami będę wracał.
lorak1988 - Pon 04 Cze, 2012

miejsce to najmniej wazna sprawa, zawsze mozna gdzies w ostatniej chwili sie umówic, aby czas dopasować.
Maruder, a Ty nie mialeś dzisiaj juz wyjeżdzać?

maruder07 - Pon 04 Cze, 2012

Miałem ale pogoda i plany finansowe trochę mi szyki pokrzyżowały, myślałem pojechać do szczecina a potem brzegiem Bałtyku do gdańska. Ale finanse mi na to nie pozwalają jak by nie było trochę dużo wydałem na moto i inne akcesoria i musiałem zrezygnować z tego pomysłu. A dodatkowo trochę strach na 2tyś km startować tak bez przygotowania. Wiec nie w tym roku, jutro powinienem do Gdańska się wybrać, a środę na hell czwartek po trójmieście polatać piątek do Wilkas kurs.

A co do miejsca to byś chociaż coś zaproponował wstępnie.

lorak1988 - Pon 04 Cze, 2012

mogło by być przy starym Auchan, ale sting pewnie nie bedzie wiedział jak tam jechac, wiec może lepiej na Shell'u przy wjeździe do białego
maruder07 - Pon 04 Cze, 2012

https://maps.google.pl/maps?saddr=53.12545,23.183464&daddr=Jana+Klemensa+Branickiego+31,+15-001+Bia%C5%82ystok&hl=pl&ie=UTF8&ll=53.125476,23.183475&spn=0.002282,0.005681&sll=53.125498,23.183824&sspn=0.002282,0.005681&geocode=%3BCemXdFtY3lJMFYOcKgMdO8thASlJew-tsf4fRzER4dZVuRkoKw&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=18&z=18

Mam nadzieję że dobrze zaznaczyłem. Stacja Shell na rogu ulic Piastowskiej i Branickiego. najlepszy wiazd na stację jest od strony dojlid.
Miejsce postoju, spotkania przy sprężarce, kompresorze do kół.
Godzina planowanego odjazdu to wstępnie na 14:00 - 14:30
data spotkania to: Piątek 08.czerwca.2012r

Kto się nie wyrobi jedzie sam. Mam nadzieję że wszystko jasne już jest. :)

lorak1988 - Pon 04 Cze, 2012

Maruder... My sobie poradzimy...
maruder07 - Pon 04 Cze, 2012

No ja wiem ale chciałem żeby to jakoś tu na forum czytelniej trochę wyglądało. I jakoś poukładane a nie żeby cały wątek przejrzeć i nie znaleźć tego czego się chce. :]
Szymonekz - Pon 04 Cze, 2012

Siama
Wiec tak się sprawy mają wszystko wygląda spoko jak najbardziej. Teraz tylko mam kilka delikatnych pytań.
Lorak byłeś już tam i wiesz jak tam miej więcej jest (i masz największe doświadczenie w poruszaniu się na moto jeśli chodzi o ludzi z białego) tak wiec będziesz prowadził grupę ? Może uda nam się utrzymać dyscyplinę i jechać jak bozia przykazała. Ja nigdy w grupie nie jeździłem wiec mam braki w tej materii.
Może zajmę pozycje na końcu stawki jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko ?
Jak wygląda sprawa prowiantu i takich tam na terenie ośrodka i oczywiście % ? ;) Czy warto zakupić wszystko tu na miejscu w Białym?

lorak1988 - Pon 04 Cze, 2012

A więc tak, grupe moge poprowadzić, trase juz sprawdzałem i pamietam troche sprzed 2 lat wiec mysle ze nie bedzie problemu z trafieniem tam.

A co do jazdy w grupie to pozwole sobie przytoczyc słowa studi-'ego
"W czasie wszystkich przejazdów grupowych przypominamy o podstawowych zasadach jazdy w grupie:
1. Grupa składa się maksymalnie z 6-7 motocykli
2. Pierwszy jedzie motocyklista doświadczony, najlepiej również znający trasę;
3. Kolejne osoby w szyku jadą od najsłabszego, najmniej doświadczonego do najbardziej doświadczonego;
4. Jeździmy na "zakładkę" w odstępie zapewniającym możliwość przejechania 2s czasu między motocyklami jadącymi za sobą;
5. Każdy motocyklista pilnuje w lusterku osobę, która jedzie bezpośrednio za nim
6. W razie potrzeby jeśli osoba bezpośrednio za nią zwalnia lub zatrzymuje się nie dopuszcza się pozostawienia takiej osoby, poprzedzający powinien również zwolnić a w razie potrzeby zatrzymać się, tak aby mieć w polu widzenia lusterka następującego po sobie;
7. W wypadku omijania przeszkód, wyprzedzania etc. szyk z zakładki zmienia się na gęsiego aby potem ponownie powrócić do "na zakładkę";
8. Niedopuszczalne jest zmienianie wcześniej ustalonej pozycji w szyku oraz wzajemne wyprzedzanie się;"

Myśle że taka podstawa to nie wyprzedzanie sie wzajemnie, każdy ma swoja pozycje, a podczas jazdy na zakładke w mieście jak osoba jadąca od strony chodnika chce zjechac do srodka ulicy w celu ominięcia/wyprzedzenia jakiejs przeszkody (dziury/skutera), to oczywiście kierunek.

Co do prowiantu, to poprzednio nie kupilem, a potem mialem problem bo trzeba bylo do gizycka jechac po piwko, a ze padalo i to ostro, to wyszla lipa. Teraz piwo na piątek wieczor biore ze sobą, jak przyjedziemy, zeby przy meczu na sucho nie siedziec.

Szymonekz - Czw 07 Cze, 2012

Ja to się zakupie już w białym żeby tam nie ganiać , tak chyba wyjdzie najprościej. Jutro tylko ładnie moto wyczyścić i gotowy :p
lorak1988 - Czw 07 Cze, 2012

Też juz na piątek mam zakupy zrobione, ale moto nie wyczyszcze nie mam kiedy. Brudasem też zajade :p
sting126 - Nie 10 Cze, 2012

Dzięki Panowie za wspólną podróż. Szkoda,że nie wracaliśmy razem,ale myślę,że jeszcze niejedna okazja będzie:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group