.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

zachodniopomorskie (Z) - Mała parada ślubna :d

demondemidi - Pią 25 Maj, 2012
Temat postu: Mała parada ślubna :d
Witam szczeciniaków, mam szybką sprawę, koleś jutro bierze ślub... mały skromny z weselem dla najbliższych... nie będzie imprezy i flaszek dla każdego ale chcemy zrobić mu małą paradę z pod zamku do lokalu "zielony melonik"... raptem kilka km a młoda para dobrze zapamięta ten dzień :) nas będzie jakieś 6 może 10 maszyn więc każda kolejna maszyna będzie mile widziana :) chętnym więcej info udzielę w temacie.
wolf - Pią 25 Maj, 2012

Ja mam inne plany ale zapodaj temat na motofanatyku a na pewno się sporo moto znajdzie :)
ziomek4000 - Pią 25 Maj, 2012

zależy o której godzinie. wiem że na jutro jest już obgadana jakaś parada dla nowożeńców. odjazd z wałów o 17 pod kościół a później po mszy trasa do miejsca imprezy.
demondemidi - Sob 26 Maj, 2012

Uroczystość odbywa się o 14 na zamku, my ze znajomymi spotykamy się o 13 żeby wszystko obgadać i ustalić, kolega nie wie o całej sprawie :) Ale motofanatyk to w sumie dobry pomysł... trzeba się tam odezwać :D
ziomek4000 - Sob 26 Maj, 2012

czyli mówisz że spotkanie pod zamkiem o 13 czy jakieś inne miejsce? jeśli się wyrobię to podjadę. najwyżej o 14 na zamek przyjadę i tam was znajdę.
demondemidi - Sob 26 Maj, 2012

No właśnie nie mogę się wbić na motofanatyka :/ ale widzę że ty jesteś :> byłbym wdzięczny gdybyś dał tam info... My ze znajomymi spotykamy się o 13 pod garażem na ul Jagiełły a każdego chętnego do przejażdżki zapraszamy albo na 13 na Jagiełły albo na 14 pod Zamek Książąt Pomorskich :)

[ Dodano: Sob 26 Maj, 2012 ]
W razie czego dzwonić do mnie 883 444 426 ]:->

ziomek4000 - Sob 26 Maj, 2012

poszło info. ja przed chwilą dostałem telefon i na 14 się nie wyrobię. ale wpadnijcie na 17 na wały to będzie nas większa ekipa na drugi ślub. no i chętnie obejrzę na żywo twoją przeróbkę GSa
demondemidi - Sob 26 Maj, 2012

Dzięki wielkie, info ładnie sklejone :)

[ Dodano: Sob 26 Maj, 2012 ]
tylko ślub jest dziś a nie jutro, a na motofanatyku jest że jutro :/

ziomek4000 - Sob 26 Maj, 2012

zmienione. robiłem kopiuj wklej bez sprawdzania.
demondemidi - Sob 26 Maj, 2012

podziękował bardzo, może ktoś się zjawi :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group