.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

wielkopolskie (P) - ZAUFANY SERWIS

Kriszok - Czw 03 Maj, 2012
Temat postu: ZAUFANY SERWIS
witam wszystkich
Mam małe pytanie - pewnie temat się już przewijał jakiś czas temu.
Potrzebuje informacji o serwisie w Poznaniu, mam kilka rzeczy do zrobienia przy mojej maszynie, niestety nie mam fizycznie możliwości by sam się nią zająć. Oczywiście nie chciałbym po raz kolejny zawieść się na oferowanych usługach ( poprawiać fachowców, którzy biorą kasę za swoje usługi)
Do zrobienia min. wymiana napędu, klocki hamulcowe, regulacja zaworów i standardowo gaźniki - regulacja i czyszczenie.
Za wszelki propozycję i opinię będę wdzięczny - pewnie macie kogoś godnego polecenia.
z góry dzięki

Piotras_5 - Czw 03 Maj, 2012

Tzn. nie wiem czy chcesz oficjalny serwis, ale ja mam kolesia, który mi robił GSa, robi Bandziora i wszystko super chodzi. U tegoż samego pana robiła serwis Marzena i nie powiedziała złego słowa. No i jakoś bardzo drogo nie jest :)
Nie ma problemu mogę polecić z czystym sumieniem i jak chcesz na PW mogę dać nr tel.

Pozdro ;)

danny - Sob 05 Maj, 2012

Piotras_5, jak wrócisz z Majowki to ja poproszę:)
Efka - Nie 27 Maj, 2012

Piotras_5 napisał/a:
Tzn. nie wiem czy chcesz oficjalny serwis, ale ja mam kolesia, który mi robił GSa, robi Bandziora i wszystko super chodzi. U tegoż samego pana robiła serwis Marzena i nie powiedziała złego słowa. No i jakoś bardzo drogo nie jest :)
Nie ma problemu mogę polecić z czystym sumieniem i jak chcesz na PW mogę dać nr tel.

Pozdro ;)


i ja poproszę :)

andy963 - Nie 27 Maj, 2012

To ja bym też poprosił :oczami:
mikkasd123 - Nie 27 Maj, 2012

Piotras_5 napisał/a:
Tzn. nie wiem czy chcesz oficjalny serwis, ale ja mam kolesia, który mi robił GSa, robi Bandziora i wszystko super chodzi. U tegoż samego pana robiła serwis Marzena i nie powiedziała złego słowa. No i jakoś bardzo drogo nie jest :)
Nie ma problemu mogę polecić z czystym sumieniem i jak chcesz na PW mogę dać nr tel.

Pozdro ;)



i ja rowniezbym ten numer poprosil[ale facet bedzie mial roboty heheheh] pozdrawiam

[ Dodano: Nie 27 Maj, 2012 ]
i ja rowniez ten numer albo adres jego [ ale facet bedzie mial roboty hehehehe]

maR0 - Wto 19 Cze, 2012

Też bym potrzebował takiego kontaktu ;)
Skąd jest ten mechanior?

BaCa - Sro 10 Lip, 2013

Siema Piotras_5 jakbym mógł prosić o kontakt do Twojego mechanika, bo się trochę porobiło złych rzeczy w moto i trza zrobić żeby sprawnie śmigać :)
Pozdro 5!

danny - Sro 10 Lip, 2013

Ogolnie polecamy http://forum.gs500.pl/pro...ewprofile&u=102 z forum. Bedzie Pan zadowolony :)
yaszczi - Sro 10 Lip, 2013

BaCa, oddaj do Grzesia jak Danny napisał
Piotras_5 - Sro 10 Lip, 2013

yaszczi napisał/a:
BaCa, oddaj do Grzesia jak Danny napisał


+1, również robiłem u Grzesia i można bez problemu polecić. ;)

BaCa - Sro 10 Lip, 2013

Dzięki chłopaki, juz się skontaktowałem z Grzesiem, teraz tylko podstawić maszynke musze :)
Pozdro!

BaCa - Sob 27 Lip, 2013

A więc za waszą radą oddałem moto do Grzesia(sezrg) - robota pierwsza klasa, więc zrobimy małą reklamę :)
Wykonane czynności wraz z kosztami:
-Scynchronizacja plus czyszczenie gaźników - 120zł
-Regulacja luzu zaworowego - 100zł
-Regulacje sprzęgła, wymiana oleju, filtra, płynu hamulcowego była gratisowa, plus koszty części (co konkretnie ile kosztowało nie pamietam bo paragon w garazu został, ale zapewniam że nie było drogo)
Ogólnie z wykonanych czynności jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim, jak macie coś do zrobienia w waszym moto to śmiało oddawać można do Grzesia.
Pozdro 5!

sebasq - Czw 16 Sty, 2014

Podpinam się do wcześniejszej wypowiedzi;

Też niedawno miałem okazję robić u niego kilka rzeczy z moto i również jestem zadowolony! Nie powiem dokładnie co ile kosztowało, bo nie pamiętam, ale nie było drogo :) Też dokładnie opisana cena części, konkretnych usług itd. Niedługo będę musiał znowu się wybrać żeby dokończyć kwestię.

W każdym razie polecam :)

karolina77 - Nie 13 Kwi, 2014

poprosze o nr na prv
sezrg - Pią 18 Kwi, 2014

ja go nie polecam ale nr dam :hyhy: 509531614
pollux - Pią 16 Maj, 2014

Przyłączam się do "laurki". Poprawianie po HRG zajeło mu 1,5h i połowę ceny tego, co życzą sobie "fachowcy". Btw, nie polecam serwisu gaźników w HRG - z czyszczenia i synchronizacji robią tylko to pierwsze, a na poprawienie każą czekać ponad tydzień.
Piotras_5 - Nie 18 Maj, 2014

Również polecam usługi Sezrg'a! Umiejętności i pozbywanie się problemów ma we krwi, do tego po rozsądnych cenach. :)
kosunia - Pon 16 Cze, 2014

Polecam gorąco SEZRG!! ;) szybko, fachowo, tanio, bez jakichkolwiek problemów! Motorki chodzą aż miło :)) Już po paru zamienionych zdaniach, wiedziałam, że motorki trafiły w dobre ręce. Grzegorz godny zaufania !

Polecam.
Pozdrawiamy z Kościana ;)

Krystian2259 - Nie 28 Wrz, 2014

Zna ktoś dobry serwis w okolicy Kalisza?
sezrg - Pon 12 Sty, 2015

Zmiana siedziby. Z garazu do warsztatu na ulicy poznanskiej 21 jak zawsze w swarzedzu
Gryngol - Pon 12 Sty, 2015

To gdzieś niedaleko WBK??
sezrg - Pon 12 Sty, 2015

tak dokładnie 20 metrów obok
Gryngol - Pią 16 Sty, 2015

Moto-g? W następnym tygodniu wlecę na zapoznanie i pogadać, bo dzisiaj byłem w WBK i czas naglił.
sezrg - Pią 16 Sty, 2015

spoko zapraszam
sezrg - Pią 06 Lut, 2015

prośba o komentarze od tych którym robiłem. im wiecej tym lepiej dla mnie :)
Reklama dzwignia handlu :
http://dobrymechanik.pl/m...otocyklowa.html

garfield - Pon 30 Mar, 2015

kosunia napisał/a:
Polecam gorąco SEZRG!! ;) szybko, fachowo, tanio, bez jakichkolwiek problemów! Motorki chodzą aż miło :)) Już po paru zamienionych zdaniach, wiedziałam, że motorki trafiły w dobre ręce. Grzegorz godny zaufania !

Polecam.
Pozdrawiamy z Kościana ;)



Wszystko co sama chcialam napisać :-)

Piotras_5 - Pon 30 Mar, 2015

też dorzuciłem coś od siebie :)
sezrg - Pon 30 Mar, 2015

No i dla takich klijentow beda rabaty za takie komentarze
jaggred - Czw 02 Kwi, 2015

sezrg, rozumiem że nie ograniczasz się tylko do GSek i z czymś innym też można podleciec? :D
sezrg - Czw 02 Kwi, 2015

oczywiście. zapraszam każdą marke motocyklową
Machu - Pon 06 Kwi, 2015

jaggred napisał/a:
sezrg, rozumiem że nie ograniczasz się tylko do GSek i z czymś innym też można podleciec? :D


A co kupiłeś?

jaggred - Wto 07 Kwi, 2015

Machu, jak to co? :D SVke
Machu - Wto 07 Kwi, 2015

jaggred napisał/a:
Machu, jak to co? :D SVke


Nienawidzę Cię.

Ale dasz się przejechać :hyhy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group